3G Modem

Bilgisayar ve internet teknolojilerinin gelişimi ile birlikte modem teknolojileri de eş zamanlı olarak gelişiyor ve dönüşüyor. Artık internete her zaman bağlı olmak her birimiz için bir lüks değil, bir zorunluluk. Bilgisayar kullanıcıları için ise sürekli Wifi arama problemini sona erdirecek olan teknolojilerin üretilmesi sevindirici haberleri beraberinde getirdi. Artık her yere götürebileceğiniz bir teknoloji var: 3G modemler.

3G Modem Nedir?

3G Modem Nedir?

Bulunduğunuz her noktadan zahmetsizce internete bağlanmak ister misiniz? Taşınabilir Wifi modem olarak da adlandırılan 3G modem çeşitleri sayesinde dizüstü bilgisayarınızı nereye götürürseniz götürün, her yerde ve her zaman hızlı bir internet bağlantısına sahip olabileceksiniz. 3G modem, “3rd Generation” yani Türkçe'de “3. nesil” olarak adlandırılan modemler olarak ifade ediliyor. Bir standart olarak belirlenmesi ise Uluslararası Telekomünikasyon Birliği tarafından gerçekleştirildi. 3G hızlı internet bağlantısı teknolojisini destekleyen ve taşınabilir Wifi bağlantısı sağlayan bu küçük ancak akıllı modemler ile bilgisayar kullanıcılarının mekân ve zaman fark etmeksizin internete bağlanmaları mümkün olabiliyor. 3G modemler yalnızca birer USB bellek boyutunda cihazlar olduğundan çantanızda yer kaplamadan taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Bu nedenle son dönemlerde bilgisayar kullanıcıları, özellikle iş insanları ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler.

3G Modemler Nasıl Kullanılır?

3G Modemler Nasıl Kullanılır?

3G modem kullanımı açısından oldukça basit aşamalara sahip bir modem çeşididir. Kolayca anlaşılabilen bir ara yüze sahip olan 3G modemler, kullanıcı dostu ürünler olmaları sebebiyle yediden yetmişe herkes tarafından kullanılabilir. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz 3G modemler belli uygulamalar aracılığıyla çalışır. Bu uygulamalar satın aldığınız 3G modem ile birlikte yüklü bir halde gelir. 3G modeminizi kurmadan önce bilgisayarınızın USB girişine cihazı takmalısınız. Ardından bilgisayarınız modemin içinde yüklü halde gelen uygulamayı tanıyarak size kurulum aşamaları konusunda yönlendirme sağlayacaktır. Hızlı ve kolay bir kuruluma sahip olan 3G modemler ayrıca farklı GSM şebekeleriyle de uyumlu olarak çalışmaktadır. 3G modemleri yalnızca dizüstü bilgisayarlarınızda değil, aynı zamanda USB girişine sahip bütün tablet ve benzeri cihazlarda çalıştırabilirsiniz.

3G Modem Fiyatları Nelerdir?

3G Modem Fiyatları Nelerdir?

Kategorimizi inceleyerek satın alabileceğiniz 3G modemler yalnızca GSM firmalarının ürettiği marka ve modellerle sınırlı değildir. Aynı zamanda TP-Link, D-Link, Asus, Zyxel gibi tanınmış markaların 3G modem çeşitlerine kategorimiz üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek kısa sürede siz de bir 3G modem sahibi olup sınırsız internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Örneğin, Huawei 3G modem çeşitlerini web sitemizde bulmanız mümkün. Üstelik alışverişinizi en uygun 3G modem fiyatları ve diğer avantajlardan faydalanarak yapacak, kârlı çıkacaksınız. Diğer modem çeşitlerimize de göz atmak isterseniz, Modem kategorimize tıklamanız yeterlidir.

3G Modem

için 418 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airties (10)
Asus (19)
(1)
D-Link (12)
(240)
(1)
(1)
Tp-Link (94)
Zyxel (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Anten Sayısı

(111)
(52)
(17)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Ethernet LAN (RJ-45) Port Sayısı

(119)
(17)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

DSL Bağlantı Türü

ADSL (90)
VDSL (38)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ethernet LAN Bağlantısı

(67)
(24)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (66)
ve üzeri (67)
ve üzeri (67)
ve üzeri (71)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL