Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Su Isıtıcıları

için 239 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Su Isıtıcıları

Otomobillerde kullanılan küçük pratik aletlerin sayısı gün geçtikçe artarak sürücülere kolaylık sunmaktadır. Çakmaklık bölümünden güç alan oto mini su ısıtıcıları da bu aletlerin başında gelen modellerdendir. Seyahatler sırasında ihtiyaç anında dinlenme tesisi bulmak zorlaşabilir. Uzun yolculuklarda, kamp alanlarında, piknik bölgelerinde ya da yoğun trafikte mahsur kalındığında mini su ısıtıcılar, lezzetli içecekler hazırlamak için vazgeçilmez ürünlerdendir. Çok sayıda marka tarafından özenle hazırlanan oto sıcak su ısıtıcıları, araçların akü bölümlerinden güç alır ve saniyeler içerisinde sıcak su hazırlar. Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen sıcak su ısıtıcıları, araçların elektrik gücü baz alınarak tasarlanmıştır. Bu sebeple, araçlara herhangi bir zarar vermeden, günün her saatinde kullanılabilir. Yolculuk konforunuzu artıracak oto su ısıtıcıları arasında sizin için en uygun olanı seçebileceğiniz işte o modeller...

Oto Çelik Su Isıtıcıları

Oto Çelik Su Isıtıcıları

Oto çelik su ısıtıcıları, termos olarak tasarlanan modellerin yanı sıra, tamamen çelik su ısıtıcı formatında da üretilmektedir. Termos fonksiyonu olan oto çelik su ısıtıcıları, hem su ısıtıcı hem termos olarak kullanılabilir. Araçların çakmaklık bölümüne takılan bir güç kablosuna sahip olan çelik termos, araç içerisinde sıcak su hazırladıktan sonra, içeceğinizin uzun saatler sıcak kalmasını sağlar. Termos ısıtıcıların bir diğer özelliği ise aynı zamanda kupa olarak kullanılabilir olmasıdır. Kapaklı bir şekilde tasarlanan termos su ısıtıcılar, seyir halindeyken aracınıza içecek dökülmesini de engeller. Termos şeklinde tasarlanmış olan araba su ısıtıcıları, içerisinde su ısıttıktan sonra, kahvenizi ya da çayınızı ısıtıcının içerisine koyabilir, kapağında bulunan içme bölümünden içeceğinizi içebilirsiniz. Isıtma işlemi gerçekleştikten sonra, çakmaklık bölümünde takılı olarak bıraktığınızda dahi, otomatik olarak kapanabilen su ısıtıcısı, tekrar ısıtma yapmanıza gerek kalmadan, yolculuk boyunca sıcak kalabilir.

Oto Su Isıtıcı Demlik Modelleri

Oto Su Isıtıcı Demlik Modelleri

Oto su ısıtıcı demlik modelleri, araç içerisinde çay demlemek için tasarlanan süzgeçli modellerdir. Yeşil çay, siyah çay ve diğer bitki çaylarını demlemek için özel olarak dizayn edilmişlerdir. Oto çay demliklerinin iki adet bardak seçeneği de bulunur. Araçların bardaklık bölümüne dahi sığabilen demlik modelleri bulunmaktadır. İster seyir halinde ister bekleme molalarında oto demlik kullanabilirsiniz. Oto demlikler aynı zamanda süzgeç bölümleri çıkarılabilen ürünlerdir. Bu sayede istediğiniz an içerisinde su ısıtabilirsiniz. Araçların çakmaklık bölümüne uygun olan güç kabloları aracılığıyla çalışan oto demlikler, tatil bölgelerinde, ofis yolculuklarında, uzun yolculuklarda tercih edilebilir. Bardaklar için özel olarak tasarlanan çay süzgeçleri de bulunan oto demlikler, bardaklara çay doldururken süzme işlemi gerçekleştirerek ev yapımı çay hazırlamanıza olanak tanır. Bazı oto demlik modellerinin bardak tutacağı ve çay tepsisi de bulunur. Oto demlikleri; minibüs, kamyon, kamyonet, otobüs, tır gibi sürekli seyahat halinde olan araçlarda kullanılabilir.

Araç Su Isıtıcıları Fiyatları Bütçeyi Yormaz

Araç Su Isıtıcıları Fiyatları Bütçeyi Yormaz

Araç su ısıtıcıları fiyatları, ekonomik fiyat seçenekleri içermektedir. Her araca uyumlu olarak tasarlanan araç su ısıtıcıları, oldukça küçük bir miktar bütçe ile elde edilebilir. Oto su ısıtıcı tavsiye platformlarında çok sayıda övgü alan su ısıtıcı modellerinin tümü, araba su ısıtıcıları kategorisinde mevcuttur. Özellikle kamp alanlarında ve sıcak su elde edeceğiniz enerji kaynağı yaratmanın imkansız olduğu arazilerde, oldukça kolay bir çözüm sunan termos ısıtıcılar ile günün her saati sıcak içeceğinizi anında temin edebilirsiniz. Oto su ısıtıcıların bazı modellerinde sıcak tutma fonksiyonu yanında soğukma fonksiyonu da bulunur. Bu sayede soğuk içecekleri de saatlerce muhafaza edebilirler. Dilediğiniz voltaj aralığını ürün açıklamalarından öğrenebilir sert plastik malzemelerden üretilmiş olan araç su ısıtıcılarını da inceleyebilirsiniz. Aracınızı ile seyahat halindeyken güvenle kullanabileceğiniz diğer ürünleri de incelemek isterseniz Seyahat Ürünleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (33)
ve üzeri (44)
ve üzeri (48)
ve üzeri (50)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL