TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2.El Antika Ev Dekorasyon

için 2,344 sonuç bulundu.

2.El Antika Ev Dekorasyon

Antika tutkunuz varsa, bu tutkunuzu evinizin dekorasyonuna taşıyabilirsiniz. Kategorimizde yer alan birçok antika obje ile dilerseniz evinizin dekorasyonunu dilerseniz de ofisinizin dekorasyonunu yenileyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanılan antika eşyalar arasında: avize, şamdan, mumluk, biblo, heykel, lamba, fener, dekoratif saat gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Ev dekorasyonunda en çok kullanılan antika eşyalardan biri de vazolardır. Antika vazo çeşitleri arasında cam olanları, porselen olanları ve seramik olanları bulunmaktadır. Zevkinize ve tercihinize göre antika cam vazoları ya da antika seramik vazoları tercih edebilirsiniz. Fransız işlemeli seramik vazolar, antika tutkunlarının evine renk katmakta. Geçmişte kullanılan antika seramik vazolar ile siz de evinize bambaşka bir atmosfer katabilirsiniz. Antika vazolar büyüklü ve küçüklü olarak satılmaktadır. Antika toprak vazolar da geçmişte fazlasıyla kullanılanlar arasında yer almaktadır. Geçmiş dönemin özelliklerini taşıyan antika vazoların üzerinde çeşitli yazılarla simgeler yer almaktadır.

Antika saat tutkunuz varsa, dekoratif saat kategorisinde yer alan çeşitli antika saat modellerini inceleyerek hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz. Antika saat çeşitleri arasında guguklu olanları ve gonglu olanlar bulunmaktadır. Gonglu saat çeşitleri, her saat başında, saatin kaç olduğunu haber vermek için o kadar sefer gong sesiyle uyarı verir. Guguklu saatlerde de her saat başında guguk kuşu çıkarak saatin kaç olduğunu bildirir. Antika saat çeşitleri arasında bir de şömineli olanlar ve sehpalı olanlar bulunmaktadır. Bu ürünleri de dilerseniz duvarda kullanabilir, evinize ya da ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz.

En çok tercih edilen antika dekorasyon ürünlerinden bir diğeri de antika avizedir. Eski dönemlere ait olan antika avize çeşitleri çeşitli taşlarla süslenmiş, son derece gösterişli bir görünüme sahiptir. Farklı boyutları olan antika avize modellerinden dilediğinizi satın alarak salonunuza takabilir ve ortamı renklendirebilirsiniz. Küçük ev dekorasyon ürünleri arıyorsanız, antika mumlukları ve antika bibloları satın alabilirsiniz. Antika biblolar, evin neredeyse her köşesinde kullanılabilen son derece nadide eserler arasındadır. Antika biblo çeşitleri arasında bebek figürlü ve hayvan figürlü olanları yer almaktadır. Üstelik renkli tasarıma sahip olan bu ürünlerden evinize uygun olan rengi satın alarak uyum yakalayabilirsiniz. Antika ev dekorasyon ürünleri gibi antika objelere de merakınız varsa, antika objeler kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alarak antika koleksiyonuna yenisini ekleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Dönem

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

Akik (1325)
Ahşap (208)
Pirinç (98)
Bakır (73)
Demir (61)
Altın (56)
Aytaşı (34)
Porselen (34)
Ametist (30)
Zümrüt (29)
Seramik (27)
Cam (22)
İnci (20)
Gül (19)
Polyester (19)
Zeytin (18)
Bronz (17)
Kalay (15)
Kağıt (15)
Andız (12)
Gümüş (12)
Mercan (12)
Kehribar (11)
Yakut (10)
Firuze (9)
Olttu (9)
Turkuaz (9)
Çelik (9)
Kuka (8)
Oniks (8)
Lal (7)
Yeşim (7)
Kalsedon (6)
Kuvars (6)
Safir (6)
Yüsüri (6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Ebru Sanatı (1375)
El Yazması (316)
Pastel (273)
Akrilik (181)
Kara Kalem (46)
Sulu Boya (42)
Guaj (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Meslek

Dokumacı (27)
Denizci (20)
Sarraf (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL