Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Altın Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Altın Küpe

için 9,906 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Altın Küpe

Küpe; değerli madenler, taşlar ya da sıradan malzemelerden yapılan, kulağa takılan takılara verilen addır. Değerli taş ve madenlerden yapılan süs eşyalarına mücevher denir. Bu nedenle değerli taş ve madenlerden yapılan küpeler mücevher kategorisine girer. İnsanlar tarih sahnesine çıktıklarından beri takılar kullanırlar. İnsanlar takılarına törensel, sembolik ya da dini olarak birçok anlam yüklemişlerdir. Bazen sadece şıklık ya da gösteriş için tercih edilir. Küpe, takılar arasında en çok bilinen ve en çok tercih edilenlerden biridir. Genel olarak çift şekilde üretilirler. Hem sağ hem sol kulağa takılarak ışıltılı bir görünüm sağlar. Aynı zamanda değerli hediyelik eşyalardır. İnsanlar özel günlerinde birbirlerine birtakım mücevherler hediye ederler. En değerli mücevherler altın, pırlanta gibi nadir madenlerden üretilenlerdir. Altın küpe şıklık ve zarafet için en çok tercih edilen mücevherlerden bir tanesidir. Altın, parlak sarı renge sahip, ışıltısıyla göz alan, kolay kolay kimyasal tepkimelere girmeyen bir elementtir. Havadan ve sudan etkilenmez. Bu nedenle hiçbir zaman paslanmaz, kararmaz, donuklaşmaz, çok yüksek ısıya maruz kalmadıkça formu değişmez. Parlak, sarı rengine karşın saf altın bazı başka metallerle karıştırılarak beyaz altın olarak da kullanılır. Altın küpe modelleri sarı ya da beyaz olabilir. Üzerlerinde inci gibi başka değerli ve şık taş ya da madenlerle üretilebilirler. Küpe tasarımında şıklık ve zarafet ön plandadır. Birçok insan özel günlerinde ya da günlük hayatlarında kıyafetlerini, daha estetik ve zarif, görünmek için altın küpe ve kolye gibi aksesuarlarla desteklerler. Giyim tarzınıza uygun altın küpeler tercih edebileceğiniz gibi altın küpelerinize uygun şekilde de giyinebilirsiniz. Küpeler özellikle özel günlerde tamamlayıcı bir unsur olarak görünürler. Düğünlerde, organizasyonlarda, çeşitli etkinliklerde aksesuar olarak kullanılırlar ya da doğum günleri, yıl dönümleri gibi etkinliklerde hediye olarak verilirler. İlgi çekici tasarımlara sahip altın küpeler ile kendinize farklı bir tarz yaratabileceğiniz gibi sevdiğiniz birisine güzel bir jestte de bulunabilirsiniz. Altın küpeler unutulacak ya da önemsenmeyecek hediyeler değillerdir. Altın küpenizi doğru seçtiğinizde tarzınızla ekstra olarak fark yaratırsınız. Küpe seçiminde kıyafet kombini, yüz şekliniz, gözleriniz, eğer takıyorsanız diğer mücevher ya da takılarınızın uyumunu baz alırsanız doğru bir tercihte bulunursunuz. Sayfamızda birçok farklı tarza hitap eden altın küpe çeşitleri bulunmaktadır. Altın küpeler genel olarak çift halinde tercih edilse de, tekli altın küpe tercihi de azımsanmayacak kadar fazladır. Romantik modellerden, özenle işlenmiş ağır duruşa sahip modellere, çocuk altın küpe modellerinden yetişkinler için olanlara kadar geniş bir seçenek yelpazesi mevcuttur.

 Altın Küpe Modelleri

Altın Küpe Modelleri

Sayısız farklılıkta altın küpe modeli üretilebilir. Modeller arasındaki farklılığı yaratan temel faktör kullanılan altının saflık derecesidir. Altın küpe 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar ya da 24 ayar olabilir. Başka madenlerle karıştırılıp beyaz altın haline getirilmiş olabilir. Altın küpe 22 ayar ve 24 ayar modelleri özel günlerde en çok tercih edilen hediyelerden bir tanesidir. Altın küpe tasarımında yaratıcılık ön plandadır. Üzüm salkımı şeklindeki küpeler çocuğunuz için şık ve şirin bir aksesuar olacaktır. Sonsuzluk işareti şeklindeki kolyeler son yıllar revaçta olan ürünlerden bir tanesi. Bu kolyelerden bir tanesine sahipseniz sonsuzluk işareti şeklindeki altın küpelerden alarak kendinize bir takım oluşturabilirsiniz. Çiçekleri seven bir insansanız papatya ya da gül şeklinde altın küpeleri seçerek narin bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle renkli gözleriniz varsa renkli taşlar içeren altın küpeler sizler için çok uygun olacaktır. Altın küpe halka şekliyle de sizlere gündelik yaşamınızda şık ve sade bir görüntü sağlar. Yuvarlak altın küpelere eklenmiş beyaz ya da siyah inciler ağır kıyafetlerinizi rahatlıkla taşırlar. Uğur böceği tasarımını da günlük spor kıyafet kombininizle kullanabilir ya da çocuğunuz için tercih edebilirsiniz. Kelebek, deniz yıldızı, su yolu, güneş, kraliçe tacı gibi farklı ve yaratıcı birçok tercih yapma imkanına sahipsiniz. Altın küpe top şeklinde ve sallantılı tasarımlarıyla da insanların küpelerinize dikkat çekmesini sağlar. Bu modellerde sadelik arayışı içerisindeyseniz taşsız küpe de tercih edebilirsiniz ama kıyafetiniz, kolyeniz ya da gözlerinizle mükemmel bir uyum arayışı içerisindeyseniz taşlı altın küpe modelleri tam size göre. Gündelik hayatta tercihiniz kot pantolon ve gömlek gibi yarı klasik yarı spor bir kombin ise kendinize altın damla küpelerden seçebilirsiniz. Böylece spor tarzınızı sadece görünüşüyle bozmazken, estetik duruşu ve parlak sarı rengiyle klasik tarzınızı da desteklersiniz. Mint gibi renkleri taşımayı seviyorsanız gül altın küpeler tam size göre. Parlak olmayan hoş narin bir pembe renk seçimi mint kıyafetinize çok yakışacaktır.

 Altın Küpe Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın Küpe Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Binlerce yıldır insanların vazgeçemediği mücevherlerin başında gelen altın küpeler her sezonun moda anlayışına göre yeni fikirlerle tasarlanır. Bazı klasik modeller her sezonda her giyim tarzıyla tercih edilebilir. Altın küpe seçiminde zorlanıyorsanız klasik modellere yönelebilirsiniz. Altın küpe sallanan modelleri, klasik giyindiğiniz her akşam zerafetinize zerafet katar. İş ortamında kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız sade tasarımlar tam size göre olacaktır. Doğal ve renkli taşlı küpeler görünümleriyle dikkat çekerler. Küpeleriniz belirgin olsun istiyorsanız renkli modeller size çok uygun olacaktır. Altın küpe seçiminizin kendiniz ya da sevdiğiniz birisi için olup, olmaması tercihlerinizi etkiler. Eğer düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü gibi özel bir gün ya da etkinlik için hediyelik olarak bakıyorsanız altının ayarı önemlidir. Daha değerli olanlarını tercih etmeniz faydalı olacaktır. Yine aynı şekilde özel bir etkinlikte kullanmak için altın küpe arıyorsanız büyük altın küpeler seçmelisiniz. Böylece saçlarınızı ve yüzünüzün hatlarını ortaya çıkararak, güzelliğinize güzellik katarsınız. Model seçimlerinde küpenin rengi, büyüklüğü, altının ayarı dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Sayfamız üzerinde beğendiğiniz ürüne tıklayarak ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Küpenizde kullanılan altının ayarı, üzerindeki taş ya da taşların cinsi, küpeniz üretilirken baz alınan tema, küpenizin ağırlığı, taş kesimi, eni, yüksekliği gibi bilgilere sahip olabilirsiniz. Ürünlerin birçoğunun kulak üzerinde fotoğrafları da mevcuttur. Bu fotoğraflara tıklayarak altın küpenin kulakta nasıl durduğunu görebilir, ebadını daha sağlıklı bir şekilde gözünüzde canlandırabilirsiniz. Sözgelimi daha önce altın halka küpe kullanmadıysanız, bu fotoğraflardan altın küpenin kendinizde nasıl duracağını tahayyül edebilirsiniz. Ürünü satın almadan önce, ürünü iyi incelemeniz önerilmektedir. Altın seviyorsanız ve bütçenizi sarsmayacak bir ürün arıyorsanız, 1 gram altın küpe tercih ederek küçük ve şık bir altın küpe sahibi olabilirsiniz. Yine bu altın küpelerde taşlı ve süslü tasarımlara sahip modeller bulabilirsiniz. Firuze, zirkon, inci, sitrin, zümrüt, akik gibi şık doğal taşlarla süslenen altın küpeler size ekstra şıklık kazandıracak. Eğer ürünün bilgilerinde belirtiliyor ise, üründeki taşları değiştirme ya da çıkartma imkanına sahip olabilirsiniz. Sayfamızdan tüm inci küpe modellerine bakabilirsiniz.

 Çocuklar İçin Altın Küpe Modelleri

Çocuklar İçin Altın Küpe Modelleri

Altın küpe her yaştan insanlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Anne babalar, kız çocukları dünyaya geldiğinde kulaklarını erken yaşta deldirirler. Küçük çocuklara da altından birçok hediye verilir. Hem birikim hem estetik amacıyla seçilen bu hediyeler bebeklerin teniyle şirin bir uyum sağlarlar. Bebeğiniz için uğur böcekli, nazar boncuklu, kelebekli gibi doğal ve şirin tasarımları tercih edebilirsiniz. Altın küpe küçük modelleriyle sevdiklerinizin bebeklerini ve çocukları için oldukça güzel bir hediyedir. Altın üzüm küpe mor ve sarının uyumuyla çocuğunuzun kıyafetleri ve teniyle çok güzel uyum sağlar. Çocuğunuz böyle bir hediyeyi çok sevecektir. Deniz yıldızı ve papatya şeklindeki ince ve narin modeller de çocuklarınızın ilgisini çekebilir. Bu şekilde bir tercih yaparsanız aynı küpeleri hem kendiniz için hem çocuğunuz için kullanabilirsiniz. Çocuklar genelde çok hareketli ve dikkatleri dağınıktır. Bu nedenle çocuğunuz için altın küpe seçerken küpe klipsinin dayanıklılığına dikkat etmelisiniz. Küpe klipsi hakkında sağlıklı bilgi almak için ürün bilgilerini incelemeniz önerilmektedir. Ürünü alan kullanıcıların yorumları da sizin için faydalı olabilir. Bu yüzden muhakkak tıkladığınız ürünün sayfasındaki bütün ayrıntıları gözden geçirin. Çocuğunuzun değerli bir hediyeyi kaybetmesini istemezseniz. Çocuklar için altın küpeler hem gelecekleri için bir birikimdir hem de çok sevebilecekleri şirin bir hediyedir. Genç kızınıza altın küpe kar tanesi modelini çok yakıştıracaksınız. Rengarenk balonlar şeklindeki küpelerle de daha küçük yaşta kızınız için ilgi çekici bir seçim yapabilirsiniz. Altın küpe modellerinde tercih yelpazeniz çocuklar için bile oldukça geniş. Melek şeklinde, gül şeklinde, fil figüründe, lava figüründe birçok farklı seçenek var. Siz ve çocuğunuz beğendiğini müddetçe birçok farklı tercihte bulunabilirsiniz. Bu kalp şeklinde küçük bir küpe de olabilir, yonca şeklinde kibar bir küpe de. Yeter ki kararsız kalmayın. Kararsız kaldığında dahi tercih yapmanızı kolaylaştıracak pek çok ürün bilgisi sayfamızda bulunmaktadır. Sol panelde çıkan cinsiyet seçeneğinden kadın, erkek, unisex ve çocuk seçeneklerinden aramanızı daraltarak, alışveriş sayfanızı ve aramanızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Böylece çocuğunuz için olan modelleri daha kolay inceleyebilirsiniz. Tema-Koleksiyonlar bölümünden de çocuğunuza uygun modellere ulaşabilirsiniz. Sepetinize ekleyip, seçtiğiniz ürünleri kıyaslayarak, sağlıklı bir tercihte bulunabilirsiniz.

 Altın Küpe Fiyatları

Altın Küpe Fiyatları

Altın küpe fiyatları öncelikle altının güncel değerine göre şekillenir. Altın değerli bir madendir. Ekonomiyle paralel olarak altın fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle 1 ay içerisinde bile önceden beğendiğiniz bir altın küpenin fiyatı artıp, azalabilir. Altın küpe tercihinde seçtiğiniz küpede kullanılan altının saflığı ve ayarı da önemlidir. İçerisine başka metaller karıştırılarak üretilen beyaz altın, sarı altına görece daha uygun fiyatlıdır. Altın ayarı arttıkça seçtiğiniz altın küpenin fiyatı artar. 14 ayar altından üretilen bir küpe daha uygunken altın küpe 24 ayar ise daha yüksek fiyatlıdır. Altın ayarı ve ürünün fiyatı arasında doğru orantı vardır. Fiyat farkını belirleyen bir diğer faktör ise satın alacağınız üründeki işçiliktir. İşçilik artarsa, yani altın küpeniz ne kadar ince detaylara sahipse, değeri de o kadar artar. Basit, sade, tasarımlara sahip, düşük ayarlı altın küpeler fiyat olarak da en uygun olan ürünlerdir. İşçilik emeği fazla olan ve altın ayarı yüksek olan altın küpeler yüksek fiyatlı küpelerdir. Ancak altın aynı zamanda bir yatırım ve birikim aracıdır. Ne kadar değerli bir ürün alırsanız sizin için o kadar iyi olur. Maddi bir sıkıntı yaşadığınızda ya da küpelerinizden sıkıldığınızda alırken ödediğiniz ücrete yakın bir fiyata, hatta ekonomiye göre belki de daha yüksek bir fiyata bile satabilirsiniz. Altın küpe satın almadan önce ne için alacağınıza karar vermeniz gerekir. Takı olarak almak istediğiniz altın küpeler ne kadar değerli olursa kendinize o kadar yatırım yapmış olursunuz. Eğer düğün, nişan, doğum günü, yıl dönümü gibi özel bir gün için hediye altın küpe alacaksanız yine yüksek fiyatlı altın küpeleri tercih etmenizi öneririz. Hediye edeceğiniz altın küpeler, hediye ettiğiniz kişi için, aynı zamanda bir maddi destek niteliğinde olacaktır. Eğer sadece kendi kıyafet ve makyaj kombinlerinizi güzelleştirmek ve güzel bir stil yaratmak için altın küpe arıyorsanız o zaman daha düşük ayarlarda bir altın küpe seçebilirsiniz. Yine kendiniz ya da sevdikleriniz için altın küpe tek taş modellerini tercih edip, şık ve zarif kombinler yapabilirsiniz. İstediğiniz değerde altın küpe modelleri sayfamızda mevcuttur. Eğer hediye alacağınız bir erkek ise, genelde tek küpe takarlar, tek küpe modellerine de göz atabilirsiniz. Doğal olarak çift altın küpelere göre daha uygun olurlar. Ancak erkekler tek küpe takarlar diye bir kaide tabi ki yoktur. İstek ve arzunuza göre, erkekler için üretilmiş olan, çift altın küpelere de bakabilirsiniz. Erkek için üretilen küpeler genellikle işçilik olarak daha basit yapıya sahiplerdir bu yüzden daha uygun olabilirler.

 Siz ve Sevdikleriniz İçin Uygun Altın Küpeler

Siz ve Sevdikleriniz İçin Uygun Altın Küpeler

Sayfamız sizlere alışveriş yaparken birçok kolaylık sağlıyor. Örneğin, altın küpe küçük ya da altın küpe taşlı gibi birçok seçeneği N11.com üzerinde bulmanız mümkündür. Eğer arzu ederseniz altın takılar başlığı altında set, takım, kolye, yüzük, aksesuar gibi diğer alternatifleri de seçerek, inceleyebilirsiniz. Altın ayarı bölümünden alacağınız altın küpenin ayarını seçebilirsiniz. Maden rengi bölümünden ise alacağınız küpenin ana maddesinin rengini seçebilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz altın küpenin markasını biliyorsanız panel üzerinden marka seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ürüne ödeyebileceğiniz fiyat aralığını seçebilirsiniz. Bu da size zamandan tasarruf sağlar. Alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra ürün için yorum yazıp, mağazaya puan verebilirsiniz. Böylece diğer kullanıcılar için de yardımcı olmuş olursunuz.