TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

ADSL

için 951 sonuç bulundu.

ADSL

Modern dönemde teknolojik gelişmelerin ilerletilmesi ve yaygınlaştırılması ile birlikte dünyanın her noktasından insanlar birbirleriyle anlık olarak temas kurabilme olanaklarına sahip olmaya başladılar. Bu gelişmelerin gerçekleşmesinde en önemli etkenlerden birisi de internetin yaygınlaşması olarak gösterilebilir. Ev, ofis ve iş yerlerinde internet bağlantısına sahip olabilmeniz için bir ADSL modem kullanmanız gerekmektedir. ADSL modemler, sahip oldukları çeşitli özelliklerle internet hızınız konusunda belirleyici olabilirler ve alternatif bağlantı araçlarını kullanmanızı sağlayabilirler. Bu yönden piyasada fonksiyonları ve teknik özellikleri itibarıyla birbirinden ayrılan çok sayıda ADSL modem yer aldığı söylenebilir. Kişisel kullanım ihtiyacınıza göre piyasada yer alan ADSL modem çeşitleri arasından bir modeli edinerek ortamınıza internet sağlayabilirsiniz.

ADSL Modem Ürünleriyle Bağlantı Hızınızı Katlama Zamanı

ADSL Modem Ürünleriyle Bağlantı Hızınızı Katlama Zamanı

Bilgisayar ve akıllı telefon teknolojilerinin evrensel bazda büyük kullanım düzeyine ulaşmasıyla birlikte, kişilerin iletişim kanalı olarak internet teknolojilerini kullanmaya başlaması da gecikmedir. Veri paylaşımı, iletişim kanalları, dosya depolama gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilen internetin günümüzdeki gerekliliği artık oldukça yüksek önem arz eden bir düzeye ulaşmıştır. İş yerlerinde çalışanlar arası bağlantıların sağlanabilmesi, müşterilerle iletişimin kurulabilmesi; ev ortamında çalışmaların anlık olarak sürdürülebilmesi ve çevrimiçi ortamda çeşitli aktivitelerin gerçekleştirilebilmesi için internet bağlantısı zorunlu hale gelmiştir. ADSL internet sistemi küresel anlamda en yaygın olarak kullanılan bağlantı araçlarından birisi olarak gösterilebilir. ADSL, merkezi bir modem sistemi üzerinden belirli bir alan içerisinde internet bağlantısının sağlanabilmesi nedeniyle çeşitli alanlarda tercih edilir. ADSL modem, kablolu sistemiyle ortamdaki cihazların kablo bağlantısıyla internet erişimine sahip olabilmesini sağlar. Bu bağlantı sayesinde çevrimiçi ortamda dosyalar indirilebilir, dosya paylaşımı yapılabilir, anlık iletişim araçları kullanılabilir. ADSL< uyumlu modem çeşitleri sahip oldukları teknik özelliklerle internet bağlantı hızını etkileyebilirler. Hız konusu özellikle günümüz şartları dikkate alındığında, yaşamınıza hız kazandırmak konusunda da oldukça önemlidir. İnternet üzerinden gerçekleştirdiğiniz çeşitli işlemlerin saniyeler içerisinde tamamlanabilmesi için yüksek hızlı internet olanaklarından yararlanmak istediğinizde, fiber bağlantı özelliklerine sahip alternatifleri tercih edebilirsiniz. Eğer modemi kullanacağınız lokasyonda fiber internet sağlayıcısı mevcutsa, bu durumda modeminizle oldukça yüksek hız düzeyinde internet bağlantısı elde edebilir; çalışmalarınızı saniyeler içerisinde gerçekleştirerek zaman kaybını minimize edebilirsiniz. Fiber ADSL modem seçenekleri, sahip oldukları özel bağlantı sistemleriyle tüm kablolu ağ bağlantılarına uyum sağlarlar ancak fiber internet bağlantısı gerçekleştireceğiniz zamanlarda fiber teknolojisine sahip olmayan bir modem kullanarak internet hızınızı fiber düzeyine çıkaramayabilirsiniz. 8 Mbps düzeyine kadar hız performansı elde edebilmenizi sağlayan yüksek hızlı modem seçenekleri, indirme ve yükleme performanslarıyla ihtiyacınız olan gücü evinizde bulundurabilmenizi sağlıyorlar. Modem seçiminizi yaparken kullanım alanınızda ihtiyacınız olan hız düzeyini ve ilgili alandaki internet bağlantısı olanaklarını dikkate alarak bir ürün belirlemeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca tercih ettiğiniz modemdeki maksimum hız gücünü de dikkate alarak, alanınızdaki en yüksek hız düzeyine göre modem belirleyebilirsiniz.

ADSL Modem Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

ADSL Modem Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İnternet günümüzde teknolojik yaşantının önemli bir parçası olmanın yanında bir iletişim aracı olarak da oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle ekonomi dünyasının önemli bir parçası haline gelen internetin etkili bir şekilde kullanılabilmesi, birçok alanda kazanım elde edilebilmesi konusunda da faydalar sağlayabilmektedir. Modem ADSL türünde tercih edildiğinde, ilgili noktadaki ADSL bağlantı kabloları ile bağlantı kurulması ve bir ağ bağlantısının yaratılması gerekiyor. Bunun için modemin üzerinde yer alan portlar kullanılabiliyor. Port, modemin kablolu ağ bağlantısıyla internet sağlayabilmesi için gerekli olan giriştir. Bu girişe internet kablosunun takılı olması gerekir. Modemin üzerinde yalnızca internet portu yer almamaktadır. Yerel ağ bağlantısının kablolu olarak gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan portlar da modem üzerinde bulunur. Bu portlar, çeşitli aygıtlara internet sağlayabilmek için kablolu bağlantı kurmak istediğinizde kullanılabilirler. İnternet ADSL modem üzerinden bir aygıta aktarılırken, arada kullanılan kablonun bir ucunun da ilgili aygıta takılı olması gerekir. Bunun haricinde ev telefonlarının da bağlantısını gerçekleştirmek üzere portlardan yararlanabilmek mümkün olabiliyor. Piyasada yer alan ADSL modemler sadece internet sağlayıcı araçlar olarak kullanılmakla kalmıyorlar aynı zamanda yerel ağ bağlantısı kurulması gerektiğinde de kullanıcılara fayda sağlayabiliyorlar. Yerel ağ bağlantısı, belirli bir ortamdaki bilgisayarların dışa paylaşımsız bir alanda veri paylaşımı gerçekleştirebilmesini sağlayan özel bir sistemdir. Bunun için Ethernet adı verilen bağlantı sistemi kullanılır. Bağlantılı olması istenen cihazların Ethernet kabloları modeme takıldığında, cihazlar birbirleriyle ağ bağlantısına sahip olurlar. Böylelikle özellikle iş yerlerinde bilgisayar üzerinden güvenli dosya paylaşımı yapılabilir, verilerin aktarımı kolay hale getirilebilir, ortak çalışmalar eş zamanlı olarak yürütülebilir. Piyasada yer alan ADSL modem seçeneklerinin kullanıcılarına sağladıkları faydalar arasında kolay bağlantı özellikleri de bulunuyor. İnternet kablosu, bağlantı kablosu ve adaptör birimleri gerekli şekilde bağlandıklarında modemler anında aktif hale gelerek, karmaşık kurulumlar yapmanıza gerek kalmadan internet bağlantısına sahip olabilmenizi sağlıyorlar. ADSL modem fiyatları incelendiğinde, modellerin sahip oldukları hız gücünün ve bağlantı birimlerinin sayısının fiyatlar üzerinde belirleyici olabildiği görülüyor. Bu açıdan ürünlerin çok sayıda farklı alternatifi piyasada bulunuyor ve her bütçeye, kullanım alanına uygun modem seçeneği karşınıza çıkıyor.

ADSL Modem ile Kablolara İhtiyacınız Kalmıyor

ADSL Modem ile Kablolara İhtiyacınız Kalmıyor

Teknolojik gelişmelerin insanların hayatına kazandırdığı önemli faydalar arasında kablosuz bağlantı yer alıyor. Kablosuz bağlantı sistemi geçmişte yalnızca iki cihaz arasında veri aktarımı amacıyla kullanılırken günümüzde internetin de kablosuz olarak kullanılabilmesini sağlamaktadır. Kablosuz ADSL modem çeşitleri, alanınızda sahip olduğunuz kablolu internet gücünü kablosuz olarak dağıtabilmenizi sağlıyorlar. Böylelikle kablosuz internet erişimi özelliği bulunan çeşitli cihazlarınızla, kablo karmaşası yaşamadan internet erişimi sağlayabiliyor; ortam içerisinde hareket halindeyken dahi internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Modem & Ağ Ürünleri üzerinden paylaştığınız kablosuz interneti kişiselleştirmek istediğinizde, modeminizin ayarlarından faydalanarak internetinize şifre koyabiliyor; erişiminizi sadece şifrenizi paylaştığınız kişilerle paylaşarak güvenlik ihlallerine karşı önlem alabiliyorsunuz. Piyasada yer alan ADSL kablosuz modem çeşitleri arasında 128-bit şifreleme özelliğine sahip seçenekler, şifreli dağıtımda dahi verilerinizin ele geçirilmesini önlemek üzere özel bir güvenlik duvarı sağlıyorlar. Böylelikle üçüncü kişilerin internet ağınıza erişimi kısıtlanarak, özel verilerinizin gizliliğini koruma altına alabiliyorsunuz. Kablosuz internet bağlantısı, genel olarak belirli bir alan içerisinde etkin olarak internet erişimi sağlayabilir. Piyasada yer alan modem modellerinin internet frekansları birbirlerinden farklı olduğundan, internet erişiminin sağlanabileceği mesafe düzeyleri de değişkenlik gösterebiliyor. Dar bir alan için standart ADSL modem seçeneklerini tercih edebilir, geniş bir alanda internet erişimi sağlamak içinse antenli modellerden yararlanarak yüksek frekans gücüne sahip olabilirsiniz. Kablosuz ADSL çeşitleri kablo kullanmadan yerel ağ bağlantısı kurulmasında da fayda sağlayabiliyorlar. Bilgisayarların ortak bir modemin kablosuz ağına erişimi sağlandığında, aygıtlar arasında şifreli bir yerel ağ kurulabiliyor ve böylelikle bilgisayarlar arasındaki veri erişimi pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor; ortak çalışmalar anlık olarak sürdürülebiliyor. Modem fiyatları ADSL türü alternatiflerde modellerin kablosuz özelliklerine göre de değişkenlik gösterebiliyor. Frekans düzeyi ve bağlantı özellikleri arttıkça fiyatlar da artış gösterebiliyor. Siz de ürün sayfamıza göz atarak, teknik özellikleri açısından birbirinden ayrılan çok sayıda ADSL Modem seçeneği arasından ihtiyacınıza uygun modeli edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airties (4)
Asus (71)
Aztech (1)
Billion (2)
Cnet (18)
D-Link (19)
(1)
Draytek (5)
Edimax (4)
Everest (53)
Huawei (1)
Inca (2)
Keenetic (25)
Krn (2)
Linksys (5)
Netis (4)
Netmaster (1)
Pikatel (2)
Tenda (145)
Totolink (1)
TP-Link (366)
Tp-Link (38)
Zte (23)
Zyxel (147)
ZyXEL (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ethernet Port Sayısı

(807)
(65)
(36)
(13)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Anten Sayısı

(463)
(142)
(110)
(10)
(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (120)
ve üzeri (130)
ve üzeri (130)
ve üzeri (132)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL