ERKEK CASUAL AYAKKABI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
23,908 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Erkek Casual Ayakkabı

Ayakkabı cinsiyet fark etmeksizin bir kıyafetin en önemli parçasıdır. Topuklu, topuksuz, dolgu topuk, düz gibi farklı formları daha çok kadın ayakkabı modellerinde ortaya çıkar. Bununla birlikte gelişen teknoloji erkek moda dünyasına da yeni bir soluk getirmiştir. Birbirinden şık erkek ayakkabı modelleri klasikten modern tarza kadar zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Erkek ayakkabıda siyah rengin ağırlıkta olduğu fark edilse de kahverengi, yeşil, lacivert, bordo, beyaz renkli modeller de vardır. Bunların yanında rengarenk spor erkek casual ayakkabı modelleri de özellikle sokak modasının vazgeçilmezidir. Casual stilin en büyük avantajı, hem klasik hem de spor şık modellerle kolay kombinlenebilmesidir. Bazı modellerde yer alan bağcık detayı başka bir modelde basit bir deri toka olarak kendini gösterir. Kullanıcılar geniş bir aralığa sahip erkek casual ayakkabı numaraları arasından kendi ihtiyaçlarına uygun modeli seçme konusunda zorlanmazlar. Ayrıca %100 deriden üretilmiş klasik modeller zamansız tasarımıyla hemen hemen her kullanıcının gardırobunda yer alır. Hem klasik hem de spor kıyafetlerle kolay kombinlenebilmesi erkek casual ayakkabı modellerini gardıropların vazgeçilmezi yapar. Ayakkabı sadece kıyafete kalite katan bir ürün değildir. Aynı zamanda ayak sağlığı için de her gün aynı ayakkabının giyilmemesi önerilir. Kullanıcılar genellikle gardıroplarındaki birden fazla ayakkabı seçeneğini sezonlarına ya da modellerine göre senenin farklı zamanlarında giyerler. Böylece hem ayak sağlıklarını korumuş hem de her bir ayakkabının daha uzun ömürlü olmasını sağlamış olurlar. Erkek casual ayakkabı markaları, kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerine göre tasarladıkları modellerde konforu ön planda tutar. Bunun yanı sıra modellerin rengi, dizaynı ve yapısı da zengin bir yaratıcı bakış açısının ürünüdür. Ayakkabıların üretimi sırasında rengin, doku ile ve tasarım ile uyumunun gözetildiği aşikardır. Kışlık, yazlık, günlük gibi sınıflandırmalarının olması ise kullanıcılarına seçim sırasında kolaylık sağlar. Ayakkabı modellerinin alt tabanından üst kısmına kadar ince detaylar gözetilerek tasarlanmış olması, benzer konseptlerde kombin yapabilmeyi kolaylaştırır. Bu durum ise modellerin farklı kullanıcı zevklerine hitap eden kıyafetleri bir arada kullanabilmesine olanak sağlar. Siz de ihtiyacınız olan erkek casual ayakkabı modelleri içerisinde aradığınız tasarıma ulaşmak için sayfayı inceleyebilirsiniz. Farklı modelleri de görmek için erkek ayakkabı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Öne Çıkan Erkek Casual Ayakkabı Modelleri

Şık Tasarımları ile Öne Çıkan Erkek Casual Ayakkabı Modelleri

Erkek ayakkabı çeşitleri; kış, yaz ve bahar aylarında kombinlerin göze çarpan parçası olarak dikkat çeker. Kış aylarındaki su geçirmeyen kalın tabanlı modellerin yerini yaz aylarında daha ince ve nefes alabilen modeller alır. Kış ayları için üretilen bazı erkek casual ayakkabı modellerdeki termo taban özelliği ayakların her ortamda sıcak kalmasına destek olur. Yarım bot olarak tasarlanan modeller, günlük olarak kullanılabileceği gibi şık bir kışlık kıyafetin altında da tercih edilebilir. Erkek casual ayakkabı modelleri, her zevke hitap eden tasarımlarıyla kullanıcılarının yaz kış tercihi olur. Günlük erkek casual ayakkabı modellerin uzun süreli kullanıma uygun olması beklendiğinden genellikle taban olarak daha rahattır. Kauçuk taban gibi taban formları ayağın yerle direkt temasını keserek, belirli oranlarda yastıklama yapar. Spor olarak tasarlanmış modeller ise trekking, yürüyüş aktiviteleri için idealdir. Aktiviteye özel üretilen dış yüzey ve taban sayesinde erkek casual ayakkabıların yol tutuşları kuvvetlidir. Hakiki deriden ve tam ortopedik olarak tasarlanan erkek casual ayakkabılar ise sezonsuz olduğundan uzun süre kullanıma olanak sağlar. Modellerin tam ortopedik olması özellikle uzun süre ayakta çalışanların hayatını kolaylaştırır. Erkek casual ayakkabı ortopedik modellerin en büyük avantajı, ayak sağlığını ön plana almasıdır. Ayak anatomisine uygun olarak tasarlandığından ayak hareketleriyle uyumlu olarak şekil alır. Ayak konforu için oldukça önemli bir özellik olması birçok modelde farklı seviyelerde ortopedik benzeri uygulamayı da beraberinde getirmiştir. Özellikle outdoor ayakkabısı olarak öne çıkan kauçuk tabanlı modeller, dış aktiviteleri keyifli hale getirir. Erkek casual ayakkabı süet üst tasarıma sahip olabilir. Bu modellerde ise süet materyal ayakkabıya farklı bir zarafet kazandırır. Siyah, lacivert, kahverengi, bordo gibi farklı renklerin olması tercih olanağı sunar. Süet modeller sonbahar kış aylarına uygun olsa da sezonsuz ürünler de bulunur. Bazı modellerdeki süet, kauçuk ve hakiki deri ve EVA karışımı ayakkabının her sezon istenilen performansı göstermesi konusunda destek olur. Geçmişten bugüne ayakkabının tarihsel geçmişine bakıldığında günümüz ayakkabı modası zengin ürün yelpazesiyle göz doldurur. Bunun yanı sıra modeller kullanıcılarının görsel zevklerinin yanında konfor ihtiyacına da cevap vermekte iddialıdır. Özel davetlerden dış mekan aktivitelerine kadar kullanıcılarının yanında olan erkek casual ayakkabı modelleri her gardıropta yer alabilir.

Zahmetsiz Kombinler için Erkek Casual Ayakkabılar

Zahmetsiz Kombinler için Erkek Casual Ayakkabılar

İhtiyaç olarak ortaya çıkan ayakkabılar zamanla farklı formlarıyla çeşitlenmiştir. Ayakkabı kalitesiyle farkedilmeyi başaran bir kıyafet parçasıdır. Geçmişte olduğu kadar günümüzde de erkek ya da kadın fark etmez, her insan bulunduğu ortamda şıklığıyla göz doldurmayı ister. Birbirinden şık ayakkabı erkek casual ayakkabı modelleriyle tamamlanan kombinler ise kullanıcıların zarafetleriyle göz doldurmalarına yardımcı olur. Bugüne kadar klasik ve spor tarz gibi sınırları net olarak çizilen kıyafet kodları insanların kombinlerine de etki etmiştir. Bununla birlikte değişen yaşam koşulları ve yeni nesil teknolojiler ayakkabı sektöründe de olumlu değişikliklere sebep olmuştur. Farklı moda trendlerinin geçişlerinin göze çarptığı kombinlere son zamanlarda sıklıkla rastlanır. Hem klasik hem de son trendi yakalamayı başaran modeller, bu geçişler sırasında şık kombinlere son noktayı koyma konusunda iddialıdır. Erkek casual ayakkabı nedir, sorusu ise daha çok birlikte kullanıldığı kıyafetle anlam bulur. Klasik bir takımın altına giyilen siyah deri, bağcıklı model daha çok davetlerin aranılan kıyafetleri arasında yer alır. Diğer yandan klasik ve spor formun bir arada tercih edildiği modeller kumaş pantolon ceket takımın altına giyilebilir. Açık renk bir kanvas pantolon altına giyilen bordo ya da lacivert bir süet erkek casual ayakkabı, spor şık kıyafet kodunun vazgeçilmezidir. Bunun yanında kot ya da kumaş pantolonla da kullanılan farklı süet tonlardaki ayakkabı modelleri, kıyafeti bir seviyi üste sıçratır. Erkek casual ayakkabı çeşitlerinde kauçuk tabanlı modeller ön plana çıkar. Daha çok günlük ayakkabı olarak da tasarlanan kauçuk tabanlı erkek casual ayakkabı kışlık modeller, ayrıca deri üst yapısıyla da kış aylarında keyifli bir deneyim sunar. Ayakkabı modellerin hakiki deri, rugan, süet gibi malzemelerden üretilmesinin yanında konforlu burun yapılarına sahip olması kullanım kolaylığı sağlar. Geçmişte daha çok ayakkabının pantolon tarafından kapandığı kombinler kullanılırken günümüz modasında bu tarz değişmiştir. Günümüz modasında ayakkabılar bileğe kadar olan pantolonların altından tam olarak görünebilir. Dolayısıyla ayakkabının ayağa tam olarak oturmasından ayakkabı içinde görünen çoraba kadar her bir detayın kombine katkısı büyüktür. Erkek casual ayakkabı renkleri de öne çıkan detaylardandır. Rengin kıyafetin geneliyle uyumu kadar ayakkabının dokusu ve modeli de şık bir kombin yaratmada önemli bir kriterdir. Ayrıca yazlık ayakkabının yazlık, kışlık ayakkabının ise kışlık bir kombinle değerlendirilmesi de önemlidir. Sezonsuz ayakkabılar ise kurtarıcıdır. Kışın ayağı sararak sıcak tutan modellerin yerini yazın daha hafif modeller alır. Kullanıcılar ayakkabı konusundaki bilgilerini kombinlerine de yansıtarak her ortamda şık olmayı başarırlar.

Her Sezon Giyilebilen Erkek Casual Ayakkabı Modelleri

Her Sezon Giyilebilen Erkek Casual Ayakkabı Modelleri

Erkek casual ayakkabının zaman geçtikçe geniş bir kullanım alanına sahip olmaya başlaması model çeşitliliğini de beraberinde getirmiştir. Her kıyafete uyan klasik modellerin bağcık, toka gibi farklı detaylarla zenginleştirilmesi kıyafete hareket katar. Erkek casual ayakkabı günlük olduğu kadar davet, toplantı gibi özel günlerde de kullanılabilen formlar içerir. Özellikle deri malzemeden üretilen erkek casual ayakkabı modelleri daha ince tabanlarıyla kumaş pantolonların altında oldukça şık durur. Ayrıca üst kısmında burun ucuna kadar gelen her bir ayakkabı modeline özgü dekoratif detaylar ürüne şık bir görünüm kazandırır. Bunun yanında günlük kullanım için bağcıklı ve hafif uzun burunlu modeller de kullanıcıların her ortamda şık olmasını garantiler. Yaz, kış ve bahar aylarında kullanılan ayakkabı modelleri sadece ayakları olumsuz koşullardan korumakla kalmaz. Aynı zamanda tasarımı, rengi ve farklı detaylarıyla göze de hitap eder. Yaz kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alan erkek casual ayakkabı yazlık modeller sadece şıklık konusunda değil, ayak konforu konusunda da iddialıdır. Yaz sezonlarında rengarenk formlarıyla ayakları süsleyen keten modeller ayağa nefes aldırır. Tekstil iç yapısı ve keten dış yapısının yanında sahip olduğu termo kauçuk taban rahat bir yürüyüşü garantiler. Bunun yanında nubuk malzemeden üretilen modeller de yaz aylarında keyifle kullanılan erkek casual ayakkabı modelleri arasında yer alır. Ayrıca spor ayakkabı formunda tasarlanan modeller de kırmızı, beyaz gibi farklı renkleriyle spor kıyafetlerin altında oldukça şık durur. Bazı modellerin hem kış hem de sonbaharda giyilebilmesi, bazı modellerin ise sezonsuz olması kullanıcılarının işlerini kolaylaştırır. Özellikle sezonsuz ayakkabı modelleri hem her sezon hem de farklı ortamlarda giyilebilme avantajı sağlar. Bu da kullanıcıların hayatını yalınlaştırır. Özellikle daha minimalist bir kombin tercih edenler için her sezon kullanılan ürünler kurtarıcıdır. Bununla birlikte modayı takip edenlerin tercihi sezona has üretilen ayakkabı modelleridir. Bağcıklı formundan bağcıksız rahat giyilebilen formuna kadar farklı şekillerde kullanılabilen ayakkabı modelleri kullanıcılarının konforunu önemser. Bağcıklı olup olmaması ise kullanıcı zevkine göre değişir. Suni deri ve kalın kauçuk alt tabandan üretilen modeller ise outdoor aktivitelerinde işlevi ve şık görseliyle göz doldurur. Bot şeklinde tasarlanan modeller ise bağlama şekli, iç materyali ve deri yüzeyi sayesinde kış aylarını konforlu geçirmeyi vadeder.

Erkek Casual Ayakkabı Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Erkek Casual Ayakkabı Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Her kıyafette olduğu gibi erkek casual ayakkabı modellerinden de doğru kullanım ve bakım ayakkabının ömrünü uzatır. Ayakkabılar yağmur, çamur, sıcak, soğuk gibi dış etkenlere bağlı olarak yıpranır. Erkek casual ayakkabı deri modellerinde bakım yapılmadığında deri çatlamaya başlar. Derinin çatlaması ile birlikte ise ayakkabının üst kısmında yer alan saya da zarar görür. Boya ve cila erkek casual ayakkabıyı koruduğundan periyodik olarak ayakkabı bakımı yapılması önemlidir. Diğer yandan taban kısmı yerle temasından dolayı hızlı yıpranır. Kullanıcılar ayakkabı seçerken dayanıklı ve esnek ayakkabı modellerini seçmeye dikkat ederler. Ayrıca farkı materyallerden oluşan ayakkabıların her bir parçasının bakımı uzun süreli kullanımı garantiler. Deri, süet, nubuk, keten gibi modellerin bakımları farklıdır. Her bir modele özel üretilen bakım ürünleri sayesine ayakkabılar üretim sırasında belirlenen raf ömürlerini yakalar. Aksi durumda çok kısa zamanda yıpranması olasıdır. Özellikle erkek casual ayakkabı kahverengi gibi koyu renklerde ürünün yıprandığı çok daha fazla hissedilir. Bakımlı bir ayakkabı şıklığın önemli bir göstergesi olduğundan kullanıcıların ayakkabı bakımı hakkında bilgi sahibi olması önemlidir. Deri ayakkabıların en büyük avantajı, yüzeyinin boyama ve cilalamaya olanak sağlamasıdır. Aynı şekilde deri malzemeden üretilen erkek casual ayakkabı beyaz spor ayakkabıların da boyanabilir olması, kullanıcılarına rahat bir nefes aldırır. Özellikle günlük kullanımda spor ayakkabı en çok tercih edilen ayakkabı formudur. Beyaz ise klasik bir renk olduğundan ve her türlü kıyafetle uyumundan dolayı en çok tercih edilen renktir. Zaman zaman yapılan ayakkabı bakımı deri sayaya sahip modellerin yeni gibi görünmesini sağlar. Bunun yanında kullanılmayan ayakkabıların kutularında saklanması da ürünleri korumak için bir diğer yöntemdir. Uzun süre kullanılmayacak ayakkabılar kutularda ya da özel ayakkabı torbalarında sadece zaman zaman tozları alınarak ya da koku önleyici spreyler sıkılarak saklanabilir. Sık kullanılanlar erkek casual ayakkabılara ise boya, cila bakımı yapmak uzun süre giyilmek üzere alınan ayakkabıların raf ömrünü uzatır. Diğer yandan nubuk ya da süetlerin bakımı biraz daha farklıdır. Özellikle kapalı alanlarda giyilmesi önerilen modellerde daha çok ıslak bez ya da ürüne uygun fırça tavsiye edilir. Tekstil veya keten sayaya sahip spor ayakkabılar ise iç bileşenine göre yıkanabilir ya da yıkamaya uygun olmayan modellerde ise özel temizlik ürünü kullanılması önerilir. Rugan ayakkabılar ise çok hassas saya yapısına sahip olduğundan, uygun bakım ürünleriyle temizlemek ürünün ömrünü uzatır.

Erkek Casual Ayakkabı Fiyatları

Erkek Casual Ayakkabı Fiyatları

Erkek casual ayakkabı kalıbı ayakkabı numaralarının dışına her ayak tipine uygun olarak üretilir. 41 numaradan 46 numaraya kadar geniş bir skalaya sahip olduğu için oldukça geniş bir yetişkin erkek popülasyonuna hitap eder. Deri, rugan, nubuk, süet gibi farklı yapılar, ayakkabı modellerine görsel bir zarafet katar. Ayrıca erkek casual ayakkabı lacivert ve siyahtan, yeşil ve kırmızıya kadar geniş renk skalasıyla kullanıcılarını cezbeder. Kışlık, yazlık, sezonsuz tasarımlar ayakkabı seçimi konusunda kullanıcılarına destek olur. Spordan klasik stile kadar her tarza uygun modelleri kullanıcılarıyla buluşturması gardıroplara, ofislere ve sokaklara şıklığı getirir. Hem günlük kullanıma sunulan hem de farklı ortamlarda giyilebilecek modeller sayesinde erkek kullanıcılar her ortamda şık olmanın keyfine varır. Ofislerde şık kıyafetlerin altına kombinlenebildiği gibi dış mekan aktivitelerinin de vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Ayrıca genellikle kauçuk taban kullanılması konforu garantiler. Klasik ve spor arasında geniş bir ürün yelpazesi sunan modeller arasından kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olanı bulma konusunda sıkıntı yaşamazlar. Ayrıca skala içinden gardıroplarına uygun birden fazla modeli seçerek farklı kıyafetlerle şık kombinler yaratabilmenin avantajını yaşarlar. Bunun yanında bazı kullanıcılar kemer ya da cüzdanla ayakkabıyı kombinlemek istediklerinde de zengin üst malzeme seçeneği farklı kombinlere olanak sağlar. Erkek casual ayakkabı fiyatları; ayakkabının modeline, tabanına, sezonuna göre değişir. Kullanıcıların ayakkabıları hangi aktivite için kullanacağını önceden bilmesi seçimlerinde kolaylık sağlar. Toplantıya katılmak için seçilecek ayakkabı ile dış mekan aktivitesinde kullanılacak ayakkabı aynı olmayacağından, kullanıcıların ne istediğini bilmesi önemlidir. Bunun yanında hangi kıyafetle birlikte kullanacağı da diğer bir konudur. Her ne kadar artık farklı renkler ve farklı dokular kombinlerde kullanılsa da renk ve dokuların kendi içindeki uyumunu kaçırmamak şık kombinlere imza atmak için önemlidir. Erkek casual ayakkabı modelleri her sezon kombinlerde zarif bir dokunuş olarak kendini gösterir. Siz de erkek casual ayakkabı modelleri arasından dilediklerinizi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Birkaç adımı tamamlayarak ürünleri satın alabilirsiniz.