Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Arduino Ürünleri ve Setleri

için 54.901 sonuç bulundu.

Arduino Ürünleri ve Setleri

Donanım ve yazılıma yönelik interaktif neseneleri ortaya çıkarmak için ya da bilgisayarlarda çalışan yazılımlarla da kullanılabilir olan fiziksel elektronik yapılardan oluşan Arduino set, birçok projeyi gerçekleştirmenize yardımcı olan yapılarda beğenilerinize sunuluyor. İçerisinde birçok hassas aletin olduğu set modelleri ile birçok farklı uğraşı severek yapmanız sağlandığı için, "Arduino set nedir?" gibi sorular ürünü inceledikten sonra geçerliliğini yitiriyor. Dayanıklı ve kalriteli malzemeleden oluşan Arduino setleri, uzun yıllar kullanmanızı sağladığı için, önemli ürün modelleri olarak görülüyor. Başlangıç setleri gibi kolaylaştırılmış set yapılarında bulunan markanın birbirinden farklı modelleri, birçok üniversite öğrencisi mühendisin hayallerini süsleyen yapılarda sizler ile buluşuyor. Yaratıcılığınızı geliştiren Arduino, projelerinizde sizlere yardımcı olma keyfini sunması ile biliniyor.

Arduino Setleri Birçok Projeyi Destekliyor

Arduino Setleri Birçok Projeyi Destekliyor

Günlük nesne modellerinden birçok karmaşık projede yer bulan Arduino set modelleri, içerisindeki malzemeler ile birçok kişinin merakını cezbediyor. Hem acemilerin hem de birçok ustanın üzerinde çalışabileceği Arduino setleri, sizlere yardımcı olabilmek için, teknolojinin tüm avantajını içerisinde barındırıyor. Yeni başlayanlar için kullanımı son derece kolay olan Arduino setleri, ileri seviyedeki kullanıcılar için de farklı setleri önünüze seren yapılarda üretilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok öğretmen ve öğrencinin az maliyet ile bilimsel projeleri gerçekleştirmesine yardımcı olan "Arduino setleri ile neler yapılabilir?" gibi sorular fazlası ile birçok potansiyel kullanıcının kafasında yer ediniyor. Birçok müzisyenin yeni müzik aletlerinin yapısını geliştirmek için kullandığı Arduino, bazı eğitmenlerin fizik ve kimya gibi disiplinlerdeki prensipleri kanıtlamak için üzerinde deney yaptığı ürün yapıları olarak sizlere sunuluyor. Birçok farklı işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışan Arduino set modelleri, robotic çalışmalarda da kullanılması ile biliniyor. Üniversitelerin bilim yarışmalarında kullandığı Arduino, teknik üniversitelerin en çok ihtiyaç duyduğu malzemeleri ve set modellerini sağlaması ile biliniyor. Yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlayan Arduino set modelleri, başlangıç kılavuzlarına bakılarak en basit mazemelerin bile rahatlıkla kullanılabileceği setleri oluşturan Arduino, dayanıklı yapıya sahip set modelleri ile birçok kullanıcıyı yararları ile etkilemesi biliniyor. Açık kaynaklı bir yapıya sahip olan geliştirme platform modeli olarak kullanılabilen Arduino setleri ile çevre ile rahatlıkla etkileşim gösteren sistemler tasarlanabiliyor. Ses, ışık ve hareket temelli birçok modeli oluşturabileceğiniz Arduino, sensörlerden sizlere gelen verileri rahatlıkla kullanabileceğiniz çalışma ortamı oluşturabiliyor. Yeni başlayan kullanıcılar için bir model üretmek biraz korkutucu olsa da Arduino için birçok zorluğun üstesinden rahatlıkla gelinebiliyor. Başlangıç için üretilip, kullanıcısına sunulan Arduino set içindekiler ile zengin malzemeden oluştuğunu kanıtlıyor. İçerisinde USB kablo, Breadboard, Potansiyometre, mini hoparlör, LED modelleri, direnç, ışık sensörleri, Ultrasonic sensor, klavuz ve daha birçok malzeme bulunan Arduino başlangıç setleri, yavaş yavaş gelişim gösteren temel malzemeli set yapısına sahip olması ile birçok üniversite öğrencisinin ve meraklı kişilerin yanında olması ile biliniyor.

Arduino Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arduino Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İçerisinde UNO, prototip geliştirme kiti, USB kablo, renkli LED çeşitleri, farklı direnç modelleri, aktif ve pasif Buzzer, yangın, ısı ve sıcaklık sensörü, Display modelleri, Step ve Servo motor modeli, pil klipsi, Potansiyometre, Remote kumanda, LCD ekran, Breadboard ve IR alıcı ve daha birçok set malzemesinin bulunduğu Arduino gelişmiş set modelleri, sizlerin aradığı model yapıları ile birçok projenizi doyasıya geliştirebileceğiniz yapılarda kullanıcılarına sunuluyor. Yazılım ve elektrik elektronik mühendisleri için, son derece cezbedici yapıya sahip olan modelleri bulunan Arduino gelişmiş set modelleri, hareketli ve sensörlü mimari çalışmalar yapılabilmesine imkan tandığı için birçok mimarlık fakültesi öğrencisinin de ilgisini çekiyor. Öğretmenleri deney ve proje çalışması olarak kullandığı Arduino gelişmiş set modelleri, elektronik seven normal vatandaşlarda da ilgi uyandırması bakımından son derece önemli yapılarda olduğunu kanıtlıyor. Yeni başlayanlar için az malzemeli yapıda bulunan markanın set modelleri, gelişmiş yapıları ve fazla sayıdaki malzeme yapısı ile birçok robotik çalışmada kullanılmaları ile biliniyor. Arduino set motor modelleri arasındaki Servo motor ve Step motor, birçok projenizin ana gövdesini oluşturan yapılarda olması ile dikkatleri çekiyor. Hassas hareket gerektiren yapılarda kullanabileceğiniz Servo motorlar, birçok farklı görevi rahatlık ile yapmanızı sağlıyor. Amatörlerden profesyonel kullanıcılara olmak üzere birçok kişiye kendini geliştirme imkanı veren Arduino setler, elektronik ve robotik teknolojiye verdiği katkısı ile birçok kullanıcıdan alkışları fazlası ile alıyor. Kaliteli ve dayanıklı yapıları sayesinde kolay kolay eskimeyen yapılar ortaya çıkarmanızı sağlayan marka, Arduino mini set modelleri ile de sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Başlangıç ve eğitim setleri olarak da adlandırılan Arduino mini set modelleri, başlangıç aşamasındaki merakınızı daha iyi giderip, bilginizi daha geliştiren malzeme yapıları içerisinde sizlere sunuyor. Birçok kişinin kolayca proje geliştirmesi ve prototip sunması için tasarlanan malzemelere sahip olan Arduino setleri ile elektronik tarzda olan projelerinizi rahatlık ile hayata geçirebilme imkanınız oluşuyor. Farklı yapılarda bulunan markanın set fiyatları, birbirine göre değişiklik gösterebiliyor. Arduino set fiyat ve modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arduino Setleriyle Yaratıcılığınız Gelişiyor

Arduino Setleriyle Yaratıcılığınız Gelişiyor

Açık kaynak kodlu yapısı ile birçok farklı uygulama yapısında sunulan Arduino, mikro denetleyici kart özelliği yapısı ile birçok robotik projeyi desteklemesi ile biliniyor. Robotik projeler dışında, ev otomasyon, elektronik ve hareketli projeleri içeren birçok uygulamayı yapmanızı sağlayan Arduino set elemanları, kullanıcılarını memnun etmesi ile biliniyor. Markanın kartlarında daha önce bootlader adında bir programalama yapıldığı için, programlama yapabilmek için başka bir programlayıcıya ihtiyaç duymadan görevini rahatlıkla yapabiliyor. Farklı modellerden oluşan ekipmanları içerisinde barındıran Arduino set modelleri, temel ve geniş seçeneklere sahip olması ile kullanıcıların ihtiyacını karşılar nitelikte ürünler ortaya çıkarması ile biliniyor. Birbirinden farklı renkli yapıya sahip olan Arduino set modelleri, farklı tasarım yapıları ile birçok kullanıcıyı görsel açıdan da tatmin ediyor. İçerisinde çıkan klavuz ile birçok çalışmayı rahatlık ile bitirebileceğiniz Arduino set modelleri, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Arduino ortam geliştirici, bootlader, kütüphaneler, AVRDude yazılımı ve denetleyicilerden oluşan Arduino, bileşenleri sayesinde kolaylıkla programlama yapılabilmesine imkan tanıyor. Arduino set modellerini satın almadan önce kendinize en uygun modelin hangisi olduğuna karar vermeli ve ona göre satın alma tercihinde bulunmalıdır. Arduino set kutusu içerisine malzemelerin konulduğu yumuşak yapıya sahip kutu özelliğini göstermesi ile biliniyor. Tüm ekipmanların bir arada tutulmasını kolaylıkla sağlayan Arduino set kutusu, bölmeli ve minik rafları ile birçok kullanıcıya düzen getiren yapılara sahip olması ile dikkatleri çekiyor. Şeffaf yapıya sahip olan kap, görsellik açısından da sizlere memnun eden yapıya sahip olduğu için, çoğu kullanıcı tarafından fazlası ile beğeniliyor. Görselliğinin dışında, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı da malzemelerinizi koruyan Arduino set kutusu, malzemelerinizi birçok noktaya taşımanızı rahatlıkla sağlayan bir yapıda olması ile biliniyor. Yüksek performansı ile birçok kullanıcıyı memnun eden Arduino set modelleri, kullanımlarınızı daha rahat yapabilmeniz için, geliştirilmiş yapıalrı ile sizlerin memnun kalmasını sağlıyor. Robotik ve elektronik uygulamalara hakim olan sevdiklerinize gelişmiş malzemesi ile yarar sağlayacak olan bu ürünleri önermek için, Arduino set satın al diyerek onların da Arduino’nun dayanıklı ürünlerine ulaşmasını sağlamanız mümkün oluyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(9.871)
ve üzeri (11.592)
ve üzeri (11.927)
ve üzeri (12.010)
ve üzeri (12.167)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL