Filtreleri Temizle
Marka
Kingston

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Bellek Türü

Başka bir kelime deneyin

Bellek Hızı

Başka bir kelime deneyin

Uyumlu Platform

Başka bir kelime deneyin

Cas Hızı

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kiti

Başka bir kelime deneyin

Bellek Modülü

Başka bir kelime deneyin

Soğutucu

Başka bir kelime deneyin

Pin Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kingston Bellek (RAM)

için 343 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR16LS11/8 8 GB DDR3L 1600 MHz SODIMM Notebook Ram

  (2,265)
  30 günün en düşük fiyatı!
  385,70 TL 380 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR1333D3N9/4G 4 GB DDR3 1333 MHz CL9 Ram

  (1,386)
  30 günün en düşük fiyatı!
  274 TL 249 TL
  +
 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR16N11/8 8 GB DDR3 1600 MHz PC Bellek

  (1,540)
  30 günün en düşük fiyatı!
  399,36 TL 398,40 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR24N17S8/8 Value 8 GB DDR4 2400 MHz PC Ram

  (135)
  30 günün en düşük fiyatı!
  684 TL 674 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR1066D3S7/4G 4GB DDR3 SODIMM 1066 MHz PC Bellek

  (504)
  30 günün en düşük fiyatı!
  329 TL 265 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR26S19S8/8 8 GB DDR4 2666 MHz Notebook Ram

  (661)
  30 günün en düşük fiyatı!
  789 TL 738,24 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kingston KVR16S11/8 8 GB DDR3 SODIMM 1600 MHz Notebook Bellek

  (521)
  30 günün en düşük fiyatı!
  449 TL 410 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Kingston Bellek (RAM)

Bellek sektöründeki en kapsamlı ürün ve hizmetlerini yeni teknolojilerle bir araya getiren Kingston, her zaman kalite ve güvenilirlik alanlarında öncü olan bir markadır. Kingston geniş bir alanda yer alan uluslararası dağıtıcılara, bayilere, satıcı ve OEM müşterileri ağına hizmet verir, ürün üretir. Küresel olarak en büyük sabit disk ve RAM üreticilerinden biridir. Dosyaların, verilerin veya programların hızla yazılıp okunması için kullanılan geçici bir hafıza olan RAM bellek üretimi yapan Kingston, bu ürünüyle öne çıkar. Fotoğraflar, belgeler ve dökümanlar için ekstra saklama alanı yaratan Kingston RAM dosyaların korunması ve taşınması için imkân sağlar. Performansı yüksek bir bilgisayara sahip olmak istiyorsanız; anakart ve işlemciniz ile uyumlu bir RAM kullanmanız gerekir. Bu sayede bilgisayarınızın hafızasını yükseltebilir ve bilgisayarınızın performansında gözle görülür bir artış görebilirsiniz. Tüm Kingston bellek modelleri yüzde 100 test edilmiştir ve ömür boyu garantiye sahiptir. Kingston RAM çeşitleri endüstri standardı belleklerde en iyi değeri arayanlar için ideal, çok güvenilir, yüksek performanslı masaüstü ve dizüstü bilgisayar belleği sunar. Belgelerinizi yedeklemek, fazladan alana sahip olmak için Kingston RAM modelleri arasından dilediğinize sahip olabilirsiniz.

Kingston RAM Özellikleri

Kingston RAM Özellikleri

Bilgisayarınızın yüksek bir performans ile çalışmasını sağlayan Kingston RAM, size alan genişliği ve aktarım hızı sunar. Kingston, her geçen gün ilerleyen teknolojiyi, yeni ürettiği ürünlerine adapte ederek kullanıcıların, dijital verilerini güvenle saklamalarına olanak verir. Geniş ürün yelpazesiyle herkesin ihtiyaçlarına çözüm getirir. Kingston, kullanıcıların sahip olduğu cihazları daha verimli ve performanslı kullanmalarına imkan tanır. Bilgisayarınızın yavaşladığı durumlarda veya kasmaya, donmaya başladıysa, daha fazla RAM eklemek sorunu çözer. 1600 MHz RAM hızı ve 4 GB RAM kapasitesi ile Kingston Value RAM serisine göz atabilirsiniz. Bu seri ile dizüstü bilgisayarınızın hafızasını yükseltebilirsiniz. Maliyeti yüksek değildir, gereksiz harcamalara da yol açmaz. Ayrıca zamandan çok kâr etmenizi sağlayacaktır. Value RAM bellek, JEDEC Standartlarına tam olarak uyumludur, %100 test edilmiştir ve ömür boyu garantiye sahiptir. Kingston RAM özellikleri kritik öneme sahip performansı, istikrarı ve güvenilirliği sunar. Kingston RAM modelleri arasından birini bilgisayarınıza eklediğinizde farkı hemen göreceksiniz. Yüksek performans gerektiren işlemlerinizde veya oyun oynarken ısınan işlemcinizden şikâyetçiyseniz Kingston Fury serisi içindeki ısı dağıtıcısı sıcaklığı dağıtırak, işlemcinin serinliğini korumasına yardımcı olur. Kingston Fury sunucu platformunu otomatik olarak algılayarak, yayınlanan en yüksek frekansa otomatik olarak hız aşırtması yapar. Performans düşüklüğü yaşamadan oyun oynama, video düzenleme gibi uygulamalar için tak-çalıştır avantajı sağlar. Güçlü özellikleriyle öne çıkan Kingston RAM modelleri daha verimli bir bilgisayara kavuşmanızı mümkün hale getirir. Kingston RAM inceleme ve bilgilendirme yazılarında Kingston RAM’in bilgisayarın ideal işlem hızına erişebilmesine yardımcı olduğu görülür. Bilgisayarınızın RAM miktarını belirlerken kullanım şeklinize göre araştırma ve seçimler yapmalısınız. Kullanım şeklinizi ve hangi özelliklere sahip bir bellek istediğinizi belirledikten sonra size uygun Kingston RAM modelleri arasından ihtiyacınız olanı alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile isteklerinize uygun bir Kingston RAM her zaman bulabilirsiniz.

Kingston RAM Kullanımı

Kingston RAM Kullanımı

Kingston RAM seçerken, birçok farklı kritere dikkat etmeniz gerekir. Alacağınız ürünün özelliklerini dikkatlice inceleyerek, anakart tarafından desteklenip desteklenmediğini kontrol etmeniz önemlidir. RAM değişimini, ister Kingston markasının kaliteli ürünü ile bilgisayarınızdaki RAM’i değiştirerek ister kullandığınız RAM miktarına takviye yaparak kullanabilirsiniz. Anakartınızın desteklediği maksimum RAM kapasitesine uygun Kingston RAM modelleri arasından belirledikten sonra gerekli olan işlem kapasitesine ulaşabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz bilgisayarların çoğunda, sistem belleğine sonradan ekleme yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın belleğini arttırmak veya yeni hazırlayacağınız bilgisayara bellek almak istiyorsanız, HyperX serisi masaüstü RAM’leri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı Kingston RAM çeşitleri arasında laptop için olan RAM’ler de mevcut. Kingston 2 GB 800MHz DDR2 RAM modeli ile sisteme takviyede bulunabilir ve bu sayede bilgisayarınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kingston Fury serisini yüksek performans istediğiniz bilgisayarız için kullanabilirsiniz. İçindeki ısı dağıtıcısı sayesinde bilgisayarınızın fazla ısınmasını ve takılmasını istemiyorsanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar ve PC üreticileri, maliyeti düşürmek için bilgisayarınıza genellikle standart düşük kapasiteli bellek modülleri takarlar. Kullanılmamış yeni bilgisayarlar da ilk kullanım sırasında bellek yükseltmesine ihtiyaç duyuyor olabilirler. Belleğiniz arızalansa bile Kingston kullanıcılarına ömür boyu garanti sağlar. Ömür boyu garanti sayesinde Kingston RAM çeşitleri bilgisayarınızın tekrar çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan donanımları ve yükseltmeleri sağlayacağından emin olabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınıza uygun RAM arıyorsanız güvenli kullanımı ve yüksek performansı aynı anda sunmasıyla Kingston Value RAM serisini tercih edebilirsiniz. Kingston RAM yorum ve incelemelerinde Kingston RAM modelleri uzun ömürleriyle öne çıkmakta. Dizüstü bilgisayar kullananlar için kısa ömürlü RAM’ler yerine uzun süreli, rahat kullanım imkanı sunar. Kingston dizüstü bilgisayar belleklerini rahatlıkla güvenerek kullanabilirsiniz. Bu RAM'ler uzun ömürlü olmalarıyla sizi yarı yolda bırakmaz.

Kingston RAM Fiyatları

Kingston RAM Fiyatları

Kingston RAM fiyat ve özellikleri çeşitlerine ve modellerine göre farklılık gösterir. Modelden modele farklılık gösteren özellikler fiyatlara yansır. Bunun yanı sıra belleklere eklenen özellikler, işlem kapasiteleri fiyatların değişmesinde başlıca rolü oynar. Anakart tarafından desteklenip desteklenmediği, RAM hızı ve RAM kapasitesi fiyatları etkileyen faktörlerdir. Kingston RAM, ev ya da iş yeri kullanımınız için gerekli olan birçok programı çalıştırabilir. Yüksek depolama, kolay çalışma ve ideal hız sağlar. Daha fazla performansla işlem yapan programlarda RAM ihtiyacınız artarsa Kingston Value RAM serisine göz atabilirsiniz. Kingston RAM çeşitleri arasındaki bir çok model çoklu çekirdekli sistemlerinin performansını da iyileştirir. Yaptığınız düzenlemeleri anında görme ve kontrol etme olanağı sunan Kingston RAM yüksek performanslı ürünler sunar. Yüksek performansı uygun fiyatla sunan Kingston ulaşılabilir bellekler üretir. İhtiyacınıza uygun belleklere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kingston RAM fiyat performans bakımından uygun fiyata uzun ömürlü bellekler üretir. Bilgisayarınızın yavaşladığı, takıldığı durumlarda kullanacağınız bellekler ile bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Alan genişliği ve daha fazla hıza ihtiyacınız olduğunda Kingston RAM size istediğiniz boyutta alan genişliği sağlar. İhtiyacınız olan alan miktarına uygun Kingston RAM modellerine ulaşabilirsiniz. Sağladığı özelliklere göre fiyatlarda farklılaşmalar meydana gelir. Her soruna ve ihtiyaca yönelik RAM çeşidine sahip olan Kingston RAM modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Aradığınız bellek özellikleri arasında bulunan ısı dağıtıcısı sıcaklığı, hız aşırtma yapması gibi özellikler fiyatlara etki eder. Bu özelliklere sahip ısı dağıtıcısı bulunan ve hız aşırtması yapan Kingston Fury serisini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu seri oyun oynamayı seven kullanıcılar ve video düzenleyiciler için de tak-çalıştır imkanı sağlar. Kingston RAM hakkında ayrıntılı ve karşılaştırmalı bilgi edinebilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sonrasında bütçenize, ihtiyacınıza en uygun belleğe ulaşabilirsiniz. Kingston RAM fiyat ve özellikleri filtreleyebilir, size en uygun belleğe kolayca sahip olabilirsiniz. Kingston RAM'lerin yanı sıra tüm RAM modelleri ile alakalı fikir sahibi olmak isterseniz Bellek (RAM) kategorimizi inceleyebilirsiniz.