TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ses Kartı

için 682 sonuç bulundu.
Bağlantı Ara Yüzü seçiniz

Ses Kartı

Bilgisayarlarımızı sadece tek başlarına iş için kullanmıyoruz. Bilgisayar kullanırken pek çok medya ile haşır neşir oluyoruz. Örneğin, bilgisayarlarımızı birer televizyon gibi işlev görecek şekilde çeşitli filmler izlemek için kullanıyoruz. Ya da bilgisayarlarımızda çalışırken müzik dinlemek artık bizler için neredeyse vazgeçilmez. Belki de arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde güzel bir müzikle sohbet etmek istiyoruz ve bilgisayarımız üzerinden dinlediğimiz müziğin iyi bir ses kalitesine sahip olması önemli hale geliyor. Belki de tam bir bilgisayar oyunu tutkunusunuz ve oyun oynarken oyun seslerinin tadına varmak istiyorsunuz. Tüm bunlar için iyi bir ses kartı gereklidir.

Ses Kartı Nedir?

Ses Kartı Nedir?

Ses kartı hem laptoplarda hem de masaüstü bilgisayarlarda bulunan ve hem dijital hem de analog olarak iki gruba ayırabileceğimiz ses etkinliklerini yöneten aygıtlara verilen addır. Ses kartı bilgisayarlarda anakart üzerinde yer alır. Anakart üzerinde yer alan ISA ve PCI data yollarına takılan ses kartı, sizin doyasıya müzik dinlemenizi sağlayan bilgisayar bileşeninin ta kendisidir. Bir bilgisayarda ses kartı bulunmuyorsa, o bilgisayarın tamamen sessiz bir bilgisayar olacağından emin olabilirsiniz. Peki, bilgisayar içindeki elektronik birimlerden biri olan ses kartı ne işe yarar?

Ses Kartı Ne İşe Yarar?

Ses Kartı Ne İşe Yarar?

Bilgisayarınızda bulunan ses kartı sayesinde bilgisayarınız sizinle sesli iletişim kurabilir. Örneğin uyarı sesleri, bildirim sesleri ve benzeri komut sesleri gibi seslerin duyulması ses kartının doğru çalışması sayesinde mümkün olabilir. Ses kartının ilk işlevinin bu olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayarınızda ses oluşturmak için mutlaka bir ses kartına sahip olmalısınız. İkincisi, örneğin kendi sesinizi kaydetmek istediğinizde kullandığınız mikrofondan bilgisayarınıza ses kaydetmeye yarar. Siz konuşurken, sizin sesinizi dijital ses verilerine dönüştürür. Aynı zamanda, bilgisayarınızda müzik dinlerken veya başka bir medya oynatırken, hoparlör aracılığıyla dinlediğiniz bütün sesler ses kartı sayesinde üretilir.

Ses Kartı Çeşitleri ve Diğer Ürünler

Ses Kartı Çeşitleri ve Diğer Ürünler

Kategorimizde bulabileceğiniz ses kartı çeşitleri hem anakart üzerine monte edilmek üzere satışa sunulan ürünlerden hem de gün geçtikçe daha da popüler hale gelen USB ses kartı adını verdiğimiz ürünlerden oluşur. USB ses kartı 7.1 ve USB ses kartı 4.1 modelleri bulunan bu ürünler haricinde ses kartı çevirici ve USB ses kartı çevirici adaptör gibi ürünlere de kategorimizden ulaşabilirsiniz. Ses kartı satın alırken, düşünmeniz gereken bir başka nokta da ses kartı fiyatları olacaktır. En uygun USB ses kartı fiyatları dahil olmak üzere bütçenize uygun bütün ses kartı fiyatları ve S-Link, Asus, Creative, Quake gibi markaların en seçkin ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Diğer bilgisayar bileşenlerini de incelemek ve alışverişinize devam etmek isterseniz, buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Kanal Çıkış Sayısı

(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bağlantı Ara Yüzü

(181)
(35)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Kartı Kullanım Tipi

(100)
(69)
(34)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Asus (20)
Creative (28)
(575)
LogiLink (6)
S-Link (42)
SotM (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (126)
ve üzeri (145)
ve üzeri (150)
ve üzeri (159)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL