ERKEK BOT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
201 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Scooter Erkek Bot

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alan botlar, günün çoğunu dışarıda geçiren erkekler tarafından sıkça tercih edilir. Kaliteyi uygun fiyata sunma mottosuyla yola çıkan Scooter erkek bot serileri ile her yaş grubuna hitap eder. Botlar, soğuk ve yağışlı havalarda oluşan bozuk yollarda darbe emici özellikleri sayesinde ayak sağlığınızı korur. Markanın bazı bot modelleri Watertight adı verilen su geçirmeme özelliğine sahiptir. Böylece, botlarınız kış günlerinde ayaklarınızı kuru ve sıcak tutar. Olumsuz hava ve yol koşullarında kullanmak üzere yeni bir bota ihtiyacınız varsa, sayfamız üzerinden Scooter erkek bot modelleri için sıralama yapabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Scooter Erkek Bot Modelleri

Scooter Erkek Bot Modelleri

Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan Scooter erkek bot modelleri kullanıcıların favorileri arasında yer alır. Scooter erkek botları Astana, Jackson, Devon, Somon, Kolomb, Everest, Montana, Newton, Cyber, Urban, Sonic, Trek, Aral, Hazar, Work, Molecule, Fox, Artemis, Snowbot, Jobs, Smart, Picasso, Zenit ve Amazon serilerinden oluşur. Scooter’ın tasarladığı erkek bot modellerinin sayaları yani botların üst bölümü floater, crazy, pullup, nubuk, antik ve normal deri çeşitlerinden oluşan hakiki deriden üretilirken bazı modellerin sayalarında tekstil ve süet birlikte kullanılır. Botların tabanı poliüretan, kauçuk ve termo tabandır. Ürünlerin arasında günlük olarak kullanılabilen botlar olduğu gibi, outdoor etkinliklerde kullanabileceğiniz botlar da bulunur. Genellikle spor tarza sahip botların renk seçenekleri oldukça fazladır. Kum, asfalt, kahve, siyah, bordo, lacivert, oliv renkleri alternatif renkler arasında sayılabilir. Scooter tasarladığı ürünleri üretirken Watertight ve Scoflex teknolojisi kullanır. Scoflex teknolojisi sayesinde botların içindeki hava sürekli tazelenir ve terlemenin önüne geçilir. Nem ve bakteri oluşumu engellenir. Watertight ise botun dış yüzeyindeki derinin su geçirmesini önler. Ayrıca, aynı özellik botların içindeki iç astara da uygulanır. Ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz, Scooter erkek bot yorum sayfalarında bulunan kullanıcı deneyimlerini okuyarak size uygun olan ürüne karar verebilirsiniz.

Scooter Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Scooter Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar olduğu gibi Scooter erkek bot seçerken de özen göstermeniz gereken noktalar vardır. Bot seçerken öncelikle seçtiğiniz botların ayağınızı sarmasına ama sıkmamasına dikkat edin. Ayak parmaklarınız botunuzun içerisinde rahatlıkla hareket edebilmelidir. Ayaklarınız taraklı ise ince uzun formdaki modeller yerine ayağınızın tarak bölgesini sıkmayacak daha geniş burunlu modelleri seçmeniz yerinde olur. Botların tabanlarının tırtıklı olmasına mutlaka özen gösterin. Bot tabanlarının tırtıklı olması karlı ve buzlu yollarda kaymanızı engeller. Sonbahar ve kış aylarında giyeceğinizden Watertight özelliği olan erkek botlarını seçmeniz yağışlı havalarda size büyük kolaylık sağlar. Özen göstermeniz gereken bir diğer kriter, ayaklardan birisi diğerine göre biraz daha büyük olabildiği için numara tercihi yaparken büyük olan ayağınıza göre karar vermenizdir. Ayrıca, botların taban kısmının esnek tabanlı olması ayaklarınızın konforunu sağlar. Botlarınız kıyafetlerinizle de uyum sağlamalıdır. İş hayatınızda kıyafet tercihiniz takım elbise ise kösele tabanlı koyu renkli bir bot, smart casual giyim tarzı ise kauçuk veya poliüretan tabanlı, süet ve nubuk modellerdeki botlar giyim tarzınızla uyumu kolayca yakalayacaktır.

Scooter Erkek Bot Fiyatları

Scooter Erkek Bot Fiyatları

Scooter erkek bot fiyatları genel olarak her bütçeye uygun bir aralıkta seyretse de modellerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bot fiyatlarındaki farklılıklar, bot üretilirken kullanılan materyallere ve botların sahip olduğu çeşitli özelliklere bağlıdır. Scooter bot modelleri, hakiki deriden imal edilmeleri, darbe emici özelliğe sahip ortopedik tekstil iç tabanlığa sahip olmaları, Watertight ve Scoflex teknolojisiyle üretilmeleri nedeniyle farklı fiyatlandırılabilir. Beğendiğiniz ürünün özelliklerine, fiyatına ve Scooter erkek bot yorum alanındaki kullanıcıların deneyimlerine ürün sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Soğuk ve yağışlı havalarda ayaklarınızı kuru tutacak bir bot almak istiyorsanız, sayfamızdan Scooter marka erkek botları sıralayarak hoşunuza giden modeli hemen sipariş verebilirsiniz. Bot seçiminde kararsız kalıyorsanız, Scooter erkek bot kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyerek size uygun modele karar verebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bot kategorisini ziyaret edebilirsiniz.