Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kişisel Ürünler

için 4,492 sonuç bulundu.

Kişisel Ürünler

Aracınız ile konforu ve kaliteyi elden bırakmadan seyahat etmeniz mümkün. Aracınızın sunduğu imkanlar yanında tercih edeceğiniz otomobil aksesuarları ile seyahat kalitenizi artırabilirsiniz. Torpido üstü kaydırmaz bez sayesinde aracınız seyir halindeyken kişisel eşyalarınızın dağınıklığını ortadan kaldırabilirsiniz. Kaymayı önleyici mat tutucu ile cep telefonu, güneş gözlüğü, kalem ve anahtar gibi özel eşyalarınızın kaymasını önleyebilirsiniz. Vakumlu yapısı ile ekstra yapıştırıcı veya vidalama yöntemi kullanmanız gerekmez. Sıcağa dayanıklı olmasından dolayı uzun ömürlüdür. Ayrıca her zaman göz önünde bulunduğu için eşyalarınızı unutmadan alıp aracınızı terk edebilirsiniz.

Rahat Kavramaya Yönelik Direksiyon Kılıfları

Araçlara Şıklık Katan Direksiyon Kılıfları

Direksiyonunuzun çabuk eskimemesi ve rahat kavrama için direksiyon kılıfı kullanabilirsiniz. Yazın uzun yolculuklarda terleme yapmayan direksiyon kılıfı sayesinde kışın da araca ilk bindiğinizde ellerinizin üşümesini engelleyebilirsiniz. Her araca uygun değişik renk seçenekleriyle sunulan kılıf modellerini özel üretilmiş dikme ipiyle kolayca direksiyonunuza takabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir dikim gibi işleme ihtiyaç duymadan kolayca takıp kullanabileceğiniz kılıf seçenekleri de mevcut. Elinizin kaymasını önleyen özel ergonomik dokuları sayesinde direksiyon kılıfları güvenli tutuş sağlar.

Yağmurda Islanmayı Şansa Bırakmayın

Yağmurda Islanmayı Şansa Bırakmayın

Tüm yerli ve yabancı araç koltuklarına uygun olması ile beraber kolay montaj edilebilen koltuk arkası şemsiye organizeri ile yağmurun yağmasını şansa bırakmanıza gerek kalmaz. Aracınızı dilediğiniz yere park edebilir, kalan mesafeyi yanınızda bulundurduğunuz şemsiye ile sorunsuzca yürüyebilirsiniz. Dayanıklı polyesterden üretilmiş olması uzun süre kullanım sağlıyor. İsteğe göre ev ve iş yerinde de kullanabilirsiniz. Bir arabanın içini en konforlu hale getiren aksesuarların başında oto kol dayama konsolu gelir. Trafik sıkışıklığında ya da uzun yolculuklarınızda kolunuzu dayayabileceğiniz oto kol dayama konsolu ile rahatlayabilir, stresinizi azaltabilirsiniz. Cebinize ve aracınıza uygun seçenekleri, müşteri değerlendirme ve yorumları ile tartarak alabilirsiniz.

Araç Park Telefon Numaratörü ile Mağduriyetlerin Önüne Geçin

Araç Park Telefon Numaratörü ile Mağduriyetlerin Önüne Geçin

Günün yoğun temposunda aracınızı acil olarak herhangi bir yere park ettiğiniz durumlarda mağdur olan kişinin polisi aramak yerine size cep telefonunuzdan ulaşarak oluşabilecek mağduriyetleri gidermesini sağlayan araç park telefon numaratörü ile işlerinizi kolaylaştırın. Araç camı önüne kartvizit bırakmayı ya da bir kağıda telefon numaranızı yazmayı unutmak yoğun işlerinizin arasında olası bir durumdur. Aracınızın ön camının sol alt köşesine içten vantuz yardımı ile yapıştırabileceğiniz ürün sayesinde park ettiğiniz yerden kolaylıkla ulaşılabilir konuma geçersiniz. Gerek araç gerekse cam değişimlerinizde yeniden etiket alma derdinden ve PTT prosedürlerinden kurtulmak için bir adet HGS etiket kabı işinizi görür. Etiketiniz, aracı ya da tutucu olmadan cama yapıştırmalarda camda oluşan buharlanma ve ısı farklılıkları nedeniyle yıpranır ve görevini yerine getirmemeye başlar. Bu yüzden tekrar etiket almanız gerekir. Ürün sayesinde ekstra masraf ve zaman kaybından kurtulmuş olursunuz.

Düzenli Bagajlar

Düzenli Bagajlar

Yolculuğunuz esnasında, seyahatlerinizde bagajınızda yer alacak bagaj düzenleyici sayesinde dağınıklığınızı giderebilir, bagajınızın kapasitesini daha da artırabilirsiniz. Araçta bulunması gereken araç bakım ürünleri, trafik setleri, acil durum ekipmanları gibi araç gereçlerinizi düzenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bagaj düzenleyici sayesinde bir arada ve düzen içinde bagajınızda taşımanızı sağlar. Araç malzemelerini bir arada tutmasının yanı sıra pikniğe giderken en büyük yardımcınız olacaktır. Ergonomik tasarımlarıyla yolculuk esnasında arabanızda dağınıklığa neden olan eşyalar için ideal bir ürün olan bagaj düzenleyici çanta, kullanmadığınız zamanlarda katlanabilir ve minimum yer kaplar. Bagaj düzenleyicinin üzerinde yer alan tutma sapları ise taşıma kolaylığı sağlar. Su geçirmeyen ve sarsıntılarda kaymayan bagaj düzenleyiciye araç içinde ihtiyaç duymadığınız zamanlardaevinizde ve iş yerlerinizde de kullanabilirsiniz. Diğer araç içi aksesuarları incelemek için Oto İç Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(431)
ve üzeri (673)
ve üzeri (769)
ve üzeri (795)
ve üzeri (835)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL