Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Lavabo & Eviyeler

için 9.785 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Lavabo & Eviyeler

Eviye ve lavabolar banyo, tuvalet kullanımı için önemli parçalardır. Banyo ve tuvalette hem kişisel temizlik amacı ile kullandığınız hem de çeşitli ürünlerin temizliğinde kullandığınız evye ve lavabolar banyonuzu tamamlayan önemli ürünlerdendir. Farklı markalarda ve kalitelerde bulacağınız eviye ve lavabo çeşitleri ile pratikliği ve şıklığı bir araya getirebilirsiniz. Değişik ölçülerde üretilen evye ve lavabolar evinizin mekan kullanım alanına da uyum sağlayacaktır. Ayrıca isteğinize göre de birden fazla gözü olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Değişik materyallerden üretilen ürünler isteğinize ve beğeninize sunuluyor. İster granitten veya akrilikten, isterseniz de paslanmaz çelikten üretilen evye ve lavabolarla evinizde kullanışlı ürünlere yer açacaksınız. Kare ya da yuvarlak gibi değişik evye ve lavabolar banyo, tuvaletinizin kullanım şekline göre üretilmektedir. Size en uygun olan ürünü seçebilecek ve böylece evinize uyup uymadığı gibi düşünceleri de kafanızdan silebileceksiniz. İstediğiniz renk ve desene de karar verebilir ve beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Banyoda geçirdiğiniz zamanı düşününce ne yaptığınıza bir baktığınız zaman aslında farklı pek çok şeyin yapıldığını anlayabilirsiniz. Bu yüzden yapacağınız şeyler için banyonuzun tamamlayıcılardan birisi lavabo ve evye olacaktır. Tüm bu detaylara filtreler aracı ile erişebilir ve değişen fiyat aralıkları için de yine banyo ve aksesuarları sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.

Lavabo ve Evye Modelleri, Markaları

Lavabo ve Evye Modelleri, Markaları

Lavabo ve evye banyoların tamamlayıcı unsurlarındandır. Bir evye veya lavabo almaya karar verdiğiniz zaman hangi model konusunda da bir karar varmanız gerek. Zevkinize ve banyonuzun alanına uygun olarak seçeceğiniz evye ve lavabo modeli doğru bir tercih olabilir. Ürün sayfasını incelediğinizde pek çok sayıda değişik modelde lavabo ve evye modeli bulabilirsiniz. Bu modeller markalar dahil olmak üzere boyutlarına, renklerine ve üretildikleri malzemelere göre farklılık göstermektedir. Seçim yaparken sizin isteğiniz önemli olacaktır. Bu nedenle, pek çok çeşit arasından bütün modelleri incelemeniz daha doğru olabilir. Ayrıca, banyonuzun yapısı da evye veya lavabo almak için belirleyici bir unsur olarak karşınıza çıkabilir. Lavabo veya evye seçiminizi banyo gibi farklı yaşam alanları için kullanabilirsiniz. Bazen banyoda hazır olarak bulabileceğiniz banyo dolapları olmaktadır. Ve bu dolaplar üretilirken belirli kalıplara göre üretilmiş olabilir. Örneğin, banyo dolabınızla oluşturulmuş tezgah dikdörtgen, kare evyeye uygun bir şekilde oluşturulurken; başka birisinin banyosu yuvarlak evye veya lavaboya göre oluşturulmuş olabilir. Bu sebeple, evinizin tezgahlarına göre bir ürünü seçmeniz uygun olabilir. Aynı şekilde, var olan bir evye ya da lavaboyu değiştirmek isterseniz de yine aynı durum söz konusu olacaktır. Yoksa yeri dolayısıyla banyonuza uymayan evye ve lavabo size iş çıkarabilir. Yani, evye ve lavabo seçimi yaparken kullanacağınız yere dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan farklı olarak, her markanın ve modelin farklı özellikleri vardır. Örneğin bazı malzemenin temizlenmesi çok kolayken, bir başka malzeme herhangi bir darbeden etkilenmeyecek özellikte çok dayanıklı olabilir. Veya üretildiği materyalden dolayı yıkandığı veya silindiği zaman koku üretmesi gibi ya da renk değişimi gibi sorunlarla karşılaşmanız mümkün olan veya olmayan ürünler olabilir. Bu nedenle, seçiminizi yaparken dikkatli olursanız ve size uygun olan ürünü seçerseniz problem yaşamazsınız. Bununla birlikte, banyolarınıza şıklık katması amacıyla farklı renk ve desenlerde olan ürünleri de keyfinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Bu sayede şık, zarif veya modern bir görünüm de yakalamış olursunuz ve banyonuzda kendi zevkinizi oluşturabilirsiniz.

Evye ve Lavabo Seçimi Nasıl Olmalı?

Evye ve Lavabo Seçimi Nasıl Olmalı?

Lavabo, yıkama işlemlerinin gerçekleştirilmesi için önemli bir yere sahiptir. Alınan lavabo ve evye hem işlevsellik ve pratiklik açısından fayda sağlar hem de seçilen ürüne göre şıklık katarak mutfağı bir bütün haline getirebilir. Artık pek çok marka çok sayıda farklı evye ve lavabo modelleri üreterek sizlere sunmaktadır. Sizin de bu ürünler konusunda seçim yaparken veya satın alırken aklınızda olması gereken bazı noktalar olacaktır. Bunları uyguladığınız taktirde herhangi bir olumsuzluk yaşamadan aldığınız ürünü keyifle kullanabilirsiniz. Öncelikle, evyelerin montaj konusu önemli bir nokta olacaktır. Montaj şekillerine göre üç farklı türde evye modeli görebilirsiniz. Tezgah altı olarak ifade edilen ve tezgahın altına montajı yapılan evyeler sayesinde, herhangi bir şey döküldüğü zaman bunu evyeye doğru silebilirsiniz. Temizlik açısından bu tür evyeler size kolaylık sağlayabilir. Tezgah üstü modellerde bu durum biraz daha farklı olabilir. Fakat bu tezgah türünde de montaj yapılırken zorlanmazsınız. Son olarak, tezgaha sıfır olan evyeler ise görünüm açısından hoşluk sunduğu için tercih edilen bir çeşittir. Bu konuları dikkate alarak bir seçim yapabilirsiniz. İkinci bir konu ise evyenin kaç gözlü olarak üretildiğidir. Genel anlamda tek gözlü ve iki gözlü evye modellerini görebilirsiniz. Tek gözlü model aslında daha fazla alan sunmakla birlikte büyük olan ürünlerin yıkaması gibi işlemlerin kolaylıkla halledilmesini gerçekleştirir. Eğer evyenin boyutu da çok büyük değilse, küçük banyolar için ideal bir evye çeşidi sağlanabilir. Çift gözlü evye ise, tam tersine bize kullanım alanı konusunda zorluk çıkarabilir. Örneğin, büyük şeyleri yıkayacaksınız tam anlamıyla doğru bir yıkama yapamayabilirsiniz. Fakat bunun bir güzelliği ise hem yıkama hem de kurulanma gibi işlemlerin yapılabiliyor olmasıdır. Bu nedenle, banyoda yıkamanız gereken bir şey olduğu zaman, daha sonra kurutma yapmak için ekstra bir ürün alma zorunluluğunuz olmayacak ve fazla ürün ile de banyoyu karmaşık bir hale getirmeyeceksiniz. Bu nedenle, kullanacağınız ürünlerin boyutlarına ve kullanım kolaylığına göre evye modellerini seçerek banyonuzda konforu yaşayabilirsiniz.

Materyaline Göre Evye ve Lavabo Modelleri

Materyaline Göre Evye ve Lavabo Modelleri

Evye ve lavabo modelleri marka ve modellerine göre farklılaşmaktadır. Evye ve lavabo satın alırken dikkat etmeniz gereken bir konu materyal konusudur. Materyal konusu; modellerin, markaların ve fiyatları açısından farklılık gösteren bir faktördür. Alacağınız evye ve lavabonun hangi materyalden oluştuğunu bilmek sizin için çok önemli olacaktır. Taş evye ve lavabolar ilk çeşit olarak karşınıza çıkar. Taş malzemeden üretilen evyeler, üretim aşamasındayken, kullanılan malzemeler katı hale getiriliyor. Katı hale getirilmesi sebebi ile de size sağlam bir evye ve lavabo çeşidi sunulmaktadır. Yani, yanlışlıkla üzerine sert bir şey düştüğünde kırılma gibi olayların yaşanması en az seviyelere inmektedir. Aynı zamanda, şekil olarak da farklı şekiller verilebilen taş materyal sayesinde, zevkinize uygun olarak kesilen ve oluşturulan ürünleri tercih edebilecekseniz. Ve taş ürünlerinin sağlamlığı nedeni ile de uzun süre dayanıklı bir evye satın alabilirsiniz. Sağlamlık konusunda düşünceli iseniz bu tür evye modeli sizi memnun edebilir. Bir diğer evye ve lavabo materyali ise dökme demirden yapılan evyelerdir. Üretim malzemesinden dolayı parlak bir görünüm sunan bu ürün çeşidi bireyler tarafından sıklıkla tercih edilir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu ürünün temizliğidir. Parlaklığın devam etmesi açısından veya çizilme gibi olumsuz durumların yaşanmaması adına doğru deterjan ve bez seçimi yapmanız gerekir. Aksi halde, bu materyalden oluşan evye çeşidi ilk aldığınız gibi olmayabilir. Yani ürün belirli bir süre sonra parlaklığını kaybedebilir, çizilebilir ya da ürünün üzerinde istenmeyen lekeler oluşabilir. Bu nokta dikkat etmeniz gereken bir konu olarak karşınıza çıkabilir. Diğer bir materyal ise akriliktir. Akrilik malzemeden üretilen evye ve lavabolar hem ucuz olması hem de malzemesinden dolayı çok ağır olmayışından ötürü bireyler tarafından tercih edilmektedir. Bir başka evye ve lavabo materyali ise paslanmaz çelik olacaktır. Çelik evye, dayanıklı olması sebebi ile kullanım açısından tercih ediliyor. Üzerinde çizikler oluşmaması içinde temizlik yaparken doğru deterjanları kullanmanız önemli bir detay olabilir. Bu da yine çok fazla temizlenen yüzeyler için göz önüne alınması gereken bir husustur. Son olarak, granitten oluşan evyeler ise ısı gibi konularda herhangi bir problem çıkarmazlar. Aynı zamanda, dayanıklı olması açısından ve temizliğinin kolay olması açısından satın alınan bir üründür. Aynı zamanda popüler oluşundan dolayı farklı markalar tarafından üretilen granit evye ve lavaboları Franke lavabo ve evreler sayfada inceleyebilir ve size uygun olan model, renk ve desenini seçebilirsiniz.

Lavabo ve Evye Fiyat Aralıklar

Lavabo ve Evye Fiyat Aralıkları

Kullanacağınız ürünler kaliteli, kullanışlı ve görünüm açısında güzel olması sizi mutlu edecektir. Evye ve lavabo da bu ürünler arasındandır. Banyo, tuvalet gibi mekanlarda kullanabileceğiniz evye ve lavaboların seçimi önemli olacaktır. Tabi bu ürünleri almak istediğiniz zaman aklınıza ilk başta fiyat konusu gelebilir. Fiyatlar sayfamızı de incelediğiniz zaman görebileceğiniz üzere lavabo fiyatları ve evye fiyatları farklılık göstermektedir. Fiyat farklılıkların sebepleri de bulunmaktadır. Evye ve lavabonun hangi malzemeden yapıldığı, işçiliği, kullanılan renk ve desenler için harcanan maliyetler, farklı boyutlar için kullanılan malzeme giderleri gibi farklı konular fiyatları belirleyen etkenlerdir. Öncelikle, ürünün üretildiği materyal önemli olacaktır. Çünkü bazı materyaller işlenişi, çıkarılışı, hatta ithal gelip gelmemesi konusunda fiyat anlamında farklılık göstermektedir. Bazı malzemeler işlenme, kesilme gibi aşamalarda zorluk çıkarabilir veya ek süreler isteyebilir. Bu nedenle de firmalar üretim yaparken bu özelliğe de dikkat ediyor olabilirler. Aynı zamanda, ölçülerine göre veya kaç gözlü olduğuna göre evye ve lavabo fiyatları çeşitlilik gösterir. Çünkü büyük boyutlarda ve fazla gözleri olan ürünü satın aldığınızda, kullanılan malzemenin alanı da artacağı için fiyat da farklılık gösterecektir. Fiyat konusuna bakarken, ürünleri markasına göre karşılaştırarak kafanızda ona göre bir yol çizebilirsiniz. Fakat alınacak evye ve lavabo uzun süre kullanılması umulan ve beklenen ürünler olduğundan dolayı, alacağınızın kaliteli ve içinize sinen ürün olmasına dikkat etmenizde yarar var. Bu yüzden, fiyat konusunda buna dikkat etmeniz faydanıza olabilir. Değişen fiyat aralıkları için, sayfadaki ürünleri karşılaştırabilir ve filtreleri de kullanarak fiyat aralığınıza uygun Kale lavabo ve evye sahibi olabilirsiniz.

Evinize Uygun Olan Evye ve Lavabo Ölçüleri

Evinize Uygun Olan Evye ve Lavabo Ölçüleri

Bir evye ve lavabo satın almak istediğinizde, ürünü beğenmenizin yanı sıra ürünün kullandığınız alanda da takılma anlamında uyum sağlaması lazımdır. Banyonuzda evyenin kullanılacağı alan çok küçük ve sizin almak istediğiniz evye çok büyükse bu doğru bir seçim olmayacaktır. Bu nedenle, kullanım alanını düşünerek ve hatta ölçerek evye modellerine bakmaya başlamanızı iyi olabilir. Sayfaya göz gezdirdikten sonra da görebileceğiniz üzere farklı evye ölçüleri içeren modeller bulunmakta. Bunlar genişlik ve derinlik olarak da farklılık gösterebilir. Daha geniş bir kullanım alanınız varsa bu doğrultuda sizde geniş ölçüde bir ürünü tercih edebilirsiniz. Daha küçük alanlar için ise, küçük lavabo çeşitlerine uygun olacaktır. Ölçü özelliği farklı parçaları olan evyelerde de farklılık gösterebilir. Bu nedenle, tek, iki ya da üç parçaları ürünlere göz atarken ölçü konusunu da aklınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca bazı lavabo ve evyeler farklı derinliklere sahip olabilir. Bu da yine ölçü konusunda önemli detaylardan biridir. Sayfada 1,5 litreden başlayarak, 20 litre veya 60 litreye kadar olan farklı evye ve lavabo modelleri vardır. Ne kadar kullanım yaptığınızı siz daha iyi bileceğinizden dolayı öncelikle sizin ölçü konusunda aklınızda bir şeyler olması iyi olabilir. Sonrasında ise bu ölçülere göre evye ve lavabo seçiminizi yaparak doğru ve kullanışlı ürünlerin sahibi olabilirsiniz. Lavabo ve evye satın almadan önce, kullanacağınız alanı ölçerek daha doğru bir seçim yapabilirsiniz.

Evye Nasıl Takılır?

Evyeyi seçip satın aldıktan sonra sıra ürünün takılmasına işlemine gelmektedir. Bu işlem gözünüzü korkutmasın; çünkü zor bir işlem olmayacaktır. Genel anlamda, ürünün kılavuzunu inceleyerek ya da burada anlatılanları dikkate alarak kolaylıkla kurulumu yapabilirsiniz. Öncelikle, evyeyi takmak için bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olacak. Yapıştırıcıyı evyeye sürdükten sonra belli bir süre beklemelisiniz. Aksi taktirde yapıştırıcı özelliğini yerine getirmeyecek ve evye takılmayacaktır. Bu bekleme süresi yaklaşık olarak bir gün denebilir. Böylelikle, ürünün yapışkanlığından daha emin olabilirsiniz. Daha sonrasında ise ürünü takılması gereken yere sağlam bir şekilde takın. Tezgahınızın biçimine, alacağınız evyenin modeline göre bazı değişiklikler olsa da genel olarak montaj prensibi bu şekildedir.

Evye Nasıl Temizlenir?

Evyenizi kullandıktan sonra ve temiz kalması için belli aralıklarla temizliğini yapmak lazımdır. Bu işlemi hem hijyen açısından hem de evyenizin görüntüsü açısından yapmanız doğru olacaktır. Evyenizi temizleyeceğiniz deterjan ve bez dikkatli seçilmelidir. Her evyenin üretim materyali aynı değildir. Kimisi granitten ve taştan kimisi ise çelikten üretilebilir. Bu nedenle, bu farklılıkları göz önüne alarak deterjan ve bez seçimini yapmanız iyi olacaktır. Özellikle, evyenin parlaklığını kaybettirecek ya da çizilmesine sebep olacak deterjanların kullanılmaması gerekir. Yoksa, çizilen ya da lekelenen yüzeyler sizi rahatsız edebilir. Bununla birlikte, deterjanınızı yeterli miktarda alın ve beze koyun. Sonrasında evye yüzeyine uygulayın. Dilerseniz deterjanın iyice etkisini göstermesi için biraz bekleyebilirsiniz. Sonrasında ise, su ile yüzeyi temizleyin. Belirli aralıklarla yapacağınız temizleme işlemi, evyenizin hijyenik olmasını sağlayacaktır.

Lavabo Nasıl Temizlenir?

Banyonuzu düşündüğümüzde en çok kullanılan ve bu yüzden de kirlenen yerlerin başında geliyor lavabo. Çeşitli ürünlerin yıkanması ya da temizliği sonrası oluşan kalıntılar leke ve kire sebep olabilir. Aynı zamanda su kalıntıları gibi şeyler de sizi rahatsız ediyorsa o zaman temizliğe daha dikkat etmelisiniz. Temizliğe uygun deterjan ve bezi seçerek lavabo üzerinde uygulama yapabilirsiniz. Kimi birey de kimyasal kullanmamak amacı ile limon ve benzeri doğal yollarla temizlik yapmaya özen gösteriyor. Lavabonuzdan kötü kokular geliyorsa temizliğe daha fazla özen gösterilmelisiniz. Her kullanım sonrası lavabo temizliğinizi yapmak, lavabonuzun daha uzun süreli kullanımını sağlar. Aynı zamanda, lavabonuzun kötü kokması önlenir ve parlaklık da sağlar.

Lavabo Nasıl Takılır?

Öncelikle lavabo seçerken önem vermeniz gereken şeylerin başında lavabo ölçüsü gelmektedir. Buna dikkat etmediğiniz sürece, aldığınız lavabo banyonuza uymayacaktır. Bu sebeple de montaj işlemi gerçekleşemez. Lavabolar biçimi itibariyle farklılık gösterebilir. Kimisi ayaklık olarak üretilir kimisi de kullanılacak yerin tezgah üzerine uygun bir şekilde üretilir. Ayaklı lavabo takarken ayağın üzerine lavaboyu takacaksınız. Bunu yaparken de matkap, vida gibi aletlere de ihtiyaç duyacaksınız. Aynı zamanda suyun gitmesi amacı ile de hortum takmanız da gerekiyor. Tezgahın üzerine bir lavabo montajı yapacaksanız da tezgahın gerekli yerlerini matkap yardımı ile delerek tezgahın üzerine ürünü yerleştirmeniz lazım. Bunları yaparken zorlanırsanız bu işlerden anlayan birinden yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda, montaj için kullanım talimatlarına da bakmayı unutmamanız yararınıza olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Teka (651)
Franke (399)
Bocchi (1241)
Kale (92)
CeraStyle (87)
Kromevye (47)
Serel (75)
Creavit (316)
Polex (515)
Lena (442)
Pure (289)
Vitra (255)
Ukinox (218)
Turkuaz (130)
Blanco (128)
Crauf (99)
Duravit (88)
Lucco (82)
Dominox (74)
Grohe (74)
Palucı (73)
Newarc (72)
İdevit (72)
EMİR (68)
Schock (66)
Puroser (60)
Artenova (53)
Likya (53)
CeraStyla (51)
4444taş (49)
İsvea (45)
Lider (41)
Gradde (39)
Gaya Stone (36)
Geberit (31)
Evabanyo (28)
Artema (27)
Bien (26)
Hansgrohe (24)
Vıvıano (24)
Ece Banyo (22)
Marmorin (20)
Eco (16)
3SC (13)
Granit (13)
Ar (11)
ECA (11)
MaxiFlow (10)
Rotenberg (10)
Lavella (9)
Asilkrom (8)
Gms (8)
Özbest (8)
Armada (7)
Ege (7)
Pera (7)
Tema (7)
Japar (6)
Neomix (6)
BELLO (5)
Bataryam (5)
Blomus (5)
Duxxa (5)
Ece (5)
Orka (4)
Poli (4)
Quarter (4)
Rulopak (4)
Acar (3)
Eko (3)
Kustar (3)
Monga (3)
Norm (3)
VM (3)
yiltem (3)
A-design (2)
Adell (2)
Aquamix (2)
Artmix (2)
BBO (2)
Bastonlu (2)
Buffer (2)
Dormina (2)
Draingate (2)
Fly (2)
Penta (2)
SUNCOOK (2)
Sardıcı (2)
Thoor (2)
Yak (2)
AROX (1)
Adora (1)
Aksu (1)
BZ (1)
Baneva (1)
Birsu (1)
Bluelife (1)
Dekor (1)
Diamond (1)
Esty (1)
Euroser (1)
Ev+ (1)
GPD (1)
Milen (1)
OrkaPlus (1)
Palex (1)
Roca (1)
Royal (1)
Sanacryl (1)
Sanica (1)
Selena (1)
Star (1)
Starax (1)
Studor (1)
Tevalli (1)
Uğur (1)
Xiaomi (1)
Xinda (1)
Yıldız (1)
Zücev (1)
Şenpres (1)
(2800)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Seramik (727)
Taş (411)
Porselen (290)
Çelik (190)
Pirinç (173)
Mermer (117)
(112)
Krom (69)
Plastik (65)
Akrilik (35)
Metal (18)
Cam (17)
Ahşap (14)
Silikon (8)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(295)
(179)
(123)
(19)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(146)
(39)
(11)
(11)
(9)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(821)
ve üzeri (986)
ve üzeri (1.038)
ve üzeri (1.059)
ve üzeri (1.084)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL