Projeksiyon Cihazı

Günümüzün en önemli elektronik cihazlarından biri haline gelen projeksiyon cihazları teknolojinin ilerlemesiyle pek çok alanda kullanılmaya başlamıştır. Pek çok amaç için kullanabileceğiniz bu cihazlar oldukça işlevseldirler. Hem evlerde hem iş yerlerinde kullanabileceğiniz projeksiyon cihazları, geniş marka, model ve fiyat seçeneğiyle kategorimizde sizleri bekliyor.

Projeksiyon Cihazı Çeşitleri

Projeksiyon Cihazı Çeşitleri

Sitemizde pek çok farklı çeşitte projeksiyon cihazı modeli yer almaktadır. Her türlü kullanım amacına uygun ürünler bulabileceğiniz bu kategoride LED projeksiyon cihazından mini projeksiyona, LCD projeksiyonlardan kablosuz projeksiyona kadar pek çok farklı ürünü bulmanız mümkün. Bunlardan biri olan Mitsubishi XL6500U LCD projeksiyon, güçlü parlaklık ve kontrast özelliğiyle sizlere kaliteli görüntüler sunmanın yanı sıra uzun lamba ömrüyle uzun süreli bir kullanım olanağı vadediyor. Yine projeksiyon üretimi konusunda başarılı markalar arasına adını yazdırmış olan Epsona ait EH-TW6800 projeksiyon cihazı da LCD görüntü teknolojisine sahip olan 3D destekli bir üründür. LCD ve LED görüntüden farklı olan DLP görüntü teknolojisine sahip Nec marka projeksiyon cihazı da kategorimizde yer alan ürünler arasında. Bilindiği gibi DLP görüntü teknolojiside, sistemin merkezinden geçen ışınlar sahip olduğu mikro ayna aygıtını da kullanarak üzerinde bulunan yansıtıcılar ile ışığı yansıtır. DLP teknolojisinde oluşturulacak olan görüntü sayısı kadar chip yer alır. Görüntünün yansımasında kullanılan DMD chip’i görüntü oluşumunun odak noktasını oluşturmaktadır.

Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Projeksiyon Cihazları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eğer konferans salonu gibi büyük ve geniş bir alanınız varsa ve projeksiyon cihazı satın almayı düşünüyorsanız burada cihaz satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli husus bulunduğunu hemen hatırlatalım. Bunlardan ilki cihazı hangi amaçla kullanacağınzı saptamak. Yani cihazı ofisinizde sunumlar gerçekleştirmek için mi, evde ev sineması yaratmak için mi ya da bahsettiğimiz gibi daha büyük alanlar için mi projeksiyon cihazına ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğer ev sineması için bir projeksiyon cihazına ihityacınız varsa bu kategori için üretilmiş bir cihazı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Eğer cihazı birden fazla kategoride sunum için kullanacaksanız da en fazla gösterim yapmayı düşündüğünüz kategori grubunu baz alarak seçim yapmalısınız. Günümüzde dört çeşit projeksiyon görüntü teknolojisi bulunmaktadır. Bunlar; DLP, LCD, LCOS(LED), Lazer’dir. DLP ve LED projeksiyonlar genelde veri ve video projeksiyon olarak kullanılırken Lazer taramalı projeksiyon cihazları ise mali açıdan biraz yüksek. Bunlar genelde sinema salonlarında kullanılıyor. LCD projeksiyonlar ise konferans salonu gibi büyük alanlarda kullanmak için idealdir. Üstelik LCD projeksiyonlarda renklerde meydana gelen ufak kırılmalar gibi sorunlarla da karşılaşmazsınız.

Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Sitemizde pek çok çeşitte projeksiyon cihazı bulunduğu için bunların fiyatları da bir hayli farklılık göstermektedir. Geniş bir fiyat skalasına sahip olan projeksiyon cihazlarından amacınıza ve kullanımınıza uygun bir ürünü tespit ettikten sonra geriye kalan tek şey bütçenize hitap eden bir ürüne yönelmek olacak. Kategorimizin geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye uygun projeksiyon cihazı bulunuyor. Bunlardan birine siz de kolayca sahip olabilir ve geniş ekranda görüntü seyretmenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bir projeksiyon cihazı satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan diğer şey ise elbetteki projeksiyon perdesi. Projeksiyon Perdesi kategorimizde ihtiyacınıza uygun ürünler bulabilir hızlı ve güvenli bir şekilde hemen sipariş verebilirsiniz.

Projeksiyon Cihazı

için 1,501 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (207)
AİPTEK (2)
Asus (3)
Benq (90)
Canon (36)
Casio (24)
(329)
Epson (145)
Hitachi (18)
INFOCUS (4)
LG (79)
Nec (14)
Optoma (116)
Panasonic (38)
Sony (83)
Viewsonic (279)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ampül Ömrü

(458)
(241)
(229)
(200)
(133)
(130)
(60)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çözünürlük

(397)
(313)
(291)
(194)
(100)
(63)
(55)
(28)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

HDMI Girişi

(1288)
(161)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(916)
(533)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Teknolojisi

(804)
(288)
(286)
(64)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Kablosuz Kullanım

(918)
(333)
(198)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (77)
ve üzeri (80)
ve üzeri (80)
ve üzeri (81)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL