Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Materyal

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Mor
Gri
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Tütün Keseleri & Tabakaları

için 1,224 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Tütün Kesesi Tabakaları

Son yıllarda artan sigara fiyatları sebebiyle farklı alternatifler arayan kullanıcılar tütün kesesi gibi sarma sigara seçeneklerini tercih etmeye başlar. Artan sarma sigara satışı ile birlikte sigara seti ve aksesuarı kategorisinde yer alan malzemelere olan ilgi de hızlı bir şekilde artış gösterir. Bu malzemeler arasında dikkat çeken ürünlerden biri olan tütün çantası farklı modeller ile geniş bir yelpazede çeşitlenir. Kullanıcıların konforu düşünülerek tasarlanan ürünler kolay kullanım ve taşıma avantajına sahiptir. Tütün ve malzemelerinin taşınması amacıyla tasarlanan keseler, yalnızca bu amaçlarla üretilmiş olması sebebiyle kendi sigarasını sarmak isteyen kullanıcıların beğenisini toplar. El çantası ya da cüzdan şeklinde üretilen modellerin yanında zarf şeklinde olan seçenekler yer aldığı gibi deri, süet ve nubuk gibi malzemelerden yapılmış alternatifler de bulunur. İstediğiniz an kendi sigaranızı sarma imkanı sağlayan tütün kesesi modelleri kullanıcılara sağladığı taşıyabilme özgürlüğü, dışarı koku sızdırmaması ve kaygan iç yapısı sebebiyle oldukça fazla talep görür. Filtreyi, kağıdı, tütün paketini taşımak için ideal olan ürünler bünyesinde barındırdığı nem sayesinde içindeki ürünü korur. Bunun dışında iç kıvrımlı yapısı ile ürünün dökülmesine engel olur. İçindeki malzemelerin korunabilmesi amacıyla içe doğru katlanacak şekilde tasarlanan ürünler ile tütün ürünlerinizi rahatlıkla koruyabilir, model üzerinde yer alan lastik veya mıknatıs yoluyla ürün keselerini kolayca kapatabilirsiniz. Bunun yanında taşıyacağınız malzeme çeşitliliğine göre farklı tütün kesesi ölçüleri arasında değerlendirme yaparak ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Şıklıktan vazgeçmeyen kullanıcılar, klasik modellerin yanı sıra özgün tasarımları ve günlük kombinlerine uyum sağlayacak renk ve desenleri seçerek daha estetik bir görünüm yaratabilir. Kişiye özel tasarımların bulunduğu modeller ile birlikte dilediğiniz ürüne isim yazdırarak kişiselleştirebilir, doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinize benzersiz hediyeler verebilirsiniz. Bu farklı tasarım ve tarzlarda kullanıcılara sunulan modellerin fiyatları ise oldukça geniş bir yelpazede çeşitlenir. Sevdikleriniz ve kendiniz için seçebileceğiniz özgün ürünleri sayfamızda rahatlıkla bulabilir ve kolayca seçim yapabilirsiniz.

İşlevsel Tütün Kesesi Modellerini Rahatlıkla Kullanın

İşlevsel Tütün Kesesi Modellerini Rahatlıkla Kullanın

Tütün çantası olarak da bilinen tütün keseleri tütün ve sigara saran kullanıcılar için tasarlanan bir üründür. Bu ürünleri saklama amacıyla üretilen kese modelleri tütünün kurumasına engel olurken sarma sigara için gereken çarşaf ve filtrenin kolayca taşınmasına yardımcı olur. Günlük hayatta kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz büyüklükte olan ürün kesesi, montların iç cebinde veya çantada yer kaplamaz. Kullanıcılar tarafından sıklıkla gündeme gelen tütün kesesi nasıl kullanılır sorusunun cevabı ise oldukça basittir; içinde yer alan malzemeleri koyabileceğiniz bölmeler, her bir malzeme için ayrı olarak tasarlanır. Sahip olduğu bölmeler sayesinde tütün çantası kullanımı ile ürünün malzemeler ile karışmasına engel olarak çantanın temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Herhangi bir yere dökülmesini ve dağılması önleyen çanta tütün nemini koruma özelliğiyle dikkat çeker. Açıkta kalan içerikler kururken fazla nemli olanlar da kalitesiz bir içime neden olabilir. Bu nedenle tütünün doğal nemini korumak oldukça önemlidir. Çantada taşımak istemeyen ve tütün kalitesini korumak isteyen kullanıcılara tütün kesesi tavsiye edilir. Tütün çantası aynı zamanda kimlik ve ehliyet gibi çok kullanılan kişisel eşyaları taşımak için cüzdan görevi görebilir. Büyük boyutlarda seçtiğiniz çanta ile günlük hayatta pratik bir kullanım sağlayabilir, farklı desen, çekici renk ve özgün tasarımlar ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Sigara aksesuarlarında en çok kullanılan ürünlerin başında gelen bu ürün keselerinin üretiminde kullanılan malzeme pek çok kullanıcının öncelikle dikkat ettiği noktalardan biridir. Kese üretiminde deri, şık ve özgün görünümünün yanında yüksek kalitede nem koruma özelliği sayesinde en çok tercih edilen malzemelerin başında gelir. Deri kese modelleri ile şık bir görünüm oluşturabilir ve malzemelerin kalitesini koruyabilirsiniz. Modeller çok geniş bir yelpazede çeşitlenerek farklı renk, desen ve şekillerde seçim yapma imkanı sağlar. Farklı sayıda bölmesi bulunan, lastikli veya mıknatıslı kapama sistemlerinden oluşan ürün çeşitleri de sektörde yer alır. Çok fonksiyonlu ve kullanışlı keseler ile gerekli olan tüm tütün malzemelerini koruyarak rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Özgün Tütün Tabakası Modelleri ile Kolay Taşıma

Özgün Tütün Tabakası Modelleri ile Kolay Taşıma

Sigara aksesuarları arasında oldukça fazla tercih edilen bir diğer ürün de tabakalardır. Sigara kullanıcıları tarafından çok kullanılan ve işlerini kolaylaştıran tütün tabakası tütün ve sarılmış sigara gibi nihai ürünleri taşımayı daha kolay ve konforlu hale getirir. Dağılmadan ürünün taşınmasına yardımcı olan tabakalar paketli sigaralar için de taşıma imkanı sağlar. Gerekli durumlarda tütün sarma amacıyla da kullanılabilen ve oldukça geniş bir skalada çeşitlenen tütün tabakası deri, plastik ve metal gibi maddelerden üretilir. Farklı amaçlara yönelik tabaka kullanımı ise merak edilen konulardan biridir. Birçok kullanıcı tarafından sorulan tütün tabakası nasıl kullanılır sorusunun cevabı kullanıcıların tercihi ile belirlenir; tabakayı tütün taşımak için kullanabileceğiniz gibi sigara saklamak ve sarmak için kullanılan filtre ve kağıt gibi malzemeleri tabakaya yerleştirip kolayca taşımak için de tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlardaki ürünler arasından küçük boyutlara sahip modelleri seçerek çantada ya da ceket cebinde taşıyabilirsiniz. Ürünlerin kuru kalmasını sağlayan tabakalar arasından seçeceğiniz dahat büyük boyutlardaki modelleri ise bavulunuzda taşıyabilirsiniz. Tütün tabakası modelleri arasında yer alan farklı renk seçenekleri ile tarzınıza uygun seçim yapabileceğiniz gibi günlük kombinlere de uyum sağlayabilirsiniz. Birçok alıcı tarafından hediye olarak seçilen ürünler arasında özgün ve kişisel tasarımlar yer alır. Siz de özel tasarım ürünler sayesinde ailenize ve arkadaşlarınıza anlamlı bir hediye alabilir, sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Tütün Kesesi ve Tabakası ile Kaliteli Koruma

Tütün Kesesi ve Tabakası ile Kaliteli Koruma

Sigara saranlar tarafından tercih edilen kese ve tabaka modelleri işlevsel tasarımları ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırarak ihtiyaçlarını karşılar. Kaliteden ödün vermeyen kullanıcılar için ise işlevselliğin yanı sıra tasarım ve malzeme özellikleri de çok önemlidir. Kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanan kese modelleri içinde çakmak, filtre gibi malzemeleri de taşıyabilmek amacıyla geniş ve bölme sayısının fazla olduğu ürünler tercih edilmelidir. Tütün kesesi satın almak isteyenler, kese üretiminde kullanılan malzemelerin hafiflik ve nem özelliklerine göre bir seçim yapmalıdır. Genellikle deriden yapılan ürün kesesi, içe katlanabilme ve yüksek kalitede koruma özelliği sayesinde kullanıcıların beğenisini toplar. Modeller arasında seçim yaparken kesenin yapıldığı malzemeye ve kesede yer alan bölme sayısına dikkat etmeniz gerekir. Kullanıcılar için ince detaylara önem vererek farklı tasarımlar yapan üreticiler, tabaka üretiminde de çok çeşitli modeller geliştirir. Tütün tabakasında üretim malzemesi ve boyut önem verilen noktalardan biridir. Günlük hayatta kolayca taşınabilen küçük boyutlar tercih edilebileceği gibi seyahatlerde büyük boyutlu ürünlerle konforlu bir kullanım sağlanabilir. Tütün tabakası fiyat seçenekleri, değişkenlik gösteren tabaka özellikleri doğrultusunda şekillenir. Kendiniz ya da sevdikleriniz için gerekli modeli belirleyebilir ve sayfamızda bulunan modelleri fiyatlarına göre sıralayarak ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Seçim aşamasında merak ettiğiniz detaylara ve ürünleri satın almış kişilerin deneyimlerine ulaşabilmek için sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.