Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Tampon Bakım

için 645 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tampon Bakım

Trafikte sağlıklı bir şekilde seyahat edebilmek için oto tampon bakım ürünleri ile aracınızın bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Bir otomobilin en önemli koruyucularından olanlar tamponlar sayesinde kazalara ve çarpışmalara karşı güvende kalırsınız. Eğer aracınızın tamponu hasar görmüş ya da yıpranmışsa bakım malzemeleri aracılığıyla bu sorunları gidererek konforlu bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Araba tampon bakım malzemeleri aracılığıyla hem estetik olarak hem de fiziksel olarak birçok fayda elde edersiniz. Daha parlak ve daha yeni bir görünüm sağlayan tampon ürünleri sayesinde aracınızın görünümü gençleşir. Çatlama ve kırılma gibi problemlere karşı da etkili çözümler sunan ürünleri farklı araba modelleri üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni Bir Görünüm

Yeni Bir Görünüm

Renk tazeleme ve parlatma işlemleri için uygun olan tampon bakım ürünleri sprey şeklinde modeller içerir. Tamponunuza kolayca sıkabileceğiniz spreyi bir bez yardımıyla otomobilinize yedirerek yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Ekstra bir katman yaratan bakım spreyi sayesinde tamponunun darbelere karşı dayanıklılığı artar. Araç tampon bakım malzemeleri aracılığıyla matlaşmış olan tamponunuzun rengini açabilirsiniz. Soğuk ve sıcak hava şartlarına maruz kalan araba tamponları zaman geçtikçe parlaklıklarını ve formlarını yitirmeye başlar. Oto tampon parlatıcı maddeler sayesinde aracınızı hem çevresel etkilere karşı güven içinde korursunuz hem de yeni gibi parlayan bir tampon elde edersiniz. Plastik parçaların esnekliğini koruyan bakım ürünleri aynı zamanda kauçuk bölgenin de esnekliğini korumasına yardımcı olarak darbe emici bir etki gösterir.

Kir Tutmayan Dış Yüzeyler İçin

Kir Tutmayan Dış Yüzeyler İçin

Tampon bakım fiyatları hesaplı bir düzey taşır. Ürünlerin uygun fiyat düzeyleri sayesinde aracınızın genç ve bakımlı kalması için gerekli desteğe kavuşursunuz. Aynı zamanda su akışkanlığı sağlayan parlatıcı ürünler aracılığıyla yağışlı hava koşullarında aracınızın içine daha az su gider. Bu sayede hem mekanik aksam korunur hem de araç performansı artar. Kir tutmama özelliğiyle dikkat çeken parlatıcılar zorlu arazi koşullarında tamponunuz için pürüzsüz bir yüzey oluşturarak daha az kirin aracınıza yapışmasını sağlar. Kaygan tampon yüzeyi sayesinde çamur gibi maddeler aracınıza tutunmakta zorlanır. Suyla yıkama işlemi sonrasında tamponunuz eski parlak ve temiz görünümüne yeniden kavuşur.

Geniş Renk Çeşitliliği

Geniş Renk Çeşitliliği

Arabanızın daha modern bir görünüm elde etmesi için ideal olan tampon boyası seçenekleri çok sayıda renge yer verir. Basınçlı suyla yıkama işlemine karşı dayanıklı olan bu boyalar uzun ömürlü bir dayanıklılık gösterir. Arabaların gövdelerinin plastik aksamlarına da uygulanabilen tampon parlatıcılar çiziklerin kapanmasına ve daha canlı bir görünüm yakalanmasına yardımcı olur. Su bazlı olarak üretilen modeller petrol, silikon gibi maddeler içermediği için daha sağlıklı bir kullanım sağlar. Sprey uygularken parlatıcının vücut ile temas etmesi durumunda ilgili bölgeyi bol su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz. Tamponları parlatırken ve de tampon bakımı gerçekleştirirken yararlanacağınız bakım ürünlerini mikrofiber bez yardımıyla aracınıza başarılı bir şekilde yedirebilirsiniz.

Kaplamalarla Gelen Ses Yalıtımı

Kaplamalarla Gelen Ses Yalıtımı

Tampon koruyucu kaplamalar sayesinde aracınızın daha iyi bir ses yalıtımına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Üzeri boyanabilen kaplamaları otomobilinizle aynı renge boyayabilirsiniz. Tampon parlatıcı ürünlerin de uygulanabildiği kapatıcılar ile ekstra güvenlikli bir sürüş için gerekli desteğe ulaşırsınız. Reçine bazlı olarak üretilen kapatıcılar ses yalıtımı oluşturmanın yanı sıra darbelere karşı da oldukça korunaklı bir yapı taşır. Nemli havalarda ve kış mevsiminde aracın içine işleyen su sızıntılarının önüne geçmeye yardımcı olan tampon kaplamaları sayesinde daha sağlıklı bir otomobiliniz olur. Çatlama problemi yaşatmayan esnek dokularıyla göz dolduran tampon kaplama ürünleri farklı şekil, renk ve boyutlarıyla çok sayıda araba modeline uygun seçenekler içerir. Eğer diğer araç bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(105)
ve üzeri (132)
ve üzeri (146)
ve üzeri (147)
ve üzeri (150)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL