TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İç Çamaşırı & Çorap

için 1,473 sonuç bulundu.

İç Çamaşırı & Çorap

Kategorimizde bulunan erkek bebek iç giyim modelleri, bebeğiniz için sağlıklı, konforlu seçenekler sunuyor. İç çamaşırı ve çorap seçimi, bebekler söz konusu olduğunda çok daha önemli bir hale geliyor. Bebeklerin narin cilt yapıları olduğundan, iç giyim alırken kumaşın kalitesine, modelin rahat bir kesimi olmasına dikkat etmek gerekir. Kategorimizden kaliteli çorap ve iç çamaşırı çeşitleriarasından bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Bebek İç Çamaşırı Çeşitleri

Erkek Bebek İç Çamaşırı Çeşitleri

Bebek giyim modelleri, bebeklerin vücut yapıları göz önüne alınarak özel kesim ve biçimlere sahip olur. Erkek bebeğin vücut yapısına göre hazırlanmış külot, atlet, pijama, zıbın, şort takımları farklı renk ve kumaşlara sahip bulunmaktadır. Bu ürünleri set halinde alabileceğiniz gibi tek tek seçip alarak bebeğiniz için kendi kombinlerinizi de yaratabilirsiniz. Erkek bebek çıtçıtlı body ve erkek bebek zıbın modellerini de bulabileceğiniz kategorimizde, ayrıca bebek boxer’ları ve erkek bebek şortlu takım modellerini de bulabilirsiniz. Çıtçıtlı body ve zıbın modelleri, bebeğinizin soğuk almasını engellemek, karnını ve belini sıcak tutmak için tercih edilir. Yine aynı amaçla üretilmiş tulum tarzı pijama modellerini iç giyim olarak tercih edebilirsiniz.

Tuvalet Eğitimi İçin Gerekli İç Çamaşırı Çeşitleri

Tuvalet Eğitimi İçin Gerekli İç Çamaşırı Çeşitleri

İç çamaşırı çeşitleri arasında alıştırma külodu modelleri de bulunmaktadır. Bebeklere tuvalet eğitimi verirken kullanılan bu ürünler, bebek bezlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Bebek bezleri sıvıyı tamamen emip bebeğe hissettirmez. Tek kullanımlık alıştırma külodu modelleri ise, ıslaklığı tümüyle emmez. Burada amaç bebeğe ıslaklığı hissettirip çişini tutmasını sağlamaktır. Bebek bez ile külot arasındaki fiziksel farkı hisseder, ıslaklıktan rahatsız olur, anne ve babasının öğüdünü dinleyerek çişini tutmaya başlar. Böylece kasları gelişir ve bebek öğrenir. Tuvalet eğitiminde büyük kolaylık sağlayan kullan at alıştırma külodu modellerini kategorimizde bulabilirsiniz.

Erkek Bebek Çorap Çeşitleri

Erkek Bebek Çorap Çeşitleri

Bebeklerin ayaklarını sıcak tutmak sağlıkları açısından en önemli adımdır. Erkek bebek giyim modelleri arasında çorap çeşitlerinin yanı sıra bir de patik çeşitleri bulunmaktadır. Diğer bir tercih edilen çorap çeşidi de, çarık şeklinde olan çoraplardır. Kategorimizde farklı renk ve desende bulabileceğiniz çarık çoraplar, bebeğin ayağından kayması ve çıkması zor olduğundan hayli tercih edilmektedir. Kaymaz tabanlı, soket, külotlu çorap olmak üzere birçok çorap markasının, farklı renk ve desenlerde çorap çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Katia Dizzy, Artı, Bibaby, Kitikate, Pappix, Baby Fehn, Step gibi başlıca erkek bebek çorap markaları arasından bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bebeğinizin iç çamaşır çorap ve diğer giyim ihtiyaçları için Erkek Bebek kategorimize uğramayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(227)
(220)
(145)
(134)
(78)
(78)
(64)
(52)
(30)
(23)
(16)
(14)
(12)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (105)
ve üzeri (111)
ve üzeri (116)
ve üzeri (123)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL