Tişört, Sweatshirt, Eşofman

için 1,624 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tişört, Sweatshirt, Eşofman

Bebek tişörtleri, bebek giyiminde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Hem yazın hem de kışın rahat ve pratik kullanım imkanı sunan bebek tişörtlerinin birçok rengi ve modeli bulunmaktadır. Minik bebeğiniz üzerine kustuğunda ya da yemek yerken üzerini kirlettiğinde, anında üzerini değiştirmek için yanınızda mutlaka yedek tişört bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Bazı bebek tişörtleri alttan çıtçıtlıdır, bu kıyafetler minik bebeğinizin belinin ve karnının açılmasına engel olmaktadır. Bebek tişörtü satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri de minik yavrunuzun kaç aylık olduğudur. Bebekler çok hızlı geliştiği için tişört satın alırken tam bedenine uygun olması gerekmektedir.

Bazı bebek tişörtleri yakalı, bazıları ise bisiklet yakalı olarak üretilmektedir. Minik bebeğinize hangisinin yakışacağını düşünüyorsanız onu satın alabilir ve minik yavrunuzun son derece yakışıklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebek tişörtü satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bedendir. Bebekler çok çabuk geliştiği için minik yavrunuza tişört alırken tam bedenine uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda minik bebeğinize küçük gelebilir. Bol tişört almak da çok sağlıklı bir davranış değildir. Bol gelen tişört, bebeklerin minik bedenini rahatsız edebilir ve yavrunuzun gün boyu huzursuz olmasına sebebiyet verebilir. Erkek bebek giysileri arasında, en rahat olanları hiç şüphesiz ki tişörtlerdir. Kısa kollu tişörtler, miniklerin gün boyu rahat hareket etmesini sağlarken sıcaklardan bunalmalarını da engeller. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek tişörtlerinin fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişmektedir.

Minik bebeğinizin ev içinde, parkta ya da sokakta rahat rahat yürümesi için bebek eşofman takımlarından yararlanabilirsiniz. Son derece rahat ve esnek kumaşlardan üretilen bebek eşofmanları, miniklerin rahatça hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Bebek alt eşofmanı ve üst eşofmanını tek tek satın alarak kendi kombininizi oluşturabileceğiniz gibi, bebek eşofman takımlarını satın almayı da tercih edebilirsiniz. Bebek eşofmanlarının beli ve paçaları genelde lastiklidir, böylece miniklere rahatça giydirilir ve çıkartılır. Paçaları lastikli olan bebek eşofmanlarını tercih ederseniz eşofmanın, sürekli hareket halinde olan minik bebeğinizin dizlerine kadar sıyrılmasına engel olabilirsiniz. Kategorimizde yer alan bebek eşofman fiyatlarını inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(205)
(193)
(182)
(153)
(138)
(119)
(92)
(75)
(40)
(40)
(37)
(31)
(27)
(24)
(22)
(19)
(18)
(16)
(14)
(8)
(8)
(6)
(5)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Kujju (95)
Soobe (61)
Mayoral (59)
Tuc Tuc (56)
Civil Baby (43)
Kara Kedi (34)
Nanica (23)
Zoombia (19)
Kanz (15)
LipFish (13)
Losan (11)
Sevi Bebe (10)
Vertbaudet (10)
Elizbaby (9)
AndyWawa (7)
Bebepan (7)
Bebetto (6)
Chicco (6)
Soo be (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(61)
ve üzeri (73)
ve üzeri (78)
ve üzeri (78)
ve üzeri (79)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL