Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Yedek Parça

için 71 sonuç bulundu.

Ufo Yedek Parça

Uzun yıllardır Türkiye pazarında adından söz ettiren Ufo, özellikle ısıtıcı ve vantilatör ürünleriyle biliniyor. Marka kaliteli ürünleri ve yüksek müşteri memnuniyetin yanı sıra tasarladığı ürünlerin uzun yıllar kullanılmasıyla da dikkat çekiyor. Ancak uzun süreli kullanımlar sonrası bazı parçaların yenilenmesi gerekebiliyor. Bu bakımdan Ufo yedek parçaları kullanıcılara cihazlarını ilk günkü hallerine döndürebilmeleri için bir fırsat oluyor. Hatalı kullanım, istenmeden yaşanan kazalar ve zaman içinde yıpranmalardan doğan her türlü hasar için Ufo yedek parça etkili bir çözüm oluyor.

Ufo Yedek Parçaları ile Her Zaman Yeni

Ufo Yedek Parçaları ile Her Zaman Yeni

Pervanesi kırıldığı için bir kenara konulmuş bir vantilatör, uzun süreli kullanılmak ayak kısmı yıpranmış, ayakta duramayan ya da ısıtma teli hasarlı olduğu için artık çalışmayan bir elektrikli ısıtıcı uygun yedek parça ile tekrar hayata döndürülebiliyor. Uygun maliyetleri ile dikkat çeken Ufo yedek parça çeşitleri kullanılmaz durumda olduğu düşünülen birçok ev aletini tekrar kullanıma hazır hale getirebiliyor. Ufo güvencesiyle üretilen bu parçalarla yenilenen cihazlar, uzun yıllar çalışmaya devam ediyor. Orijinal yedek parçası ile yeniden hayat bulan ev aletleri, ailelerin gereksiz harcama yapmasının da önüne geçiyor. Üstelik bu parçalar cihazla tam uyum sağladığı için yıllar içinde oluşabilecek performans kayıpları ortadan kalkıyor ve cihaz yenilenmiş oluyor. Böylelikle hem yeni bir ürün almak yerine evinizde atıl durumda olan bir aleti kullanarak gereksiz tüketimden kaçınıyor, hem de yıllardır kullandığınız cihazınızdan daha fazla verim alabiliyorsunuz. Siz de Ufo yedek parça ürünleri içinden, arızalı olan ev aletinize uygun parçaları inceleyip hemen satın alabilir, aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

Ufo Yedek Parçaları ile Yenilik Zamanı

Ufo Yedek Parçaları ile Yenilik Zamanı

Uzun vadeli kullanımla beraber performansı düşen Ufo ısıtıcıların ve vantilatörün yeniliği yine firmanın ürettiği yedek parçalar ile kolayca mümkün oluyor. Isıtıcılarda genellikle filament içinde gerçekleşen rezistans arızası nedeniyle sorun yaşanabiliyor. Ancak bu arıza ısıtıcının Watt değerine uygun bir rezistans ile kolaylıkla çözülebiliyor. Üstelik Ufo yedek parça fiyat olarak da müşterilerini mutlu ediyor. Bu nedenle uzun yıllar kullanılabilen ısıtıcılar, seneler sonra bile yedek parça ile oldukça uygun bir ücret karşılığında eski haline dönebiliyor. Vantilatörlerde sıklıkla karşılaşan arızalar arasında pervanenin eskimesi ya da ayaklarının aşınıp kırılması olduğu görülüyor. Isıtıcılarda olduğu gibi vantilatör grubunda da Ufo'nun birçok yedek parça seçeneği bulunuyor. Bu nedenle Ufo müşterileri kendi cihazlarına uyumlu parçaları kolayca bulabiliyorlar. Ufo yedek parça yorumsayfaları incelendiğinde müşterilerin sadece arıza durumlarında değil cihazlarını daha kullanışlı hale getirmek için de bu ürünleri tercih ettiği görülüyor. Isıtıcısının ya da vantilatörünün ayaklarının materyalini değiştirmek, ya da model izin veriyorsa duvara monte etmek için de yedek parçalar avantaj oluşturuyor.

İhtiyacınız Olan Tüm Ufo Yedek Parçaları

İhtiyacınız Olan Tüm Ufo Yedek Parçaları

Soğuk bir kış gününde uzun zamandır kullanılmayan ısıtıcı çalıştırılmak istendiğinde ya da çok bunaltıcı bir yaz gününde vantilatörle serinlemek istendiğinde kötü sürprizler ile karşılaşılabiliniyor. İhtiyaç duyulduğu anda çalıştırılamayan aletleri çöpe atmak tek çözüm gibi görülebiliyor. Aslında arızalı olan çoğu ürün basit bir tamir işlemi ile tekrar kullanılır hale gelebiliyor. Ancak kullanıcılar cihazlarına en uygun yedek parçaya ulaşmanın kolay olmayacağını ve tamir işleminin uzun bir süreç olacağını düşünebiliyor. Fakat Ufo yedek parça nasıl geniş bir kitleye hitap edileceğini gösteren markalar arasında yer alıyor. Isıtma ya da soğutma sistemi olarak Ufo'yu tercih eden çoğu kişi, istenmeyen bu arıza durumlarında, aradan yıllar geçmiş olsa bile, cihazlarına uygun parçaları kolayca bulabiliyor. Geniş ürün yelpazesine uygun yedek parça üretimi ile firma, müşterilerini yalnız bırakmıyor. Aldıkları ısıtıcıyı, vantilatörü uzun zaman boyunca kullanabilecekleri konusunda akıllarında soru işareti olmayan müşteriler, Ufo'nun kullanıcı dostu politikasına tam puan veriyor. Siz de arızalı cihazınızı değiştirmeden önce en uygun yedek parçayı araştırarak, cihazınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Ufo yedek parça satın al ya da sepete ekle seçeneği ile hemen alışverişinize başlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ufo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Viessmann (158)
Buderus (114)
E.C.A (250)
Demirdöküm (501)
Ufo (71)
Ariston (134)
Baymak (496)
Airfel (217)
Alarko (93)
Vaillant (250)
Arçelik (673)
Beko (207)
Bosch (181)
Vestel (159)
abm (139)
Siemens (131)
Icf (117)
End (116)
Kumtel (106)
Hex (104)
Ferroli (90)
MIT (75)
Altus (60)
İmmergas (39)
MEGAMIST (35)
Profilo (34)
Cvs (32)
Klimalık (31)
Aeg (30)
Termikel (30)
Alf (29)
Silverline (28)
Zen (28)
İhlas (23)
Samsung (20)
Ekotec (19)
Raks (16)
Türkoğlu (14)
Electrolux (13)
Chigo (11)
Sern (10)
Luxell (9)
Rubenis (9)
Beretta (8)
Premier (8)
Lambert (7)
Regal (7)
Sinbo (7)
Daewoo (6)
Panasonic (6)
Bexel (5)
King (5)
Duffmart (4)
Işkın (4)
LG (4)
Simfer (4)
Süsler (4)
Toshiba (4)
Redblue (3)
Senox (3)
Sunny (3)
Teka (3)
Valy (3)
Whirlpool (3)
Zanussi (3)
Aksan (2)
Esco (2)
Fujitsi (2)
Gaggenau (2)
Hoover (2)
Wesper (2)
Finlux (1)
FujiPlus (1)
Midea (1)
Sanica (1)
Stelrad (1)
Tanpera (1)
Uzel (1)
Windsor (1)
İndesit (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (60)
A+ (7)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (42)
ve üzeri (46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL