Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Hard Disk

için 332 sonuç bulundu.
Kapasite seçiniz

Gelişmiş servis ağı sayesinde üst düzey bir hizmet sunmak amacıyla 2004 yılında kurulan, ilk günden bu yana bilgisayar donanımı üretimiyle ön plana çıkarak adını en nitelikli markalar arasına yazdıran Hi-Level hard disk ürün çeşitleriyle ihtiyaç duyduğunuz hızı yakalamanıza yardımcı oluyor. Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar modelleri için bellek ve depolama birimi üretimine devam eden marka sunduğu yüksek hızlı ürünler sayesinde kullanıcılarının bilgisayar üzerindeki tüm işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmesini sağlıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan ve hem yurt içinde hem de yurtdışında birçok farklı noktada gelişmiş dağıtım ağıyla dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan marka kurulduğu günden bu yana edindiği deneyimle tasarladığı ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Yüksek Hız İçin Hi-Level SSD

Yüksek Hız İçin Hi-Level SSD

Bilgisayar teknolojisi piyasaya çıktığı ilk günden bu yana sürekli olarak gelişme gösteren bir alandır. Günümüzde bilgisayarların kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına çok daha hızlı ve verimli olması, aynı zamanda sunduğu performansla kullanıcısını yarı yolda bırakmaması gerekir. Bu nedenle bilgisayar içerisindeki birçok farklı donanımsal ürünün belirli seviyede yüksek performansa sahip olması bilgisayarın sunduğu kaliteyi etkilemektedir. Tüm bilgisayarlara uygun modelleri bulunan ve bilgisayar iç donanımında en önemli görevi bilgi depolama olan Hi-Level SSD sunduğu yüksek aktarım hızları sayesinde sistemin en ağır yük altında hem de boştayken stabil bir performans göstermesini mümkün kılıyor. Geleneksel hard disk modellerine kıyasla çok daha farklı bir tasarıma sahip olan SSD modeller içlerinde bulunan dijital depolama birimleri sayesinde normal bir hard diskin sunamayacağı aktarım hızlarını yakalamanıza ve en büyük boyutlu dosyalarınızı dahi güven içerisinde hızlı bir biçimde aktarabilmenize imkan tanıyor. Özellikle bilgisayar üzerinde grafik ya da video render programların gibi işlemler yapan kullanıcıların ürettikleri ağır boyutlu içerikleri hem saklamak hem de farklı bir bilgisayara taşımak için kullanabileceği taşınabilir özelliğe sahip SSD modelleri birbirinden farklı aktarım hızlarıyla seçenekler sunuyor. En nitelikli modeller 600 mb/s gibi bir hızın üzerine çıkabiliyor. Bu aktarım performansı sayesinde normal bir depolama birimine belki günler içerisinde aktarım sağlayabileceğiniz dosyaları sadece birkaç saat içerisinde aktararak zamandan tasarruf etmeniz mümkün oluyor. Genel olarak 2.5’ boyuta sahip olan SSD modelleri masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi dizüstü bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Standart boyutları sayesinde tüm dizüstü bilgisayar modellerine uyum sağlayabilen SSD dizsüstü bilgisayarınızın sunmuş olduğu performansın kat at artmasında etkili oluyor. Dış tasarımında genel olarak sert plastik materyal kullanılması ürünün beklenmedik darbelere karşı dayanıklı olmasını ve iç aksamın gelen darbelerden etkilenmemesini sağlıyor. Hi-Level SSD inceleme yaparak ürünün sunmuş olduğu hız seçenekleri ve üretimde kullanılan nitelikli materyal hakkında bilgi almanız da mümkün. Hi-Level SSD nasıl bir performans sunduğunu görmek için hemen bir SSD sahibi olabilir ve bu mükemmel deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hi-Level SSD Modelleriyle Teknolojiye Uzanın

Hi-Level SSD Modelleriyle Teknolojiye Uzanın

Son yıllarda hızlı bir gelişme gösteren bilgisayar teknolojisi gün geçtikçe daha nitelikli bir hal almaya devam ediyor. Günümüzde bilgisayar donanımlarının uç bir noktaya doğru evrilmesi depolama birimlerinin de bu şekilde bir gelişme göstermesini zorunlu kılmıştır. Her ne kadar bir depolama birimi veri yedeklemesi açısından önemli olsa da aslında bu birimin bir diğer görevi de bilgisayar üzerine kurulan sistemin hızlı ve stabil bir şekilde çalışmasını sağlamaktır. İşte bu noktada karşınıza çıkan SSD Hi-Level hard disk özellikleri sayesinde sisteminizde daha önce yaşamadığınız bir deneyimi test etmenizi mümkün kılıyor. Normal hard disk modellerinden çok daha hızlı çalışabilen SSD modeller genel olarak sistem klasörünün kurulduğu donanımlar olarak bilinir. Özellikle günümüzde dünya çapında en çok tercih edilen işletim sistemlerinin gün geçtikçe daha kapsamlı olması sistemin depolama birimine daha çok yüklenerek onu yormasına neden olabiliyor. Bu gibi gelişmeleri göz önünde bulundurarak SSD modellerine yeni nesil eklemeler yapan Hi-Level markası farklı depolama seçenekleri sunarak uzun yıllar boyu stabil bir bilgisayar kullanımı sağlamanızda etkili oluyor. Aynı zamanda iş icabı farklı bilgisayar programlarıyla çalışmakta olan kullanıcılar için de ideal bir ürün olan SSD modelleri en ağır grafik programlarında işlerinizi yaparken donma ve kasma gibi problemlerle karşılaşmamanızı garanti ediyor. Grafikçilerin bir diğer mağdur olduğu konular arasında bulunan render işlemleri için de kolaylık sunan ürün en detaylı çizimlerinizin ya da videolarınızın render işlemleri sırasında bilgisayarın kendini yormasını engelleyerek işlemin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Dijital bir depolama sistemi olan SSD bilgisayar sistemine en hızlı veri aktarım kabloları arasında bulunan SATA kablosuyla bağlanıyor. Aktarım esnasında kopmalar yaşanmaması adına geliştirilen bu kablo sayesinde tüm aktarımlar daha hızlı yapılabiliyor. Sunduğu nitelikli kullanım sayesinde kullanıcısını memnun etmeyi başaran Hi-Level SSD tavsiye edilen bilgisayar donanımları arasında üst sıralarda bulunuyor. Markanın depolama birimlerini kullanarak aldıkları deneyimleri objektif bir şekilde dile getiren kullanıcıların oluşturduğu Hi-Level SSD yorumları ürünler hakkında aklınıza takılan birçok konuda yardımınıza yetişebilir

Hi-Level SSD Modellerinin Avantajları

Hi-Level SSD Modellerinin Avantajları

Günümüzde en çok tercih edilen depolama birimleri SSD ve hdd disklerdir. Hız konusunda bilgisayarınızı farklı bir boyuta taşıyan Hi-Level hard disk modelleri sundukları kalite sayesinde hdd modellere göre farklı avantajlara sahiptirler. Bu yazımızda sizlere markanın SSD disk modellerinin hdd disk modellerine göre ne gibi artılar sunduğundan bahsedeceğiz. Öncelikle SSD bir disk okuma yazma hızı olarak en hızlı hdd diskten onlarca kat daha hızlıdır. İki disk arasındaki gecikme sürelerinde de gözle görülür seviyede bir fark bulunur. SSD disklerin genel olarak hız seçenekleri mb/s ifadeleriyle gösterilir. Örneğin 550/530 mb/s bir SSD diskin okuma ve yazma hızını gösterir. Hdd disklerde durum biraz daha farklıdır. Bu diskler veriyi içerisinde bulunan metal bir diske bir iğne vasıtasıyla yazan bir mekanizmadan oluşur. Bu nedenle okuma yazma hızları daha düşüktür ve hız birimleri rpm ile ifade edilir. SSD bir diskse içerisinde bulunan dijital bir depolama mekanizmasına sahiptir. İki disk arasında dayanıklılık konusunda da büyük fark vardır. Normal hard diskler genel olarak darbelere karşı dayanıklı değillerdir ve içerisindeki hareketli parçalar düşme gibi durumlarda kolayca bozulabilir. Bu durum disk içerisindeki tüm verilerinizin alınamaz olması gibi problemlerle karşılaşmanıza neden olabilir. SSD disklerdeyse durum daha farklıdır. Bu dijital disklerin içerisinde bir kart bulunur ve tüm birimler bu karta bağlıdır. Bu sayede disk içerisinde hareketli parçalar bulunmadığından dolayı daha sağlamdırlar. Ayrıca düşme gibi bir sorun yaşanmasına karşı dış kısımda bulunan sert plastik tabak içerideki mekanizmayı koruyarak onun zarar görmesini engeller. Hi-Level SSD yorum sayfası farklı modelleri kullanarak iyi ya da kötü deneyimler edinen kullanıcıların objektif görüşleriyle bilgi paylaşımında bulunduğu bir platformdur. Bu platform aracılığıyla dilediğiniz bir model hakkında birinci elden bilgi alabilir ya da aklınıza takılan farklı soruları deneyim sahibi kullanıcılara sorarak sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Kalitesiyle tüm dünyada adından söz ettirmeyi başaran, sunduğu yüksek hızlar sayesinde farklı iş alanlarında oluşturulan bilgisayar sistemlerinde kullanılan ve özellikle ağır dosya aktarımlarında sağladığı kolaylık sayesinde kullanıcıların favorilerinden biri olmayı başaran Hi-Level hard disk fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hi-Level
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Acer (30)
Adata (126)
Addlink (5)
Afox (51)
Apacer (41)
Arktek (1)
Asboard (3)
Biostar (28)
Bory (7)
Codegen (28)
Concord (30)
Corsair (144)
Crucial (179)
Dahua (18)
Dell (15)
Dragos (15)
Dualtech (2)
Everest (1)
Ezcool (24)
Fly (10)
Geil (1)
Gigabyte (115)
Goodram (7)
Guancun (1)
Hgst (9)
Hi-Level (332)
Hikvision (250)
HP (314)
Hpe (7)
Ibm (17)
IBM (1)
Imation (17)
Indilinx (4)
Inno3D (4)
Intel (6)
Intenso (145)
Joyflash (2)
Kingdian (5)
Kingfast (2)
Kingmax (1)
Kingspec (7)
Kingston (583)
Kioxia (265)
Lacie (4)
Lantic (7)
Lenovo (75)
Leven (8)
Lexar (50)
Longlife (1)
Longline (43)
Maxtor (8)
Micron (17)
Mld (35)
Mushkin (14)
Neo Forza (32)
Netac (181)
Netapp (2)
Patriot (46)
Pioneer (54)
Pny (97)
Puskill (1)
Regytech (2)
Samsung (933)
Sandisk (211)
SanDisk (3)
Seagate (930)
Simple (8)
SK Hynix (6)
Skhynix (1)
Synology (3)
Team (96)
Timetec (5)
Tirx (2)
Toshiba (226)
Transcend (28)
Turbox (50)
VP1 (1)
WD (1216)
Xpg (20)
Zeiron (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(73)
(65)
(49)
(44)
(38)
(24)
(20)
(19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Bağlantı Arayüzü

SATA 3 (145)
SATA (109)
M.2 (62)
M.2 NVMe (14)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Okuma Hızı

(139)
(124)
(67)
Başka bir kelime deneyin

Yazma Hızı

(186)
(76)
(37)
(30)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL