TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Projeksiyon Cihazı

için 765 sonuç bulundu.

Projeksiyon Cihazı

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde dilediğiniz şeylerin tadını çıkarabileceğiniz Elektronik eşyalar üretilmiştir. Mesela, film izlemekten çok keyif alanlar sinemaya giderek bu keyfin daha da tadına varabilir. Projeksiyon cihazı sayesinde, izlemek istediğiniz filmi daha büyük ekranda görmeniz mümkün kılınmıştır. Evde, okulda ya da sinemada çok fazla tercih edilen ve çok kullanışlı olan bu ürünlerin; mini projeksiyon cihazı gibi başka modelleri de mevcuttur. Bu modeller sayesinde, ister evde, ister işyerinizde ya da istediğiniz herhangi bir alanda görüntüyü yansıtmanız mümkündür. Küçük projeksiyon cihazı olarak bilinen bu modeller, taşınması oldukça kolay olan eşyalardır. Yansıtacak bir alan olduğu sürece; piknik yaparken bile kullanmak mümkündür.

Projeksiyon Cihazı Seçenekleri ile Dev Ekran Keyfini Yaşayın

Projeksiyon Cihazı Seçenekleri ile Dev Ekran Keyfini Yaşayın

Bir görüntüyü, bir videoyu veya bir filmi büyük bir alanda izleme keyfi daha farklıdır. Normalde, bu görevi gerçekleştiren televizyonların kapladıkları alan oldukça fazladır. Maliyetleri de kapladıkları alanla doğru orantılı şekilde oldukça fazla tutmaktadır. Çok yüksek fiyatlara büyük bir televizyon alacağınıza, daha ekonomik fiyatlara projeksiyon cihazı ve perdesi satın almanız mümkündür. Hem daha minimal bir alan kaplamış olacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda perdeyi kapatmanız, daha kullanışlı bir seçenek olmaktadır. Böylelikle izleyeceğiniz bir film için dev ekran keyfi yaşamanız oldukça kolay bir hale gelmiştir. Film izleme keyfini maksimize etmesi dışında, toplantılarda ve okullarda da oldukça fazla kullanılan bir alet haline gelmiştir. Öğretmenlerin, öğrencilere ders anlatırken kolaylıkla yararlandığı bu alet sayesinde daha modern şartlarda ve daha kaliteli bir eğitim sağlanması mümkündür. Bunun yanında, toplantı için yapılan sunumların ya da bir konferans salonunda anlatılan konunun projeksiyon cihazı çeşitleri sayesinde oldukça rahat bir şekilde iletilmesi mümkündür. Eğer bir dizüstü ya da masaüstü bilgisayara bağlayarak görüntüyü iletecekseniz, projeksiyonu satın almadan önce bilgisayarınızın girişinizden haberdar olmanız gerekmektedir. Bilgisayarınızın giriş kablosuna göre projeksiyon modeli bakmanız önerilir. Bilgisayar sayesinde görüntü aktarabileceğiniz cihazların dışında, kablosuz projeksiyon cihazı modelleri sayesinde daha pratik bir şekilde görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Bu aygıtlar, usb yardımı ile direkt olarak görüntünün projeksiyon perdesine aktarılmasını sağlar. Böylelikle laptop gibi daha büyük ve taşıması daha zor olan bir eşyaya da ihtiyaç kalmaz. Bunun dışında ipad gibi taşıması çok zor olmayan teknolojik ürünler ile de görüntü, video aktarımı sağlanır. Wi-fi ile görüntü, perdeye çok hızlı bir şekilde aktarılır. Her projeksiyon cihazı full hd görüntü kalitesine sahip değildir. Bazı cihazlar 480p görüntü için yeterli olsa da, 780p ve 1080p gibi daha kaliteli görüntü için yeterli olmayabilir. Ne için görüntü aktarımı yapacağınıza göre farklı projeksiyon modellerine göz atabilirsiniz. Çok kaliteli bir şey istemiyorsanız, ortalama bir görüntü kalitesi ile de dev ekranın keyfini çıkarabilirsiniz. Fiyatlar, görüntünün daha iyi aktarılması ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Projeksiyon ve Aksesuarları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Projeksiyon Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Projeksiyon Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İhtiyacınıza ve bütçenize göre birçok projeksiyon modeli vardır. Özellikle, taşınabilir projeksiyon cihazı modelleri; çok fazla tercih edilmektedir. İstenilen alanda kolaylıkla kullanılabilen ürünler oldukları için oldukça kullanışlıdır. Özellikle küçük yer kaplayan cihazlar ve projeksiyonun taşınma kolaylığı sayesinde, projeksiyon herkes tarafından kullanılır bir hal almıştır. Bu cihaz seçeneklerinden bazıları; LCD projeksiyon, DLP projeksiyon, LCoS projeksiyon ve LED projeksiyon modelleridir. LCoS projeksiyonlar, çok iyi ve çok net bir görüntü vermektedir. Sinema gibi büyük seyircili alanlarda genellikle bu makinalar tercih edilir. DLP ve LCD isimli projeksiyon modelleri de, evde kurulacak projeksiyon düzeneğinde ya da işyerinde, sınıflarda kurulacak daha küçük alanlı yerlerde kullanılır. Genellikle tek çipli olan DLP ve LCD modelleri yeterli olmaktadır. Bir başka model olan led projeksiyon cihazı seçeneği ise günümüzde çok fazla tercih edilmemekle birlikte hala piyasada yer almaktadır. Bu makinaların ışık kaynağı LED olduğu için bu isim verilmiştir. Ampül ömrü ile çalışan bu cihazlar arasından, en uzun ömürlü cihazlar genellikle LED olan cihazlardır. En fazla tercih edilen cihazlardan biri, yarı sarı bir tasarıma sahiptir. 30000 saat olan ampül ömrü, LED ışık ile çalışan bir projeksiyon olduğunu kanıtlamaktadır. USB girişi sayesinde oldukça zahmetsiz bir şekilde görüntüyü yansıtmanız mümkündür. Bunun dışında, 1 ile 2 kilo arasında bir ağırlığa denk gelmesi nedeniyle oldukça kolay bir şekilde taşıyabilmeniz sağlanmıştır. Bu model, aynı zamanda boyutu sayesinde projeksiyon cihazları mini kategorisi içinde yer almaktadır. Parlaklık derecesinin çok yüksek olmaması nedeniyle genellikle karanlığa müsait olan ortamlarda ya da akşamları kullanılması uygun olmaktadır. Ev veya küçük alanlar için ideal bir cihazdır. 800x480 piksel çözünürlüğü ile görüntüyü ortalama bir düzeyde yansıtmaktadır. Bu projeksiyonun fiyatı, oldukça uygundur ve aradığınız özelliklere uyması takdirinde ideal bir tercih olacaktır. Projeksiyon cihazı fiyatları modelden modele göre değişmektedir. Her projeksiyonun farklı özellikleri olduğu için, fiyatları da oldukça farklı olmaktadır. Sinema, konser alanları gibi yerlerde görüntüyü daha iyi ileten projeksiyonlar kullanıldığı için fiyatları daha yüksektir. Ev veya daha küçük alanlar için ise her bütçeye uyan projeksiyon modeli bulmak mümkündür.

Projeksiyon Cihazı Algıyı Kolaylaştırır

Projeksiyon Cihazı Algıyı Kolaylaştırır

Günümüzde işyerlerinde, toplantılar için veya okullarda, ders anlatmak için oldukça tercih edilen teknolojik aletlerin başında projeksiyonlar gelmektedir. Eskiden olan fişlerin yerine, artık daha modern bir şekilde öğretim hayatı sağlayan bilgisayarlar ve projeksiyonlar söz konusudur. Öğretmenler, bir konuyu anlatırken yazmak ile vakit kaybetmeyip, tahtaya yansıtabilir. Onun dışında, ilkokulda, ortaokulda, lisede ve hatta üniversitede de konu ile ilgili kesitler izlemek için bu cihazlar oldukça kolaylık sağlamaktadır. Böylelikle daha verimli ders işlenmiş olur, anlatılanlar daha kolay ve daha iyi anlaşılmış olur. Bilgisayar ile uğraşmak istemeyenler için; bluetooth projeksiyon cihazı modelleri oldukça mantıklı seçenekler olacaktır. Telefon ile kolaylıkla projeksiyona bağlanabilir, istenilen görüntü ekrana yansıtılabilir. İşyerinde, toplantı esnasında da sunum açısından oldukça pratik bir anlatım gerçekleşecektir. Sunucu veya anlatıcı, anlatacağı konuyu örneklerle ve yazılı bir şekilde sunarak, daha akılda kalıcı olmasını sağlar. Ekstra Bilgisayar veya usb gibi bir eşyaya ihtiyaç kalmamaktadır. Daha büyük alanlar için genellikle 4k projeksiyon cihazı modellerine başvurulmaktadır. Görüntü kalitesini maksimize eden bu cihazlar, kendi özel televizyon uydusu seçenekleri ile televizyonların rakibi olmaktadır. Bu makinalar, 1080p görüntü kalitesine sahip bir cihazdan 4 kat daha kaliteli bir görüntü iletmektedir. Fiyat olarak da görüntü kalitesi ile doğru orantılı şekilde piyasaya sunulmaktadır. Daha ekonomik fiyatlı bir projeksiyon cihazı arayanlar için, genellikle mini led projeksiyon cihazı modelleri önerilir. Bu cihazlar, oldukça kibar tasarımlara ve minik boyutlara sahiplerdir. Bahçede açık hava sineması, işyerinde sunum veya okulda ders işlevi için ideal seçeneklerden biri olmaktadırlar. Hem ekonomik fiyatlı, hem de kullanışlı ürünlerdir. Açık hava sineması amacı ile açık bir alanda, ofiste, toplantı odasında, evde veya okulda; küçük yüzölçümüne sahip çoğu yerde bu cihazların kullanımı mümkündür. Ortalama bir görüntü kalitesi ile bir projeksiyondan beklenilen çoğu şeyi yerine getirir. Mini projeksiyon cihazı fiyatları da cihazın özelliğine göre değişmektedir. En başta; görüntü kalitesi ve parlaklık fiyatı etkilemektedir. Görüntü kalitesinin yüksekliği ile daha keyifli zaman geçirmek mümkündür. Parlaklık ise, ışıklı alanda görüntüyü daha sağlıklı aktarmak açısından önemlidir. Parlaklığı düşük olan cihazların, güneşte ya da herhangi ışıklı alanda görüntüyü tam olarak gösterilmediği bilinmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Çözünürlük

(178)
(134)
(110)
(85)
(59)
(52)
(39)
(28)
(14)
(13)
(10)
(6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

HDMI Girişi

(701)
(33)
(8)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

3M (1)
Acer (102)
Anker (5)
Anxin (1)
Artlii (3)
Asus (5)
Atestech (4)
Aun (3)
Benq (89)
BenQ (11)
Blitzwolf (4)
Bluecat (5)
Byintek (1)
Canon (12)
Casio (4)
Cheerlux (17)
Christie (2)
Cinemood (1)
Cocar (1)
Dell (1)
(5)
Epson (109)
Exeo (2)
Geha (1)
Goodee (1)
Hitachi (7)
Htp (2)
Idiskk (2)
Infocus (3)
JMGO (2)
Kebidu (4)
Lejiada (5)
LG (44)
Mastek (1)
Nec (5)
NEC (1)
Optoma (61)
Owlenz (8)
Panasonic (6)
Philips (9)
Promacto (1)
Salange (2)
Sony (24)
Unic (20)
Valkyrie (1)
Vamvo (1)
Viewsonic (134)
ViewSonic (2)
Vivitek (1)
Xgimi (4)
Xiaomi (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

3D Desteği

(398)
(276)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(66)
ve üzeri (97)
ve üzeri (99)
ve üzeri (101)
ve üzeri (104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL