TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Akım Koruyucu Prizler

için 2.952 sonuç bulundu.

Akım Koruyucu Prizler

Evlerimizde, iş yerlerimizde ve sıklıkla kullandığımız mekânlarda bulundurduğumuz elektronik cihazlarımızın güvenliği hem kendi can güvenliğimiz hem de bütçemiz açısından önemlidir. Dolayısıyla bu tip ürünlere karşı her zamankinden daha açık olmamız gereken bir dönemde yaşıyoruz. Cihazlarımızı ani elektrik kesintilerinden ve diğer elektrik akımı kaynaklı olumsuzluklardan koruyabilmek için satın alabileceğimiz ürünler arasında yer alan akım korumalı prizler sıklıkla tavsiye edilen güvenlik ürünleri arasında yer alır.

Akım Korumalı Priz Nedir?

Akım Korumalı Priz Nedir?

Akım korumalı priz elektronik cihazlarınız elektrik kaynağına bağlıyken, örneğin laptopunuzu ya da tabletinizi şarj ettiğiniz bir esnada meydana gelebilecek voltaj değişikliklerinden cihazlarınızı koruyan priz çeşitlerine verilen addır. Elektronik cihazlarınız elektrik akımında meydana gelen ani dalgalanmalara, yükselmelere ya da düşüşlere karşı oldukça hassastır ve bu tip durumlar bilgisayarınız başta olmak üzere her tür elektronik cihazınızda geri dönülmez hasara yol açabilir. Hasar demek, uzun vadede büyük masraflar anlamına gelmektedir. Bu masraflardan kaçınmak için öncelikle akım korumalı prizlerin kullanımı önerilmektedir. Akım korumalı prizler aniden yüklenen voltajı dengelemek için özel içsel donanımlara sahiptir. Örneğin ani bir akım yükselmesini ancak akım korumalı priz kullanarak cihazınızın yüklenme kapasitesine kadar aşağı çekmeniz mümkün.

Akım Korumalı Prizler Ne İşe Yarar, Çeşitleri Nelerdir?

Akım Korumalı Prizler Ne İşe Yarar, Çeşitleri Nelerdir?

Akım korumalı prizler, regülatörlerle karıştırılmamalıdır zira akım düzenleme gibi bir işlevleri bulunmaz. Ancak elektrik tesisatında akım dengesizlikleri, özellikle akım yükselmeleri olduğunda, içlerinde bulunan donanım sayesinde cihazınıza ulaşacak olan voltajı dengeleyebilirler. Bu yolla da cihazlarınızı voltaj değişimlerinden korurlar. Web sitemiz üzerinden tekli, 2’li, akım korumalı priz 3’lü ve 5’li çeşitlerin yanı sıra FSP USB’li 6’lı akım korumalı priz gibi ürünlere de ulaşabilirsiniz. Akım korumalı prizler teknoloji geliştikçe gelişen farklı modellere de sahiptir. Örneğin zaman ayarlı akım korumalı prizler otomatik olarak ayarlanıp belli zamanlarda sizin müdahaleniz olmadan güç kesme özelliğine de sahiptirler. Bu modelleri de kategorimizi inceleyerek satın alabilirsiniz. Kolay taşınabilir olma özellikleri sayesinde laptopunuzu ya da diğer taşınabilir elektronik cihazlarınızı her yerde güvence altına almanızı sağlayacaktır.

Akım Korumalı Priz Fiyatları

Akım Korumalı Priz Fiyatları

Web sitemizde bulabileceğiniz akım korumalı priz en iyi marka ve modelleri sayesinde elektronik cihazlarınızı her zaman güvence altına alabileceksiniz. Örneğin S Link akım korumalı priz, Belkim akım korumalı priz, Philips akım korumalı priz gibi en iyi markaların farklı modelleri sayesinde ihtiyacınız olan ürünü hızlıca satın alabilirsiniz. Üstelik en uygun akım korumalı priz fiyatları ve alışveriş avantajlarımız sayesinde alışverişinizden memnun kalacaksınız. Bilgisayarınızın tüm diğer ihtiyaçları için ise Çevre Birimleri kategorimizi ziyaret ederek diğer ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

ELECTRON (82)
Hama (38)
POWERFUL (5)
Tunçmatik (187)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(425)
ve üzeri (530)
ve üzeri (556)
ve üzeri (562)
ve üzeri (573)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL