Filtreleri Temizle
Marka
Milupa

Kategoriler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Maması

için 11 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Milupa Bebek Maması

Farklı yaş aralığındaki bebekler için özel olarak içerik hazırlayan Milupa, bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Bebeklerin fiziksel ve zihinsel olarak gelişebilmesinde anne sütü büyük öneme sahiptir. Bununla birlikte bazı durumlarda bebeklere anne sütü verilemeyebilir. Anne sütünün özellikle yenidoğan bebekler için öneminin bilincinde olan marka, yüksek besin değerleri ile ürettiği mamalar sayesinde bebeklerin hızla güçlenmesini mümkün kılar. Uzmanlar eşliğinde hazırlanan Milupa bebek maması, her aşamasında titiz bir kontrolden geçirilir.

Milupa Bebek Maması Çeşitleri

Milupa Bebek Maması Çeşitleri

Milupa, bebekler için biberon maması ve hazır mama üretimi yapar. Mamaların içeriklerini farklı yaş aralıklarına uygun olarak çeşitli besin ögeleri ile zenginleştirir. Milupa mama çeşitleri, 0-6 aydan başlayarak kullanılabilir. Yenidoğan bebekler için üretilen biberon mamaları özel olarak hazırlanır. Bu mamalar sinir sistemi üstünde etkiliyken beyin ve göz gelişimine de katkı sağlar. Anne sütünün yerine ya da anne sütüne ek olarak kullanılan biberon mamaları 6-9 ay, 9-12 ay, 12-24 ay ve 24-36 ay aralıkları için farklı formüle edilir. Milupa hazır mamalar ise kavanoz içinde üretildiği için bu isimle de anılır. Milupa kavanoz mama çeşitleri 6. aydan itibaren kullanıma uygundur. Yenidoğan bebekler yalnızca sıvı gıdalarla beslendiği için biberon mamaları haricinde ek gıda verilmemesi gerekir. Kavanoz mamaları 6, 7 ve 8+ aylarında bulunan bebekler için farklı içerik ve aromalarda üretilir. 6. ayda ek gıdalara geçişle birlikte bebekler tahıllar ile meyve ve sebzelerle beslenmeye başlar. Markanın hazırladığı aromalar bebeklerin damak zevkine uygun olarak çok çeşitlidir. Elma, havuç, muz, kayısı, üzüm gibi meyvelerle birlikte pirinç, yulaf gibi tahıllar karıştırılarak bebekler için farklı alternatifler yaratılır. Bu mamalar bebeklerin yoğurt gibi yiyecekleri ile karıştırılarak besin değeri yüksek farklı lezzetler ortaya çıkarılabilir.

Milupa Bebek Maması Fiyatları Nelerdir?

Milupa Bebek Maması Fiyatları Nelerdir?

Milupa bebek maması fiyatları genellikle mamanın çeşidi ve besin değerine göre şekillenir. Biberon mamalarının besin değeri özellikle yenidoğan bebeklere verildiği için çok daha yüksektir. Bu dönemde bağışıklık sistemi zayıf olan bebeklere verilen Milupa biberon mamaları, sağlıklı ve hızlı bir şekilde güçlenmelerine yardımcı olur. Nükleotid ve LCP içeren yenidoğan mamalar hücre bölünmesi ve yenilenmesine katkı sağlayarak bebekleri hastalıklara karşı dirençli hale getirir. Çeşitli meyvelerle aromalandırılan kavanoz mamaları ise C vitamini yönünden çok zengindir. Üretim aşamasında kullanılan organik meyveler, kavanoz mamalarının sağlıklı bir tercih olmasını sağlar. Meyvelerin mamalara kattığı şeker dışında ilave bir şeker kullanımı yoktur. Bebeklerin kolay sindirebileceği pirinç ise ilk tanışılan tahıllardan biridir. Milupa pirinç içerikli kavanoz mamaları kalsiyum yönünden çok zengindir. Hassas bebeklerin kemik gelişimini tamamlayabilmesi için kalsiyum büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda sinir ve sindirim sistemi üzerinde de etkili olan kalsiyum tüm yaş grupları için gereklidir. Her bütçeye uygun kavanoz mamaları biberon mamalarına göre daha uygun fiyatlıdır. Milupa mama fiyatları karşılaştırması ile siz de bebeğiniz için doğru mamayı en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Milupa Bebek Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Milupa Bebek Maması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Milupa, bebek maması seçiminde ebeveynlere kolaylık sunar. Yaş aralıklarını az tutarak çok çeşitli biberon mamaları üretir. Yenidoğan bebekler yalnızca biberon maması yiyebildiği için 0-6 yaş aralığında olan mamalarla beslenmeleri uygundur. Ebeveynler için mamaların kolay hazırlanması önemlidir. Bebeklere daha çok vakit ayırabilecekleri şekilde pratik bir hazırlama aşaması tercih nedeni olur. Milupa biberon mamaları toz halde bulunur ve ılık su ile karıştırılarak kolay bir şekilde hazırlanır. Kavanoz mamaları ise hazır halde bulunur. Ebeveynler, istedikleri her yere bu mamaları taşıyarak bebekleri besleyebilir. Hangi bebek mamasını alacağınıza karar veremiyorsanız, Milupa mama yorum ve ebeveyn deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Bebeğiniz için seçeceğiniz en lezzetli bebek mamasını sayfalarımızdan satın alabilirsiniz.