TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fırça & Tarak

için 170 sonuç bulundu.

Fırça & Tarak

Yeni doğanların genelde saçı olmaz. Saçları yeni yeni çıkarken bir süre kısa ve ipeksidir. Ne var ki saçlar uzamaya başladığında banyodan veya uykudan sonra karışıklıklar baş göstermeye başlar. Bunların önüne geçmek için bebek fırçası, bebek tarağı veya bu ikisinden oluşan bir set edinmeniz gerekir.

Bebek Fırça ve Tarak Modelleri

Bebek Fırça ve Tarak Modelleri

Bebek fırça ve bebek tarak modelleri, bebeklerin nazik saçlarına ve saç derilerine uygun şekilde üretilir. Bu ürünlerin sapları ebeveynin kavrayabileceği kadar uzun ve geniştir ama fırça ve tarak kısımları yetişkin muadillerinden daha kısa ve küçüktür. Bebeklerin günlük bakımında kullanılabilirler. Bebek tarak ve fırçalarının kaymaz saplı olması makbuldür, böylece tarama esnasında elinizden kaçma ihtimali mümkün olduğunca azalır. Bebek saç fırçası çok yumuşak, hatta doğal kıllardan meydana gelir. Böylece fırçalama sırasında bebeğinizin saç derisi tahriş olmaz. Benzer şekilde, bebek tarağı da mümkün olduğunca yumuşak dişlerden meydana gelir. Bu dişlerin uçları saç derisini çizmeyecek kadar yuvarlaktır. Chicco bebek fırça tarak seti gibi setlere bu özellikleri taşıyan en az bir tarakla en az bir fırça dahildir. Siz de banyonuzda bebeğiniz için böyle bir set bulundurabilirsiniz.

Bebek Fırça ve Tarak Kullanırken Dikkat

Bebek Fırça ve Tarak Kullanırken Dikkat

Bebekler yeni doğduğunda saçları olsa bile hemen fırçaya veya tarağa ihtiyaçları olmayabilir. O yüzden bunları kullanmak için acele etmeyin ve gereksinim doğana kadar bekleyin. Saçlar uzamaya, saç telleri kalınlaşıp sertleşmeye, buna bağlı olarak da dolanıp düğümlenmeye başladığında tarak ve fırça kullanma zamanı gelmiş demektir. Bebek tarak ve fırçası ile saç tararken mümkün olduğunca nazik hareket etmeye çalışın. Saçları çekiştirmekten veya saç derisine baskı yapmaktan sakının. Saçlar saç fırçası ile açılmıyorsa tarak ile saçların uç kısımlarından başlayan yumuşak hareketlerle dolaşıklıkları köke baskı yapmadan çözmeye çalışın. Aşırı kıvırcık saçlı bir bebeğiniz yoksa zaten küçük küçük hareketlerle saçları düzeltmeniz mümkün olacaktır. Bebek konak tarağı tamamen farklı bir üründür. Bebeklerin saçlarında oluşan konak rahatsızlığının döküntülerini temizlemek için sık dişli ve çift taraflı bir tarak çeşididir.

Bebek Fırça ve Tarak Fiyatları

Bebek Fırça ve Tarak Fiyatları

Bebek saç fırçası fiyatları, tarak fiyatları ile tarak ve fırça setlerinin fiyatlarının hepsi bütçe dostu seviyelerde. Bebek sahibi herkesin onun büyüme evresinin bir aşamasında bu ürünleri kullanması gerekeceğinden banyonuzda bir veya birkaç set bulundurmak mantıklı bir karar olacaktır. Chicco, Bebedor, Dalin, Nuk, Oral-B ve başka birçok markanın bebek tarakları, saç fırçaları ve setlerini burada bulmanız mümkün. Bu ürünlerin yanı sıra pişik kremi, bebek deterjanı, güneş kremi, bebek yağı, losyon, kolonya ve pudra çeşitlerini de Bebek Bakım Ürünleri kategorimizden inceleyebilirsiniz. “Bebeklerin İhtiyaç Listesi” yazımızda, bebek bakım ürünleri de dahil olmak üzere, ilk ihtiyaçlardan birinci yaşa kadar olan diğer ihtiyaçlara kadar hazırladığımız kapsamlı bir liste sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Baby Soft (1)
Baby&Plus (2)
Babyjem (14)
Babysoft (1)
Babytime (2)
Bambino (1)
Banat (2)
Bebedor (17)
Bimirth (1)
Cbtx (2)
Chicco (51)
Denman (1)
(4)
Hanymish (3)
Lionesse (3)
Lusn (1)
Miningaa (1)
Nascita (4)
Nuk (30)
Sevi Bebe (6)
Shinon (1)
Suavinex (3)
Tuc Tuc (2)
Wee Baby (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL