Garajım

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garajım"a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Torpido Bakımı

için 1,008 sonuç bulundu.

Torpido Bakımı

Arabanızın daha yeni bir görünüm kazanmasına yardımcı olan torpido bakımı ürünleriyle beraber otomobilinizin daha değerli bir hal almasını sağlayabilirsiniz. Yıpranan torpido yüzeyinin yanı sıra rengi atan, parlaklığını yitiren ya da çatlama problemi yaşayan torpidolar için de ideal olan birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve Kusursuz Yüzey

Sağlıklı ve Kusursuz Yüzey

Torpido bakım sütü ile arabanızın vinil kaplamalarının yanı sıra bakalit, deri ve plastik kaplı yüzeylerini de temizleyebilirsiniz. Kusursuz ve sağlıklı bir görünüm elde etmeniz için uygun olan bakım sütü yardımıyla torpidonuzun doğal bir görünüm elde etmesini mümkün kılarsınız. Anti statik üretim teknolojisi sayesinde tozlara karşı koruma oluşturan ve toz birikimini engelleyen bakım sütü aracılığıyla daha hijyenik bir otomobile sahip olursunuz. Kuruma sorunu yaşamamanız için yüzeyi koruyan süt sayesinde nemli bir yüzey elde edersiniz. Torpidonuzun çatlama sorunu yaşamaması için koruyucu bir katman oluşturan torpido bakım ürünleri ile aracınızın yeni bir görünüm kazanması mümkün hale gelir.

Parlak Bir Görünüm

Parlak Bir Görünüm

Otomobilinizde çok yönlü bir uygulama alanı sunan temizleyici ve parlatıcı spreyler aracılığıyla torpido bölümünün yanı sıra tampon, kapı, tavan ve plastik bölgeler gibi birçok farklı noktada verimli bir kullanıma erişirsiniz. Oto torpido bakımı sağlayan kimyasallar aracınızın orijinal parçalarında yıpranmaya yol açmaz. Tozlara karşı dayanıklı bir yüzey elde etmenizi sağlayan spreyler aracılığıyla daha uzun süreli bir parlaklık da elde edersiniz. Yoğun yaz sıcaklarında torpidonuzun maruz kaldığı etkili güneş ışınlarının yol açtığı solma ve form bozukluğu gibi sorunlar karşı koruyucu spreylerle önlem alabilirsiniz. Bu sayede aracınızı istediğiniz noktaya gönül rahatlığıyla park edebilirsiniz. Oto torpido bakım ürünleri yardımıyla arabanızın vinil kaplamalı bölümlerini oldukça şık bir şekilde parlatabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Spreyler

Pratik Kullanım Sağlayan Spreyler

Son derece kısa bir zamanda aracınıza uygulayabileceğiniz torpido bakım spreyi anında etki ederek aracınızın yenilenmesine yardımcı olur. Soğuk hava koşulları altında torpido bölümünde yaşanan çatlamalara karşı aracınızı güçlendiren spreyler ilgili bölgeye sıkıldıktan sonra bir bez aracılığıyla tüm yüzeye yayılabilir. Her bir noktaya yedirilen sprey sayesinde torpidonuzun tam bir koruma altına alınmasını sağlarsınız. Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra sprey uygulanan kuru bir bez aracılığıyla silerek iyice parlatabilirsiniz. Aynı zamanda parfümlü formülleri sayesinde hoş bir koku bırakan torpido bakım seti ürünlerinin içerisinde yer alan sünger gibi yardımcı ekipmanlarla konforlu bir bakım işlemi uygulayabilirsiniz. Spreylerin vücut ile temasından kaçınmalısınız. Temas halinde ilgili noktayı suyla yıkayarak temizlemeniz gerekir. Özel kokulara sahip olan spreyler çilek, limon, papatya gibi farklı kokular sunarak arabanızın daha hoş ve parfümlü bir şekilde kokmasını sağlar.

Parlaklık Sağlayan Torpido Bakım Ürünleri

Parlaklık Sağlayan Torpido Bakım Ürünleri

Torpido parlatıcı ürünler aracınızın torpidosunun parlatmanın yanı sıra deri kaplı yüzeyler için de uygun olan formülleriyle çok yönlü ve işlevsel bir kullanım deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Torpidonuzun sertleşmesini önleyen ve yumuşak bir yüzeye sahip olmasını mümkün kılan parlatıcılar araç içerisindeki orijinal parçaları korumanıza yardımcı olur. Yumuşaklığını koruyan torpido yüzeyleri sürtünme kuvvetini arttırarak torpidonuzun üzerine yerleştirdiğiniz anahtarlık, mendil, bozuk para gibi materyallerin hareket etmesini önlemeye yardımcı olur. Doğal ve mat bir parlama sağlayan torpido parlatıcı maddeyi bir bez üzerine dökerek yavaş bir şekilde arabanıza yedirebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde kuruyan parlatıcı madde özellikle gündüz saatlerinde otomobilinizin ilk zamanlardaki gibi parlak bir görünümün elde etmenize olanak tanır. Havalandırma bölümüne takabileceğiniz araç içi parfümler hem torpidonuzun hem de arabanın iç bölümünün aynı kokuya sahip olmasını sağlar. Havalandırma aracılığıyla koku otomobilinizin her noktasına yayılır. Eğer tüm araç bakım ürünlerini incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (188)
ve üzeri (205)
ve üzeri (213)
ve üzeri (220)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL