Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Materyal

Cam
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Marka

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Hacim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Banyo Setleri

için 3,999 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Banyo Setleri

Günümüzde insanlar en çok vakit geçirdikleri alan olan evlerinde dekorasyona çok önem verirler. Evlerinde bulunan bütün eşyaların birbiri ile uyum içerisinde olmasını ve güzel görünmesine özen gösterirler. Hal böyle olunca taleplerini karşılamak için pek çok ürün tasarlanmaktadır. Banyo setleri de dekorasyon konusunda insanlara yardımcı olan ve evlerinizi daha güzel bir görünüme kavuşturan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilebilmeleri insanların zevklerine uygun ürünü kısa sürede bulmasına yardımcı olmaktadır. Geniş renk seçeneklerinin olması ise evlerde istenilen bütünleşik görünümü sizlere sunmaktadır. Hijyenik olmaları da bu ürünlerin her evde gönül rahatlığı ile tercih edilmesine yol açmaktadır. Siz de eviniz için en uygun olan modeli bulmak ve dekorasyonunuzu tamamlamak için sayfamızda bulunan banyo ve aksesuarları setlerine göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri listeleyerek eviniz için en ideal ürünü kısa sürede bulabilirsiniz.

Banyo Setleri Çeşitleri

Banyo Setleri Çeşitleri

Tasarım olarak her ev farklı bir konsepte ve görünüme sahiptir. Evdeki mobilyalarda ve aksesuarlarda tercih edilen renkler aranılan bütünleşik görünümü insanlara kazandırır. Bununla birlikte sahip olunan eşyaları türü de en az renkleri kadar önemli olmaktadır. Üretimlerinde kullanılan malzemeler evin ve dolaylı olarak sahibinin karakteri yansıtmaktadır. Bu yüzden banyo setleri modelleri de her insanın zevkine uygun olacak ürünleri onlara sunacak genişliktedir. Normalde standart olan ve neredeyse her evde kullanılan diş fırçalık, çöp kovası, sıvı sabunluk, tuvalet fırçası ve katı sabunluk gibi eşyalarınıza farklı tasarımlar yaparak eşsiz bir görünüm kazandırmak mümkün olur. Banyo setleri porselen modellerinde şık görünümün yanı sıra zarafeti sizlere sunmaktadır. Dayanıklı bir materyalden üretilmeleri de uzun kullanım ömrünü beraberinde getirmektedir. Buna ek olarak hijyen konusunda da oldukça başarılı ürünler olmaktadır. Temizlemesi pratik ve kolay olan bu ürünler ile evinize hem şıklığı hem de işlevselliği kazandırmanız mümkün hale gelir. Mermer banyo setleri ise asil duruşunun yanında sağlamlığı çağrıştırır. Özellikle duvarları da mermer olan mekanlar için harika bir seçim olmaktadır. Bununla birlikte hoş bir görünümü ve kullanışlılığı sizlere sunmaktadır. Banyo setleri seramik ürünlerle de evlerinize görsel bir şölen sunar. Farklı renk seçenekleri bulunan modellerde evinize uygun olanı seçerek dekorasyonunuzu kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında ürünler, 5’li banyo setleri gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bütün parçaları içeren setler halinde de üretilmektedir. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp 3’lü, 4’lü ve 6’lı modelleri de bulunan setler ihtiyaç duyacağınız bütün ürünleri bir araya getirerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede ayrı ayrı alımlarda oluşan uyuşmayan görünüm yerine set halinde alarak arzuladığınız bütünleşik görünüme kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca yoğun bir şekilde rağbet gören bir ürün grubu olduğu için üretiminde kullanılan malzemeler çok çeşitlilik göstermektedir. Seramik, porselen ve mermer modellerin yanında polyester, çelik, akrilik ve plastik gibi farklı seçenekleri de bulunmaktadır. Bu da sizlere tasarımınızı tamamlama konusunda geniş bir seçenek sunar. Renk seçenekleri ise her ürün grubunda çeşitlilik göstermektedir. Böylelikle banyo seti siyah, altın, mavi, kırmızı ve beyaz gibi birçok farklı renkte üretilerek tasarımınızı tamamlama konusunda sizlere yardımcı olur. Acar banyo setleri tüm farklı tasarımları ile sayfamızda yer almaktadır.

Banyo Setleri ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Banyo Setleri ile Dekorasyonunuzu Tamamlayın

Evlerinizde dekorasyonu tamamlamanın yanında bu setler işlerinizi kolaylaştırmak gibi bir güzel yanı da bulunmaktadır. Özellikle temizlik anlamında büyük bir kolaylık sağlayan bu ürünler şıklığın yanında işlevselliği de sizlere sunar. Bu yüzden her evde vazgeçilmez ürünlerin arasında kendisine yer edinir. Diş fırçalık setler içerisinde karşımıza çıkan ilk ürün olmaktadır. Her gün kullandığınız diş fırçalarını temiz ve hijyenik bir şekilde barındıran bu parça ile sizde düzenin tadına varabilirsiniz. Çöp kovası ise atıklarınızı toplamak için mükemmel bir alan olmaktadır. Sürekli elinizin altında bulunan bu ürün sayesinde çöplerinizi atmak için sürekli evin diğer köşelerine gitmek zorunda kalmazsınız. Banyo seti sabunluk ise iki farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Sıvı sabunun getirdiği pratikliği ve kullanım kolaylığını sevenler için sıvı sabunluk ürünü set içerisinde yer alır. Katı sabunluk ise daha çok doğal temizlik ürünlerini seven kişilere hitap eder. Pratik kullanımlarının yanı sıra katı sabunluklar lavabonun üzerinde barındırmaya göre daha temiz ve iyi görünümlü bir seçenek olmaktadır. Birçok modelde bulunan ızgara ile kalıp sabunun kullanımı sonunda suyunu çekmesini ve sabunlukta kalan suyun kolaylıkla gitmesini sağlamaktadır. Bu da daha temiz ve güzel bir görünümü sizlere sunar. Banyo setleri akrilik olan modellerinde daha canlı ve parlak bir görünümü sizlere sunmaktadır. Akrilik ürünleri getirdiği fayda ise daha canlı bir görünüm ve sağlam yapıları olmaktadır. Bu sayede özellikle toplu kullanım alanlarında kullanım için iyi bir seçenek olmaktadır. Banyo setleri polyester modelleri ise daha zarif bir görünüme sahip oldukları için evlerde yaygın olarak tercih edilir. Parlak ve sağlam yapıları sayesinde uzun kullanım ömrünü sizlere sunmaktadır. Buna ek olarak Banyo setleri kadife modelleri de daha özel ve sıra dışı görünümü sizlere sunar. Seramik, porselen ve mermer modelleri ise en yaygın tercih edilen ürünler olmaktadır. Hem sağlam yapıları hem güzel görünümleri hem de tasarım konusunda fark yaratmaları başlıca avantajları arasında yer almaktadır. Her evin vazgeçilmez ürünleri olduğu için çeyizlik banyo seti evlenecek çiftler için alınabilecek en güzel hediyeler arasında yer almaktadır. Siz de sevdikleriniz ve yakınlarınız için Lucky Art banyo setleri ve modellerini tercih ederek bir ömür sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Geniş Seçenekli Banyo Setleri

Geniş Seçenekli Banyo Setleri

Günlük kullanımda oldukça pratik ürünler olmaları bu setlerin her evde tercih edilmesinin sebepleri arasında yer alır. Kullanışlılığın yanında tasarıma sağladığı fayda da bir diğer sebeptir. Her evde kullanılan ürünler olmaları sebebiyle geniş bir model aralığına sahip olan setlerde zevklerinize uygun olan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürünü bulmak oldukça kolay olmaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilmeleri ve renk seçeneklerinin oldukça geniş olması sebebiyle size uygun olan modeli sayfamızda kısa sürede bulabilirsiniz. 5 parça banyo seti en yaygın kullanılan ürün seti olarak karşımıza çıkmaktadır. Diş fırçalık, çöp kovası, katı ve sıvı sabunluk ve tuvalet fırçası ile ihtiyaç duyulan malzemelerin hepsini içermektedir. Bu sayede gündelik yaşamda size lazım olan bütün ürünleri tek bir sette bulabilmektesiniz. 3’lü banyo setleri ise çöp kovası, tuvalet fırçası ve sıvı sabunluk içeren set olmaktadır. Nitekim günümüzde üretilen evlerde bazı parçalar inşaat halindeyken yerleştirilmektedir. Buna verilebilecek örnek arasında ise duvara monte olarak gelen diş fırçalık olmaktadır. Bu gibi durumlar için de setlerin içeriği değiştirilerek sadece ihtiyaç duyulan ürünler kullanıcılarına sunulmaktadır. 4’lü banyo seti modelleri ise yine kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Set içeriğinde diş fırçalık, diş macunluk, sıvı sabunluk ve katı sabunluk bulunmaktadır. Yine 4’lü setlerde diş macunluk yerine tuvalet fırçası konulup farklı bir ürün seti oluşturulabilmektedir. Banyo seti 6 parça olan modellerinde ise 5 li sete ek olarak pamukluk içermektedir. Özet olarak, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürünü farklı setler içerisinde bulabilirsiniz. Geniş set seçeneklerinin yanında farklı renkler sayesinde de seçim aralığınız oldukça geniş olmaktadır. Beyaz setlerin evinize getireceği sadeliği düşünerek tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Ya da kahverengi rengin getireceği loş görünüm ile farklılığı yakalayabilirsiniz. Veya siyah ve altın gibi birbiri ile uyumlu olan renklerin kombinasyonunu seçerek asilliği çağrıştırabilirsiniz. Mavi tonlarını tercih ederek de huzuru ve sükuneti eviniziniz her köşesine yayabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri sayesinde evinizin genelinde uyguladığınız dekorasyonu koruyabilirsiniz. Bu sayede evinizi tıpkı bir tasarımcının elinde çıkmış gibi gösterebilirsiniz.

Banyo Setleri Alırken Dikkat Etmeniz Gereken İncelikler

Banyo Setleri Alırken Dikkat Etmeniz Gereken İncelikler

Dekorasyon, yapıldığı alana görsel anlamda güzellik katan ve daha yaşanılabilir bir ortam oluşturulmasına yol açan bir uygulamadır. Evini dekore eden kişilerinde evlerinde daha mutlu olduğu herkesçe bilinir. Her ne kadar yapımı çok maliyetli olduğu düşünülse de aslında ufak dokunuşlar ile evinizi dekore etmek oldukça kolaydır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise evinizde kullandığınız mobilyalar, aksesuarlar ve diğer şeyler arasında bir bütünlük yakalamaktır. Bunun da en iyi yolu doğru renk ve model seçimlerinden gelir. Evinize en uygun olan seti almak ve dekorasyonunuzu tamamlamak için dikkat etmeniz gereken ilk şey de uyum olmaktadır. Sahip olduğunuz diğer eşyalar ve onların renkleri ile olacak uyumu size mükemmel bir tamamlayıcı görünüm kazandıracaktır. Bunun yanında duvarlarınızda bulunan kaplamaları ve yapıldıkları malzemeleri de seçim yaparken göz önünde bulundurursanız daha uyumlu bir ürün seçebilirsiniz. Alacağınız sette dikkat etmeniz gereken bir diğer incelik ise ihtiyaç duyacağınız ürünlerdir. Onları tek tek temin etmek yerine set halinde almak hem daha uygun fiyata almanıza hem de daha bütünleşik bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bunun yanında evinizde hali hazırda olan ve monteli şekilde yer alan diş fırçalık, sabunluk gibi ürünleri de alacağınız setlerden eleyerek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Setler üretildikleri malzemelerde farklılık gösterdiği için seçim konusunda size geniş bir aralık sunar. Burada da alacağınız seti evinizde mi, bağ evinizde mi, yazlığınızda mı yoksa sıkça kullanılan iş yerinizde mi tercih edeceğiniz önem arz eder. Seçim yaparken kullanılacak ortamı göz önünde bulundurmak sizlere en doğru ürünü edinme konusunda yardımcı olur. Seramik, porselen ve mermer modellerde sağlamlığı, akrilik, plastik ve polyester ürünlerde ise zarafeti bulabilirsiniz. Kısacası kullanılacağı alanına göz önünde bulundurup seçim yapmak size daha uzun bir kullanım ömrü sunacaktır. Banyo setleri fiyatları ise sizin için bir diğer belirleyici etken olmaktadır. Setlerin fiyatları ürünleri üretiminde kullanılan malzemeler, çeşitli üretim teknikleri, işlemeler ve set içeriklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz de sayfamızda bulunan modellere göz atıp ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan ürünleri bularak doğru bir seçim yapabilirsiniz. Son olarak beğendiğiniz modelleri listeleyip daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Banyo Setleri Kullanımının Avantajları

Banyo Setleri Kullanımının Avantajları

Bu tür setlerinin kullanımı evlerde temizlik ve hijyeni getirdiği gibi dekorasyonu tamamlama konusunda da insanlara yardımcı olmaktadır. Kolay ve işlevsel kullanımları sayesinde evinizin daha uzun süre temiz kalmasını sağlarlar. Bilindiği üzere kalıp sabunlar kullanıcılarına doğallığı ve bununla birlikte cilde kattığı olumlu etkileri yüzünden tercih edilmektedir. Yalnız kalıp sabunların beraberinde getirdiği bazı sorunlar oluşmaktadır. Kullanım sonrasında üzerinde su kaldığı için yerleştirildiği yüzeye yapışıp kalabilmektedirler. Dolayısı ile leke oluşumu da beraberinde gelmektedir. İşte kalıp sabunluk kullanımı da tam olarak kullanıcılarına bu konuda yardımcı olmaktadır. Izgaralı yapıya sahip olan modelleri kalıp sabun üzerinde kalan suyu süzerek sabunun kolayca kurumasını sağlamaktadır. Bu sayede bir dahaki kullanımda sabunun yüzeye yapışması ve leke oluşturması önlenmektedir. Normal çukurlu modelleri ise yine aynı işlevi görerek lavabonun daha temiz kalmasına yardımcı olur. Sıvı sabunluk ise gündelik yaşamda sıkça kullandığınız sıvı sabunları daha düzenli tutmanıza yardımcı olur. Marketlerden alının sıvı sabunların kabını kullanmak yerine sıvı sabunluk ile daha güzel bir görünüm yakalama imkânı bulabilirsiniz. Diş fırçalıklar da her gün kullandığınız diş fırçalarını yüzeye temas etmeden daha hijyenik şekilde muhafaza etmenize olanak verir. Bu sayede hijyeninize dikkat ederek istenmeyen mikropların sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçebilirsiniz. Tuvalet fırçaları ise klozetinizi daha hijyenik tutmanıza yardımcı olur. Kapalı bir şekilde muhafaza edilmesi sayesinde kötü koku oluşumunun önüne geçer. Diş macunluk ise kalabalık aileler için oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Dolaplarınızda oluşan karmaşayı düzenleme ve hijyeni sağlama konusunda sizlere yardımcı olur. Çöp kovaları ise atıklarınızı muhafaza etmenize olanak veren araçlardır. Kapalı yapısı sayesinde bu ürün de evinizde kötü koku ve görüntü oluşumunu önlemektedir. Banyo seti beyaz, siyah, mavi, kahverengi, kırmızı ve pek çok farklı renk seçenekleri ile üretildiği için evinizin dekorasyonunu her alanda sürdürmenize olanak verir. Böylelikle aradığınız o bütünleşik görünümü oluşturmak sizin için oldukça kolay olur. Yine banyo setleri pembe gibi renklerde de üretilerek daha çok kişiselleştirme yapmanıza olanak verir. Bu da evlerinde belirli bir renk bütünü isteyen kişiler için oldukça faydalı olur. İhtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünlerin set halinde olması ve çeşitli modellerin yanında renk seçeneklerinin bulunması güzel ve tamamlayıcı bir görünüme evinizin her köşesinde ulaşmanıza olanak verir.

Banyo Seti Nasıl Takılır?

Bu tür setler herhangi bir montaj gerektirmeyen ürünler olduğu ve kolayca yerleştirilebildiği için kullanımı oldukça kolaydır. Bu sayede uygun olan ve ulaşılması kolay yerlere hızlıca yerleştirmenize olanak verir. Montaj gerektirmeyen yapıları sayesinde her türlü mekan için uygun olurlar.

Banyo Seti Nasıl Kullanılır?

Setlerinin kullanımı da oldukça basit olmaktadır. Sıvı sabunluk kabına marketten litre ile alacağınız sıvı sabunları, katı sabunluklara kalıp sabunlarınızı, diş fırçalıklara aile fertlerinizin diş fırçalarını, diş macunluklarına yine diş macunlarınızı, pamukluklara pamuklarınızı, çöp kovasına kullandığınız katı ve koku yapmayan diş fırçası, temizlik bezi, diş macunu kabı, kulak çöpü, eskimiş makyaj malzemelerinizi ve bunlara benzer atıklarınızı koyabilirsiniz. Tuvalet fırçalarını ise klozetinizin temizliği ve hijyeni için kullanabilirsiniz.

Banyo Seti Nasıl Olmalı?

Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar ihtiyaç duyacağınız bütün malzemeleri içermesi ve yerleştirmek istediğiniz mekan ile olacak uyumlarıdır. Setlerde dış fırçalık, diş macunluk, pamukluk, çöp kovası, katı ve sıvı sabunluk ve tuvalet fırçası gibi çeşitli ürünler bulunduğu için evinizde veya yerleştirmek istediğiniz alanlarda ihtiyaç duyulacak parçaları belirleyerek size uygun olan seti alabilirsiniz. Alacağınız modelin renkleri ve tasarımı ise evinizde uyguladığınız dekorasyonu tamamlama konusunda size yardımcı olacaktır.

Banyo Seti Çeşitleri Nelerdir?

Setlerin çeşitleri üretiminde kullanılan malzemelere, modellere, içeriklere ve renklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Üretiminde seramik, mermer, polyester, akrilik, kadife, plastik ve porselen gibi farklı mukavemete sahip malzemeler kullanılabildiği gibi modeller arasında işleme, tasarım ve şekilleri farklılık gösterebilmektedir. Setlerin içerikleri ise gündelik yaşamda ihtiyaç duyulacak ve gündelik yaşamda kolaylık sağlayacak her türlü eşyayı barındıracak şekilde farklı renklerde üretilerek kullanıcılarına sunulmaktadır.