BÜYÜK BOY

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Büyük Boy

Büyük boy valizler geniş iç hacimleri sayesinde genellikle uzun süreli seyahatlerde tercih edilen ürünlerdendir. İçerisine çok fazla eşyayı sığdırabildiğiniz bu bavullar ayrı ayrı çanta taşıma problemini de ortadan kaldırıyor. Birçok renk ve modeli bulunan büyük boy valizlerden aradığınızı kategorimizi inceleyerek bulabilirsiniz.

Büyük Boy Çanta Modelleri

Büyük Boy Çanta Modelleri

Büyük boy çantaların bir kısmı kumaştan üretilirken bir kısmı da dayanıklı plastik ve kauçuk malzemeden üretilir. Genelde kullanılan bu malzemeler özenle seçilerek bavulun dayanıklı ve su geçirmez olması sağlanır. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen kabuklu modeller, uzun süre kullanım sunar. Üstelik kullanılan güçlü tekerlekler de merdivenler karşısında bir engel teşkil etmez. Malzemesinin dışında büyük bavulların çoğu tekerlekli, tekerleksiz, çek çekli ve kulplu olarak da ayrılır. Tekerlekli ürünlerde kullanılan tekerlekler de kendi içinde farklılık gösterir. Bazısı sadece ileri geri giderken, bazısı uzay yürüyüşü teknolojisi ile dört tarafa hareket ederek rahat bir kullanım sunar. Bu tekerlekler sayesinde bavulu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Ayrıca bu bavulların çoğunda kilit sistemi yer aldığı için içindeki eşyaların güvenliğinden şüphe duymanızı gerektirmez.

Bavul Seçiminde Bunlara Dikkat

Bavul Seçiminde Bunlara Dikkat

Büyük boy bavullarınızdan yüksek konfor elde etmek ve rahat bir seyahat geçirmek için mutlaka özenle seçmelisiniz. Yeterince büyük olduğu için taşımada kolaylık sağlaması amacıyla tutamakların yumuşak malzemeden üretilmiş olması gerekir. Tutamaklarına ek çek çek kısmının uzunluğu da boyunuz ile örtüşmeli ve eğilerek bavul taşımanızı önlemelidir. Bunların dışında bavulun kendisi hafif olmalı, böylece indirip kaldırırken rahat eder, bavul ağırlığı limitinizi daha çok eşyanız ile tamamlayabilirsiniz. Otogar ve havaalanları genelde kalabalık yerler olduğu için de mutlaka isim etiketinin olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca körüklü bavul modelleri size yaklaşık %20 oranında ek alan sağlayacağı için faydanıza olacaktır. Böylece daha fazla eşya için her zaman bir yeriniz olacaktır. Üstelik tekerleklerinin dört adet ve 360 derece dönebilir olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede bavulunuz ne kadar ağır olursa olsun rahat bir taşıma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bavul Fiyatları

Bavul Fiyatları

Büyük boy bavul fiyatları genelde ölçüsüne, işlevine ve kullanılan malzemenin dayanıklılığına göre çeşitlilik gösterir. Valiz modelleri arasından seçim yaparken fiyatından önce bölme sayısına bakarak yeterince işlevsel olup olmadığını teyit etmelisiniz. Çünkü bir kere alacağınız dayanıklı bavul size uzun süre kullanım sunacaktır. Uzun süreli kullanılacak bir ürün ise tasarruf anlamında size çokça katkı sağlayacaktır. Seyahatlerinizin niteliğine uygun, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak diğer bavul modellerini de incelemek ve fiyatları hakkında bilgi almak için Bavul & Valiz kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.