Aksesuar

için 1,616 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aksesuar

Günümüzde yaygın bir şekilde kullanılan çoğu elektronik ürünün işlevselliği aksesuarlar sayesinde arttırılabilmektedir. Aksesuarlar, cihazınızın özelliklerini açığa çıkarmanıza ve arttırmanıza yarar. Aksesuarlar; masaüstü bilgisayarlardan televizyonlara, cep telefonlarından tabletlere kadar birçok ürün çeşidinde kullanılmaktadır. Sunucu olarak bildiğimiz serverlar da çeşitli aksesuarlarla kullanılabilen elektronik cihazlardır.

Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar?

Sunucu Nedir, Ne İşe Yarar?

Sunucular ya da serverlar uzaktaki bilgisayarlarla dosya veya yazılım paylaşımı yapabilen ve donanım olarak oldukça üst seviyelerde olan bilgisayarlardır. Sunucu aksesuar fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Aksesuarların özellikleri cihazların kapasitelerini ve kullanım amaçlarını arttırmaktır. Kullanımları oldukça basit bir sisteme dayanan aksesuarların bir çoğu tak çalıştır fonksiyonu ile kolaylıkla çalışabilmektedir. Sunucu aksesuarları içerisinde ise birçok ürün grubu yer almaktadır ve makine modeline ve türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Dilerseniz tüm bilgisayar bileşenleri ürünlerine Bilgisayar Bileşenleri kategorimiz üzerinden de göz atabilir ve farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sunucu Aksesuarları Nelerdir?

Sunucu Aksesuarları Nelerdir?

Ram, HDD disk, SSD disk, harici bellek, USB bellek, harici CD/DVD oynatıcılar, ekran kartı, ses kartı gibi onlarca sunucu aksesuarı ürünü bulunmaktadır. Sunucuların donanımları ev tipi bilgisayarlara göre daha yüksek seviyededir. Sunucu bilgisayarların kapasiteleri, kullanılan aksesuarlarla büyük oradan arttırılabilmektedir. En ucuz aksesuarlar genellikle RAM ve çoklayıcı gibi ürünler olarak sıralanabilir. Aksesuar tavsiyeleri, uzun kullanıcı deneyimlerinin ardından açıklanmaktadır. En çok tavsiye edilen aksesuarlar harici hard diskler ve SSD disklerdir. Sunucu aksesuarlarının montajı çoğu zaman teknik servisler tarafından yapılırken, kullanıcılar bazı aksesuar modellerini kendileri de monte edebilir.

Sunucu Akseusuarı Markaları Nelerdir?

Sunucu Akseusuarı Markaları Nelerdir?

HP marka DDR3 RAM'ler, sunucu cihazlarının geçici bellek kapasitelerini arttırmak için en uygun aksesuarlardır. Sunucu cihazınız birçok bilgisayar ile dosya alışverişi yapıyorsa kullanmanız gereken aksesuarların başında depolama aksesuarları bulunmaktadır. HP marka DAS veri depolama cihazları ile yüzlerce GB veriyi sunucunuz ile rahatlıkla yönetebilirsiniz. Sunucunuz için daha hızlı veri akışı sağlayan ve kablosuz özelliği ile kablo sıkıntısı olmadan depolama yapabilen Seagate NAS depolama aygıtları ile veri işleme kapasitenizi arttırabilirsiniz. Sunucularda kullanılan ethernet kabloları için köprü vazifesi gören patch panel aksesuarı için S-Link markasını tercih edebilirsiniz. Sunucu aksesuarları arasında, yazılımlar da aksesuar olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Windows Server programı, server olarak kullanılacak bilgisayarlar için en çok tavsiye edilen sunucu aksesuarları arasında yer almaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (47)
ve üzeri (52)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL