TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2.El Antika Giyim, Tekstil

için 115 sonuç bulundu.

2.El Antika Giyim, Tekstil

Antika giysiler, geçmişte atalarımızın en çok kullandığı giysiler arasında yer almaktadır. Sizin de antika giysilere merakınız varsa, kategorimizde yer alan antika giysi modellerini inceleyebilir ve beğendinizi satın alabilirsiniz. Geçmişte son derece modern olan antika giysiler, günümüzde ise antika olarak satılmakta. Antika tutkunuz varsa, antika koleksiyonuna bir yenisini eklemeye ne dersiniz? Antika giysiler arasında şapkalar, eldivenler, elbiseler, bindallılar, nişanlık elbiseler ve gelinliklerle birlikte daha birçok şey yer almaktadır.

Çok uzun yıllar önce padişahların ve sultanların kullandığı giysileri görmek ve dokunmak, adeta eski dönemin kokusunu solumanıza yardımcı olacak. Tarihi avuçlarınızda hissetmek, o zamanlarda insanların nasıl giyindiğini görmek isterseniz, hemen kategorimizde yer alan antika giysilerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Kadınların en çok merak duyduğu antika giysiler arasında sultanların giysileri yer almaktadır. Özellikle antika bindallı, kadınların adeta gözdesidir. Antika bindallılar tamamen el işçiliğiyle yapıldığı için üzerinde göz ardı edilmemesi gereken bir emek bulunmaktadır. Kına gecenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız, antika bindallı giymeyi tercih edebilirsiniz. Antika bindallı içinde kendinizi son derece asil ve güzel hissedeceğiniz gibi, tarihteki sultanların ruhunu da yaşayacaksınız. Erkeklerin en çok ilgi duyduğu antika giysiler arasında; antika şapkalar, antika şalvarlar ve antika ceketler yer almaktadır. Antika giysiler günümüzde giyilebilecek şekilde olmasa da antikaya merakı olan kişiler tarafından fazlasıyla sevilmektedir. 19. yüzyılda kullanılan giysiler, çeşitli değerli taşlarla süslenmektedir.

Siz de bunlara tanık olmak istiyorsanız, antika giysilere daha yakından bakabilirsiniz. Antika giysilerin üzerinde en çok kullanılan aksesuarlardan biri de kemerdir. Kemerler ve kemer tokaları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve koleksiyonunuza eklemek istediğinizi alabilirsiniz. Antika miğferler de erkeklerin son derece ilgisini çekenler arasında yer almaktadır. Satın aldığınız antika giysilerinizi tamamlamak isterseniz, antika mücevher & saat kategorisinde yer alan antika takılardan ve antika saatlerden yararlanabilirsiniz. Kına gecenizde giyeceğiniz bindallınızın üzerine, uyumu yakalamak için antika takılar takmayı tercih edebilirsiniz. Erkeklerin en çok ilgisini çeken antika takılar arasında antika bileklikler ve antika saatler yer almaktadır. Antika takıların fiyatları ve antika giysilerin fiyatları, günümüzünkilere göre pahalı olsa da ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Dönem

(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Kağıt (47)
Ahşap (23)
Zeytin (10)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Meslek

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL