ADSL

Eskiden internete bağlanmak telefon hattına bağlanan ve güncel teknolojiye baktığımızda bugünden oldukça ilkel görünen modemler aracılığıyla olurdu. Ancak şu an bu modemleri tamamen yerinden eden bir teknolojiyle, yani ADSL adını verdiğimiz modemlerle internete bağlanıyoruz.

ADSL Nedir?

ADSL Nedir?

ADSL, İngilizcede Asymmetric Digital Subscriber Line sözcüklerinin baş harfleri kullanılarak yapılan bir kısaltma olarak kullanılır ve dilimize de böyle yerleşmiştir. Anlamı ise, Asimetrik Sayısal Abone Hattı olarak ifade edilir. ADSL bir modem teknolojisidir. Bu teknolojiye sahip modemleri ADSL modem olarak adlandırıyoruz. Günümüzde internete bağlanmak için en çok tercih edilen modem teknolojisi olan ADSL modem sayesinde internet kullanıcıları artık internete bağlanma konusunda daha hızlı bir deneyime sahipler. ADSL modem sayesinde, ADSL kota sorgulama ve ADSL hız testi gibi uygulamalarla internet kotanızı ve hızını ölçmeniz de mümkündür. İnternette gezinme, internetten türlü medya ve veri indirme ve çeşitli verileri internet ortamına aktarma gibi işlemleri ADSL modem sayesinde güvenle ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmemize olanak tanıyan ADSL kablosuz modem ve kablosuz fiber modem çeşitleri ile web sitemizden modem alışverişinizi yapabilirsiniz.

VDSL Nedir?

VDSL Nedir?

Web sitemizden satın alabileceğiniz çoğu ADSL modem yeni bir teknoloji olan VDSL ile uyumlu olacaktır. Peki, VDSL nedir? VDSL ile ADSL bakır kablolar aracılığıyla interneti dağıtan internet bağlantısı sistemleri olmakla birlikte VDSL, ADSL bağlantısına oranla çok daha hızlı bir internet deneyimi yaşamanıza imkân verir. VDSL’in Türkçe açılımı “çok yüksek hızlı dijital abone hattı”dır. ADSL modem ve VDSL modem modelleri çoğunlukla farklı modemlerdir ancak web sitemizde ADSL olup da VDSL destekli modem çeşitlerini bulmanız da mümkündür. Hem ADSL hem de VDSL modemlerde 1 ila 5 port arasında port sayısı bulunan modem çeşitleriyle kategorimiz en zengin ADSL ve VDSL modem ürünlerine sahiptir. Dolayısıyla kategorimizi incelediğinizde tam da ihtiyacınız olan ADSL ya da VDSL modemi bulacağınızı garanti ediyoruz.

En Uygun ADSL Modem Fiyatları

En Uygun ADSL Modem Fiyatları

Modem satın alırken en güncel teknolojiyle donatılmış olmasına dikkat ettiğiniz kadar bütçenizi zorlamayacak ancak kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım da garanti edecek modemler aradığınızı biliyoruz. Bu nedenle, ASUS, Airties, Zyxel, TP-Link D-Link, Aztech gibi en tanınmış modem ürünleri üreticilerinin ve markaların en güncel ADSL modem ve VDSL modem çeşitlerini sizlere avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle sunuyoruz. VDSL modem en ucuz ve en kaliteli ürünlerle ve en uygun ADSL modem fiyatları ile alışverişinizde kârlı çıkmak için doğru adrestesiniz. Diğer modem ve ağ ürünlerimize göz atmak için ise Modem & Ağ Ürünleri kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

ADSL

için 2,334 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airties (60)
Asus (187)
(5)
(2)
(5)
D-Link (68)
(730)
Edimax (11)
Everest (13)
Netis (12)
tenda (175)
(1)
Tp-Link (677)
Zyxel (302)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Wi-Fi Desteği

(2025)
(190)
Başka bir kelime deneyin

Ethernet Port Sayısı

(912)
(66)
(32)
Başka bir kelime deneyin

Anten Sayısı

(652)
(154)
(118)
(45)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(176)
ve üzeri (247)
ve üzeri (256)
ve üzeri (257)
ve üzeri (260)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL