TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tırnak Makası

için 274 sonuç bulundu.

Tırnak Makası

Bebeklerin tırnaklarını kesmekten çekiniyor olabilirsiniz. Ama onların tırnakları her ne kadar yetişkinlere göre çok daha yumuşak olsa da bir yerlerini çizme ihtimalleri vardır. O yüzden tırnakları, bebeklere özel bir tırnak makası ile düzenli olarak kesilmelidir.

Bebek Tırnak Makası Nasıl Olmalı?

Bebek Tırnak Makası Nasıl Olmalı?

Bebek tırnak makası tasarım olarak normal tırnak makaslarından biraz farklıdır. Onlar kadar keskindir ama bebek güvenliği ve konforu için kenarları yuvarlatılmıştır. Böylece bebeğin tırnaklarını kolay ve emniyetli biçimde kesmenize olanak tanır. Fakat bebek için tırnak makası çeşitlerini ayırt etmenizi sağlayan en belirgin özellik, sağlam bir tutuş sağlayan geniş saptır. Başka bir bebek tırnak makası çeşidi de alt kısmında parmak geçirmek için halka olan tırnak makasıdır. O da sabit tutuşu garanti altına alır. Bebeğinizin tam teşekkülü tırnak bakımı için bebek tırnak makası seti de alabilirsiniz. Bu setler içinde tırnak makası ile birlikte normal (çoğunlukla küt uçlu) makas ve törpü de bulunur. Bebeğinizin tırnaklarını kesmeye cesaret edemiyorsanız alışana kadar bebek törpüsü, tercihen metal törpülerden çok daha nazik olan bebek kağıt tırnak törpüsü kullanabilirsiniz. Bu daha uzun süren ama güvenli bir yöntemdir.

Bebek Tırnak Makası Nasıl Kullanılır?

Bebek Tırnak Makası Nasıl Kullanılır?

Bebekler için yenidoğan bebek tırnak makası kullanmak hem sabır hem de dikkat gerektirir. Öncelikle, tırnak makasını yeni almış bile olsanız kullanmadan önce alkol veya kolonya ile temizleyerek dezenfekte etmelisiniz. Bunu her kullanımdan önce ve sonra yapmanız önerilir. Bebekleriniz uyanıkken sürekli hareket ederler. Bu hareketlilik sizi tedirgin ediyorsa tırnak makasını o uyurken kullanabilirsiniz. Bebekler için tırnak makası seti dahilindeki diğer parçalar için de bu geçerli. O uyanıkken tırnak kesmeniz gerekiyorsa başka birinden yardım alarak bu işi halledebilirsiniz. Bir kişi bebeğin ellerini nazikçe tutarken diğer kişi tırnak makasıyla tırnakları keser. Zaten tırnaklar yumuşak olduğu için bu işlem fazla uzun sürmeyecektir. Tırnakları kesmezseniz bebeğin fark etmeden gözüne zarar verme veya yüzünü çizme ihtimali vardır. Tırnakları fazla dipten kesmemeye gayret edin çünkü tırnaklar uzayana kadar bebeğin canı yanabilir.

Bebek Tırnak Makası Fiyatları

Bebek Tırnak Makası Fiyatları

Bebek tırnak makası fiyatı tek başına oldukça ekonomik. Bebek tırnak makası seti fiyatları da birçok parça içermesine rağmen tek makasla neredeyse aynı seviyede. Bazı bebek eşyalarının gerekliliği konusunda emin olamayabilirsiniz ama bu, kesinlikle gerekli olanlardan biri. Yetişkinler için olan tırnak makası çeşitleri de aynı işi yapıyor gibi görünse de bebeğinizin anatomisine henüz uygun değildir. O yüzden bebeklere özel bir ürün almaktan geri durmayın. Bebedor bebek tırnak makası, Chicco bebek tırnak makası, Sevi Bebe, Sebamed, Nuk, Wee Baby, Dalin ve daha birçok markanın bebek makasları ile bebek makas setlerini burada bulabilirsiniz. Baskül, sterilizatör, burun aspiratörü, ateş ölçer ve sinek koruyucuyu da içeren bütün bebek sağlık ürünleri ise Sağlık Ürünleri kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Anchor (15)
Baby Time (10)
Baby&Plus (6)
Babyjem (14)
BabyJem (1)
Babysoft (2)
Babytime (22)
Banat (1)
Bebedor (34)
Cbtx (6)
Chicco (57)
FE (9)
For Baby (3)
Furreal (1)
Hanymish (7)
Kansai (3)
Lionesse (4)
Miningaa (6)
Nascita (9)
Neavita (1)
Nuk (2)
Promani (1)
Solingen (1)
Suncoat (1)
Taksun (2)
Tarko (1)
Tiny (1)
Trim (5)
Wee Baby (39)
Weile (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (35)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL