Filtreleri Temizle
Marka
Baymak

Kategoriler

Marka

İhlas (8)
Veito (34)
Baymak (13)
Sem (9)
Arçelik (3)
Arzum (3)
Vaillant (30)
Bosch (3)
Cvs (17)
Daxom (17)
Lidersan (12)
Eca (10)
Fakir (10)
Jumbo (10)
Cemsan (7)
Hook (7)
Arnica (5)
Awox (5)
Güner (5)
King (5)
Shofbi (5)
Kospel (4)
Lider (4)
Protherm (4)
Termoking (4)
Özen (4)
Artemis (3)
Cansu (3)
Jasper (3)
Royal (3)
Stilevs (3)
Bella (2)
Conti (2)
Mar-San (2)
Moonstar (2)
Arden (1)
Atomic (1)
Aura (1)
Ege-San (1)
End (1)
Ender (1)
Enwey (1)
Microstar (1)
Ramco (1)
Senowa (1)
Sermeks (1)
Siemens (1)
Sunny (1)
Welldone (1)
Wolex (1)
Xiaoda (1)
İtimat (1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (0)
4 yıldız ve üzeri (1)
3 yıldız ve üzeri (1)
2 yıldız ve üzeri (1)
1 yıldız ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Şofben

için 13 sonuç bulundu.

Baymak Şofben

Temizlik her alanda oldukça önemli bir konudur. Evin her bölümünde veya kişisel temizlikte sıcak su ise vazgeçilmez bir madde olarak karşımıza gelmektedir. Gelişen ve gelişmeye devam eden teknoloji ile beraber bu konuda oldukça büyük çalışmalar yapılmış ve üstünde oldukça mesai harcanmıştır. Sizlere Baymak farkı ile sunulan çok sayıdaki ürün seçeneği sıcak su, hijyen ve temizlik gibi birçok alanda mükemmel sonuçlar almanızı sağlamaktadır. Yürütülen önemli ve ciddi çalışmalar sonucunda sizler için üretilen şofbenler son derece etkileyici sonuçlar ortaya koymaktadır. Gerek tasarruf gerek güç gerekse dayanıklılık anlamında oldukça iddialı olan bu marka sayesinde sıcak su ihtiyacını giderirken sorunlar ile karşılaşmayacaksınız. Sizlere bir şofbenden çok daha fazlasını ortaya çıkardığını iddia eden Baymak şofben seçeneklerini incelemek üzere sizleri bekliyor. Yaşanabilecek ani ve sizden kaynaklanmayan sorunlar, kaliteli ve güvenilir malzeme ve materyaller, sizi ve ürünü koruyan altında utacak seviyelerdeki ısıtma özellikleri başta olmak üzere sizlere tanınan sınırsız özelliklere sahip olan ürünler seçilmek üzere sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan sıcak ve soğuk suya saniyeler içinde ulaşmanızı sağlayarak hayatta çok daha hızlı bir şekilde yer alabilmenin önemli noktalarından bir tanesi Baymak banyo tipi şofben modelleri ile sağlanmış oluyor. Farklı seçenek ve alternatifler ile sunulan modellerden faydalanarak hızlı bir akışa sahip olan hayatınızı çok daha fazla güvence altına almış olacaksınız.

Baymak Şofbenlerinin Başarı Sırrı

Baymak Şofbenlerinin Başarı Sırrı

Yapılan ve üretilen her üründe önemli olan konulardan bir tanesi kalite diğeri ise tecrübedir. İki ana ve temel olan bu başlıkların ikisine de sahip olan ve bu sayede ürettiği her üründe oldukça başarılı olan Baymak sizlere sunduğu yeni ürünler ile de başarısını devam ettiriyor. Baymak 1967 yılında Türkiye’de kurularak kalitede ödün vermeyerek ürettiği ürünler sayesinde başarısıyla son derece ön plana çıkmıştır. Gündemden asla eksik olmayan başarısına başarı katan bu marka günümüze kadar hala en başarılı olan markalar arasına ismini yazdırmaktadır. Şofben ürünlerinin içerisinde kullandığı malzemelerin kalitesinin yanında 50 yıldan fazla süredir sektörün içinde olması son derece iyi sonuçlar ortaya çıkartması en önemli başlıkları arasında yerini alıyor. Üretilen ürünler gerek evlerin en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Banyo yapmak, hijyen ve temizliğin ana konusu olan ve ancak doğru temizliğin sağlanabildiği sıcak sular sayesinde gerçekleşebilir. Sizlere sıcak suyu saniyeler içerisinde ulaştırarak temizlik adına yapmak istediğiniz her şeyi yapmanızı sağlıyor. Ortaya koyduğu kalite ve insanlara sağladığı bu güven onlara maddi ve manevi anlamda sağladığı ikanlar ile çok daha etkileyici bir hal alıyor. Bunun en iyi örneklerinden bir tanesi çevre dostu olması ile ön plana çıkmaktadır. Ürünlerinin üretiminde çalışma stiline yerleştirmiş oldukları bu özellikler sayesinde sizlerin dikkatini çekmekte oldukça başarılı oluyor. Sizlere sağladığı avantajların yanında doğaya da zarar vermeyerek gerek birey gerek toplum anlamında yer konuda sorunları çözmek adına çalışmalar yürütüyor. Baymak teknolojisi sayesinde sahip olabileceğiniz daha çok sayıdaki özellikler sizleri bekliyor. Bütün bunlara ek olarak çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilir, yorumları okumak isterseniz sayfamızdaki Baymak elektrikli şofben yorum bölümünü inceleyebilir, fiyatlara göz atmak isterseniz yine sayfamızda bulunan Baymak Hermetik şofben fiyatları listesine bakabilirsiniz. Kolay kurulumu, kolay kullanımı, ve sevilen özellikleri ile Baymak ürünleri sizleri bekliyor.

Baymak Şofben Avantajları ile Sınır Tanımıyor

Baymak Şofben Avantajları ile Sınır Tanımıyor

gelişen teknoloji ile beraber aldığımız ürünlerin kullanımı çok daha kolay hale gelmiştir. Bu durum şofbenlerde de geçerlidir. Şofbenler Baymak markası altında çok fazla sayıda ayrı modellere ayrılmakla kalmaz aynı zamanda ürünler kendi içinde de birçok farklı özellik barındırmaktadır. Bu özellikler den ilki kontrolü kolay kılan LCD ekrandır. Şofben gibi su ısısını ayarlayan araçlarda günümüzde yeni olarak bulunan bu özellik birçok konuyu içerisinde barındırmaktadır. Sizlere şofbenin ön bölümünde sunulan bu ekran sayesinde suyunuzun sıcaklığını, basıncı veya dikkat modunu görmeniz sağlanır. Şofbenler sıcaklık ayarı üstünden yapılan bir yapıya sahiptir. Açıldıktan sonra belli ölçüler arasında tuttuğunuz sıcaklık ölçüsü derecesi ile beraber sizlere o ekran sayesinde gösterilmektedir. Ekran üzerinde gösterilen derece sayesinde ulaşmak ve beli bir seviyede tutmak istediğiniz ısıyı ayarlayabilir ve sabitleyebilirsiniz. Suyun olduğu noktada basınç önemli bir özelliğe sahip olmaktadır. Suyun diğer malzemelere oranla sahip olduğu basınç dikkat edilmesi gereken bir konudur. Özellikle sıcaklığın ve ısının da devreye girmesiyle beraber bu çok daha önemli bir konu haline gelmektedir. Sizlere sunulan LCD ekran sayesinde ürün içerisinde bulunan basıncın gösterilmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Basınç hakkında bir problem olduğunda veya doğru olan seviye ayarlanamadığında bunu anlamanız oldukça kolay bir hale gelmektedir. Sizlere belli görüntülerle aktarılan bu basınç konusu işinizi kolaylaştırarak kontrollü bir kullanım elde etmenizi sağlamaktadır. Ekranların sizlere sağladığı bir diğer özellik ise dikkat uyarısıdır. Ekranı olmayan şofbenlerde büyük bir sorun olan bu durum yaşanabilecek sorun veya problemlerin önüne geçmekte oldukça büyük bir yükü üstlenmektedir. Kontrolün tamamen sizde olduğu kolay ve rahat kullanımlar Baymak şofben banyo tipi ile evlerinize geliyor. Sizlere sağlanan kolaylık ve imkanlar bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Suların geç ısınması veya yaşanabilecek sorunlar sırasında sıcak suyun gelmemesi problemi tamamen ortadan kalkıyor. Şofbenlerde bulunan 11 L./dak. kapasitesi oldukça işinize yarayacak konulardan bir tanesi. İçerisinde sakladığı yüksek kapasiteli sıcaklık haznesi sayesinde sıcak su bekleme ve aniden kesilme durumları ortadan kalkacak. Üstelik bunu koruyan dayanıklı dış gövdesi ise dışarıdan gelebilecek olan darbeleri veya içerisinde gerçekleşebilecek olan sıkıntıları birbirine yansıtmamasıyla gerçekleşmektedir.

Baymak Şofbenlerinde Teknik Özellikler

Baymak Şofbenlerinde Teknik Özellikler

Baymak kullandığı malzemeler veya ürettiği ürünler ile kalite konusunda son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu başarılı sonuçları ortaya koyabilmesindeki önemli özelliklerden bir tanesi ise sürekli olarak çalışmalar ve yenilikler yapıp yeniz özellikler yüklemesi. Bu özellikler her üründe farklı içeriklere sahipken çok sayıda olası oldukça dikkat çeken bir konu haline gelmektedir. Bu özelliklerden bir tanesi farklı yakıt türlerinin kullanılabilir olmasıyla sağlanmaktadır. Şofbenler içerisinde belli bir yakıtın harcanmasıyla çalışabilen bir çalışma tipine ve prensibine sahiptir. Bu nedenle çalışabilmesi için içerisine belli bir yakıt girişi yapılmalıdır. Sizlere bu marka farkı ile sunulan ürün seçenekleri arasında doğalgaz veya LPG kullanım hakkını sizlere sağlamaktadır. Şofbenlerde kullanılan doğalgaz veya LPG yakıt türleri arasında bir seçim yaparak istediğiniz kullanmaya kolaylıkla başlayabilirsiniz. Kişiden kişiye değişen bu seçim maddi ve istekler doğrultusunda farklılık göstermektedir. Bu farklılığı sizlere sunabilmek adına üretilen ürün seçeneklerinden bir tanesini seçerek her konuda kar elde etme şansını yakalayabilirsiniz. Kar elde etmenizi sağlayan bir başka konu ise sağlam ve güvenilir olan teknik özelliklerdir. İlk olarak ürün seçenekleri arasında olan bazı modellerde Hermatik baca sistemi bulunmaktadır. Hermatik baca sistemi güvenilir ve kolay kullanımlara sahip olma şansını elinde tutarken aynı zamanda Baymak şofben montajı konusunda da sizlere oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Her konuda güvenlik ve kolay kullanım hakkını elde etmenizi sağlayan özellikleri ile bu ürün modellerinden son derece memnun kalacaksınız. Ek olarak 55 W elektrik gücünü içinde barındırabilen 230 V voltaj kullanabilen ürün seçeneklerinin yanında 20 mbar gaz basıncı ve ½ sıcak ve soğuk bağlantı çapları bulunmaktadır. Son olarak ¾ gaz giriş bağlantısını içinde bulunduran ürünlerden oldukça memnun kalacaksınız. Ayrıca sizlere sağlanan avantajlar bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Kullanılan ürünlerin kalitesi ve üstün çalışma özellikleri ile beraber bu ürünlerden en çok verimi almanız da sağlanmaya çalışılmaktadır. Az enerji harcamasına yüksek verim sayesinde uzun ömürlü kullanımları elde etmiş olacaksınız. Sizleri her alanda düşünerek avantaj sağlamanızı sağlayan bu ürünler sizleri bekliyor.

Baymak Şofben’de Kusursuz Kullanımlar

Baymak Şofben’de Kusursuz Kullanımlar

Özellikle yazlıklarda oldukça sık bir şekilde kullanılan şofbenler sizlere sayısız özellikleri ile sunulmaya devam ediyor. İçinde barındırdığı çok sayıdaki özeliklerinin yanında kaliteli yapısı ve dikkat çeken uyumları ile sizleri çalışma stili ile son derece memnun edecek. Sahip oldukları çok sayıdaki özellikleri ile sizlere sağladığı avantajlar sınır tanımıyor. Bu avantajlardan ilki sahip olduğu farklı çalışma kademeleri ile karşımıza çıkmaktadır. Suların ısıtılması kendi başına yeterli bir konu değildir. Fazla veya az ısıtılmış olan sular sizlere bazı sorunlar yaşatabilir. Beklentilerinizden az ısınmış olan sular sular sizlere gerekli verimi sağlamazken fazla sıcak olan sular ise gerek sağlık gerekse temas eden maddeler açısından problem yaşatır. Sizlere sağlanan bu kademeli özellik sayesinde bu konudan asla mustarip olmayacaksınız. Sizlere sunulan çok sayıdaki kademeler sayesinde istediğiniz ölçüde sıcaklığı ayarlayarak yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. İşlerinizi kolaylaştırmak ve sizlere olduğundan çok daha fazla konforlu ürün seçenekleri sunma adına yapılan çalışmalar oldukça etkileyici sonuçlar çıkartıyor. Artık kendinize en uygun olan seviyedeki sıcaklıklara ulaşmak oldukça kolay. Sizlere sunulan farklı kademeler aynı zamanda harcayacağı enerjiyi de betimlemektedir. Farklı ısı kademeleri aynı zamanda farklı güç kademeleri anlamına geldiği için şofbenlerinizde kullanacağınız seviyedeki sıcaklık suyu kadar w güç harcanmış olacak. 3000 w, 4000 w ve 7000 w gibi seviyelere sahip olan ürün seçenekleri sizlere tasarruf edebilme imkanı da sağlamaktadır. Suyunuzun sıcaklığını, harcayacağınız enerjiyi ve yapacağınız tasarrufu sizlere seçme ve kontrol edebilme imkanı sunan bu ürünler sizleri bekliyor. Son olarak ürün seçenekleri arasında bulunan özelliklerden bir tanesi de dayanıklı rezistans sistemidir. Baymak banyo tipi elektrikli şofben model seçenekleri arasında bulunan bu sistem sizlere uzun süreli kullanım hakkı kazandırmaktadır. Ürünlerin içerisinde kullanılan materyalleri kaliteli ve dayanıklı olması ürünün ömrü konusunda oldukça büyük bir söz hakkına sahiptir. Özellikle iklimlendirme konusunda ürünler içerisinde mutlaka yer alması gereken rezistanslar ekstra özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklerden bir tanesi kireçtir. Yapısı gereği suda bulunan kireçlerden etkilenme özellikleri oldukça sık rastlanılan bir sorundur. Bunun önüne geçerek sizlere paslanmaz rezistanslar sunan Baymak ürünleri ve modellerinden son derece memnun kalacaksınız.

Baymak Şofbenleri ile Koruma Altındasınız

Baymak Şofbenleri ile Koruma Altındasınız

Şofbenler üzerinde barındırdığı ekstra özellikler sınır tanımadan devam ediyor. Yapılan çalışmalar ve gelişen teknoloji ile beraber ortaya çıkan sonuçlar bu konuda oldukça iyi sonuçlar veriyor. Elektrik, sıcak, doğalgaz, LPG gibi bileşenler yanmaya oldukça meyilli olan ürünlerdir. Olabile ek ufak tefek pürüzlerde dahi çıkabilecek olan sonuçlar oldukça büyük bir hal alabilir. Ev kazalarında ve yangınlarda oldukça sık bir şekilde rastlanılan bu durum Baymak farkı ile çözüme kavuşuyor. Ürün seçenekleri arasındaki özelliklerde bulunan yanmaya dayanıklı olan yapı son derece önemli bir konudur. Eskiden şofbenlerde direkt olarak görülen ateşi ve korumaya oldukça kapalı olan bu durumu ortadan kaldırarak sizleri ateş gibi riskli durumlar ile asla bir araya getirmiyor. Çalışma prensibiyle bağlantılı olarak çalışan bu durum sayesinde sizlere gerekli olan koruma sağlanıyor ve bu kadar ile sınırlı kalmıyor. Ürünlere yerleştirilmiş olan yanmaya dayanıklı ve alev almayan malzemeler koruma konusunda üstün başarı gösteriyor. Çıkabilecek yangın gibi kazaları engelleyerek önce sizi daha sonra ise evinizi koruma altına alan bu özellikten son derece memnun kalacaksınız. Ek olarak yine önlemler arasında bulunan bir aşka özellik ise sahip olduğu termostattır. Ürün modellerinin içerisine yerleştirilmiş olan aşırı ısınmayı engelleyen termostat sistemi ile koruma alanınız bir kademe daha yükseltilmiş olacak. Yanlış ayarlamalar veya bozulma gibi yaşanabilecek problemlere karşı geliştirilerek sizlere güvenlik sağlamaya devam eden bu özellik ile Baymak kalitesine kalite katmaya devam ediyor. Son olarak ürünlerde olan özelliklerden bir tanesi ise kesintilere karşı korumadır. Su veya elektrik kesintileri günümüzde her ne kadar azalmış da olsa yine de yaşanan problemler arasında yerini almaktadır. Bu problemin önüne geçme ve sizleri yaşanabilecek zor durumlardan kurtarmak adına yaşanan kesintilerde anında devreye giren bir sistem geliştirilmiştir. Banyo yaparken veya temizlik yaparken yaşanabilecek kesintiler artık sizin için bir sorun olmaktan çıkacak. Her alanda sizlerin ihtiyaçlarını gidermekle kalmayarak sizlerin isteklerini de yerine getirmeye çalışan bu markanın ürünlerinden son derece memnun kalacaksınız. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz, inceleyebileceğiniz ve sahip olabileceğiniz Baymak şofben banyo tipi ürünler sizleri bekliyor.

Sıcak Suyun Doğru Adresi Baymak Şofbenler

Sıcak Suyun Doğru Adresi Baymak Şofbenler

İklimlendirme özelliğine sahip olan ve evde kullanılan araçlardan en sık kullanılanı şofben olarak karşımıza çıkmaktadır. Özelikle yazlıkların vazgeçilmez ürünü olan şofbenler sizlerin su ısıtma ve soğutma ihtiyacını gidermekle görevli olmasıyla beraber sizlere sağladığı ekstra özellikleri de beraberinde getirmektedir. Bu özellikler ürünler arasında değişiklik gösterirken sağladığı faydalar hep maksimum seviyededir. Kademeli olarak suyu ısıtma imkanı sizlere çok sayıda özelliği de beraberinde getirmektedir. Örneğin kendi isteklerinize göre ayarladığınız sıcaklık seviyesi sizlere istekleriniz doğrultusunda kullanım hakkı sunarken aynı zamanda güç konusunda da kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Bunu sağladığı ve kullandığı teknoloji ise bütün ürünlerinde oldukça başarılı bir noktada olmasını sağlıyor. Her zaman, anında ve kesintisiz bir şekilde ulaşabileceğiniz isteğiniz doğrultundaki sıcak sular sizlere kusursuz deneyimler yaşatma konusunda oldukça iddialı. Bu noktada devreye giren özelliklerden bir tanesi de ergonomik tasarımdır. Genel olarak ürünlerin birçoğunda olmayan bu özellik Baymak farkı ile sizlere sunuluyor. Evlerin boyutları son derece fazla sayıda değişiklik göstermektedir. Bu değişikliklere uygun olan ürünleri bulmak ise oldukça büyük bir sorun haline gelmektedir. Farklı boyutlarda ürettiği ve sizlere sunduğu ürün modelleri sayesinde hangi boyutta eve sahip olursanız olun evinize uygun olan ürünü kolaylıkla seçebileceksiniz. Erek banyo gerek evin başka herhangi bir bölümü en dar alanlara dahi yerleştirebileceğiniz şofbenler evlerinizdeki yerini almayı bekliyor. Ek olarak enerji harcayan ürünlerde rastlanan sorunlardan bir tanesi ise enerji tüketimidir. Sizlere sağlanan kullanım sırasındaki yönetme özelliğinin yanında içerisinde sahip olduğu termostat sayesinde ekstra harcamalardan kurtulmuş olacaksınız. Gereksiz harcamalardan kaçınarak tasarruf yapabilme imkanı sunan bu modeller sayesinde ödeyeceğiniz faturalar da kontrol altına alınmış olacak. Bütün bunlar ve çok da fazlası hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, Baymak şofben fiyatları listesini incelemek isterseniz veya Baymak elektrikli şofben yorumları bölümüne ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamıza göz atabilirsiniz. Sizleri son derece şaşırtan, sınır tanımayan ve her alanda başarılı olmanızı sağlayan bu modellerden son derece memnun kalacaksınız. Üstelik bu ürünlere sahip olmak oldukça kolay. Sadece bir tıklama kadar uzağınızda olan bu ürün modellerinden ihtiyacınız olana oldukça kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.