SEYAHAT ÇANTALARI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Seyahat Çantaları

Spor ve seyahat çantaları çeşitli modellerle üretilerek hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Böylece spora veya seyahate giderken yanınıza almanız gereken tüm eşyalarınızı tek bir alanda rahatlıkla toplayarak konforu yaşayabiliyorsunuz. İstediğiniz çanta modelini kategorimizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Spor ve Seyahat Çantaları

Spor ve Seyahat Çantaları

Çok fonksiyonlu bu çantalar hem spora giderken hem de yolculuğa çıkarken en büyük yardımcınız oluyor. Tüm eşyalarınızın derli toplu bir şekilde kalmasını sağlayarak konforlu bir taşıma sunuyor. Seyahat ve spor çanta modelleri içinde ise deri olanlar ve kumaştan yapılanlar yer alıyor. Seyahat çantaları arasında tekerli olanlar, kulplu ve askılı olanlar yer alıyor. Spor seyahat çantaları bavul gibi büyük olmadığı için kısa tatil kaçamaklarınızın kurtarıcısı oluyor. Fakat küçük olmasına rağmen birçok cebi ile her eşyanıza ayrı alan yaratıyor. Spor için üretilen çantaların bazıları ise suya dayanıklı olarak doğa sporları, dağcılık, kampçılık, bisiklet, spor veya günlük kullanım için konfor sunuyor. Spor çantanızda aynı zamanda eşofmanlarınızı da taşıyarak iş çıkışı doğruca spor salonlarının yolunu tutabilirsiniz.

Spor Çantasında Neler Olmalı?

Spor Çantasında Neler Olmalı?

Spor çantasının içerisinde neler olmalı diye merak edenler yazımızı okumaya devam edebilir. Spor salonunuza gittiğinizde bir şeyleri unutmuş olmamak için birkaç küçük hatırlatma yapalım. Öncelikle her duruma karşı tedbirli olmanız için mutlaka yedek tişört, iç çamaşırı, çorap ve gerekli diğer eşyalardan bulundurmalısınız. Havlular ise kendinizin ve diğer insanların terlerinden korunmanın en iyi yoludur. Bu yüzden çantalarınızın olmazsa olmazlarındandır. Spor yaparken su içmenin önemini siz de bizim kadar biliyorsunuzdur, o yüzden su mataranızı unutmayın deriz. Eğer ağırlık sporu ile uğraşıyorsanız spor sırt çantanız veya spor el çantanızda ağırlık eldivenleriniz mutlaka olmalıdır. Ağırlık eldiveni elinizin terlemesini önlediği gibi nasır oluşumunu da engelleyecektir. Ve müziksiz spor olmaz deyip, motive edici şarkılarla doldurduğunuz mp3 çalarınızı yanınızdan eksik etmeyiniz. Terden ıslanan eşyalarınız için de mutlaka bir adet poşet bulundurun. Bunlar çantanıza almanız gereken ürünler bir de çantanızdan hiç çıkarmamanız gerekenler var ki onlarda şöyle; spor salonuna giriş kartı, anahtar ve kilit, deodorant ve duş alacaksanız banyo malzemeleri.

Spor ve Seyahat Çantası Fiyatları

Spor ve Seyahat Çantası Fiyatları

Spor çanta fiyatları çantanın büyüklüğüne, kullanılan malzemenin kalitesine ve modeline göre değişiklik gösterir. Birçok renkte üretilen bu spor çanta modelleri arasından bütçenize ve kendinize en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu modeller arasından konfor sağlayacak ihtiyacınıza uygun olanları rahatlıkla satın alabilirsiniz. Seyahatlerinizde de sıklıkla kullanacağınız bu çantaların bu süreçte sizleri yarı yolda bırakmaması çok önemli. O sebeple yapımında kullanılan malzemenin kaliteli olduğu konusunda emin olmalısınız. Bu kriter fiyat konusunda esnek davranmanızı gerektirse de uzun vadede fayda sağlayacaktır. Daha fazla çeşitlilik ve model için kategorimizdeki ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz. Bunların dışında isterseniz bavul ve valiz modellerine Bavul & Valiz kategorimizden ulaşabilirsiniz.