Garaj11

Aracınızı seçerek uyumlu parçaları listeleyin.

Araçla Uyumlu Parça Ara

Temizle

"Garaj11"e kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Ara

Radyatör

için 1,792 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Radyatör

Arabanın ısınan motorunu soğutmaya yardımcı olan oto radyatörler, iç aksamları koruyarak aracın ömrünü uzatıyor. Güvenli bir sürüş deneyimi için de radyatör temizliği büyük önem taşıyor. Oto radyatör fiyatları ise farklı fonksiyonel özelliklerine ve teknik donanımına göre değişiklik gösteriyor.

Radyatör ile Yüksek Performanslı Motor

Radyatör ile Yüksek Performanslı Motor

Oto radyatör, motorun doğru sıcaklık aralığında çalışmasını sağlıyor. Bu sayede aracınız motorun ürettiği fazla ısıdan korunmuş oluyor. Aksi halde, motorun yapıldığı malzemeler ve motorun çalışmasına yardımcı olan malzemeler zarar görmeye başlıyor. Motorun zarar görmemesi ve arabanın performansının düşmemesi için silindirlerin çevresinde soğutma suyu dolaştırılıyor. Motor çalıştıkça da bu su ısınıyor. Soğutma suyu ise bir pompa aracılığı ile radyatöre gönderiliyor. Araba radyatör suyu bu şekilde sürekli soğutulmuş oluyor. Radyatörün düzenli olarak temizlenmesi de araç bakımı konusunda büyük önem taşıyor. Ayrıca soğutma sistemini pas, tortu ve kirleticilerden korumak, radyatörün ve motorun çalışma performansını etkiliyor. Oto radyatör temizleme makinesi modelleri ise güç ve tank kapasitesine göre farklılık gösteriyor. Ayarlanabilir ısı derecesi ve su seviye kontrolü ile de kullanım kolaylığı sunuyor. Radyatör temizleme makinesi sayesinde radyatörü sökmeye gerek kalmıyor ve araç üzerinden rahatlıkla temizlenebiliyor. Bu sayede kışın aracın ve kaloriferin erken ısınmasını sağlıyor. Aynı zamanda motor su kanallarından pislik ve tortunun çıkarılması motor ömrü uzatıyor.

Güçlü Radyatör Temizleyici Ürünler

Güçlü Radyatör Temizleyici Ürünler

Oto radyatör markaları, farklı tasarımları ve donanımları ile arabanın ömrünü uzatan teknolojiler sunuyor. Ancak bu radyatörlerin bakımı oldukça önem taşıyor. Bunun için de birçok temizleyici ürün sunuluyor. Radyatör sızıntı önleyici ürünleri, soğutma sistemindeki çatlakları ve delinmiş radyatörleri tıkayarak sızıntıyı önlüyor. Aynı zamanda her türlü antifriz ve soğutma sistemi sıvıları ile uyumluluk gösteriyor. Kılcal çatlakları kalıcı şekilde tıkayan radyatör sızıntı önleyicinin, su pompasına ya da ısıtma sistemine olumsuz bir etkisi olmuyor. Mikro düzeyde ince ve sentetik parçacıkları sayesinde de kir filtrelerini etkilemiyor ve maksimum 0.1 mm olan sızıntıları kapatıyor. Yüksek performanslı radyatör sızdırmazlık katkıları ise yeni tip araçlarda bulunan çapraz akışlı soğutma sistemleri ve filtresiz soğutma sistemine sahip tüm motor tipleri için üretiliyor. Kılcal çatlaklara karşı sızdırmazlık sağlıyor. Aynı zamanda soğutma suyu kaybını önleyerek soğutma sisteminin sorunsuz çalışmasına yardımcı oluyor. Bu sayede motoru hasarlardan koruyor. Radyatör sızdırmazlık katkıları soğutma sistemini oluşturan malzemelerle uyumluluk gösteriyor. Ayrıca lastik ve plastik parçalara zarar vermiyor.

Radyatör Temizliği ile Etkili Soğutma

Radyatör Temizliği ile Etkili Soğutma

Tüm motor tipleri için uygun olan oto radyatör temizleyici ürünleri, soğutma devresinde korozyon ve çamur kalıntılarını gideriyor. Ayrıca kalıntıları ortadan kaldırarak yeni eklenen soğutma sıvısının, biriken kir kalıntıları sebebiyle saflığını yitirmesini engelliyor. Alkalik değeri 9-11 aralığında olan araba radyatör temizleme ürünleri, soğutma sisteminde yaşanan buharlaşma kayıpları için ve hortum bağlantılarındaki mikro düzeydeki sızıntılar için de kullanılıyor. Aynı zamanda conta terlemesini engelliyor ve buharlaşma kayıplarını ortadan kaldırıyor. Silindir bloğu soğutma suyu çatlağı tıkayıcı ise silindir bloğu üzerinde oluşan ve yanma odasına ya da yağlama sistemine su kaçmasına sebep olabilecek çatlakların onarımında kullanılıyor. Aynı zamanda aşırı beyaz egzoz dumanı görüldüğünde veya yağlama sisteminde emülsiyon oluştuğunda da kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra motor bloklarında oluşan çatlakları da gideriyor. Özellikle yağa su karıştıran araçlar için oldukça etkili çözümler sunuyor. Hiçbir zararlı kimyasal içermeyen oto radyatör temizleyici ürünler, motor bloğunda meydana gelen su sızıntılarını gideriyor. Bu sayede pahalı tamiratlardan da kurtulmanıza yardımcı oluyor. Diğer araç bakım ürünlerini de incelemek isterseniz Oto Bakım kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(77)
ve üzeri (124)
ve üzeri (136)
ve üzeri (139)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL