Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Hastane Çıkışı & Mevlit Takımı

için 4,215 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Hastane Çıkışı & Mevlit Takımı

Ebeveynler için en büyük heyecanlar arasında yer alan doğumlar esnasında yaşanan mutluluğu katlayabileceğiniz pek çok ürün bulunmaktadır. Bu tatlı heyecanları yaşarken hastane ortamınızı daha sıcak ve bebeğiniz için özel bir yere dönüştürmenize yardımcı olacak, lohusalık sürecinizde estetik olarak sizleri daha iyi hissettirecek ve özel anlarınıza eşlik edecek ürünler arasında hastaneden çıkarken kullanabileceğiniz, mevlitlerinizi renklendirecek ve sizlere bu süreçte daha iyi hissettirecek ürün ve setler bulunmaktadır. Halk arasında hastane çıkışı takımı olarak da bilinen ürünler içerisinde olmazsa olmaz bazı temel eşyalar bulunmaktadır. Hem kullanımınızı konforlu hale getirmek hem de zevkinizi yansıtabilmek adına bu ürünler en özel şekillerde üretilmekte ve kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Olmazsa olmaz ürünlerin dışında çeşitli şekillerde bebeğinizin daha rahat etmesini sağlayacak ek ürünler de bu setler içerisinde yer almaktadır. Hem ebeveynler hem bebekleri için düşünülen setlerin yanı sıra mevlitlerde kullanmaya uygun takımlar da kullanıcıların çokça tercih ettiği modeller sunmaktadır. Misafirlerinizin de oldukça beğeneceği bu mevlit takımı setlerini özel anlarınızda severek ve beğenerek kullanabilirsiniz.

Hastane Çıkış Setler ile Bebeğinizin Doğumunu Kutlayın

Hastane Çıkış Setler ile Bebeğinizin Doğumunu Kutlayın

Bebekleriniz için hem konforlu hem de sizlerin kolayca kullanabileceği hastane çıkışı set ve takımları içerisinde bazı değişmez ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasında hastane çıkışı zıbın takımı da yer almaktadır. İlk anlardan itibaren kullanılmaya başlayan bebek bezlerinin yeni doğan bebeklerin üzerinden düşmesini önlemek ve bezi sarmalamak için kullanılan zıbınlar aynı zamanda üşütmelerini de önlemektedir. Tulum olarak da bilinen zıbınların sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında hiç şüphesiz ki rahatça altını değiştirmenize yardımcı olacak çıtçıtlı bir yapı sunması da bulunmaktadır. Bebeğinizin bezini saran ve düşmesini önleyen, aynı zamanda tüm vücudunu sararak onlara koruma alanı oluşturan zıbınların kullanımı, giydirilip çıkarılması da pratiktir. Yeni doğan bir bebeğin sürekli altını değiştirmek durumunda kalacağınız da dikkate alındığında çıtçıtlı bir yapı sunuluyor olması işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu nedenle hem bellerini ve vücutlarını sıkıca saran, soğuktan koruyan hem de rahatça giydirip çıkarabileceğiniz bu ürünler bebeklerinizin hareket alanını da kısıtlamamakta, kendine zarar vermeden rahatça hareket etmesine yardımcı olmaktadır. Diğer bir yandan kullanım kolaylıkları sunduğu kadar pek çok farklı model ve seçenek sunmasıyla da zıbınlar diğer bir deyişle body veya tulumlar ebeveynlerin beğenisini kazanmayı başarmaktadır. Beyaz düz ve sade modelleri olduğu kadar birbirinden farklı desen ve baskılarla bezenmiş seçenekler de ürünler arasında yer almaktadır. Dilerseniz düz ve renkli dilerseniz birbirinden çeşitli modeller sunan alternatifler arasından seçiminizi yaparak bebeğinizi hem süsleyebilir hem koruyabilirsiniz. Hastane çıkışı bebek takımı içerisinde yer alan ve temel ürünler arasında sayılan diğer bir ürün grubu ise kimi zaman tek tek, kimi zaman takım halinde olan çorap, eldiven ve başlıktır. Bebeğinizin ayaklarını sıcak tutmak ve üşütmesini önlemek için birbirinden sevimli ve şekilli çorap seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Diğer bir yandan kendilerine zarar vermelerini ve tırnakları ile yüzlerini çizmelerini engellemek için eldiven kullanımı da oldukça yaygındır. Eldiven ve çoraplara ek olarak yeni doğan bebeğinizin başını üşütmemesi ve rüzgârdan etkilenmemesi için başlık, bere kullanabilirsiniz. Birbirleri ile uyumlu ürünlerden tercih edebileceğiniz gibi takım halindeki alternatifleri de değerlendirmek size kalmış.

Hastane Çıkış Setleri ile İhtiyacınız Olan Her Şey Sizinle

Hastane Çıkış Setleri ile İhtiyacınız Olan Her Şey Sizinle

Bebekleriniz için kullandığınız zıbın, eldiven, çorap ve başlık gibi ürünlerin yanı sıra ebeveynlerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünlere de yer verilmektedir. Hastane çıkışı seti anne kategorisinde de işinize yarayacak çeşitli ürünler bulabilirsiniz. Bebeklerinizi sık sık emzirmeniz gerekeceğinden kolayca bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir emzirme sutyeni bu dönem boyunca oldukça işinizi görecektir. Rahatça açılıp kapanan bu sutyenler sayesinde bebeğinizi dilediğiniz her an emzirebilirsiniz. Aynı zamanda annelere özel omuz örtüsü gibi konforlu ürünler de bu setlerin içerisinde bulunmaktadır. Tam takım hastane çıkışı setlerinde ise ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilir, önceden yapacağınız bir liste ile eksiklerinizi giderebilirsiniz. Bu sayede o an ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elinizin altında tutarak daha pratik ve konforlu şekilde çıkışınızı sağlayabilirsiniz. Bebekler için üretilen battaniyeler de bu setlerin içerisinde bulunmaktadır. Kaşıntı ve alerjik reaksiyona sebep olmayacak kumaşlardan elde edilen battaniye ve kıyafetlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Bebeklerinizin hassas ciltlerine yumuşak ve sıcak bir dokunuş sağlayacak ipek, pamuk gibi maddelerden elde edilen ürünleri tercih etmeniz bebeğinizin daha konforlu ve sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Sık sık altını değiştirdiğiniz bebeğinizin pişik olmaması için özel olarak üretilen kremleri bu setinizin içerisinde bulundurmanız faydalı olacaktır. Çoğunlukla değişiklik gösterebilse de erkek bebek ürünleri belli ebatlarda 0-3 aylık bebeklere uygun olarak tasarlanmaktadır. Yalnızca bebekler için değil anneler için de pijama, iç çamaşırı gibi ihtiyaçlar bulunduran setler mevcuttur. Hastane çıkışı pijama takımı ile bebeğiniz gibi anneler için de özel seçenekler yer almaktadır. İçerisinde pek çok ürünü kolayca bulabileceğiniz bu setleri kişiselleştirmek için bebeklerinizin ismini yazdırabileceğiniz Hastane çıkışı seti isimli modellere de göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz için özelleştirilmiş ürünleri anı olarak saklayabilir, unutulmaz anlara şahitlik eden kıyafetlerini kişiselleştirebilirsiniz.

Mevlit Takımları ile Bebeğiniz Hem Konforlu Hem Şık

Mevlit Takımları ile Bebeğiniz Hem Konforlu Hem Şık

Çoğu ebeveyn bebekleri doğduktan sonra onlar adına mevlitler düzenlemekte ve bu esnada bazı ürünlere ihtiyaç duyabilmektedir. Bebeklerinizi bu özel günde şık kıyafetlerle giydirebilir papyonlu mevlit takımı gibi özel ürünlerle şıklığına şıklık katabilirsiniz. Kız, erkek bebek veya unisex olarak kullanabileceğiniz bu ürünler içerisinde fotoğraflarla ölümsüzleştirebileceğiniz bu anları bebeğiniz için daha şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Mevlit takımları içerisinde 0-3 aylık bebekler için, yeni doğanlar için veya 1 yaş mevlit takımı gibi çeşitli ebatlara sahip setler bulunabilmektedir. Kumaş pantolon, gömlek, tulum veya elbise gibi çeşitli kıyafetler ve ürün seçeneği bol olan bu takımların yanı sıra lohusa dönemindeki anneler için özel kıyafetler de yer alabilmektedir. Mevlit takımı içerisinde bulabileceğiniz birbirinden çeşitli ürünleri ve hastane çıkışlarında kullanabileceğiniz setlerden sahip olarak siz de bu anları daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hastane içerisinde lohusa annelerin daha rahat ve şık hissetmesine yardımcı olacak hastane çıkışı lohusa seti gibi ürünler sayesinde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bebekleriniz ve sizler için en kaliteli işçilik ve kumaşlarla hazırlanan ürünleri tercih ederek oldukça hassas olan bu dönemleri daha konforlu ve sağlıklı bir şekilde geçirebilirsiniz. İçlerinde rahat hissedeceğiniz pijama takımları, lohusa çamaşırlar, mevlitlere uygun kıyafetler, bebekleriniz için özel hazırlanan önlük, çorap, bere, eldiven veya zıbın gibi ürünlerin fiyatları ise oldukça değişkenlik göstermektedir. Set içerisinde yer alan ürün sayısı, elde edildiği malzemelerin çeşitliliği, boyutları gibi pek çok faktör fiyatlandırma üzerinde etkili olmaktadır. Sizler de hem kendiniz hem bebekleriniz için en uygun ve konforlu ürünlere sahip olmak için sayfamızdan mevlit ve hastane çıkışı takım fiyatları, modellerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilir, bu özel günlerinizin unutulmaz olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Sayfamızda AndyWawa hastane çıkışı ve mevlit takımı ürünleri de yer almaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(2197)
(268)
(175)
(79)
(76)
(68)
(45)
(22)
(18)
(11)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Imaj time (197)
Mini World (105)
Ana Kuzusu (80)
Piababy (80)
AndyWawa (77)
Baby (69)
Sitilin (60)
Bebitof (59)
Gaye Bebe (51)
Pugi Baby (51)
Bibaby (48)
BREEZE (34)
AzizBebe (33)
Bebbek (32)
babymod (28)
İmaj (27)
Zıpır (22)
Ciccim (18)
MİNİCİM (17)
Tomuycuk (17)
Bebetto (15)
Elis Bebe (15)
Nenny Baby (15)
caramell (15)
Miniworld (14)
Bebengo (13)
Tongs Baby (13)
Bebelinna (12)
Hoppala (12)
Pundikids (12)
abentiny (12)
Bambaki (11)
Leylek (11)
NONO BABY (11)
Cassiope (10)
Disney (10)
Esa Baby (10)
Semabebe (10)
Tangmoda (10)
Bebepan (9)
Panolino (8)
Agumini (7)
KitiKate (7)
Flexi (6)
Pugi (6)
Woombie (6)
Ahmetcan (5)
BEBECİX (5)
Babyjem (5)
Bebbemini (5)
Kidboo (5)
Minidamla (5)
TONGS (5)
Andy Wawa (4)
Bimini (4)
Hellobaby (4)
Hippobebe (4)
Tiasis (4)
4bb2 (3)
Babydola (3)
Bebegen (3)
Bombinoo (3)
Sevi Bebe (3)
Vipbebe (3)
Adaliko (2)
Albimini (2)
Batman (2)
Bebessi (2)
Calico (2)
Cembebe (2)
Feyzamavm (2)
Havuç (2)
Kanz (2)
Miniland (2)
Mymio (2)
Panço (2)
U.S.Polo (2)
misimosi (2)
Babygiz (1)
Bebemania (1)
Bhr Kids (1)
Chicco (1)
Coppa (1)
Divo (1)
Edelweiss (1)
Gayebebe (1)
Le Ville (1)
Nayınom (1)
Popique (1)
Rapapa (1)
Tory Baby (1)
Veltino (1)
Woykids (1)
Zeyland (1)
banndu (1)
bebeneo (1)
necixs (1)
İdilbaby (1)
İncir (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(177)
ve üzeri (206)
ve üzeri (215)
ve üzeri (219)
ve üzeri (220)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL