Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Vantilatör

için 7 sonuç bulundu.
 • 1.816,00 TL
  DALKILIÇ
  %96
 • 2.499,90 TL 1.499,90 TL
  % 40
  MarkaReyon
  %84

Ufo Vantilatör

Yazın kavurucu sıcağında ev ve iş yerlerinde anında ferahlık ve havalandırma sağlayan Ufo vantilatör çeşitleri klas tasarımları ile birlikte şık görünümü sayesinde ortama çok iyi ayak uydurur. Markanın vantilatör modelleri her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte özellikleri ile her kesimi tatmin edebilecek ürünlerdir. Ortamın havasındaki nemin değişimini sağlamak için buhar salgılayan vantilatör ürünleri ve geniş açılı dönüş sağlayan vantilatör başları ile ortamı homojen şekilde havalandıran çeşitteki modelleri ile UFO her ince detayı düşünüp tasarımlarını buna göre yönlendirir. Portatif boyutları ve yer kaplamayan hacmi ile en küçük alanlarda bile rahat kullanım sağlar. Marka üst teknoloji özellikleri ile donatılan yüksek kalite motoru ve diğer parçaları ile serinlik sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için piyasadaki en uygun ürün çeşitlerine sahip. Tüm ürünlerde bulunan geniş açılı salınım özelliği ile tüm odayı anında ve çok etkili şekilde serinletmek markanın birbirinden kaliteli vantilatör çeşitleri ile mümkün. Ufo vantilatör çeşitleri tüm bu özel fonksiyonlar dışında ortam nemlendirici etkisi ve daha bir çok özelliği ile performans hedeflerinizi tam olarak karşılayacak. Alacağınız ürünü satın almadan önce cihazı kullanacağınız alanın büyüklüğü ve ısı yalıtım derecesini kontrol ettikten sonra ihtiyaç duyduğunuz vantilatörü Ufo ürünleri arasından birbirinden fonksiyonel modellere göz atarak seçebilir ve ihtiyacınıza en uygun olanı almak üzere karar verebilirsiniz.

Ufo Vantilatör ile Doğru Hava Akımı

Ufo Vantilatör ile Doğru Hava Akımı

Markanın birbirinden kaliteli ürünleri her ince detay ve ihtiyaca uygun şekilde tasarlanır ve müşteri memnuniyeti için gerekli her fonksiyon cihazlar üzerinde sağlanır. Bulunduğunuz alanın tamamında homojenik olacak şekilde hava sirkülasyonu sağlanması açısından döner başlar Ufo vantilatör modelleri arasında kesinlikle bulunur ve geniş dönme açısı ile bulunduğu alanın her köşesine hava gönderimi sağlar. Ürünler çalıştırmaya başladığınız andan itibaren etkili ve tatmin edici seviyede hava sirkülasyonunu ve serinliği ortama sağlamayı başarır. Cihazların en çok önem verdiği nokta bulundukları ortam içerisinde gerekli hava akımını sağlamak ve eşit dağıtmaktır. Bu konuda da oldukça iyi bir performans gösterir. Sağladığı dengeli hava akımı ile birlikte istediğiniz serinliğe odanın her köşesinde ve anında erişirsiniz. Kaliteli motoru sayesinde çok hızlı sonuç alabileceğiniz Ufo vantilatör cihazları rüzgarı çok şiddetli üflememeye özen gösterir ve bu sayede hassas bünyeye sahip kişileri hastalanma tehlikesinden korur. Konfor ve rahatlığa vantilatör ürün grubu ile erişirken sağlığınızdan olmazsınız. Donanımsal olarak ürünlerde bulunan uzun kablo ve geniş hava salınımı sayesinde en büyük odalarda dahi serinliği hızlıca sağlayabilmeniz mümkün. Ufo vantilatör kullanımı sayesinde soğuk buhar, iyonizer salınımı gibi özellikler sayesinde ferahlarken aynı zamanda konforu da doruklarda yaşamanız mümkün hale gelir. Aşırı ısınmaya karşı sağladığı motor emniyeti ile gerçekleşme ihtimali olan en ufak tehlikelere karşı büyük önlem alırsınız ve sorunsuz bir vantilatör deneyimi yaşarsınız. Marka geliştirdiği onlarca kaliteli ve ayaklı vantilatör dışında kullanım alanının darlığının yaratabileceği soruna veya kullanıcıların estetiğe verdiği öneme bağlı olarak duvar tipi şık vantilatör tasarımlarını da bünyesinde barındırır. Özellikle sıcak havalarda sıcaklığın yanında daha da büyük bir sorun haline gelen nem seviyesi büyük sıkıntıdır. Ufo vantilatörlerde bulunan nem dengeleme özelliği sayesinde bu can sıkıcı durumu yaşamak zorunda kalmaz, ortam için en uygun olan optimum nem seviyesini vantilatörünüz sayesinde sağlarsınız. Yaşadığınız ya da bulunduğunuz ortamda düzenli hava sirkülasyonu ve nem dengesi sağlayarak sağlığınız açısından oldukça yararlı bir eylemde bulunursunuz ve nefes alırken çok daha iyi hissedersiniz.

Ufo Vantilatör

Ufo Vantilatör

Özellikle sıcak havalarda oldukça ağırlaşan havanın ortamda yaratacağı basık his en kötü anlardandır. Bunalmış ve kötü hissettirir. Ufo vantilatör ise bu ve bunun gibi sorunlara anında hızlı çözüm sunar. Bunu yaparken müşterilerine eşsiz bir konfor da sağlamayı ihmal etmez. Güçlü ve yüksek kalitedeki motoru sayesinde sorunsuz çalışır ancak çalıştığı esnada etrafa rahatsız verebilecek seviyede sesler çıkarmaz. Minimum pervane sesi ve sıfıra yakın motor sesi ile aradığınız konforu sizlere sağlar. Zaman ayarı özelliği sayesinde cihazı aktif hale getireceğiniz ya da kullanım dışı bırakacağınız zamanı önceden ayarlamanız mümkün. Cihaz bu sayede zamandan kazanmanızı ve vantilatörü açık unutmak gibi can sıkıcı durumlardan sizi kurtarıyor. Ürünler sadece sağa ve sola değil yukarı ve aşağı da dönme kabiliyetine sahip. Bu sayede serin ve temiz hava odanın her köşesine ve her noktasına hızlı olduğu kadar eşit şekilde dağılıyor. O anlık ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz normal, uyku ve doğal gibi birçok fonksiyon ürünler üzerinde bulunuyor. Aynı zamanda bu fonksiyonlar dışında pervane dönüş hızı ile alakalı olarak düşük, orta ve yüksek olmak üzere genelde 3 tane de hız seviyesi bulunuyor. Vantilatörlerin bulunduğu konum ile aranızdaki uzaklığa ve havaya bağlı olarak size en uygun mod ve hız seviyesini seçmeniz mümkün. Ufo vantilatör modelleri ile istediğiniz ya da ihtiyaç duyduğunuz serinlikteki ortamı tüm bu özellikler sayesinde sağlamanız çok kolay ve kolay olduğu kadar da hızlı. Cihazların kontrol panelleri ise cihaz üzerinden kontrol edilebildiği gibi kızılötesi teknolojisi ile geliştirilen uzaktan kumandaları ile de cihazlar üzerinde kontrol sağlanabiliyor. Bu sayede oturduğunuz yerden vantilatörünüzün aktif olarak çalışan ayar ve modlarıyla ilgili düzenleme ve değişiklik yapabiliyorsunuz. Birçok modelin gövde boyu sizin ayarlayabileceğiniz şekilde tasarlanır. Ayarlanabilir gövde sayesinde hava sirkülasyonunu size en iyi ulaşacak hali ile sağlamanız ve zaten hızlı olan serinleme imkanını daha da hızlı şekilde sağlayabilirsiniz. Evinizde bulunma imkanı olan evcil hayvan, bebek ve çocuklarınız için vantilatörünüzün boyunu uzun tutup emniyetli bir alan yaratmanız da Ufo ile mümkün.

Ufo Vantilatör Sayesinde Sağlıklı Hava Soluyun

Ufo Vantilatör Sayesinde Sağlıklı Hava Soluyun

Konfor ve serinliği en kolay ve zahmetsiz şekli ile evlere ya da diğer ortamlara taşımayı sağlayan Ufo vantilatör çeşitleri geliştirdiği ürünler ile havayı temizlemeyi ve ortamda bulunan kişiler için sağlıklı bir hava ve alan yaratmayı unutmuyor. Sahip olduğu negatif iyon teknolojisi sayesinde çalıştığı alanın havasını zararlı mikroorganizmalardan arındırıyor ve insan sağlığı açısından en optimumda olacak haline getiriyor. İyonizer teknolojisi ile soğutucu fan grubu pazarında önemli başarılara imza atan marka bu teknolojiyi geliştirirken şelale ve dağlarda bulunan negatif iyonların insan sağlığı üzerindeki oldukça olumlu etkileri düşünmüş. Bu negatif iyonlara Ufo vantilatör ve diğer cihazlarında yer vererek havadaki pozitif yüklü atomlar olan bakteri ve kirlerin negatif iyonlara çekilmesini ve bu şekilde havanın temizlenmesini sağlar. Bu iyon grupları zaman geçtikçe büyür ve havada asılı kalamayacak kadar büyük hale geldikleri zaman yere çöker ve solunum ortamından uzaklaştırılmış olur. Marka uzun ömürlü fanları ile uzun süreli ve sorunsuz kullanım vaat ederken aynı zamanda ürünlerinin çok büyük bir kısmında bu negatif iyon teknolojisini kullanmaya özen gösterir. İnsan sağlığı için faydalı olan negatif iyonlar pozitif iyonların aksine zihinsel olarak rahatlamayı sağlar. Bunun dışında daha birçok yararı bilimsel olarak kanıtlanan negatif iyon teknolojisi, Ufo’nun her ürününde kullanmaya özen göstereceği konusunda söz verdiği bir teknoloji. Özellikle yaz aylarında kendini fazlasıyla hissettiren sıcak hava ve beraberindeki nem vantilatör kullanımına iten önemli sebeplerden biri. Ufo’nun binlerce modeli sahip olduğu yüzlerce fonksiyonel özellik ve sağladığı kalite sayesinde herkesin bir numarası haline gelmiş durumda. İnternet üzerinde marka ve vantilatör ürünleri hakkında yapılan yorumların neredeyse hepsi oldukça olumlu. Kullanıcılar markanın gerçekten kendilerine değer verdiğini ve eşsiz konfor ile beraberinde serinlik imkanını en iyi şartlar altında sağladığını söylüyor. Ürünlerin sağladığı tertemiz hava sayesinde aldıkları nefesin büyük ferahlık sağladığını ve içlerinin çok rahat olduğunu dile getiriyorlar. Marka tüm bu üst teknoloji ve kaliteye sahip ürünleri müşterileri ile buluştururken yüksek fiyatlarda satışlar gerçekleştirmiyor. Oldukça uygun fiyatlı model kataloğu ile herkesin ortamına serinliği en uyguna getiriyor.

Ufo Vantilatör

Ufo Vantilatör

UFO soğutucu ürün pazarındaki ününü gün geçtikçe arttırmaya ve kendini olumlu yönde geliştirmeye devam ediyor. Ürünler sağladığı konfor ve odanın her noktasını homojen serinletme gibi güzelliklerinin dışında oldukça sessiz bir çalışma sunuyor. Özellikle çalışma ortamlarında büyük sorun yaratabilecek ve dikkat dağınıklığı gibi problemlere yol açabilecek ses konusunda ürünlerin her biri sessizlik açısından maksimum performans gösterir. Motor gücü ve dolayısı ile hava akımının artması sonucu yükselme ihtimali olan pervane sesi Ufo marka vantilatörler ile sorun değil. Marka güçlü motor kalitesi ve minimum ses düzeyini bir araya getirecek harika teknolojiler tasarlamış ve ürünlerini bu şekilde üretmiştir. Bu ses kalitesine sahip ürünler ile sadece başkalarını değil kendinizi de rahat hissettireceksiniz. Özellikle yaz aylarında boğucu sıcaklara karşı bir kalkan niteliğinde vantilatörler sıcak ve nemden kurtulmak için en iyi yollardan biri. Çalıştıktan sonra çok hızlı şekilde serinletmeyi sağlayan ürünler ile ferahlamak için uzun uzun beklemenize gerek kalmayacak. Cihazların geniş dönme kapasiteleri ve odaların her köşesinde eşit hava dağılımı sağlayışı sayesinde özellikle cihaza yakın oturmak zorunda kalmayacak, alanın hangi bölgesinde olursanız olun serinlik ve ferahlığın tadını çıkaracaksınız. Sağlıklı ve temiz hava ile ciğerlerinizi doldururken hasta olma riskinizi ortadan tamamen kaldıracaksınız. Dilediğiniz zamana kurabileceğiniz zamanlayıcı fonksiyonu ile günün istediğiniz saatinde serin havanın rahatlığını yaşayacaksınız. Yüksek kalitedeki parçaları ve sahip olduğu güçlü motor ile kendine çok güvenen Ufo vantilatörler ile uzun ömürlü kullanıma sahip olur ve bu sayede senelerce aynı vantilatör ile hayatınızı sürdürebilirsiniz. Sık sık bozulan ve her yıl değiştirilmesi gereken vantilatörler yerine Ufo vantilatör modellerini tercih edebilir, bütçenize olumlu yönde etkide bulunurken aynı zamanda ödediğiniz ücretin karşılığını da fazlasıyla alırsınız. Aralıksız şekilde çok uzun süre kullanıma uygunluğunu güçlü motorları sayesinde sağlar ve sonuç olarak sizlere kesintisiz konfor ile beraberinde kesintisiz serinlik sağlar. Geniş açılı salınımı sayesinde pratiklik ve çabukluk sağlar. Bu sayede etki hızı katlanır ve çok daha hızlı ferahlığı bulunduğu odaya kolayca sağlar.

Ufo Vantilatör ile Klasik Şıklığı Yakalayın

Ufo Vantilatör ile Klasik Şıklığı Yakalayın

Marka üstün teknolojik ürünleri ile sağladığı konforun yanına şıklık ve estetiği de eklemeyi unutmaz. Birbirinden fonksiyonel modellerini birçok özelliğe sahip şekilde tasarlarken ürünlerin görünümü hakkında da epey uğraşır. Genelde siyah renk tasarımlar ile piyasaya çıkan UFO vantilatör ve çeşitleri klasik ve şık görüntüsü ile bulunduğu yere farklı bir hava katar. Yassı ve estetik tasarımları ile alana modern bir görünüm kazandırır. Genelde portatif boyutları ile mutlaka kendine bir köşe bulur ve ortama çok kolay ayak uydurur. Yeni tasarım Ufo vantilatör ürünlerinden biri de iyonizer teknolojisine sahip uzun kule vantilatörlerdir. Tasarım ve modernlik konusunda uzun kule modelleri ihtiyaç ve isteklerinizi en iyi şekilde karşılar. Hoş ve estetik görünüşünün yanında ortamdaki havanın temizliğini sağlayan negatif iyon teknolojisine sahiptir. Soğuttuğu alanın her noktasına rahatça erişim sağlayan salınım başlığı ile her yerde aynı etkiyi ve aynı serinliği sağlar. Sessiz hava akımı aynı zamanda çok da güçlüdür. LCD ekranı ile zaten modern olan görünümünü daha şık ve eşsiz hale getirir. Kızılötesi uzaktan kumandası ile kullanım pratikliği sağlar. Cihaz üzerinde bulunan kontrol paneli sayesinde aktif olarak çalışan fonksiyon ve ayarları görüntülemeniz mümkündür. Sahip olduğu termometre özelliği sayesinde bulunduğu odanın ısısını gösterme yeteneğine sahiptir. Yavaş, orta ve hızlı olmak üzere 3 farklı hızda çalışma özelliği vardır. Sağa ve sola olmak üzere 75 derecelik dönüş kabiliyeti gösterir. Aşırı ısınmaya karşı geliştirilen koruma sistemi ile ortaya çıkabilecek tehlikeli durumlara karşı gerekli güvenlik sağlanır. 220 ve 240 volt arası gerilime sahip cihazların toplam gücü 50W seviyesindedir. Zamanlayıcı özelliğini 1 ve 23 saat arasında kurmanız mümkündür. Ürünlerin ağırlığı genelde hafiftir ve yer değiştirme durumları gibi durumlarda kolaylık sağlar. Ufo kule tipi vantilatör modelleri ile konfor ve şıklığı istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kolayca sağlayabilir, tüm bunlar olurken sağlığınıza da dikkat edebilirsiniz. Estetik tasarımlar sayesinde vantilatörün bulunduğu odada klasikliğe ve hoş görüntüye sahip olabilir, sıcak yaz günlerinizi serin havalar ile daha iyi hale getirebilirsiniz.

Ufo Vantilatör

Ufo Vantilatör

Otuz yıldır tüketicisine üst teknoloji ve yüksek kaliteli cihazları sunan marka Ufo, uzun yıllar içerisinde kazandığı prestij ve deneyime her geçen gün katkı sağlıyor, kendini ve teknolojilerini durmadan geliştirmeye devam ediyor. Ekonomik ve çevreci ürünleri ile kullanıcılarına eşsiz konfor sağlıyor ve rahatlığa erişim adına her türlü yeniliği deniyor. Yerinde saymıyor ve devamlı yeni cihazlar geliştirmeye, yeni nesil ile bağlantı kurmaya devam ediyor. Bu başarıları sonucunda da Türkiye, Rusya ve Ukrayna pazarlarında büyük beğeni ve ilgi ile takip ediliyor. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için üretim yaptığını söyleyen marka cihazlarında sağladığı tüm özel fonksiyonların yanında fiyat açısından da tüm müşterilerini memnun ediyor. Estetik tasarımlarında kaliteli motorlar ve sağlam parçalar kullanarak uzun ömürlü kullanım vaadi veriyor ve bunların karşılığında karşınıza yüksek fiyatlar çıkarmıyor. Merak ettiğiniz veya ilgi duyduğunuz tüm Ufo vantilatör fiyatları ve modelleri hakkındaki detaylı bilgiler için sayfamızı ziyaret edebilir, ihtiyacınıza en profesyonel şekilde hitap eden ürünleri satın alarak kendinize ve havanıza iyilik yapabilirsiniz. Dünyada gün geçtikçe daha fazla zarar gören ve azalan enerji kaynaklarına gerekli hassasiyeti göstermek adına yüksek seviyede güç tasarrufu sağlayan cihazları tercih ederek kendiniz dışında doğaya da katkıda bulunabilirsiniz. Ürünlerin kullandığı negatif iyon teknolojisi gibi sağlığınıza hitap eden ve havanızı olduğundan çok daha temiz hale getiren fonksiyonlar ile kendi sağlığınıza verdiğiniz önemi de unutmamış olur, daha sağlıklı bir yaşam için hareket etmiş olursunuz. Geniş salınım başlığı, zamanlayıcı modu, LED ekranı ve şık kontrol paneli, nem dengesi sağlama, her yere eşit ve homojen dağılım, 3 ayrı güç modu ve enerji tasarrufu gibi Ufo vantilatör modelleri üzerinde bulunan birbirinden fonksiyonel ve hayat kolaylaştıran özellik sayesinde daha önce hiç tatmamış olduğunuz serinlik ve konfor deneyimini yaşamış olur, sıcak ve bunaltıcı havalardan maksimum kaçış sağlarsınız. Sessiz ünitesi sayesinde kendiniz ve çevreniz dahil hiç kimseyi rahatsız etmez ve sessiz serinliğin tadını doyasıya çıkarırsınız. UFO vantilatörler ile herkese iyilik yapın. Tüm ısıtma ve soğutma ürünleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ufo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Raks (36)
Ufo (7)
Fakir (6)
Kaşkar (115)
Rubenis (32)
Alsanfan (49)
Dijitsu (27)
Goldmaster (21)
Skytech (21)
Airking (16)
Luxell (12)
Vanti (12)
Cvs (11)
Vals (11)
Dündar (9)
Master (9)
Sinbo (9)
Premier (8)
Simtech (8)
Dekorfan (5)
End (5)
Rowenta (5)
Everest (4)
Fan-Ice (4)
Kabel (4)
Süsler (4)
Wind Mill (4)
Alf (3)
Blyss (3)
Altus (2)
Beko (2)
Esty (2)
Fanexfan (2)
Johnson (2)
Kamosonic (2)
Klarstein (2)
Kumtel (2)
LG (2)
Maximus (2)
Mcs (2)
Sonorous (2)
Voog (2)
Armia (1)
Asnorm (1)
Avec (1)
Bood (1)
Conti (1)
Dodici (1)
Efba (1)
Hausberg (1)
King (1)
Kiwi (1)
Lux (1)
Metropol (1)
Opp (1)
Rowell (1)
Simfer (1)
Ventus (1)
Vestel (1)
Xiaomi (1)
Zencool (1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cihaz Tipi

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL