Kartvizitlik

Kartvizitlik, adından da anlaşılacağı üzere kartvizitlerin taşınması ve bir arada durması için kullanılan ürünlerdir. Kartvizitlik çeşitleri arasında; masa kartvizitlik ve cüzdan kartvizitlik yer almaktadır. Kartvizitleriniz ve kartlarınız cüzdanınıza sığmıyorsa, siz de tüm bunları kartvizitlikte taşıyabilirsiniz. Kartvizitlik modelleri arasında çeşitli modeller bulunmaktadır. Bazıları alüminyumdan üretilirken, bazıları da deri malzemeden üretilmektedir. Kartvizitlik çeşitleri; erkek kartvizitlik ve bayan kartvizitlik olarak üretilmektedir. Bayan kartvizitliklerin tasarımı daha renkli iken, erkek kartvizitlik modelleri daha sade ve daha düz yapıdadır. Kartvizitlik çeşitleri arasında deri olanlar ve kutu görünümünde olanlar bulunmaktadır. Kutu görünümünde olan kartvizitlik modelleri genellikle alüminyum gibi sert malzemeden üretilir ve kapaklıdır. Deri kartvizitlik modellerinin ise kart ve kartvizit koyma gözleri bulunmaktadır.

Yeni tanıştığınız insanların adres bilgilerine ve telefon bilgilerine ulaşabilmek için onlardan aldığınız kartvizitleri, kartvizitliklerde güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Kartvizitlik modelleri arasında kişiye özel kartvizitlikler bulunmaktadır. Kişiye özel kartvizitliklerin üzerine isim yazdırabilirsiniz. Kartvizitlerinizi devamlı yanınızda taşımak istiyorsanız, kartvizitlik cüzdanlarını kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çeşitli çanta ve cüzdan markaları tarafından kartvizitlik cüzdan modelleri üretilmektedir. Hayatınıza biraz renk ve eğlence katmak için renkli ve desenli kartvizitlik modellerini tercih edebilirsiniz. Kartvizitlik fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanlara hediye olarak ne alacağınıza bir türlü karar veremediyseniz, kişiye özel kartvizitlikler iyi bir seçenek olabilir. Kişiye özel kartvizitlikleri üzerine, 16 harfe kadar yazı yazdırabilirsiniz. Kaliteli gümüş kaplama olan kişiye özel kartvizitlikler el yapımıdır. Bu kartvizitliklerin içine 8-10 adet kartvizit koyabilmek mümkündür. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek ve onlara kendilerini özel hissettirmek istiyorsanız, hemen kategorimizde yer alan kişiye özel kartvizitliklerden birini tercih edebilirsiniz. Gümüş kartvizitlik fiyatları, diğer kartvizitlik fiyatlarına göre daha pahalı yapıdadır. Sevdikleriniz için gümüş takılar almak istiyorsanız, gümüş takılar kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve beğeneceğini düşündüğünüz takıyı hemen satın alabilirsiniz. Ofisinizde çalışırken tüm kartvizitliklerin gözünüzün önünde olmasını istiyorsanız, masaüstü kartvizitlik kullanabilirsiniz. Masaüstü kartvizitlikler de kadınlara ve erkeklere özel olarak tasarlanmaktadır.

Kartvizitlik

için 575 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(3)
(1)
(1)
Biggshop (6)
(1)
(2)
(1)
(3)
(3)
(2)
(433)
DSG (8)
(3)
(3)
(4)
(3)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
Promise (74)
(1)
(2)
(4)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Çelik (38)
Bijuteri (21)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(41)
ve üzeri (52)
ve üzeri (54)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL