Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

N-a
St
Ece
Sgs
Vzn
N/a
Nsc
Jms
Nec
cs
Amd
Tdk
Cs
Nxp
GMT
Te
Avx
Rca
Shc
Bc
On
Tfk
APS
Hf
NFC
Asj
Idt
STC
0
3M
ZFX
Cnk
CS
S+m
oem
ST
Sec
Gmt
NBK
XH
Aem
Ebk
Iar
Ir
Led
NAS
Sds
Tms
Acs
Akm
Amp
ELP
Etc
Gs
Hcj
Isd
KNY
Knf
MGY
Oem
Pce
SPK
STM
We
Ack
Apm
Ard
Avc
Bb
Bd
Bel
Cny
Dec
Ee
Ege
Em
Fsp
HQG
I/r
ISM
Icl
Itt
Jwe
Kex
Lcs
Lfp
M
Mbl
Mbs
Mck
Mic
Mnl
Msc
NPN
NXP
Ndk
Nf7
OEM
Oeg
Ptc
Roe
Rtc
SDE
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arduino Ürünleri ve Setleri

için 66,529 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arduino Ürünleri ve Setleri

Arduino ürünleri günlük hayatta birçok alanda kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Genellikle projelerin gelişmesi için kullanılan ekipmanlardan biridir. Çok amaçlı olması nedeniyle tek bir üründen birden fazla verim alabilirsiniz. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Kullanım alanları değişkenlik göstermektedir. Bluetooth modülü ve sıcaklık sensörü gibi alanlarda kullanılan çeşitleri vardır. Yaygın olarak kullanılan ve kaliteli malzemelerden üretilen Arduino kamera çeşitlerinden biridir. Özellik olarak donanımlıdır. Gelişmiş teknolojinin kullanıldığı birçok alanda kullanılmaya uygun olan ürünlerden biridir. Elektronik arabalar ve teknolojik robotlarda kullanılmıştır. Ayarlanabilen renk özellikleri ile değişkenlik gösterebilmektedir. Bant seviyesi otomatik olarak ayarlanmıştır. Görünüş olarak da göze hitap etmektedir. Çözünürlüğü ise 0.3 megapiksel olarak ayarlanmıştır. 1/6 boyuta sahiptir. Siyah tasarımı ile kullanacağınız alanla bütünleşmektedir. 25 derece görüş açısına sahiptir. Kolay kullanımı ile herkese hitap etmektedir. Görüntü kalitesi ise 30 kare/saniye olarak ayarlanmıştır. Arduino Bluetooth modülü ise telefon, kulaklık gibi ürünlerde kullanılmaktadır. Bluetooth özelliği sayesinde fotoğraf ve müzik gönderebilirsiniz. Kurulumu pratiktir. Hızlı özelliği ile dikkat çekmektedir. İletişim gerektiren birçok uygulamada kullanılmaktadır. Uzak mesafeler içinde iletişim kurabilmeniz için gelişen teknoloji ile üretilmiştir. Devrede bulunan led özellikleri ile ayarlamalarını yapabilirsiniz. Kullanımı hızlı ve pratik olması nedeniyle istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Arduino eğitim seti ise mühendisler ve proje tasarımcıları için gerekli ürünlerden biridir. Eğitim seti olması nedeniyle kolay anlamanız için tasarlanan bilgiler ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kolay öğrenilebilen yapısı ile herkese hitap etmektedir. Robotik teknolojiye merakı olanlar için oldukça ideal setlerden biridir. Örnek olarak sunulan birçok uygulama ve bilgiler ile eğitime keyifle başlayabilirsiniz. Yapacağınız ve geliştirmek istediğiniz tüm programlar için uygun olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde eğitim kitapları ve başlangıç aşamasında kullanılan ekipmanlar ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Arduino sıcaklık sensörü ise sıcaklık ölçebilen özelliğe sahiptir. Genellikle ölçüm aralığı -55 ile 150 derecedir. Ana ekranında bulunan rakamlar sayesinde sıcaklık seviyesini öğrenmenizi sağlamaktadır.

 Arduino Çeşitleri

Arduino Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanılan birçok Arduino Çeşitleri bulunmaktadır.Arduino hareket sensörü bunlardan biridir. Boyut olarak küçük olması nedeniyle istediğiniz her alana taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Genellikle bir alanda hareket eden canlıların hareketlerini algılayabilen özelliğe sahiptir. Robotik uygulamalarda ve teknolojik aletlerde de kullanılmaktadır. Arabalarda bulunan akünün kapasitesini gösteren ürünlerde de Arduino bulunmaktadır. Akünün kapasitesini ve voltajını öğrenmeden yola çıkmanız sakıncalı durumlardan biridir. Pil kapasite göstergesi olarak kullanılan ürün farklı alanlarda da kullanıma uygundur. Ekranında bulunan ışıklar ve sayılar ile kapasite seviyesini öğrenebilirsiniz. Dijital usb mikroskop ise birçok alanda kullanılmaktadır. Cilt ve tekstil muayenesi alanlarında kullanılmaya uygundur. Kaliteli malzemelerden üretilmesi nedeniyle dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayarlanabilen özelliğe sahiptir. 0.3 mega piksele sahiptir. 640x480 çözünürlüğü bulunmaktadır. MP4 video formatına sahiptir. Telefonlarda ve bilgisayarlarda kullanıma uygundur. Usb kullanarak istediğiniz alana bağlayabilirsiniz. Tasarım olarak da gözünüze hitap eden tasarıma sahiptir. Arduino röle ise kullanım alanı olarak elektronik cihazlarda elektrik akımını sağlayan devreler arası iletişimi oluşturmaktadır. Evinizde kullandığınız birçok alette kullanılmaktadır. Üzerinde bulunan bağlantılar sayesinde çalışmaktadır. Arduino röle kullanımı oldukça basittir. Devreyi kurduktan sonra kullanıma hazırdır. Röle çeşitleri zaman rölesi, termik röle gibi değişkenlik göstermektedir. Arduino fiyat kullanılan malzemeye ve kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Çok amaçlı ürünlerin fiyat aralıkları değişkendir. Öğrenmek ve yeni başlayanlar için Arduino başlangıç seti bulunmaktadır. Farklı alanlar için bulunan başlangıç setleri içerisinde gerekli olan malzemeleri bulundurmaktadır. Ayrıca Arduino süper başlangıç seti ürünleri kategorilere ayırıp seçebilirsiniz. Sizlerde ihtiyacınız olan özellikte başlangıç setleri alabilirsiniz. Bilimsel çalışmalarda ve üniversite öğrencilerinin bilim yarışmalarında çok fazla tercih ettiği Arduino araba kiti de bulunmaktadır. Kolay kurulum ve işlevselliği ile çok sevilen setlerden biridir.

 Arduino Setleri Kullanım Alanları

Arduino Setleri Kullanım Alanları

Birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan Arduino setleri çok işlevsel ve kullanışlılardır. Kullanıldığı alanlar ile hayatı daha kolay ve pratik hale getirmeye yardımcı olmaktadırlar. Kullandığınız alana göre Arduino setleri farklılık göstermektedir. İçeriği ve kullanışı ile farklı özelliklerde bulunmaktadırlar. Merak uyandıran setler kullanımları ve sonuçlarıyla eğlenerek öğrenmeyi sağlıyor. Birçok yönden avantajı bulunan Arduino setleri alıcılar için büyük konfor sağlamaktadır. Birçok seviye için setler bulunmaktadır. Acemiler için başlangıç setleri bulunmaktadır. Daha iyi bilen ve profesyoneller için de Arduino setleri bulunmaktadır. Başlangıç seviyesi olan setler kullanımı kolay ve öğretici bir yapıdadır. Yeni başlıyorsanız eğer başlangıç setleri çok doğru tercihler olmaktadır. Kullanım alanları çok fazladır. Müzisyenlerin kullandığı enstrümanlara yeni şeyler eklemek ve geliştirmek için Arduino setleri bulunmaktadır. Yeni alınan enstrümanları daha kullanışlı ve daha gelişmiş bir yapıya getirmek için kullanılmaktadır. Ayrıca birçok deneyler için ürün yapılarında da kullanılmaktadır. Laboratuvar ve kimya fizik gibi alanların deney yaptığı alanlarda da kullanımı bulunmaktadır. Bulunan olguları ve prensipleri kanıtlamak için yapılan deneylerin ürün yapıları olarak karşınıza çıkmaktadır. Daha gelişmiş ve teknolojik alanlarda da kullanımı mevcuttur. Bilimsel ve teknik alanlarda çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle üniversitelerde yapılan bilim yarışmalarında öğrencilerin en çok başvurduğu malzemelerden biri olmaktadır. Yeni öğrenen kişiler için de başlangıç seviyesindeki setlerde kullanım kılavuzları ile kolaylıkla işlem yapmaya yardımcı olur. Arduino setleri oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Birçok alanda sert ve sağlam yapıları sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Çevre faktöründe de çok fazla etkisi bulunmaktadır. Bunlardan biri Arduino ses sensörü olmaktadır. Sensörlerden gelen sesleri rahatlıkla kullanabileceği bir sistem yaratmaktadır. Set içerisinde ihtiyacınız olan birçok malzemeyi bulmanız mümkündür. Profesyonel, deney yapan veya bilimle uğraşan kişilerin sıklıkla başvurduğu setler olmaktadır.

 Arduino Setleri Fiyatları

Arduino Setleri Fiyatları

Çok zengin bir çeşitliliğe sahip olan Arduino setleri, farklı amaçlara ve kullanımlara hizmet etmektedir. İçerik bakımından farklı alanlarda kullanılan birçok setleri bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun birçok Arduino setlerine sahip olabilirsiniz. Yeni başlayanlar ve profesyonel kişiler için farklı seviyelerde setler bulunmaktadır. Acemiler için daha kolay olan başlangıç setleri bulunurken, işi bilen kişiler için de birçok çeşitte setler bulunmaktadır. Farklı kullanım alanları bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre setler değişiklik göstermektedir. Farklı modellerde Arduino set fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz. Setler içerik ve materyal bakımından farklılık göstermektedir. Kullanıldığı alana ve set içerisindeki malzemelerin durumuna göre farklı fiyatlandırma yapılabilmektedir. Ayrıca seviye durumlarına göre de fiyatlarda değişiklik görülebilir. Öğrenmek veya ileri işler gerçekleştirmek istiyorsanız Arduino setler çok doğru bir seçim olmaktadır. Sizler de Arduino setlerine sahip olmak ve içerikleri bakımından bilgi almak istiyorsanız sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun birçok Arduino setleri kategorilere ayırarak kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olan bilgisayar bileşenleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.