Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kartvizitlik

için 326 sonuç bulundu.

Kartvizitlik

Kartvizit; kişilerin ya da kurumların kendilerini tanıtması amacıyla hazırlanan küçük ve genelde dikdörtgen biçiminde tasarlanan kartlardır. Özellikle kurumsal şirketlerde mutlaka bulundurulan kartlardır. Kartvizit üzerinde isim, soy isim, iletişim bilgileri, adres gibi bilgiler yer alır. Aynı şekilde kurum için hazırlanan kartvizitlerde de kurumun ismi, iletişim bilgileri, adresi, yetkilisi gibi bilgilere yer verilmektedir. Bu bilgiler sayesinde iletişim sürdürülebilir bir biçime gelir. Kartvizitini aldığınız kişi ya da kurumla, kartvizit üzerinde yazan bilgiler sayesinde kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanı sıra sizinle iletişime geçmesini istediğiniz herhangi birine adınıza özel olarak hazırlayabileceğiniz bu kartvizitler yoluyla çok rahat bir biçimde etkileşim kurabilirsiniz. Genellikle ölçüleri yükseklik 5,4 cm şeklinde ve genişlik 8,6 cm şeklinde olmaktadır. Daha büyük olanları cüzdan ya da küçük çantalarda taşımak zor olabilmektedir. Bunun yanı sıra cüzdan, çanta gibi aksesuar türleri bazen karmaşık bir yapıda olabilmekte ve içerisine konulan eşyalar arasında kartlarınızı bulmak zorlaşmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için kartvizit gibi kartlarınızı çok rahat bir biçimde yerleştirebileceğiniz ve kaybolmasını engelleyerek kolayca bulabileceğiniz şekillerde tasarlanan Kartvizitlik isimli ürünlük bulunmaktadır. Kredi kartı, banka kartı, kartvizit gibi kartlarınızı sıra ile yerleştirebileceğiniz bir şekilde üretilir. Bazı modellerde kartlar üst üste yerleştirilecek şekilde tasarlanırken, bazı modellerde ise arka arkaya koyulabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Çok çeşitli renk ve modellerde üretimi mevcuttur. Plastik, metal, çelik, gümüş, ahşap, deri gibi malzemelerden kartvizitlikler üretilmektedir. Ayrıca isme özel - kişiye özel olarak da üretilebilen modeller bulunmaktadır. Bu modellerin yanı sıra masaüstünüz için de kartvizitlikler bulunmaktadır. Çok fazla farklı malzemeden üretilen bu ürünler sayesinde masanızda her daim kartvizitinizi bulundurarak gerekli gördüğünüz kişilere bu kartvizitlerinizden verebilirsiniz. Plastik, ahşap, metal, gümüş gibi malzemelerden üretilebilmektedir. Ayrıca yine kişiye özel olarak üretilme seçeneği bulunan ürünlerdir. Kartvizitlik fiyatları modelden modele, markadan markaya, kullanılan malzemeden malzemeye değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz modeldeki kartviziti belirlemek için sayfamızdaki pek çok kaliteli, kişiye özel kartvizitlik tasarlayan dükkanlardan bilgi alabilirsiniz.

Pratik Bir Çözüm: Masaüstü Kartvizitlik

Pratik Bir Çözüm: Masaüstü Kartvizitlik

Kartvizit hemen hemen her meslek grubundan bireyin sahip olması gereken kartlardır. Kişinin ne iş yaptığını, adını, soyadını, telefon numarasını, mail adresini bulunduran bu kartlar yardımıyla kişiler iş aradıklarında ya da biriyle karşılaştıklarında bu kartvizitler ile bir adım öne geçme imkanı elde etmektedir. Aynı şekilde kurumlar için hazırlanabilen bu kartlarda kurumun logosu, müdürü, adresi, mail adresi, telefonu, varsa fax adresi gibi bilgilere yer verilmektedir. Bu sayede istenilen kişilere bu kartvizitlik verilerek iletişimin kopması engellenir. O kişiler ile tekrardan iletişime geçme imkanı sağlanır. Ancak şirket gibi kuruluşlarda bazen masalar işlerin yoğunluğundan kaynaklı karışabilmekte ya da bu kartvizitlerin nereye konulduğu unutabilmektir. Bu karmaşanın önüne geçmek ise oldukça kolaydır. Kartvizitlik masaüstü gibi hermen ulaşabileceğiniz bir yerde olmalıdır ki arzu edildiğinde rahatça ulaşın ve misafirinize, arkadaşınıza kart verebilmek adına vakit harcamanız gerekmesin. Ofisiniz için oldukça kullanışlı bir ofis ürünü haline gelecek olan bu ürünler, gümüş, ahşap, plastik, çelik gibi malzemelerden üretilebilmektedir. Ofisiniz için uygun modelleri sayfamıza göz atarak kolayca bulabilirsiniz. Bu modeller içerisinde isme özel olarak hazırlanan modeller de bulunmaktadır. Bu modelleri satın almadan önce isminizi ya da ürünü hediye alacaksanız sevdiklerinizin ismini belirtilen kısma yazarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bu ürünlerin yazı işlemeleri genellikle lazer ile yapılmaktadır. Bu nedenle yazıda herhangi bir silinme gerçekleşmesi beklenmez. Masanızda fazla yer kaplamayan bu ürünler size yerden tasarruf sağlayarak masanıza başka eşyaları da koyabileceğiniz alanlara rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Sayfamızda dekoratif olarak kullanabileceğiniz farklı tasarımlarda hayvan figürleri de bulunmaktadır. Örnek olarak bereketi simgeleyen bir fil figürü verilebilir. Bu ürünler sevdikleriniz için de çok şık hediye seçenekleri olabilmektedir. Özel tasarımları sayesinde bu ürünlere hem kartvizitlerinizi kolayca içerisine yerleştirebilirsiniz hem de şık tasarımı sayesinde dekoratif bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ahşap malzemeden üretilen masaüstü kartvizitlikler de mevcuttur. Çeşitli ağaçlardan üretilebilen bu ürünler maun gibi farklı ağaçlardan da üretilebilmekte ve el yapımı olabilmektedir. Masanıza ahşap görünümü ile hoş bir hava katacak olan bu ürünlere kartvizitlerinizi sıralayarak karmaşadan kurtulabilirsiniz. Daha düzenli ve şık görünümlü masalara ulaşabilirsiniz.

 Tarzınızı Yansıtan Kartvizitlikler

Tarzınızı Yansıtan Kartvizitlikler

Kartvizit hemen herkesin oluşturması ve kullanması gereken kartlardır. Aynı şekilde kartvizitlikler de herkes için tasarlanmıştır. Kartvizitlik erkek modelleri daha düz renkler kullanılarak tasarlanmıştır. Daha çok lacivert, siyah, mavi, gri gibi renkler kullanılmaktadır. Bayan kartvizitlik modelleri ise genelde simli, renkli, figürlü şekillerde tasarlanmaktadır. Sayfamızda isteğinize göre kartvizitlikleri rahatça bulabilirsiniz. Kadın kartvizitlikler arasında örneğin simli olan pembe, beyaz, sarı, mor gibi renklerde olan modeller yer almaktadır. Bu kategoride yıldızlı, kalpli gibi modeller tasarlanarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünler genellikle %100 memnuniyet garantisi olan uzun ömürlü ürünlerdir. Bu modellerin şık tasarımları ile tarzınıza tarz katabilirsiniz. Kartvizitlerinizi bu ürünler yardımı ile düzenli bir biçimde yanınızda taşıyabilirsiniz. Başka modeller arasında siyah, lila, pudra, pembe ve mint renk seçenekleri bulunan ürünler de yer almaktadır. Aynı zamanda üzerinde çeşitli yazıların yer aldığı kartvizitler ile farklı modelde ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu yazılı modeller sevdikleriniz için de oldukça güzel hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Suni deriden üretilen modeller genelde su geçirmez ve oldukça dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde kartlarınızı kolayca muhafaza edebilir. Bazı ürünlerde yan püskül detayı ve kapatmak için düğme gibi ek unsurlar da mevcuttur. Bu unsurlar ürünün daha hoş bir görünüm kazanmasına yardımcıdır. bulunan ürün oldukça şıktır. Kedi desenli, köpek desenli, kelebek desenli modeller de pembe, mor, kırmızı gibi renk seçenekleri ile sık tercih edilen bayan ürün modelleri arasında yer almaktadır. Bazı modeller kartlarınızı ürüne tek tek yerleştirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede her kartı farklı bir bölüme yerleştirebilirsiniz. Bu ürünlerin uzun süre kullanımı için krem, parfüm, kolonya gibi kimyasal maddelerden uzak tutulması gerekmektedir. Bu pembe, mor ya da desenli ürünlerin yanı sıra yine isteğinize göre mavi, siyah, lacivert, kırmızı gibi düz renklerde de ürünleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz isme özel olarak da bir ürün seçebilirsiniz. Aynı zamanda unisex kullanıma uygun pek çok modele ulaşabilirsiniz. Örneğin, Galata Kulesi gibi manzaralı modeller herkesin kullanımına uygun olan ürünlerdir. Bu ürünlerin baskıları oldukça kalitelidir. Bu kaliteleri yardımıyla üründeki manzara resimleri uzun yıllar boyunca silinmeden kalır.

 Metal Kartvizitlikler ile Tarzınıza Tarz Katın

Metal Kartvizitlikler ile Tarzınıza Tarz Katın

Metal kartvizitlik kaliteli yapısı ve şık görünüşü ile oldukça kullanışlı bir üründür. Kolay deforme olmayan yapısı sayesinde uzun yıllar size eşlik edebilir. Uzun ömürlüdür. Sayfamızda pek çok modelde tasarlanan metal kartvizitliğe ulaşabilir ve sepetinize ekleyerek satın almak işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu modeller genellikle kişiye isme özel olarak tasarlanabilmektedir. İsminizin üzerine yazılabileceği şekilde tasarlanan bu ürünler hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güzel bir hediye seçimi olabilir. Lazer baskıya uygun düz metal yüzeye sahip olan bu ürünlere isminiz lazer baskı ile basılır. Bu sayede silinmesi zorlaşır. Kredi kartı, ehliyet, iş kartviziti vb. gibi taşınması zor olan kartlarınızı kolay bir şekilde bir arada bulundurmanızı sağlar. 6 - 7 - 8 gibi farklı gözlerden oluşan modeller de mevcuttur. Bu ürünler çok gözlü yapıları sayesinde kartlarınızı rahatça görmenizi ve istediğiniz karta kolay bir biçimde ulaşabilmenizi sağlar. Ayrıca bu gözlerin her birine 2' şer adet kart koyabilirsiniz. Özel kartvizitlik olarak anılan kişiye özel kartvizitler sevdikleriniz için oldukça anlamlı ve kullanışlı birer hediye haline dönüşebilir. Üzerinde isim yazması sebebiyle tek ve özel olan bu kartvizitler sayesinde sevdikleriniz kendilerini daha iyi hissedebilir. Aynı şekilde kendiniz için de sipariş oluşturarak kartvizitlerinizi daha kişisel aksesuarlar haline çevirebilirsiniz. Ayrıca isim yazma özelliği ile kartvizitleriniz kaybolsa dahi onları bulmanız daha kolay hale gelecektir. Bu türde satışa sunulan pek çok ürünü sayfamızdan temin edebilirsiniz. Bu ürünler arasında hem kişiye özel hem de metal malzemeden yapılmış ürünlere rastlamak mümkündür. Bu tarz ürünlerde siparişini oluştururken baskı yapılacak ismi yazmanız gerekmektedir. Yazı fontları modelden modele değişkenlik göstermektedir. Şık tasarımları ile metal malzemeden üretilen bu kartvizitler yardımıyla oldukça kullanışlı ve tarz aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Kartvizitlerinizi kaybolmadan toplu bir biçimde muhafaza edebilirsiniz. Kişiye özel olmaları sebebiyle kendinizi daha değerli hissetmenize sebep olan ürünler yardımıyla sevdikleriniz de kendilerini son derece değerli ve özel hissedecektir.

 Farklı Çeşit ve Modellerde Kartvizitlikler

Farklı Çeşit ve Modellerde Kartvizitlikler

Kartvizitler çok çeşitli malzemelerden üretilebilmektedir. Plastik kartvizit, gümüş kartvizitlik ve ahşap kartvizitlik bu çeşitlerden bazılarıdır. Zevkinize göre bir seçim yaparak istediğiniz tür ve renkte ürünü satın alabilirsiniz. Sayfamızda ahşap kartvizitlik modelleri genellikle doğal ahşaptan üretilmektedir. Bunun yanı sıra son derece dekoratif olan ürünlerdir. Bu sebeple hediye olarak alabileceğiniz gibi kendiniz de kullanabilirsiniz. Kütük, ağaç gibi farklı figürlerde üretilebilen bu ürünler özellikle masaüstü kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu özellikleri ile bu ürünler masanıza şıklık katmaktadır. Bu tarz ürünler sağlığa uygun su bazlı boya ve vernik kullanılarak üretilmekte ya da yüzeyleri boyanmadan sadece ahşap yapısında kalmaktadır. Ahşaptan yapılan bu ürünler de kişiye özel olarak üretilebilmektedir. Bu tarz ürünleri sepete eklerken istediğiniz ismi girerek ürünü kişiye özel hale getirebilirsiniz. Bu modeldeki ürünlerin pek çok farklı yazı fontu çeşidi bulunmaktadır. Bu fonlar arasında Alex Brush, Verdana, Old English, Edwardian Script, Pristina, Vladimir Script, Segoe ve Roman yazı fontu bulunmaktadır. Bu ürünlerin çoğunda parlak metal kasa üzerine ahşap kaplama yapılmaktadır. Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır. Bu özellikleri sebebi ile uzun ömürlü kullanıma uygun oldukça kaliteli ürünlerdir. Bu ahşap ürünler ceviz ağacı, zeytin ağacı, meşe ağacı, çam ağacı, kayın ağacı vb. gibi çok çeşitli ağaçlardan üretilebilmektedir. Doğal olan bu ürünlerin bazılarında bu doğal olma durumundan kaynaklı olarak renginde ya da herhangi bir yerinde budaklara rastlanabilmektedir. Ahşaptan düz ürünler olabildiği gibi gemi, ağaç, odun gibi farklı türde ürünler de oluşturulabilmektedir. Bu ürünler genellikle masaüstü kullanım için uygun olup masanıza nostalji katacaktır. Tercihinize göre bazı ürünlerde hediye paketi seçeneği bulunmaktadır. Dilerseniz hediye paketi ile sevdiklerinize seçtiğiniz ürünleri hediye olarak da gönderebilirsiniz. Gümüş kartvizitlik modelleri ile de sevdikleriniz için daha şık bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Genellikle yine masaüstüne uygun olacak şekilde üretilen bu ürünler masanıza zenginlik ve şıklık katacaktır. Kendiniz için de sipariş oluşturarak alabileceğiniz bu ürünler aynı zamanda kişiye özel olarak üretilip üzerine dilediğiniz isim yazılabilecek şekilde olabilmektedir. Böylece aynı anda iki ürüne sahip olabilirsiniz.

 Set Halinde Kartvizitlikler

Set Halinde Kartvizitlikler

Kartvizitliklerinizi set halinde alarak yanında satışa sunulan diğer ürünler ile beraber bir kombin oluşturabilirsiniz. Özellikle sevdiklerinize hediye konusunda oldukça iyi bir seçim olabilir. Bu setler genelde masaüstü kullanım için üretilmekte de içerisinde kalemlik, notluk, anahtarlık ve kartvizitlik gibi ürünler bir arada bulunmaktadır. Bu ürünler deri malzemeden üretilebildikleri gibi kristal gibi malzemelerden de üretilebilmektedir. Deriden üretilen malzemeler oldukça kaliteli olup çizilme gibi deformeler yaşanmamaktadır. Kristalden malzemeden üretilen ürünler ise ayaklı yapıda olup son derece şık bir görünümleri vardır. Kişiye özel tasarlananlarda UV isim baskısı yapılmaktadır. Bu tarz ürünleri sipariş ederken ad, soyad, unvan yazmak için bir alan bulunmaktadır. Bazı modellerde baskı için renk tercihi de yapabilir ve istediğiniz renkte isim baskılarına sahip olabilirsiniz. Bu ürünler set halinde oldukları için son derece kullanışlı bir yapıda olan ürünlerdir. Bu ürünlerden bazıları kraft kutuda gönderilmektedir. Bu sayede oldukça şık birer hediye haline gelebilmektedir. Bazı ürünlerde her ürün için farklı isim yazabileceğiniz bir sipariş oluşturabilirsiniz. Bu tarz ürünleri satın almadan önce her ürün için farklı isim yazabilir ya da her ürüne aynı isimleri yazarak tek kişi için bir set oluşturabilirsiniz. Bu türdeki ürünler sevdikleriniz için özel ve kullanışlı bir hediye seçimi olacaktır. Bu setler özel kutusunda gönderilmektedir. Sayfamızda deri kartvizitlik modelleri de satışa sunulmaktadır. Kaliteli malzeme ve görünümleri ile oldukça şık ürünlerdir. Bu kategorideki ürünler hakiki deriden üretilebildikleri gibi suni deriden de üretilebilmektedir. Sayfamızda daha pek çok deri malzemeden üretilen ürüne ulaşabilirsiniz. Sayfamızı inceleyerek istediğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Sepetinize ekleyeceğiniz bu ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. İsme ve kişiye özel ürünler ile kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça şık ürünler tercih ederek ürünü aldığınız kişileri değerli hissettirebileceğiniz gibi kartvizitlerinizi bir arada bulundurabilirsiniz. Bu sayede kartvizitleriniz bir arada bulunur. Onlara ihtiyaç duyduğunuz acil zamanlarda ve durumlarda bu ürünler sayesinde karmaşadan kurtardığınız kartvizitlerinize anında ulaşabilirsiniz. Kartvizit haricinde kredi kartı, kimlik kartı, banka kartı gibi kartlarınızı da yerleştirebileceğiniz bu ürünler sayesinde gün içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyulan bu kartlara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

BK (36)
Zenga (8)
Aker (6)
DSG (5)
Pigado (5)
Ege (2)
Getss (2)
Honest (2)
4n1k (1)
Buffer (1)
Calgaro (1)
HF (1)
Nerf (1)
Nike (1)
Rapid (1)
Rubenis (1)
SCR (1)
T&Y (1)
Tarz (1)
(235)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(27)
ve üzeri (39)
ve üzeri (43)
ve üzeri (46)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL