Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Maden Rengi

Gri
Mor
Başka bir kelime deneyin

Marka

3M
Jwl
BK
FM
DAY
JWL
Bk
Cey
Aks
Cd
Day
Ena
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Taş Seçeneği

Başka bir kelime deneyin

Taş Sertifikası

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bijuteri Kolye

için 17,964 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bijuteri Kolye

Aksesuarlar birer tamamlayıcı olarak vazgeçilmez ürünlerin başında yer almaktadır. Kıyafetleri, makyajları, renkleri çok daha bütünlük ve şık bir konuma getirmeyi başaran bu ürünler kendi içerisinde pek çok farklı ürüne ayrılmaktadır. Bu ürünler saat, küpe, toka, gözlük, bileklik gibi günlük hayatta oldukça sık bir şekilde karşınıza çıkan seçeneklerdir. Ancak en sık rastlanılarak gerek günlük kullanımda, gerekse özel günlerde vazgeçilmez haline gelen aksesuar ise kolyelerdir. Bir kadının zerafetini tamamlamak konusunda son derece başarılı olan bu aksesuarlara sahip olmak ise tercih noktasında oldukça doğru bir seçim olmaktadır. Günümüzde pek çok farklı tarzın ortaya çıkması ile beraber genel olarak herkes aksesuar kullanmaya özen göstermeye başlamıştır. Özellikle yüzük, saat ve kolyeler konusunda son derece yoğun bir talep ağının olması çok daha fazla seçeneği ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunulması ile beraber kendinize ve hediye almak istediğiniz kişi için doğru sonuçlara kolaylık ile ulaşabileceksiniz. Gerek renk gerek desen gerekse model anlamında sizlere sınırsızlık sunarak doğru tercih yapma şansını elde etmenizi sağlıyor. Bu konuda sizlere sunulan ilk avantajlardan bir tanesi Bijuteri inci kolye. İnci kolyeler özellikle zarafeti, şıklığı ve saflığı ile ön plana çıkan nadir modellerden bir tanesidir. İnci kolyenin en büyük avantajlarından bir tanesi herkese uygun bir hediye olmasıdır. Çocuk yaşta olan çocuklar için bir hediye tercihi yapılmak istendiğinde kolay muhafaza edilebilmesi ve sade duruşu ile ilk akla gelen seçeneklerden bir tanesidir. Aynı zamanda kadınların ise doğru kombinleri yaptıktan sonra özenle buluşturdukları inci kolyeler en sık rastlanılan ürün seçeneklerindendir. Sizlere hediye seçmek konusunda yardımcı olan bijuteri takılar sayfamız sayesinde ister hediye almak istediğiniz bir çocuğu isterseniz de bir kadını kolaylıkla mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda kendi tarzınızı bilerek ve kendinize yakışacağını düşündüğünüz inci modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan bir tanesi renk olacaktır. İncilerin arasına yerleştirilmiş olan küçük detaylara sahip objeler son derece beğenilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle özel günler için şahane bir fırsat olarak değerlendirilen bu modellerin son olarak sizlere sunduğu avantajlardan bir başkası ise renk seçeneği olmasıdır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan inciler sizlere kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Zarif ve şık bir görüntü ortaya koymak istiyorsanız ve açık tonlarda bir kıyafet seçiminiz varsa beyaz inci kolyeler sizler için uygun bir tercih olacaktır. Ancak kürklü, iddialı veya koyu renkli bir kombine sahipseniz bu noktada sizlerin yardıma siyah inci kolyeler koşacaktır. Şıklığı ve iddialı duruşu ile sizler için müthiş bir tamamlayıcı olacak.

Kolyelerde Taşın Önemi

Kolyelerde Taşın Önemi

Kolyeler kendi arasında oldukça farklı model ve seçeneklere ayrılmaktadır. Bu seçeneklerden bir tanesi ise taşlı ve taşsız olma özelliğidir. Taşlı olan kolyeler ise kendi içerisinde pek çok farklı modele ayrılmaktadır. Bu modellerin kişiden kişiye değişen pek çok anlamı ve özelliği bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi zirkondur. Zirkon kolye ve yüzük gibi aksesuarlar içerisinde oldukça sık bir şekilde karşılaşılan taş ürünlerinden bir tanesidir. Bijuteri aksesuarları içerisinde yer alan yeşil, kırmızı ve mavi renklerdeki saydam olan taşlar genellikle zirkondur. Aynı zamanda doğal olması ile de oldukça sık bir şekilde ön plana çıkmakta ve tercih edilmektedir. Görüntü açısından pırlanta ile benzerlik göstermesinin yanında ona göre maliyeti çok daha düşüktür ve dünya üzerinde sık bir şekilde tercih edilen mücevher taşları içerisinde yer almaktadır. Son olarak faydaları arasında ise huzur vermesi, uykuyu düzenlemesi, stresi azaltması, sindirim sisteminde düzenlemeleri sağlaması ve iştah açması ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda zihinsel gelişmeye de katkı sağladığı ve duygusal anlamda denge kurulmasını da sağlaması bilinen özellikleri arasında yer almaktadır. Zirkondan sonra bir başka ön plana çıkan taş ise akiktir. Akik taşı her ne kadar özellikle teşbihlerde ön plana çıkan bir özelliğe sahip olsa da kolye ve yüzük gibi aksesuarlarda da oldukça sık bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Sade ve rahatlatıcı bir görüntüye sahip olması ile dikkat çeken bu taşlarda ilk karşınıza çıkan özellik ruhsal açıdan korumasıdır. Kullanan kişiye rahatlık ve dinginlik vermesi ile strese karşı savaşması kullanan pek çok kişiyi son derece memnun bırakmıştır. Aynı zamanda cilt hastalıklarına iyi geldiği ve ağrıları azalttığı da bilinen özellikler içerisindedir. Bunlar gibi daha pek çok özelliğe sahip olan kolye taşları kullanıcılara bu kolyeleri sadece bir aksesuar olarak kullanmasını sağlamayarak aynı zamanda vücut ve ruh sağlıklarına da destek vermektedir. Ürün seçenekleri arasında doğru araştırmalar sayesinde yapacağınız doğru seçimler ile kendinize ve vücut sağlığınız en uygun olan Bijuteri taşlı kolye modelini kolaylıkla seçebileceksiniz. Bir kolye ve aksesuarda çok daha fazlası olan bu ürünler ile görüntünüz de bedeniniz de oldukça huzurlu olacak. Dilerseniz inci kolye modellerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Yüzey Kaplamaları

Farklı Tasarımlara Sahip Yüzey Kaplamaları

Kolye seçimi pek çok kişi için anlık ve önemsenmeyen bir konu olsa da özel ve dikkatli bir seçim yapmak isteyenler için son derece önemli bir konudur. Bu noktada dikkat edilmesi gereken pek çok özellik bulunurken bu özelliklerden bir tanesi ise yüzey tipi olarak karşınıza çıkmaktadır. Yüzey tipi kolyelerin ön plana çıkan noktasının nasıl göründüğü ile ilgili olan bir başlıktır. Bu başlık altında 4 farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler parlak, mat, mineli, ve kalemlidir. İlk olarak parlak kolyeler kolay bir şekilde göze çarpmaları ile ön plana çıkmaktadırlar. Çok sayıdaki model seçeneği ise sizlere geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. İçerisinde bulunan bu modeller sizlere gerek davet ve düğün gibi şık olunması gereken yerlerde kolay bir tamamlayıcı olurken kimi modeller ise sizlere günlük kullanım şansını tanıyarak spor şık bir görüntüyü kolaylıkla oluşturmanızı sağlıyor. Aynı zamanda çocuklar içinde oldukça sık bir şekilde tercih edilen bu alan içerisinde pek çok figürlü görüntüye sahip kolye seçeneğini kolaylıkla bulabilirsiniz. Hediye almak istediğiniz çocuğa kolaylıkla seçim yapabileceğiniz bir başlık olan parlak yüzeyli kolyeler de bu alanda bulunmaktadır. Ayrıca bu alanın dikkat çekmesindeki bir başka neden ise unisex pek çok ürün modelini içerisinde barındırmasıdır. Günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin kolaylıkla aynı ürünleri kullanabilmesi ile beraber bu durum aksesuarlara da yansımıştır. İsteyen pek çok kullanıcı için son derece iddialı ve beğenebileceğiniz ürünler sizleri bekliyor. Bir başka yüzey başlığı altında yer alan seçenek ise mat kolyelerdir. Özellikle genç grupların oldukça sık bir şekilde tercih ettiği bu alan genellikle kendi içerisinde çok daha fazla anlamı barındırmaktadır. Gerek figür, gerek yazı gerekse ince düşünülmüş nesnelerin vazgeçilmez bir noktasıdır. Yakın arkadaşların, sevgililerin veya eşlerin kendilerine özel anlamlar yükleyerek satın aldıkları bu ürünler arasındaki geniş seçenek yelpazesi sizi memnun eden en önemli nokta olacak. Mineli olan kolyeler ise günlük hayat içerisinde zarafetin bir başka adı olarak karşınıza çıkıyor. İçerisinde güzel anlamlar barındıran ufak tefek ve son derece tatlı bir model seçeneğidir. Bu model seçenekleri içerisinde pek çok farklı detaya rastlayabilirsiniz. Bu detayla kimi zaman bir kuş, kimi zaman bir harf kimi zaman ise bir çiçektir. Kendinize en çok yakışacağını düşündüğünüz kolye modelini bu ürün seçenekleri arasında kolaylıkla bulabilecekken, hediye almak istediğiniz kişiyi de kolaylıkla memnun edebilirsiniz. Son olarak karşınıza çıkan son başlık ise kalemlidir. Kalemli kolyeler genellikle kolye ucunda bir farklı anlam ve figürler bulunduran bir modeldir. Bu modeller genellikle Bijuteri madalyon kolye olarak karşınıza çıkmaktadır. Özellikle son yıllarda vintage modellerin tekrar yaygınlaşması ile beraber tercih edilme oranı çok daha artmıştır. Tercihe göre taşsız kolye seçeneklerini de, güzel birer alternatif olarak düşünebilirsiniz.

Kolyelerde Zincir Boyutunu Önemi

Kolyelerde Zincir Boyutunu Önemi

Bijuteri kolye modelleri arasında dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunmaktadır. Bu konulardan bir tanesi zincir boyutudur. Boy ve boyun uzunluklarına göre pek çok farklı özellik ve seçeneğe ayrılan kolye zincir uzunlukları sizlere son derece fazla bir seçenek yelpazesi halinde sunulmaktadır. Bu alışverişin yapılması esnasında ise doğru bilgilere sahip olmak son derece önemlidir. Genellikle gerdanlıklarda boyun ölçünüze 5 cm ekleyerek seçim yapmanız sizler için doğru bir tercih olacaktır. Kullanılan ürünlerin şıklığın yanında aynı zamanda rahatlığı sizlere gün içerisinde daha stressiz ve konforlu bir yaşam sunmaktadır. Sizlere bu konuda problem yaşatan aksesuarlardan bir tanesi ise kolyelerdir gerdanlık boyutunun doğru seçilmesinden sonra ise boyun ölçünüz dikkate alınmalıdır. Boynunuzun dikey bir biçimde ölçtüğünüzde elde edeceğiniz sonuca 10 cm daha ekleminiz sizlere klasik anlamda sahip olmak isteyeceğiniz kolyenin doğru boyutunu elde etmenizi sağlayacaktır. Köprücük kemiği vücut görüntüsü için son derece önemli bir noktadır. Bu noktanın ön plana çıkarılması için ise sadece kıyafetler yeterli değildir. Seçeceğiniz doğru bir Bijuteri uzun kolye ile köprücük kemiğinizi kolaylıkla ön plana çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda uzun kolyelerin günlük kullanım alanında sağladığı konfor ve rahatlık da dikkat çeken konular arasında yer alıyor. Uzun kolye modelleri arasında sizlere sunulan çok sayıdaki seçenek sayesinde günlük olarak yaptığınız sıradan kombinlerinizi çok daha şık ve dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Çeşitli renk ve model seçenekleri sayesinde boynunuzu çok daha doğru bir şekilde kullanabilir aynı zamanda çok daha şık görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Uzun ve zaten kendiliğinden zarif bir boyuna sahip iseniz sizlere bu konuda yardımcı olacak zincir seçeneği ise kısa olanlardır. 35 cm ila 45 cm arasında değişiklik gösteren zincir seçeneklerinden yana kullanacağınız bir tercih ile boynunuzu çok daha rahat bir şekilde ön plana çıkartabilirsiniz. Boy uzunluğu ise bu konuda yine önemli bir etkene sahiptir. Eğer boyunuz 1.60’ın altında yer alıyorsa kolye seçiminizi uzundan değil kısadan yana kullanmalısınız. Yaklaşık olarak 40 ila 60 cm arasında yapacağınız bir zincir boyutu ile doğru seçimi yapmanız kolaylaşacaktır. Ancak 160 cm- 170 cm aralığında bir boy ölçüsüne sahipseniz neredeyse her türlü kolye zincirini kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Bu noktada yine boynunuzu göz önünde bulundurmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Kolyelerde Ürün Çeşitliliği

Kolyelerde Ürün Çeşitliliği

Bijuteri kolye modelleri, ürün çeşitliliği bakımından bir çok kişiye hitap etmeyi kolaylaştırır. Genç , yaşlı, çocuk , kadın ve erkek herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek modellerden oluşur. Renkli, sade, taşlı bir çok ürün çeşitliliği bulunan biijuteri kolyeler arasından aradığınız ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Fantazi, spor, günlük, vintage modeller ile her ortama ayak uyduran ürünleri bulabilir ve birbiri ile kombine ederek farklı takımlar oluşturabilirsiniz. Hediye olarak da oldukça ideal olan bijuteri kolyeler, kişiye özel ürünler ya da kişiselleştirilmiş simgelerlerden de tercih edilebilir. Kişiselleştirilmiş olan bijuteri isimli kolye veya bijuteri harf kolye modelleri günlük hayatta en çok tercih edilen modellerden biri olmakla birlikte, hediye olarak da tercih edilebilecek alternatiflerdendir. Kişi zevk ve beğenilerine göre bir çok çeşit ve model arasından tercih yapabilirsiniz. Simgeler, yazılar, desenler ve bir çok farklı ürün gamına sahip olan bijuteri kolyeleri hem günlük hem de iş hayatınızdaki kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolyelerde Özel Ürünler

Kolyelerde Özel Ürünler

Bütün bunlara ek olarak ürünler arasında kullanıcılar arasında sık bir şekilde tercih edilen pek çok ürün ve model bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi Bijuteri nazar kolye seçeneğidir. Nazar boncuk olarak kullanılmasının yanında günümüzde pek çok aksesuara da yerleştirilmeye başlanmıştır. Bu aksesuarlardan bir tanesi de kolyedir. İnsanların gerek kendilerini rahat hissetmeleri gerekse renkli ve şirin bir aksesuarı boyunlarında bulundurmaları oldukça hoş bir detaydır. Ek olarak yine Bijuteri boncuk kolye başlığı altında yer alan çok sayıdaki farklı boncuk modeline de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak sizlere bu sayfa altında sunulan avantajlardan bir tanesi ise Bijuteri çoklu kolye veya Bijuteri kolye seti olarak bilinen takım ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde birbiriyle bağlantılı veya bağlantısız olarak pek çok farklı sayıda ürün yer almaktadır. Bu sayede oluşturmak istediğiniz kombinleri çok daha kolay yapabilir veya tek seferde çok sayıdaki ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz veya daha önce kullanarak tecrübe etmiş kişilerin düşüncelerine ulaşmak isterseniz sayfamızdan beğendiğiniz ürünleri inceleyebilirsiniz.