Mama Tabağı & Kaşık

Bebek bakımını gerçekleştirirken, bebeğinizin sağlığını korumak için özel olarak üretilen mama tabağı ve mama kaşığı kullanmanız son derece önemlidir. Bebeğinize mama yedirirken, metal kaşıklarla dişlerine ve damaklarına zarar vermemek için özel olarak üretilen mama kaşığı kullanmanız tavsiye edilir. Mama kaşıklarının uzun sapları, yetişkin eli için ve derin kavanozlar için idealdir. Kaymayan yapısı sayesinde tabağın içine yaslanabilirler. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilir oldukları için son derece kolay kullanım imkanı sunar. Bebeklerin mama zamanı, şüphesiz ki en zor zamanlarından biridir. Bu nedenle mama kaşıklarının üzerine, bebeklerin dikkatini çekecek desenler bulunmakta. Üstelik bebek kaşıklarının renklerini ve desenlerini, yavrunuzun cinsiyetine göre belirleyebilirsiniz.

1 yaşını doldurmuş çocuğunuza, kendi kendine yemek yemeyi öğretmek için kutulu çatal ve kaşık setini tercih edebilirsiniz. Küçük elleri için özel olarak tasarlanan bu ürünün kaymaz sağları ve hijyenik bir kutusu bulunur. Böylece gittiğiniz her yere bebeğinizin kendi kaşığını ve çatalını kolayca götürebilirsiniz. Bebeğinize mama yedirmek için Nuby, Nuk, Chicco, Bebedor gibi markalar tarafından üretilen mama tabağı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Chicco mama tabağı, bebek bakımını önemseyen birçok anne tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çalışan bir anneyseniz, bebeğinizin emzirme saati geldiğinde sürekli yanında olamayabilirsiniz. Bu nedenle sütünüzü sağıp, sağlıklı bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmekte. Philips AVENT anne sütü saklama kabı, bu durumda işinizi oldukça kolaylaştıracak. Üstelik bu ürün, tüm AVENT göğüs pompaları ile uyumludur ve kolay kullanım imkanı sunar. Damlatmayan yapısı sayesinde güvenli taşıma imkanı sunan anne sütü kapları ile bebeğiniz hiç aç kalmayacak.

Bebeğinize su içme alışkanlığı kazandırmak için Philips AVENT markası tarafından üretilen bebek bardağını kullanabilirsiniz. Pipetli yapısı ve damlatmaz özelliği sayesinde çocuğunuza tek başına su içime alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Üstelik döndürülebilen kapakları kolay temizlenebilme imkanı sunmakta. Damlatma yapmadığı için çocuğunuz elinde bardağı ile evinizin her köşesinde güvenle dolaşabilecek ve istediği zaman suyunu tek başına içebilecek. Üstelik dış tasarımında bulunan desenleri son derece eğlencelidir. Kategorimizde yer alan mama tabağı ve mama kaşığı gibi, bebek beslenmesi için gerekli olan tüm ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı satın alabilirsiniz.

Mama Tabağı & Kaşık

için 3,278 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (14)
(1)
(1)
(1)
Aliş (10)
(3)
(1)
(2)
Avent (160)
(2)
(1)
Baby Jem (48)
(3)
(3)
Baby&plus (12)
(1)
(4)
Bebe Due (17)
Bebedor (380)
(1)
(1)
Boon (76)
(1)
(2)
(1)
Ceraware (13)
Chicco (268)
Disney (57)
(905)
(3)
(1)
(3)
Mamajoo (16)
Milkway (16)
(2)
(2)
(3)
Munckhin (36)
(1)
Neavita (21)
(5)
Nuby (87)
Nuk (111)
(1)
(1)
Playskool (114)
(1)
(1)
(1)
(1)
(4)
(1)
Sevi Bebe (17)
(2)
(4)
Skip Hop (184)
Skip-Hop (67)
Suavinex (7)
(2)
The Mia (16)
Tombik (8)
Wee (68)
(5)
Wee Baby (81)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(55)
(44)
(36)
(16)
(11)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(190)
ve üzeri (271)
ve üzeri (289)
ve üzeri (291)
ve üzeri (298)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL