Kategoriler

Hafıza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

E-Kitap Okuyucu ve Aksesuarları

için 83 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

E-Kitap Okuyucu Aksesuarları

Çoğu kişi kitap okumaktadır ve sevmektedir. Bu işlemi de cihazlara da taşınmıştır ve böylece daha rahat şekilde istediğiniz yerde okuyabileceksiniz. Gelişen teknoloji ile çok sevilen e kitap okuyucu modelleri ortaya çıkmıştır. Bu cihazlardan istenilen her yerde okunabilir ve isteğe bağlı her türlü kitap okunmaktadır. Günümüzde de sıklıkla tercih edilmektedir. Bu cihazlar için üretilen e kitap okuyucu aksesuarları vardır. Bunlar arasında, kılıf, kalem, ekran koruyucuları ve benzeri e kitap okuyucu ve aksesuarları vardır. Kılıflar cihazı korumak ve süslemek içindir. Kılıfların her türlü çeşidi vardır. Kalem cihazlarla uyumludur ve kullanışlıdır. Kılıfın yanında bulunmakta ve hediye verilmektedir. Cihaz kalemleri daha pratik bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur. Kalemler cihaza uyumlu olmaktadır. Kılıflar oldukça zengin bir renk seçeneği olup isteğe bağlı her türlü çeşidi bulunmaktadır. Cihazlara göre uygun her türlü, birçok çeşitli e kitap okuyucu aksesuarları vardır. Kişinin zevkine göre bulunması mümkündür. Ekran koruyucuları cihaz korumak için önemlidir ve kullanılması cihaz açısından gerekmektedir. Cihazların daha sağlam kullanılması için ekran koruyucuları tercih edilmektedir. Ekrana herhangi bir zarar gelmemesi için ekran koruyucuları kullanılmaktadır. Ve daha mat daha net görülmesi için de kullanılmaktadır. Her e kitap okuyucu aksesuarların faydası vardır ve cihazlar açısından çokça önemlidir. Bu yüzden e kitap okuyucu aksesuarları çok tercih edilmektedir.

 E Kitap Okuyucu Kılıfları

E Kitap Okuyucu Kılıfları

Hızla gelişen teknoloji, e kitap okuyucularının da işine yaramaktadır. Birçok e kitap okuyucu kılıf çeşidi vardır ve göze hitap eden modellerdir. Desenli, desensiz , çiçekli , sade renk her türlü bulunur. Kılıflar cihazlarımızı korur ve süslemek güzel görünmesi açısından da önemlidir. İnsanların göz zevkine uyan mükemmel çeşitleri, insanları büyülemektedir. E kitap okuyucu kılıfları çeşitlerine göre, cihazla uyumlu her çeşidi vardır. Boyut, kalınlık ve benzeri özelliklerine göre üretilmiştir. Kılıflar insanlar tarafından çokça kullanılmakta ve sevmektedir. Kılıflar bir diğer görevi cihazları korumaktır. İki taraflı kılıf çeşitleri hem ön yüzünü hem arka yüzünü korumaktadır, bu nedenle çok sevilen bir ürün olmaktadır. Birçok çeşidi ve modeli bulunduğundan tarzınıza uygun olanı bulabilir ve tercih edebilirsiniz. Sade tek renk olan kılıflar çok sevilmektedir. Zengin renk seçeneği bulunmaktadır. Birçok renk seçenekleri arasından zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Veya çiçek desenli olan kılıflar da çok renkli ve canlı bir görüntü yaratmaktadır. Yeşil, kırmızı, pembe, mavi, mor, siyah ve kahverengi gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Desenli kılıflarda çok fazla tercih edilmektedir. Kılıfların üzerinde farklı desenler mevcuttur. Kütüphane fotoğrafı baskılı kılıflar farklı bir hava yaratmaktadır. Üzerinde yazı olan kılıflarda oldukça tercih edilmektedir . Kılıfların dünya üzerinde üretimi fazladır çünkü çok fazla tercih edilip kullanılmaktadır. Birçok cihaza uygun kılıf çeşitleri bulunmaktadır. Gökyüzünü seven kişiler içinde , kılıflar bir diğer çeşidi gökyüzü ile ilgili kılıflarda oldukça kullanılmaktadır ve sevilmektedir. Birçok çeşidi vardır. Mor, mavi, siyah, lacivert, beyaz gibi renklerde bulunur ve oldukça güzellerdir. Boyutuna, genişliğine üzerindeki kılıfın şekline göre bulunmaktadır. Herkesin zevkine göre kılıflar bulunmaktadır. Kılıflar cihazlar üzerinde çok fazla yarar sağlamaktadır. Cihazı koruma ve daha kullanışlı hale getirme gibi yararlarıyla, çok fazla sevilmektedir. Kılıflar cihazın korunması ve kullanışlı olması için oldukça önemlidir. Tarzınıza uygun birçok e kitap okuyucu kılıfları için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 E Kitap Okuyucu Çeşitleri

E Kitap Okuyucu Çeşitleri

Birçok çeşidi bulunan ve cihazlara faydası bulunan e kitap okuyucu çeşitleri arasında, kalem, kılıf, ışığı, ekran koruyucuları ve benzeri birçok çeşidi vardır. Gece okumak zevkli ve daha güzeldir. E kitap okuyucu ışığı gece okumayı sevenler için güzel ve kullanışlıdır. İnsanlar arasında oldukça tercih edilir ve sevilmektedir. Çeşitleri büyüklüğüne , genişliğine , kalınlığına göre ve daha fazlasına yer verilmekle beraber tercih edilmektedir. Kılıflar oldukça büyük bir ailedir. E kitap okuyucu kılıf çeşitleri fazladır, yazılı, sade renkli, desenli, çiçekli, manzaralı ve daha fazlasına yer verilmektedir. İnsanları birçok çeşitleri ile kararsızlığına uğratmaktadır. Her cihaza uyumlu, bağlı kılıflar, uzunluğuna, büyüklüğüne, genişliğine ve daha fazlasına yer verilir. Kılıflar korumak amaçlı da üretilmektedir. İki taraflı kılıflar günümüzde pek kullanılmasa da , cihazlarımızı korumak için önemli ve kullanılmalıdır. Kılıflarla beraber hediye verilen e kitap okuyucu kalemleri hediye verilmektedir. Kalemler isteğe bağlı kullanılır. Dokunmatik olarak geçen kalemler birçok cihazlarla verilir veya kılıflarla hediye edilmektedir. E kitap okuyucu ekran koruyucuları cihazları korumak içindir. Cihazınıza birçok faydası bulunmaktadır. Her cihazın ekran koruyucuya ihtiyacı vardır, ekran koruyucu cihazınızı korur ve güvenli olmasını sağlar, böylece içiniz daha rahat edebilmektedir. Bazı kılıf modellerinin arkasında kılıfı rahat tutabileceğiniz bir bölüm vardır. Bu elinizden düşme gibi olasılıkları önler ve daha rahat cihaza hakim olmanızı sağlar. Parmaklarınızı şerit halinde olan bölümün içerisinden geçirerek kolaylıkla tutabilirsiniz. Böylece daha rahat şekilde kullanırsınız ve düşme olsalığı olmamaktadır. E kitap okuyucu kılıflarının en belirgin özelliklerinden biri, kendiliğinden uyku moduna geçebilmesidir. Kılıf kapağını kapattığınızda direk uyku moduna geçebilirsiniz. Aynı şekilde kapağı açtığınızda cihaz kendiliğinden açılacaktır. Bu özellikler küçük uğraşmaları önleyerek pratiklik kazandırmaktadır. Daha kolay ve rahat cihazı kullanmaya yardımcı olur. Ayrıca ekran koruyucu film mat özelliğindedir. Bu mat özelliği ile parlama yapmadan daha rahat okuma imkanı sunar. Böylece daha rahat etmiş olmaktasınız.

 E Kitap Okuyucu Fiyatları

E Kitap Okuyucu Fiyatları

E kitap okuyucuları ve aksesuarların birçok çeşidi bulunmaktadır. Her yaşa uygun bulunan aksesuarları çok tercih edilmektedir. Son zamanlarda tercih edilen e kitap okuyucu ve e kitap okuyucu aksesuarları her bütçeye uygun bulunmaktadır. Teknolojinin artmasıyla çeşitleri de artmaktadır ve kullanılmaktadır. Çok fazla çeşide sahip olan e kitap okuyucu ve e kitap okuyucu aksesuarları fiyat bakımından farklılık göstermektedir. E kitap okuyucu aksesuarları ürünlerin içinde bulunan kılıf, kalem, ekran koruyucu, ışığı ve birçoğu ile fiyatlarında farklılık göstermektedir. Çok fazla çeşitliği ile ihtiyacınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Bütçenize uygun e kitap okuyucu ve e kitap okuyucu aksesuarları bulunmaktadır. Günden güne gelişen teknoloji ile cihazlar yeniliklere açılmış ve bu ilerleyen teknolojiler arasında e kitap okuyucuları da ve en son hali ile gelmiş e kitap okuyucu aksesuarları da gelişmektedir. En son hali ile sunulan e kitap okuyucu aksesuarları, e kitap okuyucu cihazlarına göre gelişmiştir. Uygun olan e kitap okuyucu ve aksesuarları, bütçeye uygun çeşitler olmaktadır. E kitap okuyucu aksesuarları ile bilgi almak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Tercihe isteğe bağlı her türlü e kitap okuyucu ve e kitap okuyucu aksesuarların bulabilirsiniz.