Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Taşsız Altın Küpe

için 6,140 sonuç bulundu.

Taşsız Altın Küpe

Pek çok küpe çeşidinin içinde yer alan ve sıklıkla kullanılabilen taşsız küpe farklı tarzlara göre kullanılabilmektedir. Son derece zarif olan bu modeller sadelik seven kişilerin beğenisini kazanmıştır. Aynı zamanda hem günlük hem şık olmayı gerektirecek durumlarda kurtarıcı bir ürün olabilmektedir. Taşsız küpe modelleri içerisinde top, halkalı, klipsli gibi daha birçok farklı çeşit küpe modeli bulunmaktadır. Bu modellerden, günlük kullanım veya spor faaliyetlerine göre seçim yapılabilir. Örneğin, taşsız altın küpe günlük kullanımlar ile özel davetlerde de kullanılarak rahatlıkla kombinlenebilmesinde yardımcı olur. Özellikle halka ve top küpeler her şekilde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Taşsız altın küpe modelleri oldukça derece şık ve zarif durmasının yanı sıra diğer takı ürünleriyle de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Her kesime, her yaşa hitap eden bu modeller kullanımı açısında da çok rahat olması ile bilinmektedir. Küpe modelleri kolayca takılıp çıkarılabilmektedir. Sağlık açısından kulakta batma, yanma, kanama gibi durumlar olmadığı görülmektedir. Bu özellikleri ile son derece kullanışlı ürünler olduğu söylenebilir. Taşsız altın küpe modellerinde herhangi bir kararma, paslanma gibi durumlar yaşanmadığından rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Ürünlerin daha küçük modelleri çocuklar için kullanılabilir durumda olabilmektedir. Özellikle meyve veya hayvan figürlü taşsız altın küpeler çocuklar açısından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Taşlı altın halka küpe modeli daha gösterişli tercihlerde kullanılabilirken, taşsız modelin daha sade ve daha minimal tercihlerde kullanıldığı görülmektedir. Her kombine rahatlıkla uyabilecek taşsız altın küpe modeli bulunabilmektedir. Bu sayede aranılan ürünün kolaylıkla bulunabilmesine yardımcı olur. Özgün tasarımları ile kombinlerin tamamlayıcı parçaları haline gelen küpeler her zaman tercih edilebilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı modelleri ile her aktivite için kolay tercih yapabilme durumu ile fayda sağlayan altın küpe ürünleri olmaktadır.

Taşsız Altın Küpe Kullanımı

Taşsız Altın Küpe Kullanımı

Taşsız altın küpe modellerinin bir diğer özelliği de yapısının altın olmasıdır. Ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır. Örneğin, altının gramı ve el işçiliği. Bu iki nokta son derece önem arz etmektedir. Altının en saf hali 24 ayar olandır. 22 ayar ise içine gümüş, bakır gibi elementler katılarak işlenebilme özelliği kazandığı halidir. Buna göre 22 ayar altın ile ziynet eşyaları yapılmaktadır. Örneğin bilezik, kolye, küpe, çeyrek altın, yarım altın gibi ve bunların haricinde işçilik ve model tasarımında dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Bu özelliklere bakıldığında taşsız altın küpe fiyatları değişim göstermektedir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ürün altın olduğundan daha sonra paraya çevirebilme imkânı bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı seçimin özenle yapılması faydalı olacaktır. Her zevke, her stile uygun rahatlıkla bulunabilen 22 ayar taşsız altın küpe modellerine sayfamızı inceleyerek bakabilir, beğendiğiniz modellere detaylı göz atabilir, inceleyebilirsiniz. Taşsız altın küpe modellerine 'altın takılar' kategorisinden bakılabilmektedir. Her zevke ve her bütçeye uygun taşsız altın küpe modeli çeşitlerini sayfamızda bulabilir, detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca altın küpe çeşitlerinden biri olan taşsız beyaz altın küpe son derece zarif ve şık bir ürün olmaktadır. Her kombinde rahatlıkla kullanılabilir olması son derece dikkat çeken yönlerinden biri olmuştur. Günlük kullanımlarda ve özel zamanlarda rahatlıkla kullanılabilir olmasının faydaları görülmektedir. Kulaklara zarar vermeyen yapısıyla çok kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilmektedir. Kulakta herhangi bir yara, iz gibi olumsuz durumlar ile karşılaşılmamaktadır. Bu ürünlerin en dikkat çekici özelliklerinden biridir. Taşsız altın küpeler sağlık dostu olarak bilinmektedir ve rahatlıkla kullanıma uygun ürünler olmaktadırlar. Bu özellikleri ile tercih edilebilir ürünlerden olmuşlardır. Favori Gold taşsız küpe ürünlerini bu anlamda sayfamızdan inceleyebilir, favori küpe modelinizi satın alabilirsiniz.

 Taşsız Altın Küpe Çeşitleri

Taşsız Altın Küpe Çeşitleri

Taşsız altın küpe çeşitleri çok fazla seçenek sunmaktadır. Örneğin; taşsız halkalı altın modeli. Bu küpe son derece şık ve zarif aynı zamanda günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Beyaz altın seçeneği de bulunan bu küpe modelinin kullanımı çok kolaydır. Ciltte iritasyon ve tahriş gibi durumlara sebebiyet vermemektedir. Kolay takılıp çıkarılabilir bir ürün olması ile zaman tasarrufu sağlar ayrıca her kombine uyan bir ürün olmuştur. Diğer bir çeşidi olarak klipsli altın küpe modeli de son derece hoş ve güzel bir görünüm elde edilmesine olanak sağlamıştır. Halkalı küpelere nazaran daha şık ve özel anlarda kombinlenebilecek bu küpe kişinin görünümüne son derece şık ve kusursuz bir imaj katması faydalı olan yönlerinden biridir. Kulağı acıtan, herhangi bir yara gibi durumlarla karşılaşılmamıştır. Sağlık konusunda fayda gözeten ürünlerdendir. 22 ayar taşsız altın küpe modelleri aynı zamanda hediye olarak düşünülebilir. Hediye edilen kişinin tarzına, stiline uygun hoş bir küpe seçilebilir. Küpe modellerinden daha çok halkalı ve klipsli küpe kullanılmasının nedeni kişinin tarzını hoş bir şekilde tamamlayan ürünlerdir ve bunun sonucunda her zaman tercih edildiği gözlemlenmektedir. Diğer bir model olan top küpe modeli her tarza uygun kullanılabilmektedir. Kulakların ilk delinmesinde kullanılan küpe top küpedir. Nedeni ise, diğerlerine nazaran çarpma, takılma gibi durumlara daha az rastlanılmaktadır. Böylece kulak daha kolay ve daha sağlıklı bir biçimde iyileşmiş olur. Herhangi bir iz ve yara kalmamaktadır. Aynı zamanda bu model çocuklar arasında da çok tercih edilip, kullanıldığına dikkat edilmektedir. Her yaşa ve tarza uygun olan bu ürün hoş görüntüsü ve sağlık açısından yararları ile faydalı bir ürün olmaktadır.

 Taşsız Altın Küpe Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşsız Altın Küpe Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşsız altın küpe kullananlar genellikle her yaş grubundan bireyler olmaktadır. Her yaşa ve her cinsiyete hitap edebilen bu küpeler son derece göze hitap edebilen, kişiye hoş bir görüntü katan ürünler olmalarıyla bilinirler. Bu sayede genelde bu modeller (halka, klipsli, top) çok fazla tercih edilebilen ürünler olmuşlardır. Gerek sağlık açısından gerekse üretilen madde açısından son derece kullanışlı takılar olarak bilinmektedirler. Taşsız altın küpe yorum yapılabilirliği açısından yeterince özelliğe sahip küpelerdir. En önemli özelliği 22 ayar altın olmasıdır. Bu özelliği sayesinde değerli, şık ve aynı zamanda zarif bir tamamlayıcı olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünler imitasyon olmayıp altından üretildiği için kulakta herhangi bir alerji ya da irritasyon gibi durumlar meydana gelmemektedir. Aynı zamanda yine altından üretildiği için ürünlerde kararma oluşturmamaktadır. Rahatlıkla takılıp çıkarılabilen bu küpeler tercih edilebilir ürünler olmaktadırlar. Taşsız altın küpelerin yanı sıra taşlı ve incili küpeleri incelemek isterseniz altın takılar/altın küpe kategorisine bakılabilir. Taşsız küpe modelleri her kombinle yeterince uyum sağlayabilir, kıyafetlerin tamamlayıcı aksesuarı olarak kabul edilebilmektedir. Özel bir günde veya sıradan günlük kullanımlarda yarattığı etkiyle dikkat edici özelliklerindendir. Taşsız altın yüzükler, diğer takılar ile de rahatlıkla kombinlenebilir. Yüzük, kolye ve bilezik gibi takılarla kullanıldığında daha tamamlayıcı bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Sade ve minimal duruşlarıyla her an şık bir görünüm kazanılmasında yardımcı olur. En çok tercih edilebilen halka, top ve klipsli küpeler gün boyu rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (5704)
22 Ayar (212)
9 Ayar (127)
8 Ayar (48)
18 Ayar (22)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (2652)
Gold (387)
Çift Renk (271)
Beyaz (79)
Üç Renk (67)
Kırmızı (51)
Rose (50)
Bronz (17)
Pembe (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(1740)
(149)
(52)
(48)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Kadın (5847)
Çocuk (228)
Unisex (31)
Erkek (7)
Başka bir kelime deneyin

Marka

22bilezik (5)
Adela (49)
Akay Gold (51)
Altınbaş (119)
Altınbeyi (23)
Ardengold (12)
Arpaş (109)
Atasay (14)
Aydın Gold (150)
Aygold (16)
Bayargold (80)
Bedesten (1)
Bilezikci (162)
Cigold (120)
Cnr (22)
Devin (1)
Dimara (4)
Ejoya (5)
Elika Gold (21)
Engingold (68)
EsGold (37)
Fagold (41)
Favori (3)
Glorria (61)
Goldstore (25)
Gülaylar (103)
İryum (160)
Koçak (11)
KRD (21)
Kuyucu (128)
Kuyumcu (171)
Kuyumcunuz (58)
Lilarote (39)
Lizay (8)
Mardeluz (16)
Minaliva (10)
ModaKulesi (12)
MYOROGOLD (11)
Myra Gold (26)
Nar Altın (77)
Oromini (8)
Peraleda (12)
Piano (37)
Safir (47)
Sarraf (44)
Sembol Gold (118)
Ukba Gold (28)
ZEREZ GOLD (38)
Zümrüt (82)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Klasik (1003)
Fantezi (327)
Spor (292)
Sallantılı (240)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (275)
Çocuk (65)
Çiçekler (49)
Sembol (43)
Küpe (33)
Hayvan (10)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(132)
ve üzeri (150)
ve üzeri (164)
ve üzeri (167)
ve üzeri (172)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL