Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Tipi

Usb
Başka bir kelime deneyin

Tuş Dizilimi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mouse Türü

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Numerik Tuşlar

Başka bir kelime deneyin

Oyuncu

Başka bir kelime deneyin

Aydınlatma

Başka bir kelime deneyin

Mouse Hassasiyeti (DPI)

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Klavye & Mouse Setleri

için 636 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Klavye ve Mouse Setleri

Bilgisayar kullanımını pratik hale getiren klavye ve mouse setleri, sorunsuz bilgisayar deneyimine katkıda bulunan birçok özelliğe sahiptir. Renklerine göre seçebileceğiniz klavye ve mouse modelleri sayesinde bilgisayarınızın tasarımı ile uyumlu ürünlere çok kısa bir sürede erişebilirsiniz. Kablolu ve kablosuz setler ile kullanım tercihlerinize uygun olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda düşük ağırlık seviyesine sahip olan klavye ve mouse setleri yardımıyla taşıma ve kullanım kolaylığı oluşturan ürünlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ergonomik tasarım detaylarını içeren setler, parmaklarınızı ve ellerinizi özgürce kullanarak zaman kazanmanıza yardımcı olur. Dayanıklı ve sert plastik malzeme kullanılarak imal edilen modeller, uzun ömürlü bir kullanıma ulaşmanız için uygun olan birçok seçeneği içerir. Dünyaca ünlü markaların özenle tasarladığı kablosuz klavye ve mouse set seçenekleri, estetik görünümleriyle bilgisayarınızı daha şık hale getirir. Tasarımları ayak bölümü ile tamamlanan klavyeleri tercih ederek, aksesuarınızın kaymasını kolayca engelleyip rahatlık elde edebilirsiniz. Açılıp kapanabilir ayakları bulunan modeller, açıyı değiştirmeniz konusunda da size yardımcı olur. Öte yandan silikon destek noktalarına sahip olan klavyeler de vardır. Bu ürünler masa yüzeyinde kayma sorununu önleyerek aksesuarınızın sabit kalmasını sağlar. Darbelere karşı dayanıklı malzemelerle imal edilen klavye ve mouse setleri, çizilme ve kırılma gibi sorunları önlemeye yardımcıdır. Solma ve deforme olma gibi problemlere karşı da koruma yaratan bu ürünler, oldukça kaliteli bir kullanım deneyimine erişmeniz için dizayn edilmiştir. Pille beraber kullanılabilen klavye ve mouse setleri arasındaki kablosuz modeller, enerjiyi verimli kullanarak uzun süreli bir deneyim yaşatır. Kablosuz fare modellerinin alt kısmında yer alan açma kapama tuşunu kullanarak fareyi kolayca yönetebilirsiniz. Bilgisayarınızı kapattıktan sonra farenin çalışmaya devam etmesini engellemek için bu tuştan yararlanabilirsiniz. Fareyi temizlerken imlecin hareket etmesini engellemek için de ürünün alt kısmındaki düğmeyi kapalı konuma getirebilirsiniz. Tasarımlarında marka adına ve marka logosuna yer verilen setler, zarif görünümleri ile dikkat çekmeyi başarır. Çevre birimleri kategorisinde bulabileceğiniz birbirinden pratik setler sayesinde, bilgisayarınız için gereken aksesuarlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Fonksiyonel Kısayol Tuşlarını İçeren Klavye ve Mouse Setleri

Fonksiyonel Kısayol Tuşlarını İçeren Klavye ve Mouse Setleri

Pratik özelliklere sahip klavye ve mouse setleri, bilgisayar kullanmayı çok daha kolay hale getirir. Işık özelliği ile kullanıcılarını bilgilendiren klavye ve mouse set ürünleri, aksesuarların çalışıp çalışmadığını anında anlamanızı sağlar. Böylece gerekli enerjinin olup olmadığını hemen öğrenerek setleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Işıkları çalışmayan ürünlerin pillerini değiştirmeniz gerekir. Kablolu modellerde ışık sorunu yaşarsanız, kablo bağlantısının doğru gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Caps Lock tuşu, Num Lock tuşu gibi detayları içeren ürünler, bu tuşların açık mı, kapalı mı olduğunu anlamanız için ışık desteği sunar. Renkli ışıklara sahip klavye modelleri de son derece kullanışlı aksesuarlardır. Estetik görünümleri oyun bilgisayarı kullanan kişilerin beğenisini kazanmayı başarır. Oyuncu farelerinde de yer alan renkli ışık desteği, odanızın daha estetik bir görünüm kazanmasını kolaylaştırır. RGB özelliği ile dikkat çeken oyuncu klavye ve mouse set modellerini, gaming bilgisayar çeşitleri ile beraber kullanabilirsiniz. Kırmızı, yeşil ve mavi renklerde ışık yayan klavye ve mouse setleri, son derece dikkat çekici ve şık bir tasarım oluşturmanız için idealdir. Öte yandan tuşları oyuncular için özel olarak tasarlanan çeşitler de vardır. Oyunlarda sıklıkla kullanılan W, A, S, D ve space tuşları dikkat çekici ve ayırt edici renklerle tasarlanan klavye ve mouse setleri, kullanım esnasında konforunuzu arttırmanız için idealdir. Oyun sırasında zamanla yarışırken sık kullanılan kısayol tuşlarına rahatça erişmek için kullanışlı ürünlerden yararlanabilirsiniz. Scroll tuşu farklı renklerle tasarlanan fareler de dikkat çekici ve pratik yapıları ile kullanıcılarını memnun eder. Hassasiyet oranı yüksek oran klavye ve mouse setleri, tuşlara bastığınızda komutlarınızı anında bilgisayarınıza ulaştırır. Böylece çevrim içi oyunlarda rakiplerinizle başarılı bir şekilde mücadele edebilir, zaman kazanabilirsiniz. Tepki sürelerine göre inceleyebileceğiniz kullanışlı setler, arzu ettiğiniz performans seviyesine uygun ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Mekanik sesler çıkararak kullanıcılarına yazı yazma zevki veren klavyelerin yanı sıra, minimum oranda ses çıkararak kullanıcılarını memnun eden ürünler de tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında yer alır. Koyu renkli dizaynları ile öne çıkan siyah modeller de pek çok kişinin favorisidir. Klavye ve mouse siyah modellerin yanı sıra beyaz ve gri modellerin de bulunması, hem bilgisayarınızla hem de çalışma ortamınızla uyumlu olan ürünleri seçmenizi kolaylaştırır. Bu sayede masadaki diğer ürünlerle uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Klavye ve mouse beyaz açık renkli tasarımları ise son derece şık ve modern bir görünüme sahiptir.

Bilgisayar Kullanımını Kolaylaştıran Klavye ve Mouse Setleri

Bilgisayar Kullanımını Kolaylaştıran Klavye ve Mouse Setleri

Ses seviyesini anlık olarak kontrol etmeyi sağlayan klavye ve mouse set seçenekleri, oyunların ve filmlerin seslerini kolayca ayarlamaya yardımcı olur. Ekran görüntüsü alma tuşu, enter tuşu, sayı takımı gibi detayların son derece kullanışlı bir şekilde sunulması, işlerinizi gerçekleştirirken hız kazanmanızı sağlar. Darbelere karşı dayanıklı olan tuşlar, yazışmalarınızı rahatça sürdürmeniz için elverişli bir tasarıma sahiptir. Su geçirmez olarak üretilen modeller de tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Su dökülmesi sorunu sonucunda bilgisayar aksesuarlarının bozulmasını önlemek için suya karşı dayanıklı olan ürünleri kullanabilirsiniz. Tozlanma sorununa karşı da dayanıklılık gösteren klavyeler yardımıyla oldukça hijyenik bir kullanım deneyimi kazanabilirsiniz. Nemli bezlerle silinebilen tuşları bulunan ürünlere klavye ve mouse setleri aracılığıyla kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Temizleyici sprey kullanarak da silebileceğiniz klavye ve mouse setleri, düzenli olarak temizlik yapmanız için elverişlidir. HP klavye ve mouse set seçenekleri arasında yer alan modelleri hem HP bilgisayarlarla hem de diğer bilgisayarlarla uyumlu şekilde kullanarak konfor kazanabilirsiniz. Sevimli tasarımları ve işlevsel özellikleri ile öne çıkan Logitech klavye ve mouse set seçeneklerini de bilgisayarınızla uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Kablosuz modellerin çekim alanının son derece geniş olması, odanızın farklı noktalarından bilgisayarınıza komut göndermenize imkân tanır. Öte yandan kablosuz klavye ve mouse set modelleri aracılığıyla oturduğunuz yerden bu aksesuarları rahatça kullanarak konforunuzu koruyabilirsiniz. Yatağınıza uzanarak film izlemek istediğinizde yanınızda klavye ve mouse setleri arasındaki ürünlere yer vererek bilgisayarı yönetmeye devam edebilirsiniz. Kablolu klavye ve mouse setleri ise uzun olan kabloları sayesinde hareket alanınızı maksimum seviyeye çıkararak konforunuzu arttırır. Farklı işletim sistemleri ile çalışan bilgisayarlara uyum sağlayabilen klavye ve mouse setleri aracılığıyla, sahip olduğunuz cihaz için ideal özellikler taşıyan ürünlere erişebilirsiniz. Hassas yapıları ile öne çıkan klavye ve mouse setleri, disiplinli ve keyifli bir kullanım deneyimi yaratarak ofis ortamında da sizin için avantaj sağlar. Uzunluk ve genişlik gibi özelliklerini baz alarak aksesuar alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Sade tasarımları ile öne çıkan minimal klavye ve mouse setleri, resmi alanlarda rahatça yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Tasarımlarını tamamlayan kalıcı fontlar, klavye modellerinden uzun ömürlü bir şekilde destek almak isteyen kullanıcılar için idealdir. Baskıları silinmeyen harfler, sayılar ve işaretler sayesinde birçok işlemi kolayca yerine getirebilirsiniz. Fontların renklerinin solmaması, yazı yazarken her bir tuşu rahatça görmenizi mümkün hale getirir.

Gelişmiş Özellikleri İle Fark Yaratan Klavye ve Mouse Setleri

Gelişmiş Özellikleri İle Fark Yaratan Klavye ve Mouse Setleri

USB alıcısı ile kullanılabilen Lenovo klavye ve mouse set modelleri, zamandan tasarruf ederek kurulum işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlamanız için üretilmiştir. USB alıcıları metrelerce mesafelik bir alanda çekim gücüne sahip olan klavye ve mouse setleri sayesinde bağlantıda kesinti sorunu yaşamadan bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Microsoft klavye ve mouse set seçenekleri de USB alıcısı desteğiyle kullanabileceğiniz kablosuz ürünleri içerir. Hassas optik teknolojisi ile dikkat çeken fare modellerinin yer aldığı gelişmiş özelliklerdeki takımlar, hareketlerinizi hemen algılayarak oyunlarda karakterinizi rahatça yönetmenize yardımcı olur. Avuç içerisine sığabilen fareler, elinizi ergonomik olarak kullanıp işlerinizi gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Tırtıklı şekilde tasarlanan scroll tuşu ile de dikkat çeken fareler, bu tuşu tek parmağınızla kolayca hareket ettirmenize imkân tanır. Öte yandan kenar kısımlarında tırtık detayına yer verilen fare modelleri de vardır. Bu fareler sayesinde aksesuarınızı rahatlıkla kavrayarak işlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. USB alıcısı akıllı televizyon modelleri ile uyumlu şekilde kullanılabilen klavye ve mouse setleri, televizyonunuz aracılığıyla internette zaman geçirirken konfor kazanmanızı sağlar. Böylece televizyon ekranı üzerinden oyun oynayabilir, çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar yapabilirsiniz. USB alıcısı kısmı son derece küçük olan modeller sayesinde bu alıcıları güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tasarımlarında USB alıcısı yuvası bulunan modeller, klavye ve fare aksesuarları ile bir arada taşıyabileceğiniz parçaları içerir. Tak çalıştır özelliği ile dikkat çeken modeller, kurulum aşamaları ile uğraşmadan klavye ve mouse setlerini kullanmanıza imkân tanır. Tuş aralıkları geniş olan klavyeler, yazışmalarınızı gerçekleştirirken konforunuzu üst düzeye çıkarır. Uzun süreli kullanımda ellerin terlemesine karşı dayanıklı şekilde üretilen klavye ve mouse setleri, bu gibi sorunlar karşısında aksesuarların deforme olmasını önler. Belirli aralıklarla klavye ve mouse ürünlerinin yanı sıra bilgisayarınızın kasasını ve monitörünü de temizlemeye özen göstererek maksimum oranda hijyene ulaşabilirsiniz. Fare altlığı kullanarak bilgisayarınızın mouse aksesuarından rahatça yararlanabilirsiniz. Bilek korumalığı bulunan fare altlığı modellerinin yanı sıra bilek kısmını koruyan aparatları içeren aksesuar modelleri de vardır. Böylece oldukça güvenli bir kullanım gerçekleştirerek işlerinizi yerine getirebilirsiniz. Fare altlıkları kayma sorununa karşı da çözüm üretmeyi başaran tabanlarıyla kullanıcılarını memnun eder.

Güç Koruma Özelliği Bulunan Klavye ve Mouse Setleri

Güç Koruma Özelliği Bulunan Klavye ve Mouse Setleri

Kullanıcı dostu güç koruma özelliği ile öne çıkan klavye ve mouse setleri, enerjiyi tasarruflu bir şekilde değerlendirerek verimlilik yaratır. Farklı markalara ait modeller, zengin bir seçenek alanı oluşturarak kullanıcılarına hizmet verir. Tasarımlarında multimedya tuşlarına ve sık kullanılan tuşlara yer verilen klavyeler, oldukça keyifli ve pratik bir deneyim için elverişlidir. Fonksiyonellik sağlayan sık kullanılan tuşlar, bilgisayar başında son derece hızlı şekilde zaman geçirmeniz için idealdir. Üretimlerinde yüksek esneklikte silikon madde kullanılmış olan klavye ve mouse alternatifleri de bulunur. Esneme payı yüksek olan bu ürünler, kırılma ve deforme olma gibi sorunları aşmak isteyen kullanıcılar için elverişlidir. Kullanışlı ve pratik özellikleri ile dikkat çeken klavyeler, tahliye kanalı detayına sahip olan modelleri de içerir. Bu aksesuarlar sayesinde sıvı dökülmesi sorunu ile karşılaştığınızda sıvının kısa bir sürede dışarı atılmasını sağlayabilirsiniz. Optik sensör desteği ile çalışan klavye ve mouse setleri yardımıyla tepki süresi son derece düşük olan aksesuarları kullanmaya başlayabilirsiniz. Asus klavye ve mouse set modelleri, hassasiyet derecesi ayarlanabilir olan aksesuarları içerir. Böylece kullanım tercihlerinize en uygun hassasiyet seviyesini seçerek aksesuarlarınızdan yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fare hızının ayarlanabilir olması, oyun oynarken başka, internette vakit geçirirken başka bir hız seviyesini kullanmanızı mümkün hale getirir. Çift yönlü scroll özelliği bulunan farelerin yanı sıra, dört yönlü scroll desteği sunarak işlevsellik yaratan aksesuarlar da vardır. Kenar kısımları kayma sorununa karşı dayanıklı malzemelerle üretilen gereçler, güvenli bir kullanım deneyimi elde etmek isteyen teknoloji tutkunları için idealdir. Toz geçirmez tekerlek detayı ile öne çıkan fareler de setler içerisinde önemli bir konuma sahiptir. Tekerlekleri toz geçirme sorununa karşı koruma yaratan modeller, hijyenik bir kullanım deneyimine ulaşmanızı da sağlar. Belirli bir kullanım süresinden sonra bu aksesuar modelleriyle herhangi bir işlem yapmadığınızda enerji koruma moduna geçen ürünleri tercih ederek verimlilik elde edebilirsiniz. Belirli bir süre kullanılmadıklarında otomatik olarak uyku moduna geçen aksesuarlar, maksimum verimlilik seviyesine ulaşmanız için üretilmiştir. Ultra şık ve ince tasarımlarını işlevsel donanımlarıyla birleştiren setler, zarif aksesuarlardan yararlanmaya başlamanız için idealdir.

Klavye ve Mouse Setlerini Kullanmanın Avantajları

Klavye ve Mouse Setlerini Kullanmanın Avantajları

Okul ve iş yaşamının vazgeçilmezi yüksek performanslı klavye ve fareler, pek çok bakımdan kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Tuş takımı bulunan klavyelerin yanı sıra, tuş takımı bölümü bulunmadığı için daha az yer kaplayan klavyeler, özellikle dar alanlarda işleri epey kolaylaştırır. Ağırlığı fazla olmayan hafif yapıdaki aksesuarları yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Farklı zeminlere uyum sağlama özelliği bulunan fare modellerini de bilgisayarınızı daha rahat kullanmak için değerlendirebilir, çalışma alanınızı genişletebilirsiniz. Ahşap yüzeylerin yanı sıra kumaş yüzeylere de uyum sağlayabilen fareler, bileğinizin hareketlerini hassas şekilde takip eder. Tasarımlarında yer alan fonksiyon tuşları ile dikkat çekmeyi başaran klavyeleri de maksimum oranda verimlilik elde ederek çalıştırabilirsiniz. Tuş kombinasyonlarını kullanmak ya da oyunlarda çeşitli görevleri yerine getirirken zaman kazanmak için fonksiyon tuşlarından yararlanabilirsiniz. Favori komut özelliğine sahip olan modeller de kullanıcı dostu aksesuarlar arasında yer alır. Sık kullandığınız komutları kişiselleştirerek bu aksesuarları çok daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Kenarları yuvarlatılmış olan ve kare şeklinde tasarlanan tuş başlıklarını içeren klavye ve mouse çeşitleri, parmaklarınızı özgürce kullanmanız için son derece elverişlidir. Hem hassasiyet hem de konfor kazanmak için kullanabileceğiniz setler, kablo desteğinden pratik bir şekilde yararlanmanızı sağlar. USB girişi bulunan aksesuar modellerini masaüstü bilgisayarların kasa bölümüne kısa bir sürede bağlayabilirsiniz. Birbirinden bağımsız olarak kullanılabilen aksesuar setleri kullanıcılarına özgürlük verir. Böylece farenizi dizüstü bilgisayar modelleri ile beraber kullanarak işlerinizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Türkçe F klavye çeşitlerinin yanı sıra İngilizce Q klavye modellerinin de bulunmasından yararlanarak ihtiyaçlarınızla uyumlu olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Aydınlatma efekti ile dikkat çeken setler ise oyun tutkunlarının beğenisini kazanan ürünler arasındadır. Farklı renk kombinasyonlarını kullanmaya imkân tanıyan bu klavyeler, oldukça zarif bir aksesuara sahip olmanız için idealdir. Parlaklık ayarı yapmayı da sağlayan oyuncu klavyeleri ile beraber ortamdaki ışık miktarına uygun şekilde parlaklık seviyesini belirleyebilirsiniz. Güçlendirilmiş plastik kasa özelliği ile fark yaratan klavyeler, baskıya karşı son derece dayanıklı olan ürünleri içerir. Klavye ve mouse set fiyatları, kablolu ya da kablosuz olmalarına göre değişiklik gösterebilir. Aksesuarların sahip olduğu hassasiyet seviyeleri, tuşların mekanik veya normal oluşu, fonksiyonları, markası, modeli ve tasarımsal özellikleri de ürünlerin fiyat düzeyini etkiler. Kullanıcıların beklentilerine uygun ürünleri içeren klavye ve mouse setleri arasındaki modelleri inceleyip hayatınızı kolaylaştıracak seçimleri şimdi gerçekleştirebilirsiniz.