TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yorgan

için 736 sonuç bulundu.

Yorgan

Bebek yorganı farklı hava koşullarında bebeğinizi korurken onun daha konforlu uyumasına katkıda bulunur. Yeterince bilgi edinerek ve araştırma yaparak bebek odası tekstilindeki muazzam çeşitlilik arasından doğru yorganı seçmeniz zor değil.

Bebek Yorgan Modelleri Neler?

Bebek Yorgan Modelleri Neler?

Yorgan, yatakta örtünmek için kullanılan ürünlerden bir tanesi. Onu benzerlerinden ayıran temel özelliği içi pamuk, kuş tüyü, yün veya elyaf gibi bir malzemeyle doldurulan kılıfın sadece kenarlarından değil aralardan da dikilmesidir. Farklı dikiş şekilleri yorgana hem dayanıklılık katar hem de hava dolaşımını kolaylaştırır. Bebek yorganı da, birtakım farklar olmakla birlikte, bu şekilde üretilir. Bebek yorgan modelleri genelde yetişkin yorganlarının küçük benzerleridir. Elbette bu yorganların ağırlığının çok daha hafif olması gerekir ki bebekler zorlanmasın ve sıkışmasın. Bebek yorganlarında da kışlık yorgan, yazlık yorgan ve dört mevsim yorganı ayrımını bulabilirsiniz. Kışlık yorgan bebeğinizi soğuklardan korurken yazlık yorganlar ve dört mevsim yorganları geçirgen yapıları sayesinde sıcak havalarda onun bunalmasını önler. İçinde yastık da yer alan bebek yorgan takımları yaygın seçeneklerden bir tanesi.

Bebek Yorgan Nasıl Olmalı?

Bebek Yorgan Nasıl Olmalı?

Bebeğinizin uyurken güvende ve konforlu olması için üstünü örteceğiniz örtüyü iyi seçmeniz gerekir. Örtü olarak yorganı tercih ettiyseniz bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Öncelikle, çok küçük bebeklerde yorgan tarzı örtüler kullanırken onları yatağa sabitlemeye çalışın ya da bir süre tulum veya kundak benzeri bebek tekstillerinden kullanın. Bebek yorgan ölçüleri beşik için yatak kadar olabilir. Park yatak tarzı, en azından bir tarafından açık yataklarda yorgan biraz aşağı sarkabilir. Bebek yorganlarında en sık rastlanan ebatlar 100x150 cm’dir. En azından kılıfın organik olması, hem kılıfın hem de dolgu malzemesinin antialerjenik veya hipoalerjenik olması da bebeğinizin sağlığı için önemli. Bebek yün yorgan veya bebek pamuklu yorgan ibareleri genelde dolgu malzemesini kasteder. Kılıf için ayrıca bilgiye göz atın. Bebek yorganı kaz tüyü dolgulu ise tüylerin kılıftan dışarı çıkmayacak şekilde dikilmiş olması şart.

Bebek Yorgan Fiyatları Ne Kadar?

Bebek Yorgan Fiyatları Ne Kadar?

Yün bebek yorgan fiyatları ve elyaf bebek yorgan fiyatları dahil bebek yorgan fiyatları için sabit bir ortalama vermek zor çünkü malzemelerden markalara ölçülerden işçiliğe kadar birçok etmen devrededir. Fakat çeşitlilik çok fazla olduğu için bütçenize uygun olan farklı farklı ürünler bulmanız her zaman mümkün. Yukarıda bahsedildiği üzere, mevsime göre yorgan ihtiyaçları da değişebilir. Buna bağlı olarak tek bir bebek yorganıyla sınırlı kalmamanız daha iyi olacaktır. Standart yorganlar için belirgin bir kız bebek ve erkek bebek ayrımı yok, üniseks modeller yaygındır. Tabii ki pembe veya mavi tonlarına veya çeşitli çizgi film karakterlerine sahip ürünler de mevcut. Bazı yorganlar tek başına kullanılabilirken bazıları kılıfla kullanılabilir. Bu durumda kılıfın da ölçülerini ve malzemesini incelemeniz gerekir. Yorgan ve benzer tekstil çeşitleri için Bebek Odası Tekstil kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (83)
ve üzeri (87)
ve üzeri (88)
ve üzeri (91)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL