TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ecza Dolabı

için 263 sonuç bulundu.

Ecza Dolabı

İçine ilaç koymaya ve içinde ilaç saklamaya yarayan ecza dolabı veya diğer adıyla ilaç dolabı, n11.com’un Banyo ve Aksesuarları kategorisi altında yer alıyor. Ecza dolabı işareti genel olarak Türk Kızılayı’nın sembolü olan kırmızı hilaldir ama ithal bir ürün alırsanız üstünde Kızıl Haç’ın sembolü bulunabilir. Her iki simge de ilk yardımı temsil eder. Diğer banyo aksesuarlarından farklı olarak uyulması gereken bir ecza dolabı yönetmeliği vardır.

Ecza Dolabında Olması Gerekenler

Ecza Dolabında Olması Gerekenler

Ecza dolabında olması gerekenlerin başında (steril olmak kaydıyla) pamuk, gazlı bez, sargı bezi, yara bandı, elastik bandaj, oksijenli su, tentürdiyot, saf alkol, termometre, makas gibi ilk yardım malzemeleri gelir. İlaç olarak da ağrı kesiciler, yanık ve başka yaralanmalar için merhem, ateş düşürücüler, mide asidi önleyici tabletler, ishal ve kabız ilaçları mutlaka bulunmalı. Ailenizin herhangi bir etken maddeye alerjisi olup olmadığını bilmeniz ilk yardım müdahalesi yapayım derken daha ciddi sonuçlara yol açmamanız açısından önemli.

Ecza Dolabı Çeşitleri

Ecza Dolabı Çeşitleri

Ecza dolapları çeşitleri aslında dekoratif amaçlı değil ama klasik tipteki plastik kapaklı dolapların modasının geçtiği de su götürmez bir gerçek. Bu modeller hala üretimde ama dolap ve cam kalitesi artmış durumda. Dolabı asacağınız alana göre boyuna veya enine bir model seçebilirsiniz. Kapakların tamamen mat olmaması ve ilaçların rahat rahat yerleştirilmesi aradıklarınızı kolayca bulmanızı sağlayacaktır. Bu dolaplar genelde plastik malzemedendir. Metal, cam ve akrilik malzemeler de yaygındır. Ecza dolabı ahşap olsun derseniz her şeyin yerini ve düzenini iyi bilmeniz kaydıyla diğer mobilyalarınıza benzeyen modellere göz atabilirsiniz. Başka bir pratik ve şık ecza dolabı modeli de panjurlu olanlardır. Bunlar tek bir sürgülü kapakla açılıp kapatılabilir ve içindekilere çabucak ulaşmanızı sağlar. Ama üzerinde sembol olmayan ve kapaklı modellerin yönetmeliğe uygun olmadığını ve eviniz dışında muhtemelen kullanmamanız gerektiğini aklınızda bulundurun.

Ecza Dolabı Fiyatları

Ecza Dolabı Fiyatları

Ecza dolabı güneş almayan, kuru ve tercihen serin bir yerde bulunmalıdır. Eğer banyonuz bu şartları sağlamıyorsa dolabınızı evin başka bir yerine, örneğin antreye veya koridora monte etmeyi düşünebilirsiniz. Dolap çocukların ulaşamayacağı bir yerde olmalıdır ama bütün aile bireylerinin dolabın yerini bilmeleri şart. Dolabı düzenli olarak temizlemeyi de unutmayın. Son olarak, dolaptaki ilaçların ve malzemelerin son kullanma tarihlerini düzenli olarak kontrol etmek hayati önem taşır. Ecza dolabı fiyatları, ürünün bir dekorasyon malzemesi değil zorunlu bir ihtiyaç olduğunu göz önünde tutarsak yüksek değil. Primanova, Çelik Ayna, Artema, Baneva, ECA, Innova, Rulopak ve diğer markaların ecza dolaplarını sitemizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3SC (1)
Acar (1)
Acetal (4)
Artı (1)
Bataryam (1)
Bidalux (1)
Day-co (1)
(139)
Ece (5)
Ece Banyo (1)
Foreca (3)
İpek (2)
Lider (7)
Primanova (46)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (52)
Metal (10)
Akrilik (7)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(10)
(9)
(9)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(8)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (98)
ve üzeri (113)
ve üzeri (115)
ve üzeri (117)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL