TAŞSIZ BİJUTERİ KOLYE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Ayet-el Kürsi Künye Kolye - KOL0250

  (13)

  69,90 TL

  22,90 TL

 • Mat Siyah Şimşek Yıldırım Erkek Kolye - CAZ0292

  69,90 TL

  22,90 TL

 • The Witcher Madalyon Kolye - CAZ0132

  (14)

  69,80 TL

  22,90 TL

 • Mat Siyah Kunai Bıçak Kolye - CAZ0214

  69,90 TL

  22,90 TL

 • Karayip Korsanları Aztek Lanetli Sikke Madalyon Kolye - CAZ0281

  69,90 TL

  22,90 TL

Taşsız Bijuteri Kolye

Bijuteri kolye kadınlar tarafından birçok farklı seçeneği içerisinde barındırması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Her motif ve her materyalden üretilmiş kolye modellerini bu kategori altında bulabilmek mümkün olduğu için kadınlar tarafından kolye alınmak istendiğinde ilk olarak akla gelen seçeneklerden biri bijuteri kolye modelleri olmaktadır. Kadınlar bu modellerin içerisinde yer alan ürünlerden kendi istediği modele ve estetik zevke en yakın olanı rahatlıkla bulabilmektedir. Taşsız bijuteri kolye modelleri içerisinde sadece zincir ya da motif şeklinde tasarlanmış kolyeler yer almamaktadır. Bunlara ek olarak, birçok farklı tasarıma da yer verilmiştir. Kişiye özel hediye olarak verilebilecek açılabilen gökkuşağı renkli papatya kolye bu çeşitliliğin en güzel örneklerinden biri olmaktadır. Dışarıdan bakıldığında renkli bir papatya motifinin yer aldığı bu kolye modelinin orta kısmı açılabilmekte ve içerideki alana kişiye özel bir not ya da isim, tarih yazılabilmektedir. Bu sayede, hediye almak isteyen ama özel bir hediye vermek isteyen kişiler için açılabilir gökkuşağı papatya model kolye en iyi seçeneklerden biri haline gelmektedir. Bu ve benzeri hediyelik kolyeler sayesinde hem şık bir hediye verilmiş olur hem de sevdiklerinize karşı olan sevginizi hissettirebilirsiniz. Kolyenin o kişi için özel olduğu hissi de iletilmiş olur.

 Şık ve Özel Taşsız Bijuteri Kolye Modelleri

Şık ve Özel Taşsız Kolye Modelleri

Bijuteri kolye modelleri sadece kadınlar için tasarlanan kolye modellerinden oluşmamaktadır. Bu modellerin arasında erkekler tarafından da kullanılabilecek çeşitlerle birlikte unisex modellere de yer verilmiştir. Siyah bijuteri kolye modelleri bu tasarımların arasında yer almaktadır. İpli ya da zincir şeklindeki kolye seçenekleri erkekler için de tasarlanmış modeller arasında bulunmaktadır. Sadece zincirden oluşan kolye modellerine ek olarak, silindir çubuk bar ile tasarımının desteklendiği uzun bijuteri kolye modelleri de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu modellerin yanında zincir ya da ip üzerine tasarlanmış çeşitli motiflerin yer aldığı erkek bijuteri kolye tasarımları mevcuttur. Altın kolye bijuteri modelleri de aynı şekilde hem kadınlar hem de erkekler için çeşitli tasarımlarda bu kategori altında yer almaktadır. Altın kolye modellerinin yanı sıra imitasyon kaliteli tarihli çeyrek altın seçeneği de bijuteri kolye kategorisi altında yer almaktadır. Kolye olarak adlandırılan bu kategori altında kolyelerin, uç ve zincir şeklinde bir bütün olarak alınabilmesi mümkün olmaktadır. Buna ek olarak sadece kolye uçlarının da temin edilebilmesi sağlanmıştır. Sadece uç olarak satın alınabilen birbirinden farklı kolye ucu modelleri de mevcuttur. Siyah ve üzerinde işlemeli motiflerin bulunduğu kolye uçları hem şık hem de gösterişli bir model olarak kullanıma hazır şekilde sizlere sunulur. Farklı tasarımlar denemek isteyen ve alışıldık kolye modellerinin dışına çıkmak isteyen kişiler için ise civalı kolye modelleri en iyi örneklerden biri olacaktır. Bu modellerde de kolye ucu ve kolye ucunun takılı olduğu ip birlikte satın alınabilmektedir. Civa kolye modeli tekli şekilde temin edilebilmenin yanı sıra 5’li paketler halinde de alınabilmektedir. Kişi böylelikle hem kendine hem de sevdiklerine bu kolye modelini alabilmeyi kolaylıkla sağlayacaktır. Hediye olarak kolye tercih edilirken bu kolye modelinin yanında arkadaşlar ve sevgili ya da evli çiftler için özel olarak tasarlanmış olan modelleri de tercih edebilmektedir. Yakın arkadaşlar için tasarlanmış olan best friends gökkuşağı ve bulut kolye çift hediye olarak alınabilecek iyi seçeneklerden biri olmaktadır. İki ayrı kolyeden oluşan bu hediye ürünün de bir kolye üzerinde best ve diğer ürün üzerinde friends yazmaktadır. Alt kısmında bulut simgesi bulunan kolyenin orta kısmında da iki kolye birleştirildiğinde gökkuşağı motifi ortaya çıkmaktadır. Arkadaşlar arasında, sevgiyi belirtmenin en iyi yollarından biri olan bu kolyeyi sizler de tercih edebilirsiniz.

Kadınlar ve Erkekler için Tasarlanmış Taşsız Kolye Seçenekleri

Kadınlar ve Erkekler için Tasarlanmış Taşsız Kolye Seçenekleri

Kolye modelleri günümüzde sadece eskiden olduğu birkaç model ile sınırlı kalmamaktadır. Filmlerden karakterlerin kullandığı ve imza olmuş eserlerin de kolye modellerine yansıtıldığı görülmektedir. Bunun dışında marka haline gelmiş ve kullanımının oldukça yaygınlaştığı kimi markaların da amblemlerinin kolyeler üzerinde bulunabilmesi mümkündür. Yüzüklerin Efendisi filminde yer alan yüzük gibi daha birçok film içerisinde yer alan ikon materyaller kolye tasarımlarında kullanılmıştır. Bunlara en iyi örneklerden biri de Yüzüklerin Efendisi gibi çok kişi tarafından izlenmiş ve sevilmiş olan Harry Potter serisindeki kolye modeli verilmektedir. Ölüm Yadigarları filmindeki üçgen kolyenin motiflerinden yararlanılarak oluşturulan bu kolye modeli de gençler ve Harry Potter hayranları tarafından oldukça tercih edilen modeller arasında gelmektedir. Starbucks’ın ikamesi zor bulunan bir marka olarak büyümüş olması da onu bijuteri kolye gibi aksesuarlar için bir tasarım şekli olmasına neden olmuştur. Kahve bardakları şeklinde oluşan bu seri arkadaşlık dostluk kolyesi olarak adlandırılmaktadır. Kolyenin uç kısmında markanın bardağı ve isim yazılabilen bir pano bulunmaktadır. Bu sayede, kolyenin kişinin kendisi ve hediye olarak almak istediği arkadaşı için çok daha kişiselleştirilmesi sağlanmış olmaktadır. Kadın ve erkek kullanıcılar tarafından kullanılabilen bu modeller unisex olarak geçmektedir ve herhangi bir cinsiyetin kullanımına atanmış kolye modelleri olmamaktadır. Çoklu kolye bijuteri kategorisi adı altında bulunabilen bu modeller, hem kadınlar hem de erkekler tarafından hediye olarak alınıp verilebilen modeller arasında yer almaktadır. Hediye kolye bijuteri ürünleri arasında yer alan bu kolye modellerine ek olarak, hatıra tüpü kolye modeli de gösterilebilmektedir. Bu kolye de aynı şekilde hediye olarak verilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Zarif bir zincirden ve titanyumdan elde edilen bir tüpten oluşan bu kolye de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Erkekler için geliştirilmiş olan ve hediye olarak verilmek için oldukça şık olan bir kolye modeli de deri iplere sahip olan ok şeklinde bir uç kısmına sahip olan bijuteri kolye modelidir. Hem şık hem de gösterişli bir görünüme sahip olan bu kolye erkekler için alınabilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Kahverengi iplerden oluşan bu kolye de ok kısmının da dore şeklinde seçilmiş olması bütünlük sağlamakta ve şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

 Estetik ve Şık Taşsız Kolye Modelleri

Estetik ve Şık Taşsız Kolye Modelleri

Taşsız bijuteri kolye çeşitleri arasında hem günlük hayattaki kombinlerle spor şekilde kullanılabilecek hem de gece davetlerine uyarlanabilecek birçok farklı kolye modeli yer almaktadır. Bu kolye modelleri arasından istenen kolyeyi bulabilmek adına kategorilerden yararlanmak oldukça faydalı olacaktır. Bijuteri kolye seçenekleri altında sadece kolye uçları ya da kolye ve zincirlerin bir arada yer aldığı kolye setleri yer almamaktadır. Bunlara ek olarak, kolye ipleri de bulunmaktadır. Balmumu suni deri kaliteli kolye ipleri istenir ise tek bir adet şeklinde istenir ise de toplu şekilde temin edilebilir durumdadır. Renkleri genellikle siyah olan bu model kolye ipleri, alınan kolye uçlarını kullanabilmek için gereklidir. Kimi zaman da alınan kolyenin zincir kısmından memnun kalınmadığında ya da kopma gibi bir sorun ile karşılaşıldığında bu yedek kolye iplerini kullanmak mümkün olmaktadır. Site üzerinden alınabilecek olan kolye uçları oldukça çeşitli olmaktadır. Kırmızı ve siyah renklerden meydana gelen siyah gül zincir kolye hem zincirli şekilde hem de uç olarak temin edilebilir. Bunun yanı sıra kam davulu olarak adlandırılan bir başka kolye ucu modeli de zincirli ya da tek başına temin edilebilmektedir. Çift taraflı ve unisex kullanıma uygun olan bay bayan galaksi cam küre şeklindeki kolye modeli de aynı şekilde temin edilebilmektedir. Hem kadınlar hem erkekler tarafından kullanımı oldukça tercih edilen cam küre kolye modelinde birçok farklı renk bulunmaktadır. Mavi, lacivert, pembe, turuncu ve mor ana renklerinin karışımı ile meydana gelen bu kolye modelleri de kullanımı oldukça şık olan kolye modellerinden olmaktadır. Unisex kullanıma uygun olan kolye modelleri sadece bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Genellikle film ve dizilerdeki karakterlerin kullandığı ve ikon haline gelen parçalar unisex olarak hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Bunlara en iyi örneklerden biri olarak Harry Potter serisinin ilk filminde yer alan Felsefe Taşı’nın kolye ucu olarak kullanıldığı kolye modeli verilebilmektedir. Kırmızı ve orta büyüklükte bir kolye ucu olarak tasarlanan bu kolye modeli de kullanımının oldukça şık olduğu seçeneklerden biridir. Taşsız bijuteri kolye fiyatları kolye seçenekleri içerisindeki çeşitlilik göz önüne alındığında birçok farklı fiyatlandırmaya sahip olabilmektedir. Filmlerden ilham alınarak elde edilen kolye modellerinden başlayarak zincir şeklinde pullu dizi kolyeye kadar uzanan geniş bir yelpazedeki bijuteri kolye modelleri içerisinde farklı fiyatlandırmalar yer alabilmektedir.

 Taşsız Kolye Tasarımları ve Çeşitleri

Taşsız Kolye Tasarımları ve Çeşitleri

Taşsız bijuteri kolye özellikleri alınmak istenen kolye modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kimi kolyeler çoklu bir yapıya sahip olabilir iken kimi kolyeler tek bir zincirden meydana gelebilmektedir. Kimi modeller ise sadece kolye ucu olarak temin edilebilmektedir. Özellikle gençler arasında kolye ucu şeklinde temin edilen birçok farklı kolye seçeneği yer almaktadır. Billie Eilish renkli unisex metal kolye ucu modeli de bunlardan biri olmaktadır. Eğer bir spor ile ilgileniliyor ise de bu spora ilişkin materyallerin yer aldığı kolye modellerinin tercih edilebilmesi için çeşitli seçenekler yer almaktadır. Boks ile ilgilenen bir kişiye hediye olarak alınabilecek olan boks eldiveni uçlu zincirli şık kolye modeli hem erkekler hem de kadınlar için kullanılabilen unisex bir kolye modeli olmaktadır. Taşsız bijuteri kolye inceleme yapıldığında sadece spor ile ilgilenen kişilerin ilgi alanına özgü kolye modellerinin bulunduğu bir kategori olmaktan çok daha fazladır. Polis özel harekatı için hediye olarak verilebilecek kurşun motifli kolye modellerinden anime severler için tasarlanan Naruto Anime gri metal sembollü ve gri deri ipe sahip olan kolye modeline kadar birçok farklı tasarıma bünyesinde ev sahipliği yapmaktadır. Karanlıkta parlayan neon ışıklı kolye modelleri de gösterişli kolyelerden hoşlanan kişiler için hediye olarak alınabilir. Birden fazla renge sahip olan neon kolye modellerinden istenen renk kolaylıkla bulunabilmektedir. Sadece yetişkinler için değil çocuklar için de bu kategori altında birçok farklı bijuteri kolye modeline ulaşmak mümkündür. Ufak boyutlu eğlenceli unicorn çocuk- genç kolye bu seçeneklerden biri olmaktadır. Şimşek yıldırım şeklinde bir uca sahip olan kolye modeli ise erkek çocuklar için alınabilecek erkek kolye modelleri arasında yer almaktadır. Böylelikle ister yetişkin olsun ister çocuk her yaştan kişiler için bijuteri kolye kategorisi adı altında kolye bulabilmek mümkündür.

Figürlü Taşsız Kolye Tasarımları

Figürlü Taşsız Kolye Tasarımları

Taşsız bijuteri kolye kullananlar sadece yetişkinler ya da sadece çocuklardan oluşan ve belirli bir yaş grubuna sıkışmış bir topluluğu ifade etmediği için birçok farklı kolye modelini bu kategori altında bulabilmek mümkündür. Anne ve sevgiliye hediye olarak alınması çok şık olacak şişe fanus kolyeler özellikle kadınlar adına alınabilecek en şık kolye modellerinden biri olmaktadır. Bunun dışında, iç kısmı açılabilen cam kolyeler de hediye alınmak istendiğinde başvurulacak iyi seçeneklerden biri olarak değerlendirilebilir. Dışarıdan yuvarlak ve cam şeklinde bir tasarımı bulunan bu kolye modellerinin iç kısmı açılabilmekte ve bu kısma bir resim fotoğraf ya da çiçek gibi kişiler için anlamlı olacak birkaç eşya yerleştirilebilmektedir. Bu sayede kişi, değer verdiği küçük bir fotoğrafı ya da kurumuş bir çiçeği boynunda daima saklayabilecektir. Manevi anlamı büyük olacak bu hediye, hem şık hem de sevgiyi en iyi şekilde göstermenin yollarından biri olarak seçenekler arasında değerlendirilebilmektedir. Taşsız bijuteri kolye yorum yapılan kolye modelleri arasında en çok tercih edilen kolye seçenekleri arasında yer almaktadır. Bunun yanında deniz kabuklu ve de daha birçok farklı modeldeki kolye seçenekleri de kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve en iyi geri dönüşlerin olduğu kolye modelleri arasında yer almaktadır. Bahsedilen kolye modelleri genellikle daha spor ve günlük hayatta kullanıma da uygun olan modeller arasında yer almaktadır. Bunun dışında gece ve özel davetlerde de kullanılabilecek kolye modelleri kategori altında yer almaktadır. Bu modeller arasında gümüş kaplama özel tasarım kolye ve küpe setleri bulunmaktadır. Hem şık hem de zarif bir görünüm yakalamak isteyen kadınlar tarafından da bu kolye ve küpe setleri tercih edilebilir.