TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kirli Torbası

için 50 sonuç bulundu.

Kirli Torbası

Bebek sahibi olan anne babalar bilirler. Bebeğinizin çamaşırları her gün değiştirilir çünkü bebeğinizi emzirirken ya da ona yemek yedirirken, bebek bezini değiştirirken vb. durumlarda bebek kıyafetleri mutlaka lekelenir ve kirlenir. Ayrıca bebeğinizde kullandığınız bebek bezi de sık sık değiştirilen bebek bakım ürünleri arasındadır ve bebeğinizin hijyeni için kirli bez hemen değiştirilmelidir. Aynı zamanda kirli bebek kıyafetleri derli toplu bir biçimde bebeğinizin odasında dağınıklık olmaksızın yıkamaya atılmak üzere bekletilir. Bu durumda bebek kirli çamaşır torbası işinize yarayacaktır.

Kirli Çamaşır Torbası

Kirli Çamaşır Torbası

Bebek sahibi olmayı bekliyorsunuz ve bebek odası takımınızı şimdiden aldıysanız, bebek odası dekorasyonu en güzel tekstil ürünleri ile tamamlanmalı. Bütün bu heyecan dolu süreçte eksik kalan herhangi bir şey kalsın istemiyorsanız, bebek odası tekstil ürünlerini en ince ayrıntısına kadar planlamalısınız. Bebeğinizin sürekli güzel ve hijyenik giysiler giymesi sağlığı açısından önemli olduğundan ve kirli bebek kıyafetleri hem odada dağınıklığa hem de kirliliğe ve hijyenik olmayan bir ortama sebep olacağından, bebeğinizin kirli bez ve kıyafetlerini yıkamak üzere koyabileceğiniz bir kirli torbası almanız gerekecek.

Kirli Çamaşır Torbası Modelleri

Kirli Çamaşır Torbası Modelleri

Bebeğinizin kirli kıyafetlerini temiz kıyafetler ile değiştirdiğinizde hemen yanı başınızda bir kirli çamaşır torbası bulundurmak hem anne babalığın verdiği yoğunluk içinde kolaylık sağlayacak hem de kirli çamaşırların ortada kalmasını engelleyecektir. Bebek odası düzenli ve temiz olmalıdır. Hem estetik görüntü hem de bebeğinizin sağlığı için bebek odası içinde kirli kıyafetler ağzı kapalı bir çamaşır torbası içinde saklanmalıdır. Bebek odası için bebek çamaşır torbası modelleri farklı renk ve desenlerde, seçtiğiniz bebek odası takımı ile uyumlu olarak tasarlanır ve yüzde yüz pamuktan üretilir. Bebeğinizin sağlığı için herhangi bir tehlike teşkil etmez.

Bebek Çamaşır Torbası Fiyatları

Bebek Çamaşır Torbası Fiyatları

Bebeğinizin karyolasına asabileceğiniz bebek çamaşır torbası aynı zamanda temiz bez ve kıyafetleri de koyabileceğiniz bir ürün olduğundan farklı işlevlerde kullanılabilir. Bu nedenle, bebek odası tekstili satın alırken mutlaka çamaşır torbası almayı da alışveriş listenize eklemelisiniz. Kategorimizde bulunan bebek kirli çamaşır torbası çeşitleri kanserojen madde içermediği gibi anti-alerjenik kumaştan üretilir. Üstelik ayıracağınız bütçe konusunda da elverişli olan bu ürünler tüm anne babaların ihtiyacı olarak çokça tercih edilen ürünlerdir. En kaliteli kirli torbası çeşitlerini en uygun bebek çamaşır torbası fiyatları ile satın almak için kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir, Kidboo, Funna Baby, Maya Baby Collection gibi markaların en kaliteli çamaşır torbası modellerini hızlı bir biçimde sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Diğer bebek odası tekstil ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baby Jem (3)
Bndeco (2)
(26)
Kanz (1)
Miss Gaya (1)
Moje (1)
Sema baby (2)
Sevi Bebe (7)
Skip Hop (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL