SEYAHAT ÇANTALARI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
1,153 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Spor ve Seyahat Çantaları

Bir seyahate çıkarken pratik bir şekilde hazırlanmak ve yanınıza alacağınız eşyaları en rahat şekilde taşıyabilmek için kullanışlı bir seyahat çantasına ihtiyaç vardır. Hızlıca hazırlayıp çıkılan ve yol boyunca oldukça pratik bir kullanım sağlayan seyahat çantaları günlük hayatın birçok yerinde sıkça kullanılmaktadır. Çok sık seyahat eden biriyseniz çanta hazırlamak oldukça yorucu bir işe dönüşmüş olabilir. Özellikle sürekli gidilen iş seyahatleri için sürekli hazırda bekleyen bir iş seyahat çantası bulundurabilirsiniz. Böylece çok zaman kaybetmeden hızlıca işlerinize koyulabilirsiniz. Sürekli seyahat eden biriyseniz çok büyük çantalar yerine kolay ve hızlı hareket etmenizi sağlayacak küçük seyahat çantalarını tercih edebilirsiniz. Seyahat sırt çantaları tam olarak bu ihtiyacı karşılamak için tasarlanmıştır. Hem sırtınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz hem de ihtiyacınız olan birçok şeyi sığdırabileceğiniz çok kullanışlı sırt çantalarını bulmanız mümkün. Seyahat çantası hazırlamak kimileri için oldukça keyifli bir etkinlik olmasının yanı sıra kimileri için de bir stres unsuru olabilmektedir. Eşyalarınızı sığdırabilme ve taşıyabilme konusunda yaşadığınız endişeleri bir kenara bırakıp ihtiyacınıza en uygun boyutlarda ve tasarımlarda seyahat çantası modelleri araştırarak sizin için en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. Seyahatinizi hem daha keyifli geçirmek hem de daha az yorulmak adına ihtiyaçlarınız en doğru şekilde karşılamalısınız. Yolculuklarınız rahat geçebilmesi elbette ki sizin elinizde. Yanınıza aldığınız eşyalar ve çantalar sizi yormayacak şekilde ayarlanmalıdır. Çekçekli seyahat çantası modellerine de göz atarak sizin için en pratik kullanımı sağlayacak en doğru çantayı seçerek bundan sonraki bütün seyahatleriniz daha rahat geçirebilirsiniz. Seyahat çantası ile ilgili fikir edinmek isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Seyahat Çantası Modelleri

Seyahat Çantası Modelleri

Seyahat çantası seçiminde çantanın boyutu ihtiyacınıza göre belirlenmelidir. İhtiyacınız olan boyutlarda çantaları istediğiniz renk ve tasarımlarda çok zaman kaybetmeden bulabilirsiniz. En çok kullanılan son moda trend modeller sayfamızda yer almaktadır. Çanta seçenekleri seyahat çantası erkek ve seyahat çantası kadın olarak kategorilere ayrılmaktadır. Hem kadınlar hem de erkekler için özel tasarımların yer aldığı çanta modellerinde arzu ettiğiniz her renkte çantayı bulabilirsiniz. Geniş renk ve desen seçeneklerini inceleyerek nasıl bir çanta alabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz. Günümüzde özellikle eğitim ve iş seyahatleri için en sık tercih edilen seyahat çantası sırt modellerinde omuzlarınızı rahat hissedeceğini, sizi minimum düzeyde yorabilecek tasarımlara göz atabilirsiniz. Bir seyahate hazırlanırken kafanızı kurcalayan ilk problem, eşyalarınızın seyahat çantasına sığıp sığmayacağı olabilmektedir. Bu konuda sürekli endişe etmek bir süre sonra seyahat planlarınızı da olumsuz etkileyebilir. Bu endişeden uzaklaşıp ihtiyacınıza uygun boyutlarda seyahat çantası edinebilirsiniz. Çanta seçeneklerimiz arasında, seyahat çantası küçük ve seyahat çantası büyük boy seçenekleri bulunmaktadır. Eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz boyutlarda pek çok çanta modeli bavul ve valiz sayfamızda sizleri bekliyor. Ayakkabılarınızı ayrıca koyabileceğiniz seyahat ayakkabı çantası seçenekleri de işinizi kolaylaştırabilir. Ayakkabıların kıyafetlerden ayrı bir bölmede bulunması gerekmektedir. Bunun için özel bir ayakkabı çantası da oldukça işinizi görecektir. Seyahat çantanızda her şeyin yerli yerinde olması oldukça içinizi açan ve size zaman kazandıran bir durumdur. Çantanızı daha düzenli bulmak istiyorsanız seyahat organizer çanta seçeneklerini tercih etmelisiniz. Organizer çantalar, küçük şampuanlarınızı, tarağınızı, kremleriniz, çoraplarınızı ve daha birçok ufak tefek parçaları ayrı ayrı bölmelere koyabilme imkânı sunuyor. İçini tam istediğiniz gibi düzenlediğiniz çantanızı taşıma konusunda zorluk çekiyorsanız seyahat çantaları tekerlekli seçenekleri ile daha az yük taşır ve ulaşmak istediğiniz her yere hızlıca ulaşabilirsiniz.

 Şık ve Kullanışlı Seyahat Çantaları

Şık ve Kullanışlı Seyahat Çantaları

Seyahate çıkarken yanınızda alacağınız çantanın işlevli olmasının yanı sıra şık olması da oldukça önemlidir. Tarzınıza uygun modelleri bulabileceğiniz sayfamızdaki seçeneklerde birbirinden farklı çok fazla ürün bulunmaktadır. Giyim tarzınıza uygun seçenekleri de bulabilirsiniz. Örneğin resmi bir iş seyahati için deri sade bir seyahat çantası modeli tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre istediğiniz boyutlarda seçenekleri de bulabilirsiniz. Kısa bir tatil seyahati ise küçük boy bir sırt çantası işinizi görebilir. Ancak tatiliniz uzunsa ve kamp yapma gibi bir düşünceniz varsa, seyahat sırt çantası 50 lt seçeneği ile kamp için ya da uzun seyahatleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. 50l lt hacme sahip olan seyahat çantaları oldukça işlevseldir. Diğer çantalarla taşınması zor birçok eşyanızı çok rahat bir şekilde yerleştirebilir ve taşıyabilirsiniz. Çok gözlü olması nedeniyle de eşyalarınız birbirine karışmayacak ve onları bulmanız konusunda size zaman kazandıracaktır. Güçlü kumaş yapısı ve sağlam dikişleriyle oldukça güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım vadeden ürünler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra seyahat sırt çantası 30 lt modelleri de bulunuyor. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak çanta modelini seçebilirsiniz. Seyahat sırasında en çok korunması gereken eşyalardan biri de laptoplardır. Bunun için ayrıca seyahat laptop çantası edinebilir ve laptopunuzu oldukça rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Seyahate çıkarken yanınızda almanız gereken dokümanlarınız için de ayrıca doküman seyahat çantası bulunuyor. Önemli belgelerinizin başına bir şey gelebileceği endişesinden uzak rahat bir seyahat geçirebilirsiniz. Seyahat çantanıza koyup kaybetme ihtimaliniz yüksek olan ilaçlarınız için özel bir seyahat ilaç çantası edinebilir, ilaçlarınızı ezilmelerden, kaybolmalardan koruyabilirsiniz. Seyahat çantaları ile ilgili aklınıza gelebilecek birçok alternatifi sayfamızda keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda Tommy Hilfiger spor ve seyahat ürünlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Seyahat Çantası Fiyatları

Seyahat Çantası Fiyatları

İster iş ister özel bir seyahat olsun seyahat çantası hazırlamak bir yandan stresli bir yandan da oldukça keyifli bir aktivitedir. Seyahat çantası hazırlarken keyif almak için doğru seyahat çantanızı seçmelisiniz. Hem hesaplı hem de tam olarak ihtiyacınız karşılayan seyahat çantaları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sayfamızda yer alan modeller arasında seyahat çantası fiyatları da oldukça uygun seçeneklere yer verilmektedir. Eşyalarınızı en düzenli şekilde yerleştirebileceğiniz çok bölmeli ya da ek çanta aksesuarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Seyahat aksesuar çantası ile çantanıza fazla gelen ufak tefek eşyalarınızı da yerleştirecek bir alan bulabilirsiniz. Yanınızda bulunması gereken bütün eşyalara yolculuk sırasında kolayca ulaşmalı ve eşyalarınızı kaybolmaması için en iyi şekilde korumalısınız. Sayfamızda seyahat çanta seti modelleriyle ihtiyacınız olan bütün parçaları aynı renkte ve tasarımda alabilmeniz mümkün. Seyahat çanta seti seçeneklerinde gideceğiniz seyahat türüne göre ister daha az parçalı setleri ister daha fazla parçadan oluşan seçenekleri alarak güvenli ve rahat bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Çanta modellerinde işlevsel özelliklerin yanı sıra şık ve göz alıcı tasarımlar da bulunuyor. Tarzınıza en uygun modeller arasında, kıyafetlerinizle uyumlu renk seçeneklerine göz atabilirsiniz. Seyahat çantası deri seçeneklerinde yine çok farklı ve şık tasarımlar bulunmaktadır. Bütün bu ürün seçenekleri ile birlikte tercih ettiğiniz birçok seyahat çantasını çok uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün. Seyahat çanta fiyatları ve seçenekleri ile ilgi daha ayrıntılı bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz.