Şofben

Evinizde, iş yerinizde ya da dilediğiniz her yerde ve her an kesintisiz sıcak su keyfini sürdürebilmenin en kolay yolu şofbenlerden geçiyor. Gazlı ve elektrikli şofbenler olarak temelde ikiye ayrılan bu ısıtma cihazı günümüzde hayli talep görüyor. Hiç bekletmeden anında sıcak su sağlayan şofbenler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Şofben Nedir, İşlevleri Nelerdir?

Şofben Nedir, İşlevleri Nelerdir?

Yazımızın başında da bahsetmiş olduğumuz gibi şofben denilen cihazlar, anında sıcak su üreten hayat kolaylaştırıcı ürünlerdir. Şebeke suyuna bağlı olarak çalışmakta olan şofbenler genelde gaz ve elektrikle aktif olma, oldukça kısa sürede musluğa sıcak su gönderimi yapma gibi temel özelliklere sahiptir. Şofbenler arasında doğalgaz ve elektrikle çalışanlarının yanı sıra tüpgaz (LPG) ile çalışan modeller de bulunur. Bunlar arasında en rahatlıkla kullanılanı ve çok daha emniyetli olan elektrikli şofbenlerdir. Elektrikli şofbenler aynı zamanda enerji tasarrufu bakımından da elektrik faturalarınızın düşmesini sağlama avantajı sunmaktadır. Şofbenlerin işlevleri arasında temel olanı sıcak su sunmasıdır. Özellikle kış aylarında bulunduğu mekana büyük kolaylık sağlayan şofbenler uygun fiyata sahip olabileceğiniz ısıtıma ve soğutma ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Soğuk havalarda kesintisiz sıcak su keyfi yaşatan şofbenler, elektrik olan her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte gelişmiş özelliklere sahip olan şofbenler kullanıcıya büyül rahatlık ve pratiklik sağlamaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen banyo şofbenleri günün 24 saatinde ihtiyaç duyulan her an kesintisiz olarak sıcak su imkanı sunar.

Şofben Çeşitleri

Şofben Çeşitleri

Şofben çeşitleri hakkında bilgi sahibi olarak bu şofbenlerden ihtiyacınıza uygun olanını sitemizden güvenle sipariş edebilirsiniz. Şofben çeşitleri arasında önemli bir yere sahip olan hermetik şofben, sıcak su kullanımı sırasında sorun yaşamayacağınız şofbenlerdendir. Kullanımı oldukça kolay olan hermetik şofbenler genelde banyoya monte edilir ve evin sıcak su ihtiyacına çözüm olur. Hermetik şofbenlerin yanı sıra bir diğer şofben çeşidi de bacalı şofbendir. Bacalı şofbenler adından da anlayacağınız üzere baca yardımı ile çalışan cihazlardır. Bacalı şofbenler çalışma prensibi gereğince ortamda havaya gereksinim duyarlar. Bacalı şofbenlerin de hermetik şofbenler gibi kullanıldığı alanlar genellikle banyolardır. Eğer banyonuz küçükse veya ortam havasını kullanacak durumda değilse proje gereği uygun görülen başka bir yere montesi de yapılabilir. Bacalı şofbenler atık gazı baca ile dışarı göndermektedirler. Bu yüzden atık gazın sağlıklı bir şekilde gönderilmesi için baca çekişinin mutlaka kuvvetli olması gerekmektedir. Ayrıca bacanın çelik olması da bu noktada oldukça önemlidir.

Şofben Markaları

Şofben Markaları

Kategorimizi incelediğimizde oldukça geniş bir marka ve ürün yelpazesi ile karşılaşacaksınız. Kategorimizde Vaillant, Demirdöküm, Baymak, Eminçelik, CVS, Arzum, Siemens, Arçelilk, Sunny gibi şofben üretiminde başarılı markalara ait şofben çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca şofben fiyatları da ürünlerin özelliklerine, çalışma prensibine ve markasına bağlı olarak da farklılık göstermektedir. Bu şofbenler arasından siz de bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan birini güvenle sipariş edebilirsiniz. Ayrıca şofbeni kullanacağız mekanın nüfusuna göre de bir şofben seçiminde bulunmanız önemlidir. Eğer ailedeki birey sayısı fazla ise yüksek kapasiteli şofbenleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Bunların yanı sıra eğer tüm ısıtma ve soğutma ürünlerini incelemek isterseniz kategoriye buradan ulaşabilirsiniz.

Şofben

için 1,120 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (31)
Airfel (9)
Alarko (6)
Alf (16)
(3)
Ariston (13)
Arnica (31)
Arzum (26)
Arçelik (15)
Aura (7)
Baymak (74)
(2)
Beretta (9)
(2)
Cemsan (19)
(2)
Clage (16)
Cvs (82)
Damla (29)
(3)
E.C.A (22)
(3)
(1)
(3)
(1)
(2)
Fakir (93)
(1)
(1)
(5)
(5)
(3)
(1)
İhlas (40)
(3)
King (32)
(2)
Liebher (6)
(5)
(2)
(3)
(5)
(5)
Raks (8)
(1)
(1)
(1)
Sem (51)
Siemens (7)
(5)
(1)
(3)
Stilevs (15)
Sunny (20)
(5)
(1)
Vaillant (67)
(1)
Veito (72)
(2)
Vital (7)
(2)
Whirlpool (6)
(2)
Zen (57)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A (630)
A+ (272)
C (89)
B (72)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Tipi

Elektrikli (557)
Hermetik (154)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (215)
ve üzeri (249)
ve üzeri (259)
ve üzeri (273)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL