Filtreleri Temizle
Marka
Beko

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Fırın Tipi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Pişirme Fonksiyon Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Fırın

için 15 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Beko Fırın

Beko ürünlerini tasarlarken yenilikçi ve gelişmeci tavrını müşterilerinin konforu ve ihtiyacına göre şekillendiriyor. Beko’nun kalite güvencesini tahsis ettiği bir ürün kategorisi de Beko fırınları olarak karşımıza çıkıyor. Her cebe hitap eden, üstün performansa ve estetik tasarıma sahip fırınları müşterilerinin beğenisine sunan Beko gündelik yaşamı daha kolay hale getirip müşterilerine büyük kazanımlar sağlıyor. Modern bir evin olmazsa olmazı olan elektrikli fırınlara Beko farkıyla sahip olmak mutfağı mükemmelleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda hayatınıza değer katıyor. Siz de tarzınıza en uygun Beko pişirme grubu ünitesini farklı modelleri arasından kolayca seçerek kusursuzca pişirilmiş yemeklerin tadına varabiliyorsunuz.

Akıllı Çözümler için Beko Fırınları

Akıllı Çözümler için Beko Fırınları

Öncelikle değinilmesi gereken konu modern mutfakta fırının önemidir. Günümüzde eylemlerimiz için sürekli yaptığımız zaman yönetimi meselesi mutfak için de oldukça geçerlidir. En temel gereksinimlerimizden biri olan yemeğin hazırlanması bölümünün önemli bir parçası da pişirme sürecidir. Bu aşamada yemek pişirilirken harcanan zamana ek olarak sarf ettiğiniz eforu da azaltacak, mutfakta size rahatlık ve kolaylık sunacak ürün grubu ise elektrikli fırınlardır. Beko markasının müşterilerine sunduğu fırınlar ihtiyacınız olan bir fırından daha fazlasını size sunacaktır. Uygun Beko fırın fiyatlarının yanı sıra hassas mühendislik ve son teknoloji ile işlenmiş sağlam malzemeleri ve üstün performansa sahip dayanıklı fırınları gösteriyor ki fırın seçimi için Beko en mantıklı seçimlerden biridir. Beko fırın ankastre ve solo çeşitleriyle müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünü Beko kalite güvencesiyle gözlerini kırpmadan sahip olabilmesini sağlamıştır. Temel amacı kullanıcılarının hayatına çözümler üretmek ve bunu en estetik şekilde sunmak olan Beko size sarf edilen zaman ve enerjiden tasarruf etmenize sağlamakla kalmayacak, sahip olduğu onlarca farklı model ile tarzını evinize yansıtmanızı sağlayacaktır. Günlük yaşamımız ve özel alanımız olan evimizin daha yaşanabilir hale getirmeyi amaçlayan Beko fırınlarının hizmetiyle en özel yemeklerinizi ailenizle ve sevdiklerinizle yemek artık daha kolay ve keyifli hale gelecek. Fırınlarının sahip olduğu birçok teknoloji ve fonksiyonla birlikte kazanacağınız zaman ve eforu daha çetrefilli tarifleri hazırlamada da kullanabilirsiniz. Beko fırın kullanma kılavuzunda açık ve net bir şekilde yer alan program tanımları ve Beko fırın ayarı ile hangi gıda ürününü hangi programda ne kadar sürede ve sıcaklıkta pişirebileceğinizi öğrenebilir ve kafanızda soru işaretlerinden kurtulup kolayca yemeği pişirebilirsiniz. Kullanma talimatlarının, ibarelerinin ve temizliğinin kolay olduğu bu Beko ürünlerinin sahip oldukları her cebe uygun fiyatları ise Beko’nun albenisini daha da artırmaktadır. Siz de ihtiyaç duyduğunuz özelliklere ve bütçenize göre size en uygun fırını Beko’dan seçip Beko’nun ayrıcalıklı dünyasının bir parçası olabilirsiniz. Beko’nun pişirme ünitelerine duyduğu güvenin en önemli bölümünü de Beko fırın yorumlarında da açıkça görülebilen müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Yapılan işin karşılığını sadece maddi değil manevi yönden de almak bir üreticinin hem işine hem de hitap ettiği insanlara duyduğu saygının bir göstergesidir.

Beko Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beko Fırın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Temelde ankastre ve tam boy olmak üzere iki farkı şekilde müşterilerinin hizmetine sunulan Beko fırınları modelleri sahip oldukları özelliklerine göre farklılaşıyor. Beko ankastre fırın mutfağınızda standart olarak belirlenmiş bölgeye kolayca monte edilebiliyor. Ankastre fırınlar sahip oldukları kullanılabilir net hacim, ürün rengi, pişirme fonksiyon sayısı ve saat tipine göre farklı modellerden oluşuyor. 71 litre kullanılabilir iç hacimden 82 litreye kadar çıkan Beko ankastre fırın ölçüleri ihtiyacınıza en uygun seçimi yapma imkânı tanıyor. 6 fonksiyondan 13 fonksiyona kadar değişen program sayıları ile pişirme alışkanlıklarınıza ve kaç kişiye pişirdiğinize göre değişen tercihleri de kolayca yapabilirsiniz. Dokunmatik LED ekranlı saatlerinden mekanik ayarlanabilir saate ve hatta rustik saate de sahip olabilirsiz. Rustik eskitmeli tasarımlı ankastre fırınlara Beko’nun son teknoloji mühendisliğinin retro tarzı modelleri ile mutfağınızı eşsiz hale getirebilirsiniz. Beko ankastre fırın setinin sunduğu avantajlı deneyimin bir parçası olabilir ve mutfağınızı daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Dünyamızı daha anlamlı hale getiren öğelerden biri de kuşkusuz renklerdir. Kişiliğimizi yansıttığımız alan olan evimizde tarzımıza uygun renkli ürüne sahip olmak ise evimize daha fazla anlam katmak olarak algılanabilir. Beko’nun ankastre fırınlarında sunduğu geniş renk yelpazesinin bazıları antrasit siyah, Avena (desenli krem), beyaz, Extraclear beyaz, Manhattan Grey, parmak izi bırakmaz inoks ve siyahtır. Bu denli farklı renklere ev sahipliği yapan Beko müşterilerinin tarzlarına ve zevklerine verdiği önem ve hassasiyeti bu şekilde kanıtlıyor. Bir diğer ürün grubu olan Beko ocaklı fırın ise hem fırını hem de ocağı hizmetinize aynı anda sunuyor. Beko solo fırınları sahip oldukları renk, fonksiyon sayısı, ocak göz sayısı ve saat tipine göre farklı modellerden oluşuyor. Sade ve kolay kullanımlı 2 fonksiyona sahip modellerden daha sofistike pişirme tekniklerini barındıran 8 fonksiyonlu Beko tam boy fırın size en uygun olanı seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Antrasit siyah, beyaz, gümüş ve inoks renklerinde oluşan modelleriyle tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Sahip oldukları ocak gözleri 3 gözü gazlı 1 gözü elektrikli, 4 gözü gazlı ve 4 gözü Vitroseramik seçeneklere sahip. Ayrıca, profesyonel mutfaklardaki gibi kullanabileceğiniz 4 gazlı gözünden 1’i Wok olan ocağa da sahip olabilirsiniz. Daha sade bir şekilde mekanik ayarlanabilir saatli modeli seçebilir veya program ibarelerinin de yer aldığı dokunmatik LED ekranlı modeli seçebilirsiniz. Bu kadar çok özelliğin farklılaşması aslında Beko’nun ürün tasarlama ve geliştirme aşamalarında müşteri ihtiyacını üretimin en temeline kodlamasından kaynaklanıyor. Beko’nun geniş ürün yelpazesinde fiyatlarını, renklerini, fonksiyon sayılarını, metalik veya rustik tasarımlarını göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan işlem gücü ve kapasitesine sahip ve tarzınıza uygun Beko ürününe sahip olabilirsiniz.

Beko Fırının Üstün Teknolojileri

Beko Fırının Üstün Teknolojileri

Yenilikçi ve gelişmeci olan Beko üretim aşamasında son teknolojinin nimetlerinden yararlanıyor. Sağlam malzeme, son teknoloji üretim metotları ve hassas mühendisliğin ortaya çıkardığı sonuç ise kuşkusuz dayanıklı ürünlerdir. Parmak izi bırakmayan yüzeyli ürünlerindeki malzeme seçimi ise bunu gösteriyor. Beko turbo fırın sahip olduğu Dynamic Flow teknolojisiyle pişirdiğiniz yemeğin her tarafının eşit miktarda pişmesini sağlar. Beko set üstü fırınları ise Elektroturbo fırın olma özelliğini taşıyor. Beko ürünlerinde bulunan gaz emniyet sistemi alev herhangi bir sebeple söndüğünde gazın otomatik olarak kesilmesini sağlar. Mutfaktaki ürünlerinizden beklediğiniz maksimum verim, yüksek güvenlik ve iç ferahlatan estetiğe sahip Beko pişirme üniteleri evinizi daha mükemmel hale getiriyor. Komple camdan yapılmış dekoratif cam iç kapak sayesinde kolayca temizlik yapabilirsiniz. 3 boyutlu pişirme ile alt, üst ve turbo ısıtıcıların aynı anda çalışmasıyla mümkün. Bunlara ek olarak klasik olan statik, fanlı ve ızgara fanlı pişirme fonksiyonlarına da sahiptir. Buz çözme fonksiyonunun da bulunduğu Beko pişirme ünitelerinde ekran kilidi de mevcuttur. Teleskopik raflar sayesinde güvenlik endişesi duymadan ürünlerini kontrol edebilirsiniz. Bütün özellikleri göz önüne alındığında, fırın seçimini Beko markasının kalite farkıyla yapmak en güvenlikli ve en doğru seçimlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Beko fırının kusursuzca pişirdiği sade veya sofistike yemekleri siz ve sevdikleriniz için daha özel ve anlamlı olacaktır.