KARTVİZİTLİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kartvizitlik

Kartvizitlik özellikle iş hayatında çok kullanılan bir aksesuardır. Kişiye özel kartvizitlik, kişinin tarzını yansıtır. Masaüstü kartvizitlik modelleri ise ofislerin vazgeçilmezidir. Günlük hayatımızda ise kredi kartlarınızı, banka kartlarınızı bir arada tutmak için kartvizitlik modellerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kategorimizden birbirinden farklı özel tasarımları, kişiye özel yapım kartvizitlikleri ve kartvizitlik set modellerini bulabilirsiniz. Birçok markanın hem iş hem de özel hayatınızda kullanabileceğiniz kartvizitlik modelleri Aksesuar kategorimizde sizleri bekliyor.

Kartvizitlik Modelleri Nelerdir?

Kartvizitlik Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde birçok farklı kartvizitlik çeşitleri bulunmaktadır. Ofisler için gümüş, çelik, deri gibi materyallerden hazırlanmış klas ve şık masaüstü kartvizitlik modelleri, pratik bir kullanım imkanı sunan otomatik kartvizitlik çeşitleri, tarzınızı yansıtan isme özel gümüş kartvizitlik tasarımları ve çok daha fazlası… İş hayatında kullanmak için şık bir tasarım arıyorsanız, Pierre Cardin ya da Damat markasının klasik deri kartvizitlik kutusu modellerini tercih edebilirsiniz. Yahut 365 Day Sun markasının isim yazdırılabilen çıtçıtlı kartvizitlik cüzdan modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yine Goldstore markasının yüzde yüz deri, 1. kalite deri kartvizitlik modellerini de tercih edebilirsiniz. Çelik kartvizitlik modellerinden arıyorsanız, kategorimizden el işçiliği ile üretilen, isim yazdırılabilen modellere bakabilirsiniz. Forentina markasının gümüş kartvizitlik modelleri de ilginizi çekebilir. Kenarları çelik iç bölümü ahşap olan farklı bir ahşap kartvizitlik tasarımı da tarzınızı yansıtabilir. Desen baskılı renkli kartvizitlik modelleri, taşlı bayan kartvizitlik tasarımları, kullanışlı mekanizmalı kartvizitlik çeşitleri ve çok daha fazlası Aksesuar kategorimizde bulunmaktadır.

Kartvizitlik Setleri Nelerdir?

Kartvizitlik Setleri Nelerdir?

Kategorimizde tek kartvizitlik modellerinin yanı sıra kartvizitlik seti modelleri de bulunmaktadır. Forentina markasının kartvizitlik metal modeli, anahtarlık ve tükenmez kalemle oluşturulmuş özel set modelleri iyi bir hediye seçeneği olabilir. Lotus markasının setlerinde, çakı, sigara tabakası, anahtarlık, flash bellek ve kartvizitlik bulunmaktadır. Metal kartvizitlik cüzdan ve anahtarlık oluşan setler, kartvizitlik defter ve kalem set modelleri, ayna ve kartvizitlikten oluşan bayanlar için özel kartvizitlik setleri, telefon kılıflı, bileklikli kartvizitlik set çeşitleri ve çok daha fazlası kategorimizde sizleri bekliyor.

Kartvizitlik Markaları & Fiyatları Nelerdir?

Kartvizitlik Markaları & Fiyatları Nelerdir?

Kategorimizde birbirinden farklı çelik, ahşap, deri, gümüş kartvizitlik tasarımları sunan birçok kaliteli marka ve kişiye özel kartvizitlik tasarlayan ustanın dükkanları bulunmaktadır. 2B Trendy, 33tesbih, 365 Day Sun, Achell Accessories, Anka, Biggshop, Buffer, Dalvey, Damat, Db-Dizayn, Forentina, Goldstore, Midyat Nurtaş Gümüş, Pf Concept, Pierre Cardin, SCR, T&Y, Tween, Up! Watch gibi birçok markanın kartvizitlik modelleri arasından bütçenize ve zevkinize en uygun modeli seçebilirsiniz.