Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Diş Fırçalık

için 2,216 sonuç bulundu.
 • 209,90 TL 159,90 TL
  % 24
  (3)

  Canset_Oyuncak
  %99
 • 399,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  384,00 TL

  (1)

  PapatyaEv
  %100
 • 26,90 TL
  (5)

  3boyutludukkan
  %94
 • 140,00 TL 89,89 TL
  % 36

  evistro
  %100

Diş Fırçalık

Banyo dekorasyonlarının en temel malzemelerinden bir tanesi olan diş fırçalık , banyoların yapıtaşı sayılan banyo ve aksesuarları arasında yerini almaktadır. Diş fırçalarının başka cisimlere ve birbirine temas etmemesi için kullanılan diş fırçalıklar, ev içerisindeki farklı kişilerin diş fırçalarıyla, kendi fırçanızın karışmasını engellemektedir. Diş fırçalarının hiçbir cisme temas etmemesi için özel bölmeli şekilde hazırlanan bu ürünler, birbirinden çeşitli model ve özellikte tasarlanmıştır. Banyo dekorasyonunun tamamlanmasını sağlayan setler içerisinde kullanılan diş fırçalıklar, isteğe bağlı olarak tekli şekilde de temin edilmektedir. Hem dekoratif hem de işlevsellik açıdan gerekli görülen temel banyo setleri arasında yer alan diş fırçası kutuları, isteğe göre çeşitli malzemelerden elde edilmektedir. Banyolarınız için diş fırçalık seti arayışına girdiyseniz, sayfamızda yer alan sayısız seçenek arasından, kendiniz için en uygun modeli temin edebilirsiniz.

Özel Tasarım Diş Fırçalık Setleriyle Dekorasyonunuz Tamamlansın

Özel Tasarım Diş Fırçalık Setleriyle Dekorasyonunuz Tamamlansın

Banyo dekorasyonunun en temel ürünleri olan banyo setleri, klozet temizleme fırçası, sıvı sabunluk, katı sabunluk, çöp kovası ve diş fırçalık olarak, 5 temel unsur etrafında tasarlanmaktadır. Her beğeniye ve isteğe uygun olarak tasarlanan bu setler içerisinde, diş fırçalarının işlevselliğini koruyacak ve ömrünü uzatacak diş fırçalıklara da yer verilmektedir. Steril bir ortamda, daha uzun ömürlü diş fırçası kullanımı için gerekli görülen bu materyaller, markalar tarafından sayısız özellik ve çeşitte tasarlanmıştır. Diş macunu ve fırçaları için ayrı ayrı bölmelerin yer alması, ağız sağlığının korunması ve bakteri oluşumunun engellenmesi için etkili olmaktadır. Banyo dekorasyonlarındaki temel havaya uyum sağlayacak olan banyo diş fırçalık takımları, birçok renk ve model seçeneğiyle öne çıkmaktadır. Modern ya da klasik tarzlarda üretilen bu setler, işlevsellik etkisinin yanında, banyoların daha hoş ve modern bir havaya sahip olmasını sağlamaktadır. İsteğe göre set halinde temin edilebilen bu ürünler, tekli şekilde alınarak bir araya getirilebilir ve sizlerin zevkine uygun setler oluşturulabilir. Tekli ya da toplu şekilde tercih edilen banyo ürünleri, banyolarınızın havasını baştan sona değiştirecektir. Diş fırçalarının koyulması için tasarlanan materyallerin yanında her bir diş fırçasını korumaya alacak tekli diş fırçalık kutuları da mevcuttur. Özellikle seyahat esnasında, çantalara koyulan diş fırçalarının steril kalmasını sağlayan bu kutular, diş fırçalık kategorisinde en fazla tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır. Banyo ortamında muhafaza edilmesi gereken diş fırçalarının, ortamın havasından ve diğer faktörlerinden etkilenmemesi için kullanılan tekli diş fırçalıklar sayesinde, ağız ve diş sağlığını tehdit edecek herhangi bir bakteriyle karşılaşılmayacaktır. Diş fırçalarının yüzeyine yapışan ve ağız yoluyla vücuda giren bakteriler, gözle görülemeyecek kadar küçük boyuttadır. Diş fırçası için hazırlanan özel kutular sayesinde, söz konusu mikrop ve bakteriler diş fırçası yüzeyinde toplanamaz ve dişlerde herhangi bir semptoma yol açamaz. Diş fırçalarının banyo raflarında kalmasından ve başka cisimlerle temas etmesinden rahat oluyorsanız, ürünlerin her şeyden uzakta kalmasını sağlayan vakumlu diş fırçalık modellerini inceleyebilirsiniz. Vakumlu diş fırçalıklar, istenen her yüzeye kolaylıkla yapışabilir ve diş fırçalarının yerden yüksekte, tek başına muhafaza edilmesini sağlayabilir.

İşlevselliği Öne Çıkaran Diş Fırçalık Çeşitleri

İşlevselliği Öne Çıkaran Diş Fırçalık Çeşitleri

Banyolardaki dekorasyonu tamamlamak açısından etkili bir materyal olan diş fırçalıklar, ana maddesi çeşitlilik gösteren birçok malzemeden elde edilebilir. Hem sağlık hem de görüntü açısından birçok türe sahip olan diş fırçalıklar, özellikle ahşap ya da plastik malzemelerden elde edilmektedir. Suyla doğrudan temas eden bir ürünün kolay temizlenmesinden yana olanlar plastik diş fırçalık modellerine yönelebilirler. Kolay temizlenmesinin yanında, uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları, plastik diş fırçalıkların daha fazla tercih edilmesine yol açmaktadır. Metal diş fırçalık modelleri ise daha uzun ömürlü olmasının yanında, görüntü bakımından dekoratif olması sebebiyle kullanıcıların en fazla tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Her zaman doğallıktan yana olan kişiler ise ahşap diş fırçalık modelleriyle banyolarına farklı bir hava katabilirler. İşlevselliğin yanında görüntü ve şıklığa da dikkat eden kullanıcılar, porselen diş fırçalık modelleriyle banyo tasarımlarını tamamlamayı tercih etmektedir. Diş fırçalarının muhafaza edilmesi ve banyolarda daha rahat şekilde konumlandırılması için tercih edilen bu objeler, özellikle banyo setleri halinde kullanıma sunulmaktadır. Cam içerikli malzemelerden temin edilen cam diş fırçalık tasarımları da tıpkı porselen ve ahşap modeller kadar kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Diş fırçalık modelleri için belirleyici faktör olan malzemeler, ürünlerin görselliğine ve işlevselliğine doğrudan temas etmeyi başarmıştır. Sadece banyolarda değil, evin herhangi bir yerinde muhafaza edilmek istenen diş fırçaları için özel kapaklı diş fırçalık modelleri geliştirilmiştir. Kapaklı diş fırçalıklar, dışarıdaki herhangi bir ürünün ya da havanın, diş fırçasıyla temasını tamamen engellemektedir. Kişisel bakım ürünlerinin muhafazasına ve temizliğine özen gösteren kişiler, kapaklı modeller sayesinde hijyen problemini ortadan kaldırabilirler. Kolayca temizlenebilen ve bakımı oldukça kolay olan diş fırçalık çeşitleri arasından, kendinize en uygun olan modeli bulabilmek için sayfamızdaki ürünleri incelemeniz yeterli olacaktır. İlginizi çeken ve beklentinizi karşılayan diş fırçalık modeliyle karşılaşmanız durumunda, hemen sepetinize ekleyebilir ve alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Beğendiğiniz modeller arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, modeller arasında filtreleme yöntemine yönelebilir ve istediğiniz ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Her zevke ve beğeniye hitap eden sayısız diş fırçalık modeli, sayfamız üzerinden sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Diş Fırçalık Modelleri Sizlerle

Her Bütçeye Uygun Avantajlı Diş Fırçalık Modelleri Sizlerle

Diş fırçalık arayışında olan müşteriler için birbirinden farklı model ve seçenek hazırlanmıştır. Avantajlı diş fırçalıklar, banyo dekorasyonunun tamamlanmasındaki en etkili parçalardan bir tanesi haline gelecektir. Her zevke ve beğeniye hitap edecek, sayısız diş fırçalık modelini bir araya getiren sayfamızda, bütçenize uygun olacak modellere kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Banyolarda bütünlüğü sağlamak ve dekorasyonunuzdaki her parçanın birbiriyle uyumlu olduğunu görmek istiyorsanız, özel diş fırçalık setleriyle banyolarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Diş fırçalık, banyo fırçası, sıvı sabunluk, çöp kovası ve normal sabunluktan meydana gelen banyo setleri, istediğiniz her model ve tasarımda sizlere sunulmaktadır. Beğenilerinizi karşılayacak banyo setlerinde, mevcuttaki tüm diş fırçalarınızı ve diş macunlarınızı bir arada tutacak özel diş fırçalıklara da yer verilmektedir. Banyolarınızdaki dağınık görüntüden rahatsız oluyor ve her an diş fırçalarınıza erişebilmek istiyorsanız, diş fırçalıkların sunduğu düzenden faydalanabilirsiniz. Otomatik diş fırçalık modellerini tercih ederek, diş macunu ve diş fırçası için farklı saklama alanı bulma zorunluluğunu ortadan kaldırabilirsiniz. Diş macununun kendiliğinden diş fırçanıza sıkılması için geliştirilen otomatik diş fırçalıklar sayesinde, diş macunu sıkma sorunu ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda askılı diş fırçalık işlevini de üstlenen otomatik diş fırçalıklar, raflarda ya da dolaplarda diş fırçalarının yer kaplama sorununu ortadan kaldıracaktır. Dolap içindeki dağınıklığın giderilmesi ve diş fırçalarının ortalıkta kalmasını engelleyen askılı diş fırçalıklar sayesinde, diş fırçalarının ağız kısmının havayla teması kesilecektir. Birçok renk ve modelde üretilen askılı diş fırçalıklar, banyolarınızın genel havasıyla uyum içerisinde olacaktır. Göze hoş gelen tasarımları ve birden fazla fırçayı içinde tutabilecek kadar geniş hazneye sahip olması, banyolardaki yer sorununun ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Özellikle bakım ve kozmetik ürünlerinin oluşturduğu kalabalıklar içerisinde, banyolardaki genel dağınıklığı ortadan kaldırmak isteyen kişiler, askılı modelleri tercih ederek, diş fırçası ve diş macununun yer sorununu ortadan kaldırabilirler. Beyaz diş fırçalık modelinin tercih edilmesi, banyolarda temiz ve ferah bir görüntünün oluşmasını sağlayacaktır. Beklentinizi ve ihtiyacınızı karşılayacak en uygun diş fırçalık modelini bulmak için sayfamızda yer alan ürünleri incelemeniz yeterli olacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Primanova (385)
Vitra (73)
Mayaglory (63)
Kale (51)
Bosphorus (41)
Penta (36)
Artema (35)
Pure (33)
Bocchi (32)
İrya (31)
Grohe (26)
Tema (23)
Duxxa (21)
Acar (20)
Onno (19)
Mabello (18)
Orka (18)
Ahlez (15)
Neomix (13)
Adell (12)
Creavit (12)
Hiper (9)
SUNCOOK (9)
3SC (8)
Dibanyo (8)
Ardini (7)
Fause (7)
MaxiFlow (7)
Serel (7)
Turkuaz (7)
Cosiness (6)
ECA (6)
Lider (6)
Palm (6)
Selim (6)
Tekno-Tel (6)
KEUCO (5)
Karlim (5)
Dekor (4)
Gondol (4)
4444taş (3)
Aksu (3)
By Selim (3)
Diamond (3)
Monavit (3)
Altez (2)
Buffer (2)
Gedy (2)
Gtn (2)
Newarc (2)
Starax (2)
A-design (1)
Adora (1)
Ar (1)
BMS (1)
Bien (1)
C.M.S (1)
Cooker (1)
Doğrular (1)
Drainer (1)
Foreca (1)
Furrow (1)
Gazella (1)
Kalekim (1)
Kupp (1)
Lavox (1)
Mad (1)
Marvis (1)
Mercan (1)
Orbi (1)
Polex (1)
Rulopak (1)
SMS (1)
Sonia (1)
Titiz (1)
Trio (1)
bitek (1)
(961)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (95)
Pirinç (80)
(54)
Akrilik (44)
Seramik (41)
Cam (40)
Mermer (35)
Porselen (32)
Polyester (31)
Krom (22)
Taş (20)
Beton (14)
Metal (9)
Ahşap (6)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(120)
(58)
(37)
(9)
(7)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(56)
(11)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(158)
ve üzeri (208)
ve üzeri (234)
ve üzeri (238)
ve üzeri (244)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL