Filtreleri Temizle
Marka
Luxell

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Hacim (Litre)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mini & Midi Fırın

için 14 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxell LX-9645 70 LT Mini Fırın Siyah

  (34)
  2.299,00 TL SEPETTE 2.206,00 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxel LX-9625 70 LT Midi Fırın

  (0)
  1.999,00 TL SEPETTE 1.955,00 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Luxell LX-13535 Turbo Fanlı Fırın

  (0)
  1.449,00 TL SEPETTE 1.355,00 TL
  +

Luxell Mini & Midi Fırın

Mutfakta lezzetli yemekler hazırlamamızda bize yardımcı olan elektrikli eşyalar arasında mini fırınlar çeşitli tariflerin başarılı şekilde pişirilebilmesi için olmazsa olmaz parçalardır. Farklı özellikleri ile farklı pişirme tekniklerinin elde edilebilmesine olanak tanıyan Luxell mini ve midi fırın modelleriyle, en kalabalık sofralar için de iyi sonuçlar alınabilmektedir. Tüketicilerin mutfaklarında ihtiyaç duyabilecekleri özellikleri ürünlerinde sunan Luxell mini fırın modelleriyle, tezgahınızın üzerinde sizi iyi bir şekilde asiste edebilen fırın çözümleri üretiyor. Küçük tezgahlar ve çekirdek aileler için ideal boyutlarda olan mini fırınların yanı sıra midi fırınlar da Luxell’in fırın grubunda yer almaktadır. Luxell midi fırın ise mini modellere kıyasla daha geniş iç hacme sahiptir ve farklı fonksiyonlar da ihtiva ederler.

Luxell Mini & Midi Fırın İhtiyaçlarınıza Göre Şekilleniyor

Luxell Mini & Midi Fırın İhtiyaçlarınıza Göre Şekilleniyor

Modern dönemde, evlerimizde sahip olduğumuz her türlü elektronik eşya genel olarak dekoratif yönleriyle de ev estetiğimize uyum sağlar. Sonuç olarak hem dizayn hem de fonksiyonel yönden evimizle ve ihtiyaçlarımızla örtüşen elektronik eşyalar, hayatımızı kolaylaştırırken aynı zamanda yaşamımıza değer de katarlar. Luxell mini fırın çeşitleri geniş bir skalada tasarım farklılıklarıyla kendilerini gösteriyor. Markanın ürettiği mini fırınlar tasarımlarıyla, farklı mutfak dekorasyonlarına uygun görünümler sunarken aynı zamanda ergonomik boyutlarıyla da kısıtlı tezgâh alanına sahip kişiler için iyi bir alternatif oluyor. Benzer şekilde Luxell midi fırın çeşitleri de tasarımları ile uyumlu bir görünüm elde edilmesine olanak tanırken, geniş tezgahlar için ideal bir tercih oluyor ve daha fazla yiyecek pişirme kapasitesiyle de kullanım avantajı sağlıyor. Her iki model için de siyah, beyaz, fuşya ve inox renk seçeneklerini sunan marka, farklı zevklere hitap eden tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Luxell inox midi fırın modellerinde dikkat çeken inox renk seçeneği, modern ve profesyonel görünümler elde etmeyi sağlarken, parmak izi bırakmaz dokularıyla da hijyenik çözümler sunuyor. İnox renk seçeneği ile tercih edeceğiniz modeller, mutfakta kendinizi profesyoneller gibi hissetmenizi sağlıyor. Luxell mini fırın ürünleri arasında göze çarpan renk seçenekleri arasında ise fuşya yer alıyor. Özellikle soft renk tonlarının hâkim olduğu mutfaklarda retro stile sahip bir tezgâh yaratmak için ideal olan bu modeller, mini boyutlarda olmalarıyla da sempatikliklerini ortaya koyuyorlar. Tasarımları itibariyle de farklı modelleri bulunabilen Luxell mini ve midi fırın alternatifleri arasından siz de kendi mutfağınıza ve zevkinize uygun modelleri bularak seçiminizi yapabilir, satın alabilirsiniz. Markanın sunduğu model çeşitleri arasında fonksiyonel yönlerden ayrılan çok sayıda alternatif mevuttur. Tasarım, kapasite ve fonksiyonel yönleriyle çeşitleri kıyaslayarak, seçim yapmadan önce ihtiyaçlarınızı daha iyi bir şekilde belirleyebilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımlara sahip mini/midi fırınlar mutfağınıza renk katarken, çalışma ortamınızda sizin için yüksek performanslı ve tasarruflu pişirme olanakları yaratıyor. Siz de aileniz için leziz yemekler hazırlarken Luxell markasının tarzınıza uygun modellerinden faydalanabilirsiniz.

Luxell Mini & Midi Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Luxell Mini & Midi Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beyaz eşya grubundaki elektronik eşyaların kullanıcılar için sağladıkları yararlar çok çeşitlidir. Mini ve midi fırınlar da sadece standart pişirme özellikleriyle değil mutfakta kazandırdıkları artılarla kendilerini öne çıkarırlar. Luxell mini fırın modelleri bu anlamda tasarımları ile göze hitap ederken, çoklu fonksiyonları ile de kullanım alışkanlıklarınızı değiştiriyor. Luxell midi fırın modelleri geniş kapasiteleriyle, çoklu fonksiyonların yanında ayrıca çoklu pişirme avantajları da sağlıyor. Genel anlamda Luxell mini fırın fiyatları midi fırınlara benzer şekilde kapasite ve fonksiyon çeşitliliklerine göre farklılık gösteriyor. Luxell markasının tezgâh üstü fırın modelleri için kapasite seçenekleri 20 litre ve 40 litre arasında değişiklik gösteriyor. 20 litre kapasite yalnız yaşayanlar ve çekirdek aileler için ideal pişirme kapasitesi olabilir. 40 litre kapasite seçeneği ise özellikle geniş aileler ve yoğun fırın kullanımı yapan kişiler için iyi bir alternatiftir. Fırın içi kapasite aralığı içinde farklı alternatifler de bulunmaktadır. Siz kendi kullanım ihtiyaçlarınıza göre markanın modellerini kapasite yönünden değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Luxell mini midi fırın ürünleri çok sayıda kaliteli özellikle karşımıza çıkıyor. Markanın bilhassa börek yapımı için profesyonel çözümler üreten Börekçi – 3500 Serisi hamur işi için en iyi pişirme performansını ortaya koyuyor. Börek yapımını kolaylaştıran fırınlarda 1650W düzeyine kadar pişirme gücü bulunuyor. Geniş iç hacme sahip midi fırın modelleri, geniş tepsilerle börek ve yemek pişirme imkânı sağlıyor. Turbo pişirme özelliği ile özellikle et ve patates içeren yemeklerinizin en iyi pişirme sonucuna ulaşmasını sağlıyor. Turbo fan ile önceden ısıtma gerektirmeyen mini ve midi fırınlarda, fan etkisiyle fırın içinde yaratılan hava akımı sıcaklığın yiyeceğin her noktasına eşit bir şekilde ulaştırılmasına olanak tanıyor. Sonuç olarak yemekleriniz ve tatlılarınız bütünleşik olarak başarılı bir şekilde pişirilebiliyor. Kendi yoğurdunu, kendisi yapmaktan keyif alanlar için kaliteli yoğurt yapma programlarına sahip Luxell midi fırınlar vardır. Optimum pişirme özelliklerine sahip modellerde ısı ve zaman kontrolü ise oldukça kolay bir şekilde yönetilebilmekte. Anlaşılır ve sade kontrol paneline sahip modeller arasında fonksiyonları ayarlamanızı sağlayan dijital butonlara sahip modeller ve mekanik kontrol düğmeleriyle çalışan seçenekler yer alıyor.

Luxell Mini & Midi Fırın Nasıl Kullanılır?

Luxell Mini & Midi Fırın Nasıl Kullanılır?

Luxell markasının tezgâh üstü olarak tasarladığı mini & midi fırın modelleri pratik ve verimli kullanım özelliklerine sahiptir. Fırınınızı kullanmaya başlamadan önce tezgâh üzerinde yerleştirileceği alanı temizleyin. Mini fırınınızı temizlenmiş düz bir zemin üzerine yerleştirdikten sonra fişini topraklı prize takın. Fırınınızı ilk defa çalıştırmadan önce içini nemli bir bez ile temizleyin ve kuruduktan sonra ilk çalıştırma için hazırsınız demektir. Fırınınızın kontrol panelinde bulunan termostat ve süre ayarı, iki temel özelliktir. Termostat ayarlaması ile fırının iç sıcaklığının ulaşacağı maksimum düzeyi, süre ayarı ile ise sıcaklığın ne kadarlık bir sürede sabit kalacağını belirlersiniz. Luxell midi fırın özellikleri arasında bu standart ayarlamaların haricinde birçok fonksiyon bulunur. 2100 Watt’a kadar ısı gücü yaratabilen fırın modellerinde tavuk çevirme, ızgara, yoğurt ve ekmek programı gibi seçenekler de yer almaktadır. Siz ilk çalıştırma için orta derece bir sıcaklığı belirledikten sonra kısa süre programına ayarlayarak çalışmayı başlatın. Çalışma sona erdiğinde fırınınız sonraki pişirmeler için hazırdır. Pişireceğiniz yiyecekleri fırının rafları ile uygun olan tepsinize yerleştirdikten sonra tarifiniz için gerekli olan ısı seviyesini ve süreyi belirleyerek fırınınızı çalıştırabilirsiniz. Luxell mini fırın yorumları küçük boyutları ile büyük işler başaran modellerin başarılı pişirme sonuçlar verdiğini gösteriyor. Luxell mini fırın kullananlar için dijital modellerin pratikliği ise mutfaktaki işlerinizi yaparken bir ayrıcalık sağlıyor. Kolay ayarlanabilir ısı ve süre ayarları, en kısa sürede programlarınızı belirlemenize olanak tanıyor. Luxell midi fırın kullananlar için A13 güvenlik standartlarına ve çocuk kilidine sahip modeller özellikle çocuklu aileler adına emniyet şartlarını yüksek seviyelere çıkarıyor. Kolay temizlenebilir iç emaye yüzeye sahip modeller, yemeklerden sıçrayan yağların ve kirlerin kolayca temizlenebilmesine olanak sağlıyor ve mini/midi fırınınız her pişirme sonrasında hijyenik kalabiliyor. İç aydınlatma lambasına sahip mini fırın modelleri, fırın içinde pişmekte olan yiyeceklerinizi pişme süresince net bir şekilde takip edebilmenize imkân tanıyor.