Filtreleri Temizle
Marka
Mayoral

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Du
Soa
Mnk
DU
Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Giyim

için 576 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mayoral Bebek Giyim

Bebeğiniz doğduğu günden itibaren hayatınızı aydınlatan ve sizi bambaşka bir insana dönüştüren eşsiz bir hediye ve onun mutluluğu sizin mutluluğunuza giden bir yoldur. Bebeği için daima iyisini isteyen tüm ebeveynleri ortak bir paydada birleştiren Mayoral bebek giyim ürünleri sayesinde bebeğiniz emin ellerde. Bebeğinizin hassas cildine doğar doğmaz temas etmeye başlayan bebek giysilerinde kaliteden ve rahatlıktan ödün vermeyen anne ve babaların bebekleri için yeni doğandan ilk çocukluğa kadar yanında kalan Mayoral bebek ve çocuk giyim ürünleri, alanında uzman tasarımcılar ve bebek anatomisine hakim uzmanlar tarafından tüm detaylarıyla tasarlanıyor. Mayoral bebek giyimi ürünlerinin özenli tasarımları sayesinde bebek için de ebeveynler için de rahat bir nefes almanın tam zamanı. Mayoral bebek giysilerini tercih etmek için yüzlerce sebebiniz var.

Mayoral Bebek Giyim ile Konforlu Bebekler Mutlu Aileler

Mayoral Bebek Giyim ile Konforlu Bebekler Mutlu Aileler

İlk defa anne ve baba olacak çiftleri bebek gelmeden önce de bebek geldikten sonra da uzun bir alışveriş tufanı beklemektedir. Bu alışverişlerin vazgeçilmezleriyse bebek doğar doğmaz üzerine geçirilecek yani bebeğin hassas cildiyle direkt olarak temas edecek giysilerdir. Bebek giyimde adından kalitesi ve rahatlığıyla sıkça söz ettiren Mayoral çanta, mont, tayt, zıbın ya da elbise demeksizin bebeğinizi kucağınıza alacağınız gün ihtiyacınız olan ne varsa size sunuyor. Birbirinden kullanışlı Mayoral bebek giysileri sayesinde bebeğinizin hassas cildi ilk günden itibaren maksimum seviyede korunuyor. Bebeklerin özellikle ilk üç aylık dönemlerinde hızlı büyümeleri ve ciltlerinin yetişkin bir insana oranla çok daha korumasız olması göz önünde bulundurularak üretilen Mayoral bebek ürünleri yüzde yüz pamuktan yapılmış olup bebeğiniz kadar doğal ve yumuşak giysilerle hem konforlu hem de özgür kalır. Bebeğinizin doğduğu mevsime uygun olarak tercih edeceğiniz Mayoral bebek giysilerinden elzem olanlarıysa bebek atletleri, pijamaları, ceketleri ve anneye kolaylıklar sağlayan bebek çantaları oluyor. Bebeğin özellikle ilk bir yılda çok hızlı büyüdüğünü ve giderek daha hareketli hale geldiğini göz önünde bulundurarak tasarlanan Mayoral elbise, tayt, mont, kazak, tişört gibi bebek giysileri bebeklerin kaç aylık olduklarına bağlı olarak tasarım farklılıkları gösteriyor. Genellikle bebeklerin renkli dünyasıyla paralel renkler kazandırılan Mayoral bebek giysilerinin kalitesi doğal malzeme kullanımından ve bebeğin vücut yapısıyla uyum sağlayan esnekliğinden ileri geliyor. Doğal malzemelerin kullanımı bebeğin hassas cildine sentetik maddelerin temas etmemesi açısından elzem olurken hem giysilerin baskı ve desenlerinde hem de bebek aksesuarlarında bebeğin cildinin alerjen tepkiler verebileceği suni malzemeler ve sentetik boyalardan kaçınılıyor. Altıncı aydan sonra daha hareketli hale gelen minik bebeğinize uyum sağlayan dayanıklı yapısı ve ergonomik tasarımlarıyla Mayoral bebekler için giyim ürünleri bebeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun yıpranmıyor ve bebeğinizi rahatsız etmiyor. Ebeveyn ne kadar minimal bir yaşamı benimsemiş olursa olsun bebeğin özellikle ilk yıllarında çok kıyafete ihtiyaç duyacağı aşikardır. Mayoral bebek bakım çantası gün içinde bebeğin üzerini kirletmesi, terlemesi gibi farklı sebeplerden dolayı yapılabilecek kıyafet değişikliklerini nerede olursanız olun yapabilmeniz için tasarlanıyor. Bebeğinizin de sizin de konforunuzu öncelik haline getiren Mayoral bebek giyimle bebek yetiştirmenin rahat yollarını keşfetmeye bebeğinizle başlayabilirsiniz. Birbirinden kullanışlı Mayoral bebek giyim ürünleri farklı modeller ve özelliklerle sizi bekliyor.

Mayoral Bebek Giyim Ürünleri Huzuru Artırıyor

Mayoral Bebek Giyim Ürünleri Huzuru Artırıyor

Bebek giyimin aranan markaları arasındaki yerini her geçen yıl daha da sağlamlaştıran Mayoral ürettiği her yeni seriyle hem ebeveynlerin hem de bebeklerin huzurunu artırıyor. Mayoral bebek giysileri erkek ve kız bebek giysileri olmak üzere iki farklı ana grupta incelenebilirken yazlık, Mayoral bebek giysi ürünlerini kışlık ve mevsimlik olmak üzere gruplandırmak da mümkündür. Yeni doğan ila 36 aylığa kadar değişen kız bebek giyim ürünleri kışlık kategorisinde dikkat çeken Mayoral mont pamuk ve yün gibi hem sıcak tutan hem de doğal yapısıyla bebeğinizin cildine nefes aldıran dokusuyla pek çok Anne & Bebekin ilk tercihi oluyor. Kışlık ürünlerde yün başta olmak üzere pamuk ve bambu gibi malzemelerden dokunan yumuşak ve sık dokunmuş kumaşlar bebeğinizin ilk kışını hastalıksız ve konforlu atlatmasını sağlamakla kalmıyor doğal yapısıyla bebeğin cildini alerjik rahatsızlıklardan koruyarak siz ebeveynlerin de içini rahatlatıyor. Bebeğin cinsiyeti fark etmeksizin daima bebeğin cildine ve büyüyen vücuduna uyum sağlayan Mayoral giyim ürünleri bebekler için daima yüksek kalite sunuyor. Bebek giyiminde sevimli görünüm kadar rahatlığın da ön planda olması gerektiğine inanan Mayoral tasarımcıları bebek modasına yön vermeye devam ediyor. Dünyaya henüz gelmiş olan miniklerin daima dokunarak, sıkarak, ısırarak ya da gözlemleyerek yepyeni şeyler keşfetmek istediği göz önünde bulundurularak tasarlanan birbirinden sevimli ve özgürleştirici Mayoral bebek elbise tayt, pijama, tulum ve daha nice üründe kullanılan aksesuarlar daima kıyafetle bütünleştirilerek bebeğin özellikle ısırmayı veya kavramayı öğrendiği dönemlerde ortaya çıkabilecek yutma kazalarını tamamen engelleniyor. Yine bebeğin dişlerinin çıkmaya başladığı dönemlerde her şeyi ısırabileceği göz önünde bulundurularak tasarlanan Mayoral bebek kıyafetlerinde topaklanma, parçacık ayrışması gibi problemler modern tekstil teknolojileriyle bertaraf edilerek bebeğinizin sağlıkla keşfetmesini sağlıyor. Özellikle küçük yaş gruplarında bebeklerin yutabileceği büyüklüklerde düğmelerden kaçınılırken yalnızca daha güvenli değil aynı zamanda daha kullanışlı olan çıt çıt ve fermuar detaylı Mayoral kıyafetleri bebekler ve ebeveynleri için büyük kolaylıklar sağlıyor. Her mevsim için tasarlanan Mayoral bebek giysilerinin kış için kalın ve sık; yaz içinse ince ve seyrek dokunmuş kumaş tercihleri bebeğinizin her mevsimi mutlulukla atlatmasını sağlıyor. Birbirinden güvenli ve kullanışlı ürünleriyle bebekler ve ebeveynleri için rahatlık vaat eden Mayoral bebek kıyafetleri farklı ürünlerde farklı fiyatlarla kullanıcıya sunulmaya devam ediyor.

Mayoral Bebek Giyim ile Büyümek Çok Güzel

Mayoral Bebek Giyim ile Büyümek Çok Güzel

Her sezon yenilenen ve kullanıcı görüşleri doğrultusunda değişen Mayoral bebek giysi seçenekleri daima ebeveynlerin ve bebeklerin maksimum oranda rahatlığa ulaşması için incelikle tasarlanıyor. Bebeklerin günlük hayatlarında ulaşabilecekleri maksimum rahatlığı vaat eden Mayoral ürünleri daima doğal ürünlerle konforlu tasarımları bir araya getiriyor. Bebeğinizin her anına markanın kalitesini katan Mayoral bebek çanta ile başlayan ebeveynlik yolculuğunuz bebeğiniz kocaman bir yetişkin olduktan sonra bile devam ediyor fakat bebeğinizin ihtiyaçları her geçen gün değişiyor. Bu doğrultuda üretilen Mayoral markasının bebek giyim ürünleri bebeğinizin yeni doğduğu ve günün büyük çoğunluğunda uyuduğu dönemler için farklı; bebeğinizin yavaş yavaş hareketlenmeye başladığı 6. ay ve sonrası için farklı; bebeğinizin yürümeye başladığı 11. aydan sonra ise farklı özelliklerle size sunuluyor. İlk aylarda bebeğinizin üzerini daha sık kirlettiği ve çamaşırlarının daha fazla yıkandığı göz önüne alınarak tasarlanan Mayoral 0-6 ay bebek kıyafetleri hem kolay giydirilip çıkartılabilen bol çıtçıtlı yapılarıyla hem de leke tutmayan kolay temizlenebilir kumaşlarıyla bebeğiniz için yüksek hijyen sağlarken; altıncı aydan sonra emeklemeye ve yavaş yavaş katı gıdaya başlayan bebeğinizin hareketli ve hızlı büyüyen bedeni için üretilen Mayoral ürünleri daha dayanıklı ve esnek yapılarıyla; 12. ay ve sonrası için tasarlanan Mayoral kıyafetleri ise bebeğinizin keşifleri esnasında rahatsızlık hissetmemesi için şekillenen tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Bebeğiniz kaç aylık olursa olsun değişmeyen şeyse Mayoral bebek ürünlerinin doğal malzemeleri ve yüksek emniyetli dizaynları oluyor. Bebeğinizin motor becerilerini artıran, renkleri, hayvanları ya da sayıları daha kolay öğrenmesini sağlayan giyim ürünleri dışında Mayoral bebek ayakkabı ve battaniye gibi ürün seçenekleriyle bebeğinizin ve sizin hayatınıza konfor katacak ürünleriyle siz kullanıcıları bekliyor. Birbirinden hijyenik ve kullanışlı Mayoral ürünleriyle bebeğinizin mutluluğu size huzur katıyor. Bebeği için daima iyisini isteyen ebeveynler için üretilen Mayoral markasının Bebek Giyim ürünlerini incelemek, ürünler ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.