TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Rulopak, Banyo & Ev Gereçleri

için 189 sonuç bulundu.

Rulopak Banyo & Ev Gereçleri

Endüstriyel hijyen konusunda Türkiye’nin öne çıkan firmalarından bir tanesi olan Rulopak, ev banyoları veya umumi tuvaletlerde hijyen sağlamaya yönelik birçok ürünü ile bilinmektedir. Bu nedenle de Rulopak banyo gereçleri ülkemizde en çok tercih edilen banyo gereçleri arasında yer almaktadır. Başta sıvı sabunluk olmak üzere, hijyenik klozet kapakları, havlu makineleri, hijyenik tuvalet kağıtları gibi birçok farklı ürünü, kendine has kalitesi ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Dünyada birçok ülkede güvenilen bir marka olması gibi önemli bir yöne de sahip olan Rulopak, banyoların tüm alanlarında rahatlıkla güvenebileceğiniz birçok hijyenik ürünü üretmektedir. Bunun yanı sıra, endüstriyel hijyenik ürünler konusunda da çok sayıda ürünü müşterileri ile buluşturmasıyla bilinir.

Hijyenik Banyolar İçin Rulopak Ürünleri

Hijyenik Banyolar İçin Rulopak Ürünleri

Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak Rulopak tarafından üretilen birinci sınıf klozet kapakları, gerek hijyen gerekse de görünüm açısından aradığınız kaliteyi sizlere sunacaktır. Ayrıca, temizleme konusunda da büyük kolaylık sağlayan özel yapıları sayesinde, her banyoya rahatlıkla uyum sağlayabilmekte ve kullanılmaktadırlar. Banyo dekorasyonun önemli bir unsuru olması nedeniyle klozet kapağı seçiminde; Rulopak tarafından üretilen birbirinden kaliteli kapak çeşitlerine göz atabilir ve kararınızı bu modeller arasından verebilirsiniz. Özellikle de dekorasyonunu yeniden düzenleyeceğiniz bir banyonuz varsa, bu alanda hem hijyen hem de kalite konusunda aradığınız tüm özellikleri sizlere sunabilecek olan Rulopak imzalı ürünlere güvenebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı kolay olduğu gibi temizlenmeleri de bir hayli kolay olan bu ürünler, birçok evde tercih edilmektedir. Ev banyolarına kolaylıkla uyum sağlayan Rulopak tarafından üretilen klozet kapaklarının yanı sıra genel alanlarda kullanıma uygun olan Rulopak sensörlü hijyenik klozet kapağı da bulunmaktadır. Bu model genellikle büyük çaptaki, alışveriş merkezleri veya ofis binaları gibi yerlerde tercih edilmektedir. Sensörlü yapıları ve özel üretim materyali sayesinde gün içerisinde birden fazla kişinin kullanması durumunda, kendini temizleyen yapısı ile birlikte hijyenik bir ortam yaratmaktadır. Farklı klozet yapılarına uygun olarak tasarlanan çok sayıda modeli bulunması dolayısıyla, bu tür genel kullanım amaçlı klozetlere uygun bir Rulopak markalı modeli bulmak kolaydır. Tek yapmanız gereken, bu firma tarafından üretilen klozet kapaklarını hangi tür klozet türünde kullanacağınızı belirlemenizdir. Banyolarda ihtiyaç duyulan bir başka kilit aksesuar ise sabunluklardır. Ev banyolarında kullanıldıkları gibi aynı zamanda da umumi tuvaletlerde de kullanılan sabunluklar, birçok farklı çeşitte üretilmektedir. İster ev kullanımı isterseniz de genel kullanıma uygun sabunluğa ihtiyaç duyun, Rulopak sıvı sabunluk modelleri arasında mutlaka ihtiyacınıza en uygun çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Başta hijyeni sağlamalarının yanı sıra aynı zamanda bu yerlerin dekorasyonunda da önemli bir rol oynayan sabunluklar, katı veya sıvı olmak üzere; manuel ya da otomatik biçimde üretilmektedir. Sabun haznelerinin kapasiteleri ise tasarımına ve kullanılacakları alana göre değişiklik göstermektedir. Çok sayıda tasarımın üretilmiş olması dolayısıyla, Ev & Yaşam alanınızı kullanımınıza uyacak şıklıkta veya endüstriyel amaçlı kullanıma uygun tasarımları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tasarrufu ve Hiyeni Bir Arada Sunan Havlu Makineleri

Tasarrufu ve Hiyeni Bir Arada Sunan Havlu Makineleri

Banyolarda en çok ihtiyaç duyulan bir diğer aksesuar ise havluluklardır. Genel kullanım alanlarında ise havlu makinelerinin kullanıldığı görülür. Her iki üründe de Rulopak’ın oldukça kullanışlı modelleri bulunmaktadır. Kağıt havluları kullanıma hazır bir biçimde banyo duvarınızda tutmanıza yarayan Rulopak peçetelik çeşitleri, farklı tasarım özellikleri ile kullanışlılığı son derece yüksek olan ürünlerdir. Her çeşit banyo tasarımına rahatlıkla uyum sağlayabilme özellikleri ve aynı zamanda normal havlulara kıyasla, kağıt havluların ve peçetelerin banyolardaki hijyen derecesini artırdığı da göz önünde bulundurulursa, banyonuzun çok daha hijyenik bir iç çevreye sahip olmasını bu peçetelikler ile sağlayabilirsiniz. Dilerseniz, sensörlü ürünleri de ev kullanımı için tercih edebilirsiniz. Rulopak tarafından genel alanlar için üretilen Rulopak havlu makinesi ise gün içerisinde birçok kişinin, çok sayıda gerçekleştireceği kullanım için uygundur. El ile temas gerektirmeden, cihaz üzerinde bulunan sensörün algılayacağı şekilde elinizi kaldırmanız ile çalışan ve tek kullanımlık havlu sunan bu ürünler, genel kullanım alanlarında kağıt havlu ve peçete kullanımının azaltılması konusunda önemli rol oynamaktadır. Bu özellikleri sayesinde, genel alanların çevreye daha dost bir yapıya bürünmesi sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra, şık tasarımları ile evlerde de kullanılmaları mümkündür. Oldukça pratik ve bir o kadar da hijyenik yapıdaki bu ürünler; gerek plazalarda, gerekse de ev banyolarında rahatlıkla tercih edilmeye müsait ürünlerdir. Oteller, alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve restoran gibi topluma açık yerlerde hijyen sağlanması oldukça önemli bir konudur. Çünkü birçok kişi evlerinde alıştıkları hijyeni bu tür ortamlarda da sağlanmasını isterler. Bu noktada Rulopak imzalı hijyenik banyo aksesuarlar, özel tasarımları ve gelişmiş üretim materyalleri sayesinde, tüm bu hijyeni, şıklığı ve konfor bir arada sunmaktadır. Kolayca yenilenebilen bu aksesuarlar aynı zamanda pratik kullanım sağlamaları yönünden de tercih edilmektedirler. İçerisinde barındırdıkları; sabun ve kağıt havlu gibi hijyen ürünleri kolaylıkla yenileri ile değiştirilebilmektedir. Bu nedenle de Rulopak tarafından üretilen bu son derece kullanışlı banyo aksesuarları, hem ev banyoları hem de genel kullanım yerlerinin en çok tercih edilenleri arasında yer almaktadır.

Hijyen ve Konfor Sağlayan Banyo Aksesuarları

Hijyen ve Konfor Sağlayan Banyo Aksesuarları

Gün içerisinde çok sayıda kişinin kullanacağı varsayılarak tasarlanan umumi alanlarda, endüstriyel nitelikteki hijyen ürünleri kullanılmaktadır. Bu nedenle de hijyenik klozet kapağı gibi ürünler, bu tür yerlerde sıklıkla rastlanılan hijyenik ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda el yıkama konusunda ise özel sabunluklar ve Rulopak el kurutma makinesi gibi cihazlar bulunmaktadır. Bu makineler sayesinde, gün içerisinde bu alanları kullanan kişiler, hijyen açısından bir problem yaşamayacak ve ellerini özel sabunluklardan elde edilen hijyenik sıvı sabunlar ile yıkadıktan sonra, Rulopak tarafından üretilen el kurutma makineleri sayesinde, hızlı bir biçimde kurutarak, ıslak elde oluşabilecek çeşitli bakterileri engelleyerek, günlük yaşantısına çok daha sağlıklı bir biçimde devam edebilecektir. Bu tür yerlerde en çok tercih edilen bir başka ürün çeşidi ise Rulopak koku makinesi olmaktadır. Çünkü banyolardaki hoş koku, hijyeni simgeler. Dolayısıyla koku makineleri, genel kullanım amaçlı tasarlanan banyolarda ilk olarak tercih edilen hijyen ürünleri arasında yer alır. Koku makinelerinin; klozet içerisine yerleştirilen modellerinin olduğu gibi duvara sabitlenerek düzenli olarak çalışan türleri de bulunmaktadır. Sağladıkları hoş kokuların yanı sıra aynı zamanda şık tasarımları ile bu yerlerin göz alıcılığını da artıran koku cihazları, zamanlanabilir özelliği ile tasarruf yapılmasını da mümkün kılmaktadır. Banyolarda sabit bir biçimde hoş bir koku atmosferi yaratmada en çok tercih edilen Rulopak ürün olan koku makineleri, hijyenin en büyük sağlayıcısı olmaktadır. Rulopak tarafından üretilen bir başka banyo hijyen ürünü ise Rulopak çöp kovası olmaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ile her çeşit banyo dekorasyonuna başarıyla uyum sağlayan bu hijyenik çöp kovası çeşitleri, banyodayken ellerinizi kullanmadan, basmalı tasarımları ile pratik kullanım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra, dolap içlerine monte edilebilen çeşitleri de bulunmaktadır. Ayrıca, montajlaması oldukça kolay ürünler olması dolayısıyla, Rulopak tarafından üretilen çöp kovalarını evlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Banyonuzdaki diğer Rulopak imzalı hijyenik ürünleri tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz bu yüksek kaliteli, şık tasarımlı ve bir o kadar kullanışlı çöp kovaları, banyo dekorasyonunuzu tamamlayacak türden aksesuarlardır. Banyonuzda, bu alanda da markanın kalitesini tercih etmek istiyorsanız, çöp kovası çeşitlerine Banyo & Ev Gereçleri sayfası üzerinden göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Rulopak
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (5)
3KEEGO (1)
3M (8)
3MK (2)
3SC (56)
404 (3)
414 (1)
4444taş (1068)
4Moms (1)
:Pip&Nut (2)
ABCDerm (2)
Acar (1003)
Acetal (66)
Ack (2)
Adell (665)
Adora (113)
Aircool (90)
Airluks (27)
Akar (21)
Aksu (46)
Al (1)
Allaturca (29)
Allmode (4)
ALPAKETLE (3)
ALPER (195)
Alper Banyo (631)
Altez (215)
Alyabanyo (11)
Anıl (1)
Aqua Blue (104)
Aquaduş (17)
AQUAGOLD (8)
Aqualine (2)
Aquamix (526)
Aquanil (4)
Ar (790)
ARA (3)
Armada (5)
Armaturka (31)
AROX (50)
Arse (34)
Artema (4113)
Artenova (109)
Artı (250)
Artmix (30)
Arvita (27)
Arzum (31)
Arçelik (10)
Asilkrom (27)
Askur (21)
Asvera (182)
Atadan (119)
Axent (4)
AXENTİA (2)
Bager (39)
Baneva (16)
Banlux (11)
Bastonlu (80)
Bataryam (142)
Batheus (41)
Battipav (1)
Batuhome (6)
Bauboss (145)
BBO (7)
BD Box (10)
Beechbird (1)
BELLO (56)
beren (7)
Beros (5)
BESTTEM (16)
Beta (16)
Betsy (41)
BeysEv (4)
Beze (2)
Bidalux (10)
Bien (496)
Biev (26)
Bijarde (1)
Biricik (5)
Birsu (62)
bitek (2)
Blanco (109)
BLİTZ (1)
Blomus (9)
Bluelife (8)
BMS (175)
BNG (5)
Bocchi (3680)
Boo (34)
Bosphorus (703)
Brabantia (50)
Buffer (243)
bulutpen (2)
By Selim (789)
BZ (22)
Calder (1)
Candia (1)
CARAT (5)
Carisa (1)
Carpex (3)
Casasi (8)
Catchme (6)
Cemile (17)
CeraStyla (4)
CeraStyle (151)
CEYMOP (1)
CHEFPLUS (8)
Chloe (4)
Conax (1)
Cooker (40)
Cosiness (39)
Crauf (10)
Creavit (2027)
Ctn (87)
Cyber (2)
DAB (2)
Day-co (17)
Dbbanyo (37)
De Moonji (1)
Decorus (6)
Defne (3)
Dekor (355)
Depa (5)
Desaş (141)
Dhink (88)
Diamond (195)
Dibanyo (592)
(90942)
(153)
DKS (76)
Domarks (1)
Dominox (130)
Domodek (3)
Don Jose (4)
Don Juan (5)
Dormina (281)
DORNBRACHT (123)
Dorya (239)
Doğrular (617)
Drainer (5)
Dune (5)
Duravit (187)
DURUL (76)
Duxxa (649)
Duşaduş (12)
E.C.A (2)
ECA (3802)
Ece (98)
Ece Banyo (38)
EcHome (4)
Eco (62)
Efes (1)
Ege (94)
Egehome (19)
Egematür (1)
EinHorn (3)
Eko (18)
Elifsu (2)
EMİR (17)
ENG (10)
estela (24)
Esty (27)
Euro Flora (115)
Euroser (81)
Ev+ (174)
EVA (10)
Evabanyo (216)
Evdebir (2)
Evelle (3)
eversky (3)
Evino (13)
Evle (4)
Evlen (40)
EWs (6)
EYMEN (9)
Fame Kitchen (279)
Fanset (6)
Fantom (55)
Fastdry (3)
Ferre (3)
Ferzin (3)
Fidex Home (32)
Fildişi (215)
Fırat (1)
Flora (270)
FLOSOFT (243)
Fly (3)
Foma (118)
FONTANA (152)
Foreca (125)
Fox (5)
Franke (1451)
Fur Real (1)
Furrow (9)
Gaya Stone (48)
Gazella (133)
Geberit (449)
GEBERİT (3)
Gedy (32)
GizHome (8)
Globango (1)
GLP (53)
Gms (1043)
Goldmaster (12)
Gondol (63)
GPD (1761)
Gradde (1)
Granit (37)
Grohe (1562)
Gtn (452)
Gökon (3)
Güneysu (38)
Güven (12)
HAILO (6)
HALİO (16)
Hansgrohe (476)
Hemaks (33)
Hiper (135)
Hofmann (1)
Hydrocabin (109)
Hüppe (61)
İdevit (334)
ihouse (13)
Imperia (9)
İnan (29)
İnverno (4)
İpek (44)
İrya (228)
İsvea (186)
İtimat (577)
ITO (2)
İzodra (2)
Jackson (10)
JAPAR (388)
Jofel (1)
K.A.H.E. (7)
K.A.S. (301)
KALDE (6)
Kale (2198)
Kalekim (3)
Kalibagno (38)
Kaliflame (1)
Kancaev (291)
Kare Banyo (905)
Karlim (9)
Karsoy (6)
Kavmax (2)
KEUCO (116)
King (10)
Kohler (1)
Komo (1)
Konstar (11)
KOSOVA (155)
Kozanat (1)
Kress (3)
Kromevye (170)
Kuntbay (6)
Kwc (24)
La Perry (65)
Lady (99)
Laisy (58)
Lates (243)
Lavella (296)
Lavin (35)
LAVİN (10)
LCW HOME (50)
Le Jardin (1)
Le Lac (6)
Lena (328)
Lider (821)
Likya (11)
Lila Duş (3)
Lineabeta (2)
Lotus (2)
Lucco (180)
Lucky Art (18)
MABELLO (334)
Mad (31)
Maimagnet (2)
Maivortex (1)
Marmorin (103)
Marshall (1)
Master (5)
MaxiFlow (431)
Maysa (9)
Maşinga (1)
MCM (10)
Mercan (7)
Meşem (20)
Midori (10)
MIEN (6)
Mini Labo (6)
Miras (77)
Miraç (2)
Mistillo (804)
ModelArtNG (10)
Modelüks (95)
Monga (1)
Moniev (6)
Mos'ev (1)
MR. M&M (6)
MUKKOHOME (66)
Mybath (2)
Myra (1)
Nanosids (2)
Neva (2)
Newarc (1797)
Nilşah (54)
Nkp (574)
Nobo (2)
Noken (1)
Norm (90)
NOVELLO (3)
NSK (599)
nurline (6)
Nuss (8)
Nyn Ahşap (80)
Onno (481)
Opak (67)
Orbi (4)
Orka (37)
OrkaPlus (371)
pakas (36)
Palex (545)
Palm (9)
Panelduş (1)
PAREX (21)
Parlaklar (1)
Penta (379)
Pera (75)
Perilla (80)
Pesen (25)
Peshtow (1)
Philips (11)
Pilanbe (1)
Pınarlux (3)
Pingi (2)
Piramit (2)
PlastArt (93)
Polex (39)
Poli (151)
Postotto (2)
Prelusive (2)
Prestij (371)
Primanova (7118)
Proted (2)
PSA (136)
Punto (472)
Pure (269)
PURE (41)
Puroser (122)
Qua (89)
Quirky (3)
Qutu (671)
Ratolye (2)
Rem (40)
Renova (2)
Romofy (11)
Rona (26)
Rotenberg (11)
Royal (273)
Rubens (3)
Rulopak (189)
Sabe (7)
Sanacryl (104)
Saray Banyo (461)
Schock (158)
Selena (38)
Selin (23)
Senon (13)
Serel (368)
Seria (4)
Serstil (5)
Sery (6)
Seval (214)
ShuEv (2)
SIAMP / TEMA (104)
Sinbo (4)
SIRDUŞ (160)
SMS (54)
Softy (101)
Sonia (37)
Spring (9)
Star (67)
Starax (111)
Stecell (27)
Steltek (45)
Step (23)
Suart (59)
SUNCOOK (37)
S’tina (16)
Tasarım (84)
TASARIM (2)
Tatay (3)
Taç (10)
Tba (4)
TDS (13)
Tefal (19)
Teka (479)
Tekno-Tel (497)
Tema (1846)
Tepe Home (52)
Terlans (6)
Teska (73)
Tevalli (31)
The Mia (296)
Thoor (26)
Tictac (2)
Titiz (261)
Tommy (4)
Tork (2)
Trio (16)
Tripod (12)
Truva (5)
Tsa (1095)
Tua (9)
Tuarek (21)
Turkuaz (198)
Turkuvaz (2)
Tuvall (5)
Ubm Banyo (170)
Ukinox (319)
Ultimate (4)
Umbra (4)
UTYAWOOD (25)
Uğur (44)
Valy (4)
Veldana (6)
Vena (8)
Venezia (311)
Vera (38)
Veravit (16)
Vialli (228)
Viega (33)
Vilas (448)
Vileda (19)
vinola (3)
Visam (319)
Vitra (2047)
VİTRA (16)
VM (17)
Vomex (6)
Wasseberg (6)
WELLMOP (33)
WESCO (9)
Woodine (2)
Wower (24)
Xiaomi (9)
Xinda (78)
Yak (71)
YAKTOMOP (2)
Yelpaze (2)
Yeni Özel (10)
Yıbtech (9)
Yıldız (75)
yiltem (48)
Yms (127)
Zensan (43)
Zethome (49)
Zirvem (9)
Zücev (57)
ÇAPA (119)
Çağlar (17)
Çelik Ayna (240)
Çelik Banyo (584)
ÖZ-ER (47)
Özbest (71)
ÜPM (12)
ŞEN PRES (3)
Şenpres (107)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (20)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(19)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(12)
(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (33)
ve üzeri (37)
ve üzeri (38)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL