Taşsız Küpe

Taşsız küpe modelleri sadelikten yana olanların tercihi olmaktadır. Taşsız küpeler günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabileceği gibi doğru parçalar seçildiğinde özel günlerde de kolayca kombinlenebilir. Kategorimiz üzerinden halka, sallantılı, klipsli, top ve daha pek çok taşsız altın küpe modellerini inceleyebilirsiniz.

Taşsız Küpe Modelleri Nelerdir?

Taşsız Küpe Modelleri Nelerdir?

Taşsız küpe modelleri halka, top, sallantılı, zincirli, figürlü, klipsli gibi farklı modellerde tasalarlanmaktadır. En çok tercih edilen taşsız altın küpe modellerinden bazıları; halka küpeler, top altın küpeler ve klipsli küpelerdir. Halka küpeler kadınların yanı sıra erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Halka küpelerin en büyük avantajı hem özel günlerde hem günlük hayatta rahatça kullanılabilir olmasıdır. Taşsız küpe modelleri arasında ayrıca matlaştırılmış altın küpeler de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli figürlerden tasarlanan taşsız altın küpe modelleri çocuk küpeleri olarak kullanılır. Örneğin; uğur böcekli taşsız küpe, nazar boncuklu küpe, balık figürlü taşsız küpe gibi. Eğer çocuğunuz için altın küpe satın almayı istiyorsanız da kategorimizde yer alan küpe modellerine göz atabilirsiniz.

Taşsız Altın Küpe Fiyatları

Taşsız Altın Küpe Fiyatları

Taşsız altın küpe fiyatları ürünün işçiliğine ve altının gramajına göre farklılık göstermektedir. Altın fiyatları değişken olduğundan altın takı fiyatları da her geçen gün değişiklik gösterebilir. Altın, değerli madenler arasında yer aldığından dilediğiniz zaman altın küpenizi ya da herhangi bir takınızı bozdurarak paraya dönüştürmeniz mümkündür. Altın küpeler sevdikleriniz için güzel bir hediye olabilir. Ayrıca hem özel günlerde hem de günlük yaşamanızda kullanmak için de taşsız altın küpe satın alabilirsiniz. Kategorimizde her bütçeye, her zevke ve her kombine uygun bir taşsız altın küpe modeli bulunmaktadır. Taşsız küpelerin yanı sıra taşlı ve inci altın küpeleri de görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Altın Küpe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın Küpe Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın küpe satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Öncelikle altında ayar nedir konusuna bir bakalım. Altın, 24 ayar üzerinden değerlendirilmekte olup altının tamamiyle saf halidir. 22 ayar altın ise altının katkısız haline katılaşmasını sağlamak için bakır, gümüş vb maddeler katılmış halidir. 22 ayar altın işlenebilme özelliğini kazandığı için genellikle bilezik yapımında kullanılır. Ayrıca çeyrek, yarım, ziynet ve ata lira da 22 ayar altındır. Altın takı alırken ayarını bilmekte fayda olacaktır. Bunun yanı sıra; alacağınız altın takıda üründeki altın değeri ile uygulanan işçilik arasında orantı bulunmasına da dikkat etmelisiniz. Özellikle gramajla ilgili verilen sapma değerine dikkat etmek gerekir. Bunun yanı sıra küpe, kolye, bileklik gibi kullanım amaçlı altın takı alırken zevkinize hitap etmesine dikkat etmelisiniz. Sıklıkla kullanacağınız bir takının tarzınızla ve kıyafetlerinizle uyumlu olması gerekir.

Taşsız Küpe

için 2,018 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(1)
(1)
Akmel (11)
Altınbaş (23)
Altınkaynak (200)
Arpaş (23)
(2)
Bilezikci (180)
(1)
Cigold (7)
(1)
Ejoya (123)
(1)
ENES (9)
Fagold (7)
Felusya (12)
Glorria (48)
Goldkupe (49)
Goldstore (22)
(4)
(3)
Kuyumcu (6)
Kuyumcunuz (94)
(2)
(3)
(4)
Maygold (176)
(5)
Midas (7)
(3)
(1)
Oromini (26)
(1)
(1)
Safir (23)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (1661)
8 Ayar (124)
22 Ayar (17)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Çocuk (94)
Sembol (21)
Uğur (14)
Aşk (10)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (377)
Çift Renk (94)
Kırmızı (22)
Beyaz (20)
Bronz (9)
Üç Renk (7)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(186)
(100)
(38)
(23)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

Spor (136)
Klasik (98)
Fantezi (33)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (50)
ve üzeri (54)
ve üzeri (56)
ve üzeri (57)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL