2.El Mutfak & Ev Gereçleri

Antika ev eşyaları arasında tabaklar, sürahiler, fincanlar, kaşıklar ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Sizin de antika eşyalara merakınız varsa, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Antika ev eşyaları arasında yer alan antika semaver de en sevilenler arasında yer almaktadır. Siz de eskiden kullanılan ev eşyalarını merak ediyor ve incelemek istiyorsanız, kategorimize göz atabilirsiniz. En çok aranan antika ev eşyaları arasında Osmanlı zamanında kalan mutfak eşyaları yer almaktadır. Osmanlı zamanında kalma antika porselenler arasında yemek tabakları, sürahiler ve kaseler yer almaktadır. Antika eşyalarınızın arasına eklemek için yeni şeyler arıyorsanız, kategorimizde yer alan antika ev eşyalarını ve antika mutfak eşyalarını inceleyebilirsiniz.

Eski zamanlarda kullanılan bir diğer antika ev eşyası da hava gazı sayacıdır. 1905 İzmir üretimi olan hava gazı sayacı, günümüze kadar gelmeyi başarmış olan nadide parçalardan bir tanesidir. Hava gazı sayacının porselen mine kadranlı kumbarasına para atıldıktan sonra gaz açılır. Sayaç üzerinde hem Yunanca hem de İngilizce açıklamalar yer almaktadır. Özellikle Rumların olduğu bölgelerde Yunanca açıklaması olan antika hava gazı sayacı günümüze kadar ulaşan en nadide antika objeler arasında yer almaktadır. Antika koleksiyonunuza yeni bir obje eklemek istiyorsanız bu hava gazı sayacı iyi bir seçenek olabilir. Antika objeler kategorisini inceleyerek dilediğiniz antika eşyayı satın alabilir dekorasyon amaçlı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Antika ev eşyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve dilediğinizi satın almak için hemen kategorimizde yer alan ürünlere bakabilir ve beğendiğinizi tek tık ile satın alabilirsiniz. Satın aldığınız antika ev eşyalarını dilerseniz dekorasyon amaçlı dilerseniz de ihtiyaçlarınızı gidermek için kullanabilirsiniz. Osmanlı zamanında servis işlemi için kullanılan resimli taş tepsiler de antika severlerin gözdesi durumunda. Günümüze sınırlı sayıda ulaşan antika tepsi modellerini kaçırmamak için elinizi çabuk tutmanızda yarar olacaktır. En sevilen antika ev eşyalarından bir diğeri de eski kahve değirmenidir. 1898 yılına ait olan antika kahve değirmeni, antika koleksiyonunuza çok yakışacak. Antika kahve değirmeni fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

2.El Mutfak & Ev Gereçleri

için 361 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün – Model Tipi

El Yazması (181)
Boya (86)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dönem

(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Cam (181)
Ahşap (98)
Demir (11)
Bakır (6)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL